Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Chittat

Chittat

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2437
  • Znaleziska 776
  • Mikroblog 1661
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16
luke-mat
luke-mat
luke-mat
wczoraj, 05:20:49
  • 4
90% lekarzy może w Polsce zastąpić LLM, oczywiście nie jakiś ChatGPT.
Poprawnie postawi diagnozę, poda listę leków, możliwych interakcji, skutków ubocznych i będzie lepszy niż te 90% lekarzy rodzinnych, którzy klepią antybiotyk i rutinoscorbin. Ten antybiotyk to też 2-3 rodzaje, które klepią na wszystko, od bólu gardła, po ból zęba.
10% lekarzy to chirurdzy, anestezjologowie, ratownicy na SOR, onkolodzy, ich AI nie zastąpi.
Problemem jest to, że dajemy dzisiaj 40k miesięcznie klepaczom
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chittat
Chittat wczoraj, 06:32:38 via Wykop
  • 0
@luke-mat: A jak LLM osłucha pacjenta, zajrzy do ucha czy nie ma zapalenia albo do gardła ? I kto wezmie odpowiedzialnosc za zła diagnoze w przypadku LLM ? Dostawca softu ?
  • Odpowiedz
haha123
haha123
przedwczoraj, 17:41:04
  • 1
Jest w pytę!

https://x.com/mejmpl/status/2066458113465561504

#demografia #invitro
haha123 - Jest w pytę! 

https://x.com/mejmpl/status/2066458113465561504

#demografia...

źródło: HJRKOaBXEAAOGre

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chittat
Chittat wczoraj, 06:04:34 via Wykop
  • 0
@irenicus30:No tak ..... bo jak poczekasz 1 - 2 lata to nagle problemy znikna i dziecko sie samo zrobi jak wczesniej nie moglo xD
  • Odpowiedz

17

Wjechał autem na chodnik, dwie osoby nie żyją

Wiecej samochodów na chodnikach.... ja tylko zaparkować.

Chittat
z
tvn24.pl
dodany: 10.06.2026, 19:13:10
  • 6
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    szybkoalebezpiecznie
  • #
    samochody
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy

14

"ODDAŁEM RĘKĘ ZA EKIPĘ, DOSŁOWNIE" KIBIC WISŁY KRAKÓW I BYŁY CZŁONEK SHARKS

"ODDAŁEM RĘKĘ ZA EKIPĘ, DOSŁOWNIE" KIBIC WISŁY KRAKÓW I BYŁY CZŁONEK SHARKS

Wywiad z byłym kibolem z Krakowa Krzysztofem Rybką.

Tired_
z
youtube.com
dodany: 08.06.2026, 00:37:38
  • 10
  • #
    krakow
  • #
    wislakrakow
  • #
    pilkanozna
  • #
    kibole
  • #
    przestepczosc
  • #
    kryminalne
Chittat
Chittat 09.06.2026, 05:59:53 via Wykop
  • 14
@tomasz-aleksander-barania: A moze lepiej wykopac aby jeden z drugim łepkiem odsluchali historii i cos do nich dotarło zanim bedzie za pózno. To jest idalna hitoria pokazujaca jak mozna sobie s--------ć zycie bawiac sie w gangusa.

45

Tym manewrem zabił dwie osoby

Do tragicznego zdarzenia doszło w weekend w Ząbkach po tym, jak 37-letni obywatel Turcji niespodziewanie zjechał przez trzy pasy, żeby skręcić w lewo...

ono6767
z
polsatnews.pl
dodany: 08.06.2026, 02:11:00
  • 19
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
Chittat
Chittat 08.06.2026, 12:56:06 via Wykop
  • 1
@Zimnyy: tam lekką reką było 120 - 150 km/h :)

332

Co się dzieje, kiedy pęka bańka mieszkaniowa?

Co się dzieje, kiedy pęka bańka mieszkaniowa?

Kiedy w 2022 kupowano rudery pod Auckland za $1.8M, wydawało się to świetnym biznesem. Ceny nieruchomości rosły o kilkanaście procent w skali roku, a banki rozdawały hipoteki jak darmowe cukierki pod osiedlową podstawówką. Dziś ludzie wyprzedają w panice, a rząd panicznie próbuje powstrzymać krach.

