Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PfefferWerfer

PfefferWerfer

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 46284
  • Znaleziska 10688
  • Mikroblog 35596
  • Obserwujący 146
  • Obserwowane 75
ukojenie
ukojenie
4 godz. i 36 min temu
  • 24
Tysiąc euro miesięcznie obróciło sukces polskiej gospodarki w pył.

#antykapitalizm #kapitalizm #gospodarka #polska #finanse #bekazlibka #januszebiznesu
ukojenie - Tysiąc euro miesięcznie obróciło sukces polskiej gospodarki w pył.

#antyk...

źródło: 1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer 4 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 15
@ukojenie: Inwestorzy przyszli, kazali pomyśleć co poza byciem tańszym mamy do zaoferowania, my nie wiedzieli że trzeba coś oprócz orania Polakami robić
  • Odpowiedz
Anien
Anien
6 godz. i 6 min temu
  • 0
Jakie przyłącze mocy do domu z pompą ciepła polecacie? 24kW starczą?
#nieruchomosci #budujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer 4 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@Anien: Co to w ogóle za rozkminy - bierzesz maksymalna możliwą bez dodatkowych opłat - 40 kW, w uzasadnieniu podajesz elektryczny podgrzewacz przepływowy wody i ładowarkę samochodu elektrycznego. Nie mogą ci odmówić. W taryfie G11 nie ma żadnych opłat za moc bierną
  • Odpowiedz

1027

Minister zdrowia odpowiada: NIE ZNIKNĄ limity na studia medyczne

Minister zdrowia odpowiada: NIE ZNIKNĄ limity na studia medyczne

Czy może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego nie ma limitów na zawód murarza albo kierowcy? Ministerstwo zdrowia robi sobie jaja a partia Tuska ewidentnie nie chce rządzić w przyszłej kadencji.

IHERMESI
z
rmf24.pl
dodany: 9 godz. i 4 min temu
  • 96
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    nfz
  • #
    mafialekarska
  • #
    polskasluzbadrowiatopatologia
PfefferWerfer
PfefferWerfer 7 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 14
@MazurskiSmak: Typowemu prolowi więcej pomoże chatGPT za dwa tokeny niż lekarz po 12 latach specjalizacji, to po c--j prolowi wnikać w przyczyny tego stanu?
PfefferWerfer
PfefferWerfer 6 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 2
@MazurskiSmak: Już stosuję od dawna, do konowała pisze tylko po receptę i działa!
programista70k
programista70k
9 godz. i 42 min temu
  • 1
polak słyszy deficyt budżetowy i już sra pod siebie

#polityka #ekonomia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer 9 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@programista70k: Jak masz 70k to możesz się bawić długiem, cashflowem, arbitrażem marżowym i rynkiem finansowym.

Jak jesteś żywym gównem na pensji minimalnej które walczy o przetrwanie do pierwszego to dług znasz jedynie z lombardu gdy zastawiasz obrączkę i telewizor, więc kojarzy ci się z czymś złym i upadkiem.

Nie miałbym nic przeciwko gdyby państwo zadłużało się na kolejne mosty na Wiśle, program elektrowni atomowych, na reaktywację kolei, na nowe czebole
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer 9 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
byłeś kiedyś i widziałeś jachty? to są te łódki 11m za 250k, to się zwraca w 3-5 sezonów.


@programista70k: Jestem z warmińsko-mazurskiego - jest tutaj tego od z-------a, czartery na kiju, domki na wynajem, stawianie na turystykę i jednocześnie bieda i regres społeczny który wypycha mieszkańców do ościennych województw (głównie do Trójmiasta/Warszawy i za granicę).

