#depresja #przegryw #sport #mikrokoksy #bieganie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
0
#sterydy #mikrokoksy
Dacie link do grupy na telegramie?
z- 1
- #
- #
- #
- #
W rym tygodniu bylem 2 razy na silowni, 2 razy na rowerze i raz biegalem. Dalej mam depresje. Za malo biegam?
#depresja #przegryw #sport #mikrokoksy #bieganie
#depresja #przegryw #sport #mikrokoksy #bieganie
@andrzej-tata-000000: Ja tak od kilkunastu lat i nadal mam depresję
@andrzej-tata-000000: depresja mija po 1000 km
- 9
Kolejny materiał już dostępny. Robisz cardio? Nudzisz się? Lubisz jak coś leci Ci w tle, wbijaj!
#lewusmusisz
#silownia
#dieta
#sterydy
#lewusmusisz
#silownia
#dieta
#sterydy
źródło: C0E7DC52-3318-4969-B09F-786652F0D541
Pobierz@Lewusx: Miniaturka jakby ostra kupa po zahirze wychodziła, plusik xD
- 1
@PremeditatioMalorum: Mniej więcej to samo uczucie co na suwnicy blisko upadku mięśniowego. xD
w ogóle chude szczury, zdradzę Wam co możecie stosować na pryszcze i inne takie. Siadać chudzielce, bo będzie kącik beauty.
Na pryszcze, które NIE są wywołane hormonami, więc jak masz pryszcze od czeskiej mety to sorry, musisz z nimi żyć, zadziała nadtlenek benzoilu. Można tutaj kupić z USA Panoxyl do mycia ciała (jest płatność blikiem i dostawa do paczkomatu) https://pl.iherb.com/pr/panoxyl-acne-treatment-bar-for-face-body-4-oz-113-g/131470
Jak masz pryszcze na mordzie, to prawdopodobnie na skórze głowy również, więc ją
Na pryszcze, które NIE są wywołane hormonami, więc jak masz pryszcze od czeskiej mety to sorry, musisz z nimi żyć, zadziała nadtlenek benzoilu. Można tutaj kupić z USA Panoxyl do mycia ciała (jest płatność blikiem i dostawa do paczkomatu) https://pl.iherb.com/pr/panoxyl-acne-treatment-bar-for-face-body-4-oz-113-g/131470
Jak masz pryszcze na mordzie, to prawdopodobnie na skórze głowy również, więc ją
@SlepyBazant: nadtlenek benzoilu spoko, o ile nie masz na niego uczulenia, że aż skóra swędzi i piecze. Wtedy wywala jeszcze więcej pryszczy od drapania.
Nie ma co się p-------ć z jakimiś maściami. Po prostu kuracja izotekiem i masz spokój przynajmniej na kilka lat
Nie ma co się p-------ć z jakimiś maściami. Po prostu kuracja izotekiem i masz spokój przynajmniej na kilka lat
- 1
@liz_mi_piety: musisz się odezwać do Emira.
źródło: images
PobierzJaka żenua na pakerhali się odwaliła to ja nawet nie wiem. Wziąłem ławeczkę i na bramie ćwiczyłem klatę. Uprzedzając - jak staniesz na ławce i będziesz ćwiczyć klatę, to wtedy jest lepsze angażowanie mięśni. Jakiś brokuł podszedł i powiedział, żebym mu oddał ławkę, bo chce ćwiczyć, a są tylko 3. Mówię mu, że jestem w trakcie serii i jeszcze 5 mi zostało. Poszedł się poskarżyć na recepcji i typiara mi powiedziała, że
@SlepyBazant: to znak że jesteś za mały, do mnie nikt nie podchodzi xD
@SlepyBazant: trzeba było wziąć dwie ławki do stania jeszcze jedna na lewą nogę druga na prawą nogę i mówić że jednocześnie ćwiczysz stabilizację core i miednicy
- 6
#kalistenika #streetworkout #mikrokoksy #silownia
Jeszcze na koniec #pyrkon taki combosik wleciał, chociaż już siły za dużo po prowadzeniu warsztatów i ciągłych pokazach nie było ᕦʕ •ᴥ•ʔᕤ
Sprzęcik od @steel_works gorąco polecam, solidna robota, dobrze służyła na Pyrkonie :D
Jakby ktoś szukał drążka/paraletek/poręczy do dipów wysokiej jakości to tylko tam,
Jeszcze na koniec #pyrkon taki combosik wleciał, chociaż już siły za dużo po prowadzeniu warsztatów i ciągłych pokazach nie było ᕦʕ •ᴥ•ʔᕤ
Sprzęcik od @steel_works gorąco polecam, solidna robota, dobrze służyła na Pyrkonie :D
Jakby ktoś szukał drążka/paraletek/poręczy do dipów wysokiej jakości to tylko tam,

2
Darmowy timer interwałowy
Szukasz dobrej aplikacji do ćwiczeń? Sprawdź Gym Tabata: Timer interwałowy stworzoną przez polskiego programistę (Dzagona). To zdecydowanie najlepszy darmowy timer interwałowy na Androida.Dlaczego warto? Jeśli masz dość zagranicznych, przeładowanych reklamami aplikacji, ten minimalistyczny, polski p
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treningowe postępy lecą do przodu, robię już 7 pompek co jeszcze 3 tygodnie temu wydawało mi się nie możliwe. Ze smutnych postępów wleciały bułgary i wyciskanie hantli na płaskiej. Jest coś gorszego od bułgarów? Ale coraz bardziej lubię ćwiczenia po których ledwo oddycham, czyli hipy, przysiad ze sztangą, trap bar. Obecnie progresuję podciąganie by niebawem udało się samej, bez maszyn zrobić pierwsze podciągnięcie #silownia #mikrokoksy
Jest coś gorszego od bułgarów
@rowerowa_panienka: tak, hiptrusty XD
Nie rozumiem zachwytu nad tym ćwiczeniem - praca w skróconej pozycji mięśnia?
Bułgary są dobre, ale przy większych ciężarach mam problem

- 8
#kalistenika #streetworkout #mikrokoksy #silownia
No nawet siadł ten stradle planche na #pyrkon
Forma wraca ᕦʕ •ᴥ•ʔᕤ
No nawet siadł ten stradle planche na #pyrkon
Forma wraca ᕦʕ •ᴥ•ʔᕤ

Czy po tym będę miał bardziej eksplozywne orgazmy? A w połączeniu z podwalaniem - masę jak u Anolda? #pytanie #mikrokoksy
źródło: IMG_5319
Pobierz@konska-stulejka: Co do pierwszego pytania to lepiej sprawdzi się racjonalna suplementacja selenu z cynkiem, natomiast mechanizmy podwalawcze rzeczywiście pozwalają budować krótkotrwała masę jądrową, według szacunków empirycznych już około 5 minut podwalania zwiększa wyrzut środków ejakulacyjnych o nawet kilkanaście procent względem stanu pierwotnego. Sama kreatyna natomiast przy dłuższym stosowaniu zwiększa nieco wydolność mięśniową, co z kolei pomaga dłużej zachować sprawność podczas stosunku.
- 1
@Barberyan: o tak dobrze że mi przypomniałeś, Zinkas 27 trza kupić!
Ogunie uwielbiam dobijać sobie bialko płynnymi napojami(jakieś kefiry, skyry i inne c-------a) brakowało mi na rynku mleka na sterydach (nie kupienie wpc i wsypanie do mleka to nie to samo, przez sam fakt że trzeba to zrobić, jestem leniwy pod tym względem)
No i kupiłem sobie to, powiem że spoko, w smaku typowo jak mleko xd
Jak ktoś lubi mleko jak ja to polecam xd
#silownia #mikrokoksy #
No i kupiłem sobie to, powiem że spoko, w smaku typowo jak mleko xd
Jak ktoś lubi mleko jak ja to polecam xd
#silownia #mikrokoksy #
źródło: IMG_20260619_224639
Pobierz@picasssss1:
Mam sporo białka do oddessania w płynie, jak coś to priv
Ogunie uwielbiam dobijać sobie bialko płynnymi napojami
Mam sporo białka do oddessania w płynie, jak coś to priv
@Catmmando: w tym wypadku napis PROTEINOWE ma sens bo dostajesz 50g białka więcej
#mikrokoksy
kupiłem na temu odżywke białkową ale coś takiego mi przyszło, i nie wiem za bardzo co o tym myśleć.
miał już ktoś z tym do czynienia?
kupiłem na temu odżywke białkową ale coś takiego mi przyszło, i nie wiem za bardzo co o tym myśleć.
miał już ktoś z tym do czynienia?
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-19 213034
Pobierz- 8
Sylwetka po prawie trzech latach walenia ekstremalnych wyzwań jedzeniowych
#jedzzkrucjanem #pokazforme #mikrokoksy
#jedzzkrucjanem #pokazforme #mikrokoksy
źródło: IMG_20260619_210126
Pobierz- 5
@JaNieGejJaPapiesz ono ma takie skazy, jest pewno starsze ode mnie ale działa, mam sentyment.
źródło: IMG_20260619_212106
Pobierz- 4
@donatien-de-sade nie sięgnąłbyś mnie nawet, jestem zwinny jak orangutan
źródło: received_1694427998562126~2
PobierzKolejne wideo siłownikowe, może kogoś zainteresuje :)
https://www.youtube.com/watch?v=7Buc7lXra4s
#silownia #mikrokoksy
https://www.youtube.com/watch?v=7Buc7lXra4s
#silownia #mikrokoksy