BArtus
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 13:37:08
  • 131
  • #
    nieruchomosci
  • #
    gospodarka
  • #
    deweloperka
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    mieszkanie
  • #
    ekonomia
Chittat
Chittat 08.06.2026, 11:07:46 via Wykop
  • 0
@sylwek2k: Dodaj do tego, ze w takim Krakowie co roku przybywa pare tysięcy mieszkańców, a ogromna czesc mieszkań to stare blokowiska bez wind i czynszem wywalonym w kosmos.
Esior
Esior
Esior
02.06.2026, 13:22:47
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chittat
Chittat 03.06.2026, 06:21:02 via Wykop
  • 1
@Esior: Jak bardzo trzeba miec n------e we łbie aby porównywac invitro do operacji cycków :D
  • Odpowiedz
Chittat
Chittat 03.06.2026, 06:22:20 via Wykop
  • 1
@AnonimoweLwiatko: Tu nie chodzi o to jak takie dziecko sie wychowa a fakt, ze samemu masz p---------e ciezko ogarnac wszytko :) I zawsze lepiej miec druga osobe to pomocy.
  • Odpowiedz
Chittat
Chittat 03.06.2026, 11:58:03 via Wykop
  • 1
@Esior: Ta wypowiedź pokazuje to, ze nie masz zielonego pojęcia o tematach w którym sie wypowiadasz. Ale jak to u nas w narodzie bywa, wypowiedziec sie musze bo sie udusze. Procedura Invitro nie kosztuje kilkudziesięciu złotych i nie jest w 100% refundowana poniewaz duzą czesc badan dalej musisz opłacic z własnej kieszeni. Z dziecka z Invitro społeczeństwo bedzie miało wymierne korzysci przez całe jego dorosłe zycie i prace.... z cycków
  • Odpowiedz
Chittat
Chittat 03.06.2026, 17:58:36 via Wykop
  • 2
@AnonimoweLwiatko: Chca wnuków ale czesto jak przychodzi pomóc to juz nie ma czasu xD Akurat u mnie jest inaczej ale znam przypadki wsród znajomych ze tak bardzo chcieli wnuków, ze jak dostali to generalnie maja je w pupce jak trzeba pomoc z opieka czy cos.
  • Odpowiedz

6

Kąpielisko na krakowskim Zakrzówku zamknięte do odwołania

Kąpielisko na krakowskim Zakrzówku zamknięte do odwołania

Dziś o 14:00 otwarto kąpielisko na Zakrzówku, chwilę później zostało zamknięte do odwołania.

Pradnikk
z
cowkrakowie.pl
dodany: 01.06.2026, 17:37:24
  • 10
  • #
    krakow
  • #
    zakrzowek
  • #
    cowkrakowiepl
  • #
    kapielisko
  • #
    woda
Chittat
Chittat 03.06.2026, 06:29:49 via Wykop
  • 0
@pepedros: Polacy uwielbiaja kolejki i stanie w nich. Nie rozumiem tego fenomenu. Po zimie chcialem umyc samochód, kolejki w myjniach na 1 - 2h stania a Ci czekaja xD Poczekalem tydzien i umylem bez kolejek.
Ci ludzie nie maja zapewne hobby, zainteresowan i dla nich strata 2 - 3 h czasu na stanie w kolejce to zadna roznica.
Milanek93
Milanek93
02.06.2026, 20:11:36
  • 111
#321685 Huop ma tak zielono w ogrodzie. Sam kiedyś robił z ojczymem automatyczny system nawadniania ogrodu. Co roku też trawa jest wertykulowana i aeratowana. Nawożona też jest. I tak o to wygląda. Zielono mi.
Milanek93 - #321685 Huop ma tak zielono w ogrodzie. Sam kiedyś robił z ojczymem autom...

źródło: 1000015123

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chittat
Chittat 03.06.2026, 06:17:54 via Wykop
  • 0
@Milanek93: A dzieci w Afryce wody nie maja. Wstydziłbyś sie !
  • Odpowiedz
cytmirka
cytmirka
02.06.2026, 08:21:42
  • 10
Dostępne karteczki dla Was!!!! Zrobię fajną cenę na każdą z okazji wczorajszego dnia dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam na priv lub insta kartkicytmirki gdzie znajdziecie więcej dostępnych kartek i nie tylko.

#kartkicytmirki
#handmade #chwalesie #tworczoscwlasna #rekodzielo
cytmirka - Dostępne karteczki dla Was!!!! Zrobię fajną cenę na każdą z okazji wczoraj...