Marina marinę mariną pogania, a dochód na głowę mieszkańca spada względem reszty województw. Nie wierzę
  • Odpowiedz

10

Maspex przejmuje ukraińską firmę. Kwota transakcji idzie w miliony dolarów

Maspex przejmuje ukraińską firmę. Kwota transakcji idzie w miliony dolarów

Maspex buduje obecność na rynku ukraińskim i przejmuje kontrolę nad lokalnym producentem wód, napojów oraz przekąsek. To pierwsza tak duża transakcja grupy w Ukrainie, która może otworzyć drogę do wytwarzania części napojów z portfolio Maspeksu bezpośrednio na tym rynku.

Piotrek7231
z
wnp.pl
dodany: 9 godz. i 39 min temu
  • 1
  • #
    biznes
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
PfefferWerfer
PfefferWerfer 9 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
A na produkcji dalej minimalna. Pięknie rozwija się nasza gospodarka, murem za magnatem, aż serce rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lukardio
Lukardio
22 godz. i 14 min temu
  • 4
https://x.com/RafalMundry/status/2069824132426903720

#polska #demografia #neuropa #nieruchomosci #4konserwy #dobrazmiana #gospodarka #ciekawostki #antynatalizm
Lukardio - https://x.com/RafalMundry/status/2069824132426903720

#polska #demografia ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
Lukardio - https://x.com/RafalMundry/status/2069824132426903720

#polska #demografia ...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer 21 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 11
czyli zajęło to 30 lat. Nieźle to przyspiesza. A to jeszcze nie koniec


@na_ulicy_maslo_trzaslo: Przecież to po prostu cykliczne wchodzenie kolejnych pokoleń w wiek reprodukcyjny. Za 30 lat znowu połowę mniej, za 60 kolejne 2x mniej. Do końca XXI wieku będziemy kulturą zanikającą, liczby nominalne jeszcze jakoś będą wyglądać przez masę starych dziadów z początku wieku, ale liczby narodzin to będzie katastrofa
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer 21 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 3
@na_ulicy_maslo_trzaslo: No tak, i teraz będzie z 10-15 lat wypłaszczenia, a potem znowu spadniemy z klifu i tak co pokolenie będące echem wyżu powojennego.
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer 20 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 1
@Arivederczi: Chłopom zanika ruchliwość plemników z wiekiem, tak jak babom komórki jajowe. Czterdziestolatek ze stresującą robotę siedzącą i nadwagą ma problemy z płodnością. Jaka jest różnica? Wystarczy zmiana trybu życia na pół roku, odchudzić się, pójść na siłownię i ruchliwość wraca do normalnych poziomów. W przeciwieństwie do kobiet które bezpłodne stają się nieodwracalnie.

Z rosnącą średnią wieku mężczyzn w społeczeństwie spada średnia liczebność plemników.
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer 19 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 2
@Arivederczi: Girl, po pierwsze to jesteś babą, po drugie to też byłem chłopem przed trzydziestką w klinice niepłodności bo nie mogliśmy zajść no i badania wykazały że nic mi nie dolega - klasycznie problem u kobiety.

Plastik jest problemem i jego akumulacja w jądrach jest faktem ale już nie przesadzajmy, nie ma faktycznie jednoznacznych badań które wskazują na jego szkodliwość w kontekście płodności.
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer 17 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@Arivederczi: Cieszy mnie że nie zaprzeczasz swojej płci chociaż xd
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer 12 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@Arivederczi: Bo piszesz w rodzaju męskim dopóki cię ktoś nie przyciśnie
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer 11 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
@Arivederczi: Że wykopowiczka ma szansę nieuczciwie zarobić
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer 11 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@Arivederczi: Myślałem że śpiewamy Peję
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer 11 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 1
@Arivederczi: Jaką żoną, ja nie mam żony.
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer 9 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
@user42: Nom, tylko nie we wszystkich - te uszkodzone z reguły są słabymi pływakami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z milionów plemników znajdą się w pełni zdrowe nawet u emeryta.