- 7
- 2
@picasssss1: To może być śmieszne, ale Panie pielęgniarki naprawdę mnie lubią kłuć. :D
@Lewusx: wiem bo mam tak samo xD "ale ma pan ładne żyły, a ukuje tutaj" xd
Kilka tematów:
Chłop się dzisiaj śmiał ze mnie na siłowni bo położyłem się na ziemi z zmęczenia a ten: "kolega leżakuje, może martini przynieść?"
Dlaczego wykopki uważają, że maks genetyczny, estetyki to 70kg/180cm?
Dostawałem na ten temat elaboraty na pw, że to się podoba kobietom bo ma się ABS(na siłowni widziałem jak gadają uśmiechnięte z chlopami 100kg/180cm wyżyłowane ręce i nogi), na igrzyskach bebzonów to BMI w normie i samo zdrowie. Tymczasem ja 80.5kg/183cm pisano
Chłop się dzisiaj śmiał ze mnie na siłowni bo położyłem się na ziemi z zmęczenia a ten: "kolega leżakuje, może martini przynieść?"
Dlaczego wykopki uważają, że maks genetyczny, estetyki to 70kg/180cm?
Dostawałem na ten temat elaboraty na pw, że to się podoba kobietom bo ma się ABS(na siłowni widziałem jak gadają uśmiechnięte z chlopami 100kg/180cm wyżyłowane ręce i nogi), na igrzyskach bebzonów to BMI w normie i samo zdrowie. Tymczasem ja 80.5kg/183cm pisano
źródło: 1000043305
Pobierz@przegro_pisarz: o co Ci właściwie chodzi
@przegro_pisarz: nie odpowiem Ci na to egzystencjalne pytanie, czemu jesteś taki, jaki jesteś, ale mogę odpowiedzieć na pytanie, czemu wykopki widzą maks genetyczny estetyki w proporcji 70kg/180cm. Bo to przeciętniaki, które mają swoje ogranicznia i nie potrafią zrozumieć, że ktoś może, po pierwsze - trenować ciężej i jeść mądrzej, po drugie - mieć faktycznie ten gen do sylwetki, po trzecie - trochę podkoloryzować rzeczywistość bazując na dość pierwotnych instynktach (
Ale ten diament zasuwa na tej siłce. Do tego widać że te okna żywieniowe to jest absolutny "game changer".
#slubodpierwszegowejrzenia #mikrokoksy #biznes
#slubodpierwszegowejrzenia #mikrokoksy #biznes
źródło: 14699
Pobierz@szczurek_87: j---ł go pies
@szczurek_87: czuć cringe przez foty
Na siłowni jest wielki chłop. Chyba największy jaki na nią chodzi. Jak go widzę, to szkoda mi go, bo z miesiąca na miesiąc wygląda coraz gorzej. W sensie skóra, cera, włosy z miesiąca na miesiąc są w coraz gorszym stanie. Teraz to już wygląda z twarzy tak, że tylko z daleka można na niego patrzeć.
#silownia #mikrokoksy
#silownia #mikrokoksy
@SlepyBazant: ja tam problemów z cerą nie mam jakiś wielki też nie jestem ale dlatego właśnie ćwiczę w domu bo na siłowni za dużo kryptociotek się gapi na innych facetów i ocenia
- 2
ja tam problemów z cerą nie mam jakiś wielki też nie jestem ale dlatego właśnie ćwiczę w domu bo na siłowni za dużo kryptociotek się gapi na innych facetów i ocenia
mijam codziennie dziwnych ludzi na ulicy i nie piszę o tym nikomu
@qetua: ale ty jesteś obrzydliwy. Normalnie aż poczułem smród przez monitor i wzięło mnie na wstręt. FUUUUUJ
źródło: aaaa
Pobierz






















Za rok, albo dwa chcę spróbować się dostać na zawodowego żołnierza, lub strażnika granicznego. Na razie trenuję w domu na drążku i poręczach do dipów. Czy oprócz kalisteniki dodać jakieś ćwiczenia na siłowni, albo czy warto pójść, pod względem przygotowań na kickboxing/bjj?