Doceniam prace lekarzy, doktorów itp, ich wieloletnią naukę, sympozja i tak dalej, ale wiecie co mnie #!$%@?? Ich pazerność - wejdźcie sobie na stronę znanylekarz.pl i zobaczcie na umawianie wizyt. Każdy ma dostępne terminy co 15 minut! Co to jest #!$%@? za wizyta w 15 minut? Przecież przez tyle to nawet człowiek nie zdąży powiedzieć co mu jest, polowe zapomni bo widać już grymas na twarzy, że za długo to trwa, rach
@Van_Zavi idź do młodego takiego jeszcze zaraz po studiach to mu zejdzie z 20-25 minut. Zasadniczo na pierwszorazowego pacjenta trzeba więcej czasu z 20 minut, ale taki pacjent który przychodzi tylko na kontrolę to ile potrzebuje z 5 minut. Zasadniczo 15 minut to jest taka średnia jeden pacjent potrzebuje 5 a drugi 25 i jakoś się to rownoważy.
Tata wczoraj się potknął i coś zrobił z kostką (twierdzi że zwichniętą) ale mama mówiła że jak szedł w nocy się odlać to tragedia. Biorę urlop nz i go zabiorę do lekarza, tylko gdzie z nim jechać? Na sor? Po prostu? #kiciochpyta #lekarz
Mirki i Mirabelki, chciałbym zacząć terapie medyczną marihuaną. Z listy schorzeń kilka rzeczy by pasowało. Jednakże, kompletnie nie wiem gdzie znaleźć lekarza w #bialystok, który mógłby mi wystawić takową receptę i ewentualnie prowadzić moją terapię. Czy wiecie może, czy receptę na medyczną marihuanę mógłbym dostać online? Widziałem serwisy które wystawiają recepty za 30-60pln, ale nie wiem czy są to legitne strony oraz czy mają uprawnienie na wystawianie takich recept Rpw. #
@skulldron: @Kaplanka: @drakan8: Dziękuję za wszystkie informację, pod koniec maja zacznę się przyglądać bardziej sytuacji, w razie czego poinformuje was o postępach :)
@Sanus7: XD luzuj gacie, to nie jest portal medyczny tylko ze śmiesznymi obrazkami, przecież wiadomo że na podstawie kilku cyferek nie da się powiedzieć nic o stanie pacjenta piszę tylko czego markerem są d-dimery, pojawiają się we krwi w wyniku rozkładu fibryny przez plazminę, a fibryna wytrąca się z osocza w procesie krzepnięcia. Badanie poziomu d-dimerów zleca się zazwyczaj właśnie w diagnostyce zakrzepicy żył głębokiej, przy stosowaniu leków wpływających na układ
tez ta macie ze jak slyszycie gdzie o porwaniu albo zabojstwie to potem rozmyslacie a co by bylo jak wy byscie zostali porwani albo byli gdzie przetrzymywani i wyobrazali sobie ja mam tak czesto czesto sobie wyobrazam jak jestem porwany albo jak jestem na wlasnym pogrzebie albo jak ratuje kogos z porwania albo napad na szkole i zabijam napastnikow
@PeterFile: no wlasnie ja mam ze jestem ofiarą napadu albo jade przez miasto i kazdy budynek to potencjalne miejsce przetrzymywania ludzi albo handel ludzmi eh
Jakieś 2 lata temu przy dolnej szóstce zaczął mi się regularnie pojawiać jakiś bolbel z ropskiem. Odwiedziłem 2 dentystów i obaj na podstawie zdjęcia rtg zęba stwierdzili to samo - do wyrwania. Trzeci dentysta powiedział, że można spróbować leczyć kanałowo. Ząb wyleczony i bąbel przestał się pojawiać.
W ostatnim miesiącu na górze podniebienia zaczęło mi wychodzić coś podobnego - jakby pryszcz pod skórą który mogę wycisnąć i po kilku dniach pojawia się
@becvvv: Podniebienie, a ząb dolny nie mają połączenia. Prawdopodobnie robi Ci się ropień od któregoś z górnych zębów. Być może jest też zębopochodne zapalenie zatoki szczękowej. To z płukaniem jamy ustnej to jakaś herezja. Węzły powiększone mogą być od górnych zębów jak i dolnych. Dolną szóstkę zostaw w spokoju.
@szczurek_87: w takim razie sprawdziłbym cukier / insulinę - sam mam z tym problem i to właśnie to. Krzywa cukrowa + krzywa insulinowa - na prawdę warto zainwestować i zobaczyć na wykresie jak to potrafi szaleć i psuć dzień. A w nocy masz jakieś wybudzenia czy raczej stabilnie?
Podejrzewam u siebie Rwe kulszowa, napierdziela mnie dolna część kręgosłupa i promieniuje do nogi. No i wychodzi na to, że będę musiał wybrać się do lekarza, no ale ze nie lubie zbytnio platac się po gabinetach, to wymyśliłem zdalna wizytę. Przynajmniej ta pierwszą. Korzystał może ktoś z wizyt przez internet? Czy to działa,? Lekarz jest w stanie wypisać jakieś skierowanie na badanie? Może polecicie jakąś firmę / stronę internetową gdzie to w
Siema mam stare konto na instragramie na emailu który juz nie istnieje , hasla tez nie pamiętam juz , sa jacyś lekarze którzy wchodzą do głowy i mozna w ten sposób odzyskać to co sie zapomniało?( ͡°͜ʖ͡°)
@temokkor: napisze , ale wydaje mi sie ze jak postawili swoja stronę na tej domenie to wszystko inne usunęli xD ale to by pewnie nie dalo by się wysłać hasla z przypomnieniem hasla z insta , a normalnie wychodzi xD
Horban dzisiaj znany jest głównie z majaczenia w mediach, a jeszcze w 2004 roku publikował w prawdopodobnie najlepszym periodyku medycznym świata: "The Lancet" https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0140673604159977 Bardzo, bardzo niewielu lekarzy może się czymś takim w dorobku pochwalić. Pokazuje to, jak nisko można upaść z wiekiem, od "Lanceta" do pandemicznego bajania bez sensu. #nauka #medycyna #lekarz #koronawirus #polska
Mirki do kogo powinienem pójść przy problemach z koncentracją? Od razu do psychiatry? Od jakiegoś czasu czuje że moje zdolności kognitywne lecą w dół. Jestem wiecznie zaspany, zmęczony. Oczywiście ma to związek z pandemią - myśle że zaczęło się zeszłej jesieni i nie jest to chandra z braku słońca. Sport pomaga tylko doraźnie.
mam w tym tygodniu szczepienie z użyciem migty moderna 5G premium mRna vaccine. zrobiłem sobie przed weekendem badania i wyszło mi ponad 200 BAU/ml igG. #szczepic się czy anulować to, żeby ktoś inny mógł przyjąć w tym terminie wacynkę. wiem co mówi w tym przypadku polski rząd (sic) i że mogę teraz 90 dni odczekać ale kto by
jezeli ludzie umierają to poco nie ktorzy wiekszosc spuszcza sie nad tym zyciem i jak mu powiesz ze i tak umrze to robi awanture po co sie leczyc za miliony jesli i tak sie umrze
Mirki poleca ktoś jakiegoś lekarza w okolicach #naramowice #poznan? Muszę zmienić lekarza rodzinnego a nie chcę trafić na wiecznie niezadowoloną panią doktor, która będzie mieć problem skierowanie wypisać xd #kiciochpyta #lekarz #medycyna
#anonimowemirkowyznania Mirki, taka sprawa. Nie wiecie który portal z e-recpetami by bez przypału wypisał receptę na leki nasenne w dobrych pieniądzach? Posiadam zaświadczenie o ich przyjmowaniu od lekarza.