Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
krisswoj

krisswoj

Dołączył 15 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2070
  • Znaleziska 1094
  • Mikroblog 976
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 6

2729

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Wojciech Homenda - lekarz, radny miasta Słupsk. Dochod z indywidualnej praktyki lekarskiej 1 334 692 zł

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: wczoraj, 09:25:28
  • 272
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
krisswoj
krisswoj 7 godz. i 47 min temu via iOS
  • 1
Może czas najwyższy zrobić stronę www gdzie będziemy agregować wszystkie takie perełki
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

646

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Tragedia w brazylijskim stanie São Paulo - nie żyje 21

starnak
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 08:27:09
  • 245
  • #
    brazylia
  • #
    bungee
  • #
    wypadek
krisswoj
krisswoj 17 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 4
Myślę że jakby nawet ją przypieli do tego "sznurka" co leży na ziemii, to skończyłaby podobnie. To nie jest wgl lina do bungee, chyba że dla chomika a nie człowieka
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chciejstwo
chciejstwo
07.06.2026, 04:40:31
  • 1023
Dla jednych małych kroczek dla mnie przepaść której nie było (。◕‿‿◕。)

14 dni bez alkoholu, głowa uwolniona od ciągłego chcę.

Polecam ten stan i trzymam kciuki za każdego któremu
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krisswoj
krisswoj 07.06.2026, 19:08:24 via iOS
  • 1
@chciejstwo: ja osobiście lubię czasem wypić, ale ograniczyłem to do totalnego minimum w skali roku ponieważ mi szkoda kolejnego dnia bo kace są coraz gorsze no i zwyczajnie w świecie mi szkoda czasu. Może warto zacząć myśleć w ten sposób? Ale nie wypowiem się więcej bo nigdy nie miałem problemu z alkoholem więc ciężko mi wejść w buty takiej osoby
  • Odpowiedz
Mmmmxxxtt
Mmmmxxxtt
Mmmmxxxtt
29.05.2026, 18:20:51
  • 8
Gdzie jest ten miras co wczoraj naganiał na SPCE? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj tylko +40% xDDD ja p------e
#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krisswoj
krisswoj 29.05.2026, 18:33:20 via iOS
  • 2
@Mmmmxxxtt: pierwsze akcje w życiu, easy money, to takie proste
krisswoj - @Mmmmxxxtt: pierwsze akcje w życiu, easy money, to takie proste

źródło: IMG_0587

Pobierz
  • Odpowiedz

497

VeloPlanner po pierwszym roku

VeloPlanner po pierwszym roku

Rok temu sporo osób mówiło mi, że VeloPlanner nie ma sensu. Jest Strava, jest Komoot, po co to robisz? Dzisiaj mamy 58 tysięcy zarejestrowanych rowerzystów aktywnie planujących trasy.

velomapa
z
veloplanner.com
dodany: 14.05.2026, 14:20:45
  • 90
  • #
    rower
  • #
    startup
  • #
    biznes
krisswoj
krisswoj 14.05.2026, 18:23:48 via iOS
  • 1
Chcesz się podzielić co było punktem przełomowym że nagle chwyciło? Bo zakładam że początki były ciężkie
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krisswoj
krisswoj 14.05.2026, 10:37:05
  • 3
Cześć! Jakiś czas temu wspomniałem tu, że razem ze znajomym budujemy Fitro - system zapisów na zajęcia grupowe.

Od tamtej pory mamy pierwsze wdrożenia i wystawiliśmy klikalne demo panelu trenera/klienta bez potrzeby zakładania konta.

Zależy mi na opinii osób, które prowadzą tego typu zajęcia z zapisami:

-
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

faen0
faen0
04.05.2026, 05:22:22
  • 134
Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzyty o to, kto płaci za zakupy i rachunki. Oboje pracujemy, ale zarabiam trochę więcej, więc zwykły podział 50/50 był po prostu niesprawiedliwy. Próbowaliśmy to liczyć w Excelu, ale wklepywanie tego co miesiąc zaczynało mnie wkurzać.

Więc po godzinach, zamiast grać w gierki, wystrugałem dla nas prostą apkę.

Działa
faen0 - Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzy...

źródło: dashboard

Pobierz
  • 328
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krisswoj
krisswoj 04.05.2026, 18:18:41 via iOS
  • 0
@faen0: lepiej mieć wspólne konto na revolut, wpłacać razem po np. 500 zł na wspólne wydatki i problem z głowy. Plus aplikacja pozwala na utworzenie własnej karty płatniczej dla każdej ze stron
  • Odpowiedz

995

Mercedes S63 AMG z programu Mercedes Certified okazała się autem po dzwonie

Mercedes S63 AMG z programu Mercedes Certified okazała się autem po dzwonie

ASO sprzedało facetowi Mercedesa w ramach programu Mercedes Certified. Auto było po szkodzie całkowitej, a w wypadku zginęła 4-letnia dziewczynka. Panie, to się wyklepie...

Edonik
z
facebook.com
dodany: 02.05.2026, 14:03:29
  • 211
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
krisswoj
krisswoj 02.05.2026, 19:12:45 via iOS
  • 4
@piwakk: rozumiem że biorąc rzeczoznawcę do wcześniejszego sprawdzenia jest to do wykrycia? Czy mogą to tak dobrze naprawić że nawet rzeczoznawca tego nie zauważy?

22

Nie rzuciłem pracy w korpo. Po godzinach zbudowałem nudny system dla pilatesu

Nie rzuciłem pracy w korpo. Po godzinach zbudowałem nudny system dla pilatesu
krisswoj
z
wykop.pl
dodany: 14.04.2026, 13:02:48
  • 40
  • #
    programista15k
  • #
    programowanie
  • #
    silownia
krisswoj
krisswoj
Autor
14.04.2026, 13:16:05 via Wykop
  • -9
@Pan_Miszuk: A jeżeli inne mirki pokazują swoję gry lub inne twórcze prace? Jestem z wami tutaj już 15 lat :P
krisswoj
krisswoj
Autor
14.04.2026, 13:23:50 via Wykop
  • -3
@ch1nczyk: To jest jako punkt startowy z racji klienta zero z tej brażny. Docelowo chcemy to rozszerzyć na inne podmioty. Aplikajca już teraz jest na tyle uniwersalna ze może obsłużyć wszystkie tego typu placówki gdzie występuje mechanizm zajęć grupowych
krisswoj
krisswoj
Autor
14.04.2026, 13:37:54 via Wykop
  • -4
@tubkas12: Skoro to takie łatwe, to zapraszamy do powielenia :))
krisswoj
krisswoj
Autor
14.04.2026, 13:43:30 via Wykop
  • -4
@tubkas12: Jako stały użytkownik od 15 lat stwierdziłem że warto wrzucić wpis, najwyżej zostanie zakopany a zawsze jakiś ślad w internecie zostanie. Ale tak, reklamy fb/google to must have i też to zaraz będzie.
krisswoj
krisswoj
Autor
14.04.2026, 14:29:39 via Wykop
  • 0
@temporialX: Landing został zaprojektowany przez grafika :)
krisswoj
krisswoj
Autor
14.04.2026, 14:35:01 via Wykop
  • -2
@Mleecz: Plus dodam że bardzo pomocne były dedykowane skills dla playwright aby dokonywał pomiarów na rzeczywistym DOM, a nie tylko bazował na css
krisswoj
krisswoj
Autor
14.04.2026, 14:44:31 via Wykop
  • -4
@Detharon: Zgadzam się - robimy to wielotorowo. Po prostu wykop to jest jedno z miejsc gdzie również tym się podzieliliśmy, szczególnie patrząc na historie innych podobnych wpisów. Zaszkodzić, nie zaszkodzi
krisswoj
krisswoj
Autor
14.04.2026, 14:56:42 via iOS
  • -2
@dawid-mocki: no cóż :)
krisswoj
krisswoj
Autor
14.04.2026, 14:58:19 via iOS
  • -2
@Detharon: jak już napisałem wcześniej - zaszkodzić, nie zaszkodzi a zawsze pozostanie jakiś ślad w sieci. Stworzyliśmy normalną usługę która rozwiązuje dany problem na który jest zapotrzebowanie. Grunt to aby spróbować
krisswoj
krisswoj 14.04.2026, 09:30:20
  • 6
Znajoma prowadzi studio pilatesu. Klasyczny problem - grafik wygląda na pełny, a na zajęcia finalnie nie przychodzą 3-4 osoby. Traci na tym czas, blokują się miejsca dla osób, które faktycznie by przyszły, no i finalnie tracą się też pieniądze.

Razem ze znajomym zrobiliśmy z tego projekt - https://fitro.pl/ Standardowe rzeczy typu grafik, karnety i płatności online oczywiście są, ale najmocniej skupiliśmy się właśnie na nieobecnościach. Można ustawić opłatę za nieobecność, blokadę kolejnych zapisów
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krisswoj
krisswoj
Autor
14.04.2026, 10:49:51 via Wykop
  • 0
@Mathas: A w oparciu o jaki system ma taki mechanizm?
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
30.03.2026, 19:17:18
  • 22
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat
BlackpillMonster - #programista15k #programowanie #pracait #korposwiat

źródło: anzi3m

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krisswoj
krisswoj 31.03.2026, 15:47:43 via iOS
  • 0
@BlackpillMonster: *tysiecy
  • Odpowiedz
krisswoj
krisswoj 24.03.2026, 18:17:27
  • 1
Obecna oferta revoluta przy konsolidacji: 7.19% #programista15k
krisswoj - Obecna oferta revoluta przy konsolidacji: 7.19% #programista15k

źródło: IMG_0078

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krisswoj
krisswoj
Autor
24.03.2026, 18:26:07 via iOS
  • 0
@Muszewymyslec2: stałe, bez prowizji
  • Odpowiedz
krisswoj
krisswoj 15.03.2026, 15:06:06
  • 1
Jeżeli nie IT, to jaki macie plan B na siebie? Mi po głowie chodzi montaż klimatyzacji/pomp ciepła, jakaś automatyka przemysłowa/domowa. A wy? #programista15k
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krisswoj
krisswoj
Autor
15.03.2026, 15:23:36 via iOS
  • 1
@fat_american_kid: Ja tam myślę, że wiele „dzikich” branż się ucywilizuje, gdy zacznie się napływ białych kołnierzyków, a zniesławione do tej pory szkoły zawodowe zyskają na znaczeniu.