Statystyka statystyką, ale ja akurat jestem za usuwaniem wadliwych płodów.
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
12 godz. i 58 min temu
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer 11 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
jakoś nikt nie jest mną zainteresowany¯\(ツ)/¯


@arsze_nick: Bo koleżanki którym odbiło od atencji zepsuły rynek tak bardzo że chłopy całkowicie zrezygnowały z prób
  • Odpowiedz
Czesterek
Czesterek
19 godz. i 10 min temu
  • 0
#ksiegiwieczyste #ekwpobieraczek @NH35 @Tuly @antos1990 @foneswein #nieruchomosci
Czy to prawda że eKW Pobieraczek już w ogóle nie dział? Jak robić żeby pobrać więcej niż 1 na raz. Albo gdzie mam szukać w dark webie.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer 18 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
@Czesterek: Już nie działa, wrzucili captche niestety
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
21 godz. i 19 min temu
  • 471
#polityka
Minęło 220 lat i wszystkie słowa Napoleona o Polakach nadal aktualne.
fidelio-fidelio - #polityka 
Minęło 220 lat i wszystkie słowa Napoleona o Polakach na...

źródło: 1000152901

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer 19 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 1
Pod zabory Polskę oddała szlachta, zwykli ludzie nie mieli w tej sprawie nic do gadania


@Sabr: Ale gdyby mogła to by oddała się jeszcze szybciej byleby dojechać szlachtę xD
  • Odpowiedz
DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony
20 godz. i 50 min temu
  • 10
mam nadzieje, ze kawka dzisiaj rano w domu i nie pijecie na miescie - grosz do grosza i kiedys dogonimy lekarzy w wyscigu o miejsce do spania XD
#nieruchomosci #lekarz100k
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer 20 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 5
@DzonyDzony: W ogóle nie pije kawy. FIRE
  • Odpowiedz
alkanoid1997
alkanoid1997
alkanoid1997
21 godz. i 51 min temu
  • 0
Czy są tu osoby, które w ciągu ostatnich miesięcy realizowały prywatne pożyczki krótkoterminowe lub finansowanie operacyjne na rzecz podmiotu/osoby zajmującej się organizacją wyjazdów na zabiegi medyczne (przeszczepy włosów) do Turcji?

Chodzi o specyficzny schemat: propozycje inwestycji na krótki termin, finansowanie z góry pakietów dla grup klientów w celu uzyskania zniżek, a obecnie chroniczny brak zwrotu kapitału głównego i tłumaczenie opóźnień problemami z bankami, blokadami kont lub stroną turecką.

Nie chcę nikogo publicznie wskazywać, wymieniać
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer 21 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 2
@alkanoid1997: Brzmi jak scam na dzień dobry xD
  • Odpowiedz
czerwony_ptak
czerwony_ptak
przedwczoraj, 20:59:52
  • 0
Dużo osób narzeka na zus, że to piramida finansowa i wobec malejącej dzietności należy od tego odejść i tak dalej ale czy jest sposób na emeryturę bez dzieci ? Ja to rozumiem tak, że dawniej jak miałeś dzieci i nie kopnęły cię w dupę na starość to na jakąś opiekę mogłeś liczyć, w innych przyladkach to co najwyżej łaska innych ludzi. Gdy kapitan państwo przejął rolę opiekunki starych dziadków to ogół dzieci
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer 23 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 5
III filar, konta na XTB itp.


Ostatnim krokiem jest zrozumienie że cała gospodarka jest oparta o wzrost społeczny, bez niego te wszystkie nieruchy, globalne akcje i dywidendy będą tak samo c---a warte jak niska emerytura z ZUS)

@K_R_S:
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer 21 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 2
@Pieszczoszek_Czyscioszek:

Cienko będzie śpiewał dziadek-milioner ze swoim IKE, kiedy przyjdzie mu konkurować o pielęgniarkę czy ortopedę z dziadkiem-multimilionerem w warunkach drastyczne ograniczonej podaży pracy.