źródło: IMG_8106

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chittat
Chittat 02.06.2026, 13:37:41 via Wykop
  • 0
Ktoś sie załapie na dopłaty do ZUSu dla artystów xD
Polecam karteczki. Zadowolony Klient :)
  • Odpowiedz

58

Ofiary pseudomedycyny powinny same płacić za swoje leczenie

Ofiary pseudomedycyny powinny same płacić za swoje leczenie

Jeśli ktoś truje się jakimiś specyfikami, nie szczepi się, choć państwo oferuje prawidłowy sposób postępowania, a potem w razie powikłań żąda opieki, uważam, że to on powinien ponieść koszty pomocy stwierdził prof. Krzysztof Simon.

wykopowicz19870808
z
termedia.pl
dodany: 01.06.2026, 09:29:41
  • 88
  • #
    szczepienia
  • #
    medycyna
Chittat
Chittat 02.06.2026, 05:48:27 via Wykop
  • -2
Prosta piłka, Dziecko jest hospitalizowane na odre czy inna chorobę, na która nie było, a powinno byc zaszczepione ? Płacisz cały koszt leczenia.
Skonczyłoby się rumakowanie tych wszystkich debili od Brauna i Konfy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

566

Kredytowy koszmar w Polsce. Raty należą do najdroższych w UE. Taniej w Niemczech

Kredytowy koszmar w Polsce. Raty należą do najdroższych w UE. Taniej w Niemczech

Polski rynek nieruchomości jest dziś niczym wzburzone morze, a inwestorzy płyną po nim małą i lichą łódką. Choć stopy procentowe miały spadać, a ceny stabilizować, tak rzeczywistość brutalnie weryfikuje marzenia o własnym M. Taniej jest między innymi w Niemczech.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.05.2026, 11:20:00
  • 197
  • #
    wydarzenia
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkania
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
Chittat
Chittat 29.05.2026, 14:19:41 via Wykop
  • 7
@LaurenceFass: i sa dymani pseudopromocjami bez mydła........ taki naród co to lubi byc ruchany ...
pro666full
pro666full
29.05.2026, 07:01:02
  • 21
Śmieszy mnie ten wieczny zarzut, że Wieczysta nie powinna grać w Ekstraklasie, bo rzekomo nie ma kibiców - wczorajszy mecz z Polonią i ponad 7000 ludzi na trybunach idealnie zweryfikowało te bzdury. Jasne, to klub osiedlowy u swoich korzeni, ale ma setki oddanych, wieloletnich fanów. Na przykład wczoraj pod stadionem znowu minąłem słynną panią Grażynę, całą wymalowaną w barwach klubowych, maszerującą z wielką flagą (kto nie zna jej historii, niech koniecznie sprawdzi
pro666full - Śmieszy mnie ten wieczny zarzut, że Wieczysta nie powinna grać w Ekstrak...

źródło: il20250727_925284853_xlarge

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chittat
Chittat 29.05.2026, 09:07:46 via Wykop
  • 0
@pro666full: Pominąłes jeden malutki niewielki fakt, ktory napewno nie miał wpływu na te 7000 xD
Bilety były po 1ZŁ xD Ciekawe ile ludzi by przyszło jakby cena by była 50zł .....

Fakty sa takie:
- Jest to mały osiedlowy klub bez zaplecza, sensownej szkólki czy jakiejkolwiek infrastruktury czy historii.
- nie przyciagnie praktycznie zadnych sensonych sponsorów i bedzie uzalezniony tylko i wyłącznie od kasy kwietnia i tego co dostanie od
  • Odpowiedz
Chittat
Chittat 29.05.2026, 11:36:06 via Wykop
  • 0
@Erimar: Miec jakąs mają .Szkółki to nawet maja kluby w klasach okręgowych. Ciekawe gdzie będa grac jak Szachtar wybierze Krakow na LM :)
  • Odpowiedz
Chittat
Chittat 29.05.2026, 12:35:00 via Wykop
  • 1
@Erimar: Dogadane pod warunkiem, ze Szachtar nie wybierze Krakowa. Jezeli wybierze to nie beda poniewaz Szachtar w Krk i LM to o wiele wiecej kasy dla miasta i Wisły. A Szachtar nie zgodzil sie aby 3 kluby graly na jednym stadionie.
  • Odpowiedz

185

Podatek od kaucji za butelki. Fiskus patrzy uważnie na system

Podatek od kaucji za butelki. Fiskus patrzy uważnie na system

Jeśli zbieranie ma charakter okazjonalny, to można kwalifikować je jako przychód z innych źródeł, który rozlicza się rocznie w PIT-36 (12% lub 32%). Jednak jeśli osoba robi to w sposób systematyczny, bez przerwy i zorganizowany, powinna zarejestrować się w CEIDG, opłacać składki i podatek dla JDG.

Zbychu222
z
bankier.pl
dodany: 25.05.2026, 16:24:13
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
Chittat
Chittat 26.05.2026, 11:34:03 via Wykop
  • 0
@PustynnyDuch: Nie...ten kraj mial najwieksze prosperity jak rządzili nim Litwini albo królowie wybrani w elekcji xD Jak Polak sam mial rządzic to zawsze prędzej czy pozniej był r--------l i katastrofa.