Praca w biurze to postkomunistyczne postrzeganie statusu społecznego, nieważne jaka by była. Biuro == prestiż. A ludzka natura nie jest całodniowe siedzenie przy kompie, tylko działanie i operowanie w przestrzeni.
  • Odpowiedz

450

Nie ma miłości na Tinderze

Nie ma miłości na Tinderze

Wcześniejsze pokolenia rozumiały, że partner nie będzie chodzącym ideałem. Tymczasem architektura aplikacji randkowych zasiewa w nas myśl, że zasługujemy na kandydata spełniającego wszystkie nasze oczekiwania. Dlatego siedzimy, klikamy i czekamy...

konto usunięte
z
miesiecznik.znak.com.pl
dodany: 08.03.2026, 21:39:13
  • 229
  • #
    tinder
  • #
    zwiazki
  • #
    internet
  • #
    aplikacjerandkowe
  • #
    portalerandkowe
  • #
    dating
krisswoj
krisswoj 09.03.2026, 13:10:05 via iOS
  • -2
Czy ja wiem, mój poprzedni związek z tindera trwał 3 lata, a obecny również z tindera już szósty rok. Szukajcie a znajdziecie ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1070

"Sebastian M. zniszczył nam życie". Jest głos rodzin ofiar [ZAPOWIEDŹ]

"Sebastian M. zniszczył nam życie". Jest głos rodzin ofiar [ZAPOWIEDŹ]

- Śniło mi się, że widziałam Patryka i pytałam go, kiedy wrócą - mówi o2.pl Elżbieta Biała. - Nie pogodzę się z tym,

garys2
z
o2.pl
dodany: 08.03.2026, 21:42:38
  • 91
  • #
    seba
  • #
    sebastianm
  • #
    bmw
  • #
    wypadek
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
krisswoj
krisswoj 09.03.2026, 09:43:22 via iOS
  • 61
@FrasierCrane: zgadzam się. Powyżej 250 km na publicznych drogach powinno od razu orzekać pełną winę po stronie sprawcy niezależnie od okoliczności. Sorry ale to nie są osiągalne prędkości nawet przy jakimś skrajnie dzikim wyprzedaniu. Nawet powyżej 200 km/h.. drogi państwowe to nie jest miejsce do brawury

2024

Lekarz ładował porsche szpitalnym prądem. Oszczędności nigdy za wiele :)

Lekarz ładował porsche szpitalnym prądem. Oszczędności nigdy za wiele :)

[Przeżyjmy to jeszcze raz] Bystre oko dostrzegło, że przed zakopiańskim szpitalem często stoi porsche. Poszlaki wskazywały, że właścicielem luksusowego auta jest pracownik placówki. Nie to jednak zaniepokoiło uważnych obserwatorów. Samochód często był podłączony do instalacji elektrycznej

jbc_putina
z
fakt.pl
dodany: 24.02.2026, 11:43:27
  • 174
  • #
    zakopane
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
krisswoj
krisswoj 25.02.2026, 12:36:37 via iOS
  • 0
@Miszczu_wszystkiego: u mnie w pracy była akcja ze mleko i kawę wynosili i też IT..
daro1
daro1
20.01.2026, 09:21:53
  • 0
Gdzieś tu już na ten temat pisałem ale rozszerzę to wszystko i rozłożę na czynniki pierwsze. Proponowanie programistom z wieloletnim doświadczeniem przebranżowienia w takie zawody jak spawacz, hydraulik, elektryk, mechanik samochodowy, kierowca TIR-a, bo w tych zawodach jest praca i na to jest zapotrzebowanie a branża programowania zdycha jest co najmniej zabawne. Przeanalizujmy więc ten temat szerzej.

Załóżmy że programista z 20 lat skilla traci pracę, zostaje wywalony na zbity pysk, ma wiedzę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krisswoj
krisswoj 20.01.2026, 16:36:34 via iOS
  • 1
@__MadCat: plus jeden. Dodatkowo mam wrażenie że wiele “dzikich branż” się ucywilizuje gdy będzie napływ białych kolenierzykow wiec nie wiem kto tu będzie bardziej poszkodowany
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
12.01.2026, 13:38:32
  • 852
XD

#meczennicydino #gielda
BrakWolnegoLoginu - XD

#meczennicydino #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krisswoj
krisswoj 13.01.2026, 09:48:47 via iOS
  • 0
@rps861: I to w każdej branży
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Krzysztof Wojdak

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.07.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.02.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking