@Fan_Morawieckiego: Czemu ci durnie nie piszą takich poematów o ludziach, którym lockdown zabrał wszystko, doprowadził na skraj bankructwa i doprowadził do punktu bez wyjścia, gdzie dla niektórych jedynym wyjściem to samobójstwo. Rozwodzą się tylko nad staruszkami, którzy już swoje życie przeżyli zapominając o wielu pracowitych ludziach w sile wieku, którzy nie mają już po co żyć.
#anonimowemirkowyznania
#lekarz #mezczyzni #zdrowie #mocz

Hej mam 25 lat i trochę krępująca sprawa, ale za każdym razem jak wracam z toalety i siadam już na fotelu to czuje, że kilka kropelek moczu mimo wszystko jeszcze zostało i wypływa z penisa.

Nie wiem na ile to normalne, bo mogę wstrząsać, wycierać po wysikaniu a i tak pare kropel 3-4 wyleci i lekko moczy mi to bokserki.

Powinienem udać się z tym do lekarza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
W tv narzekają, że ludzie teraz się mniej badają, m in na płuca
A jak w końcu zdecydują się na badania, to jest już za późno i umierają

Hmmm, a to nie jest teraz tak, że odkłada się badania, zabiegi i operacje na potem, bo covidowcy są najważniejsi?

No i najważniejsze- może ma to związek z tymi śmiesznymi teleporadami, które bądź co bądź nie zastępują zwykłej wizyty i m in. długimi terminami
Pobierz
źródło: comment_1618213869ErbW1cCg9iFzQVsRSANDid.jpg
Moja pandemia. Dzisiejsze pranie maseczek wielkorotnego użytku (za 5 złotych sztuka np. w Biedronce, Action) zapobiegajacych zazarażeniu wirusem SARS–CoV–2 wywołującym COVID19 na którą to chorobę w Polsce zmarło już ponad 50 tysięcy ludzi.

#tomaszowmazowiecki #mojapandemia #pandemia #sarscov2 #covid19 #koronawirus #polska #kochampolske #kochammiasteczko #lodzkie #profilaktyka #choroby #zdrowie #lekarz
Pobierz
źródło: comment_1618152512JRZYEiGQFtbJ2wwThdNvZu.jpg
@Matsew nie ma żadnych witamin, które by pomogły. Jeżeli tylko jesteś ubezpieczony, to skierowanie do poradni endokrynologicznej a dalej to już zgodnie z zaleceniami. Jakoś zostałeś zdiagnozowany, więc najtrudniejsza część za Tobą. A problem z tarczycą potrafi rozpierd#lić cały organizm, więc bym tego nie bagatelizowała.
@mr_gentleman: o ile lekarz, którego wybierzesz ma wolne miejsca, bo zgodnie z przepisami może mieć max. 2750 pacjentów. A z tego co właśnie sprawdziłem wynika, że mój lekarz, który od dawna nie ma wolnych miejsc, jest możliwy do wyboru w systemie NFZ.
Czy jest możliwe aby mieć zbyt niski poziom Złego cholesterolu (LDL)? Mama podobno jest zagrożona wysokim ryzykiem zawału serca i udaru mózgu i ma w wynikach krwi LDL = 62mg/dl a jako norma jest pisany [70,00 - 135] i zaznaczone jest literą L czyli Low...komputer 'wypluł' że za niski wynik.
Lekarka nr 1 wiedząc że mama ma wysokie ryzyko udarów i zawałów i powiedziała - LDL za niskie. Powinno być minimum 100.