422

Miszalski odwołany. W kolejce: Poznań, Wrocław i Kielce. KO traci władzę

Miszalski odwołany. W kolejce: Poznań, Wrocław i Kielce. KO traci władzę

Referendum w Krakowie okazało się skuteczne. Prezydent Aleksander Miszalski został odwołany. Po decyzji Krakowian od razu zaczęły pojawiać się pytania, czy kolejne miasta, w których rządzą prezydenci z koalicji rządzącej będą organizować referenda? A także, jak ten wynik przełoży się na poparcie sam

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 26.05.2026, 07:33:59
  • 165
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    wroclaw
  • #
    kielce
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
Chittat
Chittat 26.05.2026, 09:29:00 via Wykop
  • 0
@Dupa01: Kogo nie wybiorą to moze miec g---o do powiedzenia dopóki rada miasta jest ta sama. Jak wybiora kogos z Konfy o poglądach bosaka czy berkowicza to bedzie iks de dla Krakowa :D Cofną zakaz palenia węglem i bedzie znowu wesoło xD
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
25.05.2026, 13:17:59
  • 1371
Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.

Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chittat
Chittat 26.05.2026, 06:07:35 via Wykop
  • 13
@Schwarzfahrer: Ale wszyscy walą konia do PKB, bo PL jest 20 gospodarką swiata xD Kraj z gówna i kartonu ze sztucznie napompowanym PKB w ostatnich latach na kredyt (zadłuzenie w------e w kosmos). Jak to p--------e to nie będzie co zbierać.....
  • Odpowiedz
kamileon25-2
kamileon25-2
21.05.2026, 23:36:04
  • 111
Gotuję sobie właśnie ryż w torebce. Jedna się gotuje 15 minut a do gara wrzuciłem trzy więc w sumie 45 minut się będzie gotowało

#przegryw
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chittat
Chittat 22.05.2026, 05:13:36 via Wykop
  • 2
@Felixu: Najlepiej nie kupowac wogole ryzu w woreczkach bo to przeplacone g---o xD Kumpel z korpo z Indii polecil mi ichniejszego producenta, którego on kupuja mieszkajac tutaj. Inna liga ryżowa ...przyprawy i inne produktu zreszta tak samo :)
  • Odpowiedz
Chittat
Chittat 25.05.2026, 05:49:01 via Wykop
  • 0
@krzysztof-sobczak: India Gate ryż basmanti
  • Odpowiedz
Chittat
Chittat 25.05.2026, 05:49:07 via Wykop
  • 0
@robo-huop: India Gate ryż basmanti
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
24.05.2026, 06:08:32
  • 1383
Wczoraj przy obiedzie u rodziny ciotka opowiadała, jak to córka jej koleżanki WYGRAŁA casting na wynajem mieszkania. 10 chętnych, centrum Olsztyna, 2.5k za 50 metrów, ładnie urządzone itp. Bo ona nie paląca, umowa o pracę i że zrobiła "dobre wrażenie" na landlordzie.
A ja tylko jadłem zupę (całkiem smaczną bo krem pomidorowy) i mruczałem pod nosem z niedowierzaniem, jakie upodlenie i wstyd tak się płaszczyć za możliwość przespania się w cudzej sypialni.
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chittat
Chittat 25.05.2026, 05:47:06 via Wykop
  • 0
@Famine: Rynek najmu i cen nieruchomosci w Berlinie oraz w wiekszosci Niemiec i Zachodniej Europie smie się z Toba nie zgodzic.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
22.05.2026, 05:20:24
  • 523
Nierób, co całe życie żre za nasze, gada coś o nieistotności znaczenia środków finansowych w wychowaniu dziecka.
Może najpierw niech zrzeknie się swojego uposażenia, a środki z 800 plus przekaże na ubogich, co de facto nakazuje mu jego religia.
No, chyba, że chodziło o uczciwie zarobione pieniądze. Wtedy w jego przypadku może mieć rację.
Uwielbiam jak elita narodu wypowiada się na tematy finansowe szarych obywateli.
Jak laska co ma ojca milionera, faceta
Turin89 - Nierób, co całe życie żre za nasze, gada coś o nieistotności znaczenia środ...

źródło: 1000004437

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chittat
Chittat 22.05.2026, 07:59:35 via Wykop
  • 4
@patykiem_pisane: Ale spora czesc wykopków dalej p------i ze Konfa to jedyny wybów a tam memcen bosak i braun xD Kabaret
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Stefan JakoTako

  • Lubie Placki !

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.04.2014

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 07.08.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking