Jest jakis portal, strona (szukalem na olx, ale nie znalazlem), gdzie mozna znaleźć pomocnika do prostych remontów na dzien, dwa ?
Dla ojca szukam żeby ktoś przyjechał mu na parę h. pomógł coś przytrzymać etc.

#praca #wroclaw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

38 godzin tygodniowo. Tyle godzin lekcyjnych ma moje dziecko w 7 klasie podstawowej. Etat. Zadań nie ma, ale codziennie ma z czegoś sprawdzian/kartkówkę, wiec codziennie po szkole musi się trochę pouczyć. O czasie na pasje, sport i życie towarzyskie pisał nie będę. Dla kontrastu, etat nauczyciela to 18 godzin - bo musi mieć czas żeby się przygotować, ocenić karkówki i sprawdziany.
Pamiętam, że nawet w liceum miałem dni w których było po
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@steppenwolf12: no o ile zgadzam się że nie jesteśmy bogatym państwem wzgledem reszty panstw ogolnie pojetego zachodu to statystyka oszczednosci mowi nam co najwyzej o nierownosciach albo o kulturze, a nie o ogolnej sytuacji gospodarczej. W USA tez blisko polowa ludnosci nie ma zadnych lub ma znikome oszczednosci, a panstwo jest bardzo bogate i na razie dominuje nad resztą państw swiata
  • Odpowiedz
Ostatnio tak pomyślałem, co jeśli kierowca tira pracuje w systemie 3/1 (3 tydodnie trasa, 1 tydz dom) i powiedzmy po pierwszych 6 dniach dostaje telefon, że zmarła jego babcia. Albo, że mama jest po zawale w szpitalu i ma przyjechać się pożegnać, bo raczej umrze w ciągu doby?

#pytaniedoeksperta #pytanie #transport #praca #pracbaza #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Schwarzfahrer sąd pracy, bo to samowolne oddalenie sie od miejsca pracy/porzucenie pracy, ewentualnie sąd zwykły, bo paragraf sie znajdzie.
A jak po porzuceniu zestawu okradną naczepę? To kierowca jest w dupie, bo koszta wtedy nie mają limitu
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalxd21: to się zatrudnij w zakupach jako jakiś junior, albo w spedycji, odwalisz frycowe i będziesz pracować, co ty myślisz, że po studiach dostaniesz robotę za nie wiadomo jaką kasę, bo masz papier? Setki, jeśli nie tysiące takich jak Ty uczelnie co roku wypluwają w rynek pracy.
  • Odpowiedz
@Ravau23: pojeździj po podkarpackich wsiach i miasteczkach poniżej 10k mieszkańców, nie ma tam żadnych fabryk ani zakładów. Jest co najwyżej parę sklepów i lokalne januszeksy zatrudniające za najniższą krajową. Wejdź na CBOP, wybierz na przykład powiat bieszczadzki i zobacz jakie mają oferty pracy
  • Odpowiedz
@Ravau23: @n3u8 nie ma żadnej pracy z oferty w takich miasteczkach, albo masz załatwione po znajomościach albo wyjeżdżasz, pracę z oferty w Polsce można znaleźć tylko w kilku dużych miastach, w większości wojewódzkich już jest problem, a w średnich zaczyna się hardcore, w małych pipidówach nie ma kompletnie nic
  • Odpowiedz