@Pieszczoszek_Czyscioszek: A kto się będzie miał najlepiej? Rodzic pielęgniarki/ortopedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 21:12:03
  • 1
✨️ Mit wiecznej biedy w Polsce – czy naprawdę jesteśmy bogaci? Ⓘ
W Polsce jest jakiś mit wiecznej biedy a przyznanie że Polacy są bogaci to jakieś tabu. Co patrzę po socjalach to ludzie jeżdżą po jakiś Tajlandiach, Wietnamach, Meksykach czy USA. I to nie pojedyncze przypadki ale non stop widzę że ktoś lata a nigdy nie miałem bogatych znajomych - ot ludzie ze szkoły, osiedla, studiów. Ja pamiętam czy jak wyjazd do
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer 23 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 5
@mirko_anonim: II RP była krajem katastrofalnej biedy pospólstwa i obrzydliwego bogactwa kadry oficerskiej, lekarzy (Rafał Wilczur xD) i polityków.

Taki mamy setup że każdy lokalny watażka szlachecki ze swoją świtą która dossała się do obrotu publicznego pieniądza żyje jak paczek w maśle.

A to że kogoś stać na prostacką konsumpcję to nie jest dowód bogactwa. To jest odpowiednik chłopa który je kiełbasę zamiast grochu z kapustą - to dalej chłop
  • Odpowiedz
123_
123_
przedwczoraj, 08:48:15
  • 5
Taka ciekawostka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
123_ - Taka ciekawostka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci

źródło: 1782284553889

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer przedwczoraj, 17:39:37 via Wykop
  • 1
@123_: Gdzie Australii do perły europejskiej gospodarki
  • Odpowiedz
adrianna-kiyoki
adrianna-kiyoki
przedwczoraj, 11:58:05
  • 2
Jak to jest, że starsza pani w warzywniaku musi mieć kasę fiskalną i sama wszystko liczyć tracąc czas i pieniądz, a dla lekarzy wprowadzenie kas to metafizyka i coś co rzekomo zniszczy ich biznes, stanie się nieopłacalny? #lekarz #dzialalnoscgospodarcza #firma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer przedwczoraj, 16:48:41 via Wykop
  • 3
@adrianna-kiyoki: Bo podatki są po to żeby biedni płacili na bogatych. Jest autentyczne poczucie wyższości bogatych nad plebsem i dwa równoległe systemy moralne.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 06:37:02
  • 82
✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje lud...

źródło: 817cdf4722038e60ab9d1b53d96ae4904546927581ef1048613305b284dbd3f6

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer przedwczoraj, 06:47:33 via Wykop
  • 73
@mirko_anonim: Dostęp do metra/tramwaju, dostęp do usług publicznych (na osiedlach bloków masz przychodnie/szkoły/przedszkola, na osiedlach domków nie masz nic). Bezobsługowość lokalu jest cenna dla osób które często podróżują lub są po prostu stare i nie mają już siły na koszenie trawnika.

Siłownia jest pod blokiem, rower trzymam w rowerowni/piwnicy/przy stojaku przed blokiem. W takiej temperaturze włączam klimatyzację i scrolluję wykop.pl do czasu przejścia fali upałów. Pranie suszę w suszarce z
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer przedwczoraj, 07:26:18 via Wykop
  • 2
brzmi jak antyreklama bloków


@cocklush69: Ale co konkretnie się nie podoba?
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer przedwczoraj, 07:46:05 via Wykop
  • 8
ciasnota,


60m^2 na osobę jest dość przestronne, sam korzystam z 25-30 metrów, reszta stoi pusta.

duchota


Co?
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer przedwczoraj, 08:08:13 via Wykop
  • 12
mieszkałem w blokach 27 lat, od 10 mieszkam w domu. Nigdy więcej mieszkania w bloku, straszna sprawa.


Mieszkałem 25 lat w domu, od 5 lat w mieszkaniu i normalnie żyję, wybieram mieszkanie bo mniej roboty i lepsza lokalizacja.

Puścisz muzykę - źle


Lol
  • Odpowiedz
hrabia_ponimirski
hrabia_ponimirski
24.06.2026, 21:36:53
  • 18
MU podwoił marże YoY o ponad 100%, tylko QoQ podniósł o 10%. To jest przecież nie do wytrzymania na dłuższy okres przez bigtechy. Znowu podniosą capexy o 20-30%? Z czego to sfinansują?
Taki ORCL już sie topi pod naporem długu.

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer 24.06.2026, 23:32:08 via Wykop
  • 6
@hrabia_ponimirski: Rząd USA wydrukuje i im da jak ostatnio. Top big to fail będzie teraz zamiast w sektorze bankowym to w bigtechu i "to wyjątkowa sytuacja, nigdy w historii nie było takiego czarnego łabędzia" xD
  • Odpowiedz

8

Polacy nie mają dzieci, bo państwo im to utrudnia!

Polacy nie mają dzieci, bo państwo im to utrudnia!

W Polsce dzieci rodzi się mniej głównie nie dlatego, że winne są kobiety albo mężczyźni, tylko dlatego, że rodzicielstwo stało się trudne, drogie i odkładane na później. Wpływają na to mieszkania, koszty życia, niepewna praca, późniejsze związki, brak stabilności i słabe wsparcie systemowe.

PiotrSter
z
youtube.com
dodany: 24.06.2026, 19:59:23
  • 4
  • #
    demografia
  • #
    polityka
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
PfefferWerfer
PfefferWerfer 24.06.2026, 20:35:36 via Wykop
  • 5
poniżej poziomu zastępowalności pokoleń zjechały indie. Indie.


@Superstitio: Co w tym dziwnego? Chiny były tak samo ludne jak Indie i mnożyły się na potęgę, dzisiaj to epicentrum zapaści. Indie tak samo wjadą w zapaść jak reszta świata. Murzynki w głębokiej Afryce też się już orientują że nic dobrego ich nie czeka z mnożenia się jak króliki i gdy ich matki miały po 6-8 dzieci to ich celem jest 2-3 dzieci
PfefferWerfer
PfefferWerfer 24.06.2026, 23:30:43 via Wykop
  • 4
@Superstitio: To wszystkie historycznie ludne p---------i typu Kolumbia, Brazylia, Chile, Tajlandia, Wietnam.

Dzietność szoruje po dnie prawie wszędzie poza Afryką subsaharyjską.
PfefferWerfer - @Superstitio: To wszystkie historycznie ludne p---------i typu Kolumb...

źródło: 1000067380

Pobierz
xspeditor
xspeditor
24.06.2026, 18:35:22
  • 61
Mieszkam w mieście powiatowym na Podkarpaciu. Nie ma tutaj zbyt wielu Ukraińców, ale w najbliższym otoczeniu znam 10 Ukraińców. Żaden z nich nie czeka na socjal tylko ciężko pracuję lub rozwija swój biznes.
Żaden z nich nie ma negatywnych odczuć do polskiego rządu. Mają znacznie mniej roszczeniowe podejście niż Polacy którzy uważają że za samo oddychanie w pracy i zero kwalifikacji chcieliby dużo zarabiać.
Change my mind
#polityka #ukraina
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer 24.06.2026, 19:25:34 via Wykop
  • 2
@xspeditor: Czy wszyscy Ukraińcy których znasz jeżdżą u ciebie w spedycji i są fajni bo mają stawkę niższą niż Polak który woli 2/2 u Niemca? Pytam dla kolegi, nie jestem antyukrainski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • What vexes all men?

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.06.2022

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 24.11.2020

    Honorowy Wampir
  • VIP
    od 10.03.2025

    VIP
  • Złotousty
    od 01.01.2025

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking