#igrzyskabebzonow
Przegrałem grupę 1. Nie będę ukrywał - przez ostatnie dwa tygodnie nie liczyłem w ogóle kalorii. Nie ważyłem się codziennie, tak jak mam zwyczaj to robić. No i mnie zalało. Stało się to co dzieje się zazwyczaj kiedy jestem przemęczony: zaczynam więcej jeść. Nie usprawiedliwia mnie to w żadnym stopniu i mam nadzieję że plaskacz w ryjec od otyłego Pana mnie doprowadzi do pionu. ;)
Co fajnego pojadlem? W sumie
Przegrałem grupę 1. Nie będę ukrywał - przez ostatnie dwa tygodnie nie liczyłem w ogóle kalorii. Nie ważyłem się codziennie, tak jak mam zwyczaj to robić. No i mnie zalało. Stało się to co dzieje się zazwyczaj kiedy jestem przemęczony: zaczynam więcej jeść. Nie usprawiedliwia mnie to w żadnym stopniu i mam nadzieję że plaskacz w ryjec od otyłego Pana mnie doprowadzi do pionu. ;)
Co fajnego pojadlem? W sumie









Ostatnie bieganko przed piątkowymi zawodami. Mimo upału, tętno na samym początku Z2 - klasunia.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜
źródło: bieganko cool
Pobierz