#przegryw jak myślicie czy jesli dziewczyna po pisaniu ma o mnie dobre zdanie sypie serduszkami i snuje plany o zwiazku poniewaz jak sama pisze ze nigdy wczesniej nie poznala kogos tak wyjątkowgo i ze jestem inny niz inni mezczyzni z ktorymi miala kontakt (ona prawdopodobnie dziewica bo niebyła w związku no chyba ze sie rypała bez związku) to jakie rzeczy powinienem wykonac na randce jutro zeby jeszcze bardziej wzmocnić ten

Jan_Szelest














