#mikrokoksy #silownia #wojskopolskie #strazgraniczna #kalistenika #sportywalki #sztukiwalki #pracbaza
Za rok, albo dwa chcę spróbować się dostać na zawodowego żołnierza, lub strażnika granicznego. Na razie trenuję w domu na drążku i poręczach do dipów. Czy oprócz kalisteniki dodać jakieś ćwiczenia na siłowni, albo czy warto pójść, pod względem przygotowań na kickboxing/bjj?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w ogóle chude szczury, zdradzę Wam co możecie stosować na pryszcze i inne takie. Siadać chudzielce, bo będzie kącik beauty.

Na pryszcze, które NIE są wywołane hormonami, więc jak masz pryszcze od czeskiej mety to sorry, musisz z nimi żyć, zadziała nadtlenek benzoilu. Można tutaj kupić z USA Panoxyl do mycia ciała (jest płatność blikiem i dostawa do paczkomatu) https://pl.iherb.com/pr/panoxyl-acne-treatment-bar-for-face-body-4-oz-113-g/131470

Jak masz pryszcze na mordzie, to prawdopodobnie na skórze głowy również, więc ją
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SlepyBazant: nadtlenek benzoilu spoko, o ile nie masz na niego uczulenia, że aż skóra swędzi i piecze. Wtedy wywala jeszcze więcej pryszczy od drapania.
Nie ma co się p-------ć z jakimiś maściami. Po prostu kuracja izotekiem i masz spokój przynajmniej na kilka lat
  • Odpowiedz
Jaka żenua na pakerhali się odwaliła to ja nawet nie wiem. Wziąłem ławeczkę i na bramie ćwiczyłem klatę. Uprzedzając - jak staniesz na ławce i będziesz ćwiczyć klatę, to wtedy jest lepsze angażowanie mięśni. Jakiś brokuł podszedł i powiedział, żebym mu oddał ławkę, bo chce ćwiczyć, a są tylko 3. Mówię mu, że jestem w trakcie serii i jeszcze 5 mi zostało. Poszedł się poskarżyć na recepcji i typiara mi powiedziała, że
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kalistenika #streetworkout #mikrokoksy #silownia
Jeszcze na koniec #pyrkon taki combosik wleciał, chociaż już siły za dużo po prowadzeniu warsztatów i ciągłych pokazach nie było ʕ⁠ ⁠ʔ
Sprzęcik od @steel_works gorąco polecam, solidna robota, dobrze służyła na Pyrkonie :D
Jakby ktoś szukał drążka/paraletek/poręczy do dipów wysokiej jakości to tylko tam,
Jazon - #kalistenika #streetworkout #mikrokoksy #silownia
Jeszcze na koniec #pyrkon t...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treningowe postępy lecą do przodu, robię już 7 pompek co jeszcze 3 tygodnie temu wydawało mi się nie możliwe. Ze smutnych postępów wleciały bułgary i wyciskanie hantli na płaskiej. Jest coś gorszego od bułgarów? Ale coraz bardziej lubię ćwiczenia po których ledwo oddycham, czyli hipy, przysiad ze sztangą, trap bar. Obecnie progresuję podciąganie by niebawem udało się samej, bez maszyn zrobić pierwsze podciągnięcie #silownia #mikrokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest coś gorszego od bułgarów


@rowerowa_panienka: tak, hiptrusty XD
Nie rozumiem zachwytu nad tym ćwiczeniem - praca w skróconej pozycji mięśnia?

Bułgary są dobre, ale przy większych ciężarach mam problem
piaskun87 - >Jest coś gorszego od bułgarów

@rowerowa_panienka: tak, hiptrusty XD
Nie...
  • Odpowiedz
@konska-stulejka: Co do pierwszego pytania to lepiej sprawdzi się racjonalna suplementacja selenu z cynkiem, natomiast mechanizmy podwalawcze rzeczywiście pozwalają budować krótkotrwała masę jądrową, według szacunków empirycznych już około 5 minut podwalania zwiększa wyrzut środków ejakulacyjnych o nawet kilkanaście procent względem stanu pierwotnego. Sama kreatyna natomiast przy dłuższym stosowaniu zwiększa nieco wydolność mięśniową, co z kolei pomaga dłużej zachować sprawność podczas stosunku.
  • Odpowiedz
Ogunie uwielbiam dobijać sobie bialko płynnymi napojami(jakieś kefiry, skyry i inne c-------a) brakowało mi na rynku mleka na sterydach (nie kupienie wpc i wsypanie do mleka to nie to samo, przez sam fakt że trzeba to zrobić, jestem leniwy pod tym względem)

No i kupiłem sobie to, powiem że spoko, w smaku typowo jak mleko xd
Jak ktoś lubi mleko jak ja to polecam xd

#silownia #mikrokoksy #
picasssss1 - Ogunie uwielbiam dobijać sobie bialko płynnymi napojami(jakieś kefiry, s...

źródło: IMG_20260619_224639

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kilka tematów:
Chłop się dzisiaj śmiał ze mnie na siłowni bo położyłem się na ziemi z zmęczenia a ten: "kolega leżakuje, może martini przynieść?"

Dlaczego wykopki uważają, że maks genetyczny, estetyki to 70kg/180cm?
Dostawałem na ten temat elaboraty na pw, że to się podoba kobietom bo ma się ABS(na siłowni widziałem jak gadają uśmiechnięte z chlopami 100kg/180cm wyżyłowane ręce i nogi), na igrzyskach bebzonów to BMI w normie i samo zdrowie. Tymczasem ja 80.5kg/183cm pisano
przegro_pisarz - Kilka tematów:
Chłop się dzisiaj śmiał ze mnie na siłowni bo położył...

źródło: 1000043305

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegro_pisarz: nie odpowiem Ci na to egzystencjalne pytanie, czemu jesteś taki, jaki jesteś, ale mogę odpowiedzieć na pytanie, czemu wykopki widzą maks genetyczny estetyki w proporcji 70kg/180cm. Bo to przeciętniaki, które mają swoje ogranicznia i nie potrafią zrozumieć, że ktoś może, po pierwsze - trenować ciężej i jeść mądrzej, po drugie - mieć faktycznie ten gen do sylwetki, po trzecie - trochę podkoloryzować rzeczywistość bazując na dość pierwotnych instynktach (
  • Odpowiedz
Na siłowni jest wielki chłop. Chyba największy jaki na nią chodzi. Jak go widzę, to szkoda mi go, bo z miesiąca na miesiąc wygląda coraz gorzej. W sensie skóra, cera, włosy z miesiąca na miesiąc są w coraz gorszym stanie. Teraz to już wygląda z twarzy tak, że tylko z daleka można na niego patrzeć.

#silownia #mikrokoksy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SlepyBazant: ja tam problemów z cerą nie mam jakiś wielki też nie jestem ale dlatego właśnie ćwiczę w domu bo na siłowni za dużo kryptociotek się gapi na innych facetów i ocenia
  • Odpowiedz
  • 2
ja tam problemów z cerą nie mam jakiś wielki też nie jestem ale dlatego właśnie ćwiczę w domu bo na siłowni za dużo kryptociotek się gapi na innych facetów i ocenia

mijam codziennie dziwnych ludzi na ulicy i nie piszę o tym nikomu


@qetua: ale ty jesteś obrzydliwy. Normalnie aż poczułem smród przez monitor i wzięło mnie na wstręt. FUUUUUJ
SlepyBazant - >ja tam problemów z cerą nie mam jakiś wielki też nie jestem ale dlateg...

źródło: aaaa

Pobierz
  • Odpowiedz