Czy miał ktoś taki objaw, że w kąciku oka widzi jakby świetlny dysk, który spada z góry do dołu. Zawsze prawe oko, zauważyłam pierwszy raz jakiś tydzień temu. Ale dzisiaj mam zwiększoną częstotliwość, wcześniej myślałam że mi się przewidziało. Stres?
Popatrzyłam w internetach, ale nie znalazłam nic ciekawego- oczywiście pójdę do lekarza, ale w weekend wiadomo jak jest.

#medycyna #okulista #lekarz
Przy gorączce 37, lekkim bólu gardła i dużym katarze pić fervex? Czy jeżeli nie mam gorączki to sobie odpuścić?


@Herm1t: 37 to nie goraczka tylko stan podgorączkowy. Przy 37 nic się nie bierze z twbsow przeciwzapalnych.
Jesteś przeziebiony to pijesz witc, d (nie razem), robisz sobie mocną herbatę z bzu czarnego, 2 piżamy i pod kołdrę. Jak się wygrzejwsz i wypocisz to pewnie zostanie Ci lekki katar i pewnie jakąś chrypka.
#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #slask #lekarz
Razem z dziewczyna potrzebujemy pomocy, szukamy dobrego ginekologa na Śląsku. Czy jest tu może różowa lub niebieski który ma dziewczynę z wyleczonym problemem przez który praktycznie seks dopochwowy jest niemożliwy. USG nic nie pokazuje, nie jest to suchość pochwy, duże ilości lubrykantu bardzo mało dają, nie wspominając juz ze bez lubrykantu jest to niemożliwe. niby w pochwie wszystko jest ok a wprowadzenie penisa do pochwy jest
Jako, że tutaj wszyscy mówią, że zarobki nie rosną, proszę by każdy, kto jest lekarzem/prawnikiem/programistą/inżynierem/właścicielem firmy, któremu zarobki nie wzrosły się wypowiedział na ten temat.

Nie mówię o prostych zawodach, bo wiadomo - to są wyborcy PiSu, a przeciw głosują tylko ludzie sukcesy.

#lekarz #prawo #inzynieria #programowanie #programista15k #ekonomia #gospodarka #pracbaza
#koronawirus #lekarz #polityka #polska #swiat W tamtym roku w grudniu przechodziłem covida. Przeszedłem go w umiarkowanie łagodny sposób patrząc na informację medialne, które mówiły o ciężkich przypadkach. Nie jestem antyszczepionkowcem ale nie szczepiłem się jeszcze, ponieważ nie widziałem sensu aby to robić kiedy poprzedni rok również pomimo braku szczepionki przechodził łagodnie i było bardzo mało chorych. Teraz kiedy to wszystko przyspiesza przy oddawaniu krwi poprosiłem aby jako ozdrowieńcowi zrobiono test czy mogę
Pobierz
źródło: comment_1633095996NchInI2JE6KkGS9MRoU8kj.jpg
@Scaab: przeciez skala odpornosci to ilosc przeciwcial jaka mamy a tutaj wynik prawie po roku jest wysoki wiec cos sie nie zgadza w twojej wiadomosci. do tego dlaczego jesli szczepionki daja lepsza odpornosc to jedynie ozdrowiency moga byc dawcami osocza a osoby tylko po szczepionkach nie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scaab: Przechorowanie chroni tylko 6 miesięcy, więc musisz się szczepić co 6 miesięcy, żeby mieć lepszą odporność. Robisz takie fikołki, że chyba sam nie widzisz gdzie lądujesz.