Mirki, zacząłem pracę jako technik instalacji turbin wiatrowych chwilę temu. Rzucili od razu na głęboką wodę, największe turbiny w eurokołchozie - EP 160
Dejta wsparcie żebym z drabiny nie spadł ()
Oczywiście nic w spadku Wam nie pozostawię. Mam same długi xD
#praca #pracbaza #europa #niemcy #pieniadze
managerstrategii - Mirki, zacząłem pracę jako technik instalacji turbin wiatrowych ch...

źródło: IMG_6759

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vateras131: na górę na 150 metrów jakieś 15 minut. Zależy jaka kondycja w nogach. Beton wieża ma 80 m i tu drabina idzie w miare prosto. Potem są trzy rury które się zwężają. Tu drabina idzie pod kątem niestety takim ze ujemnym i wisisz bardziej w tył
  • Odpowiedz
  • 2
@lubie-solnik: no ta ale ty wymagają wiedzy dosc specjalistycznych programow auto cad i pakeit office mało kto nie ma studiów a ma to a wątpie aby ktos z tymi umiejetnosciami splunął na te ogloszenie chyab pracodawca bezie musial sic na kompromis xd
  • Odpowiedz
Ale bym się zatrudnił w jakimś kołchozie na czterobrygadówce i pojeździł takim wózeczkiem. Naprawdę, jesteś prawnikiem, programistą, lekarzem - nic ci nie da takiej frajdy jak przewiezienie palety z punktu A do B. Jeszcze są wózki z obrotnicą. Wyjeżdżasz na zewnątrz zakładu i wysypujesz śmieci.

#praca #kolchoz #wozkiwidlowe
Mega_Smieszek - Ale bym się zatrudnił w jakimś kołchozie na czterobrygadówce i pojeźd...

źródło: IMG_20221004_132632102_HDR-scaled-2

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam 2 i również polecam. Jedyne co mnie lekko irytuje to to, że nogi mają fazy, na które robot sprzątający próbuje wjechać i się zacina. Ale to p-------a - raczej tak musi być 🙂 jakby nie było to jedno ma 5 lat drugie prawie 3 i oba działaja ladnie
  • Odpowiedz
Prowadzę firmę, ostatnio z załogi 50 osób zwolniłem 40 osób. Zostało tylko 10 osób. Zapytacie czy to przez kryzys? Nie.

Wprowadziliśmy chat GPT do firmy. AI wypiera pracowników, jest to niesamowita oszczędność.

Teraz mam tylko zagwozdkę, w jaki sposób chat GPT może zastąpić murarzy i tynkarzy w mojej firmie. Ale to ogarnę.

#praca #pracbaza #it #progrmiasta15k
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BobrowieckiHuop: w lekarza, dentystę, dewelopera, mechanika samochodowego, weterynarza, szefa kuchni, menedżera. Ewentualnie IT chociaż jest mniej ofert w niektórych rolach
  • Odpowiedz
Nie rozumiem zachwytu nad top5 miastami Polski jakoby miało to być jakieś mistyczne wybawienie dla wsi i miast powiatowych.


@Chlodny_Pokerzysta: To tak nie działa. Ci, którzy piszą o tym całym top 5 (swoją drogą nie wiem skąd wziął się ten frazes i dlaczego akurat 5, ale mam wrażenie, że może gdzieś z forum skyscrapercity.pl, tam takie brandzlowanie się pasjonatów inwestycji nad "miejską miejskością" dominuje), mają w dupie wybawianie wsi i
  • Odpowiedz
Uważam, że umowa zlecenie powinna być ograniczona, a B2B startować od 10k brutto.
Ten cały "test przedsiębiorcy" nie był tak głupim pomysłem.
Oglądam sobie często oferty pracy w moim mieście i to jest jakaś tragedia:
-60% ofert pracy, które są pełnym etatem to umowa zlecenie; sorry, ale to się powinno ograniczać do prac typu: "rozniesienie ulotek w weekend"
-coraz więcej durnowatych ofert b2b; "Firma poszukuje dwóch kierowców kat. B, dyspozycyjność 24h/7, praca polega na wożeniu maszynistów
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach