Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sportler

Sportler

Dołączył 1 rok i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3262
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 3261
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 8
BorsuczaJama
BorsuczaJama
BorsuczaJama
23.06.2026, 14:00:23
  • 6
#alkoholizm

Matce siadło na łeb przez co ojciec znów wrócił do picia. Po 13-14 latach.

Myślałem że to piekło już za mną ehhh(╯︵╰,)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 23.06.2026, 19:07:59 via Wykop
  • 0
@BorsuczaJama: trzymaj się
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant
20.06.2026, 17:08:07
  • 7
Jaka żenua na pakerhali się odwaliła to ja nawet nie wiem. Wziąłem ławeczkę i na bramie ćwiczyłem klatę. Uprzedzając - jak staniesz na ławce i będziesz ćwiczyć klatę, to wtedy jest lepsze angażowanie mięśni. Jakiś brokuł podszedł i powiedział, żebym mu oddał ławkę, bo chce ćwiczyć, a są tylko 3. Mówię mu, że jestem w trakcie serii i jeszcze 5 mi zostało. Poszedł się poskarżyć na recepcji i typiara mi powiedziała, że
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 20.06.2026, 17:25:17 via Wykop
  • 5
@SlepyBazant: ubierz koszulkę PITBULL, ogól się na 0 i zapuść brodę i wtedy żadna Anetka z recepcji nie podejdzie, a brokuł stwierdzi, że w sumie to wolał plecy robić a nie klatkę
  • Odpowiedz
Sportler
Sportler 20.06.2026, 17:32:00 via Wykop
  • 1
@SlepyBazant: jak się waży 45kg to jeszcze trzeba jakąś siekierkę, albo chociaż maczetę mieć w ręce.
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
19.06.2026, 19:17:26
  • 8
Sylwetka po prawie trzech latach walenia ekstremalnych wyzwań jedzeniowych
#jedzzkrucjanem #pokazforme #mikrokoksy
krucjan - Sylwetka po prawie trzech latach walenia ekstremalnych wyzwań jedzeniowych ...

źródło: IMG_20260619_210126

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 19.06.2026, 19:19:55 via Wykop
  • 4
@krucjan: daj bez bokserek
  • Odpowiedz
Sportler
Sportler 19.06.2026, 19:26:05 via Wykop
  • 2
priv


@krucjan: człowieku, ty nienormalny jesteś, ja tylko żartowałem
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
18.06.2026, 15:30:33
  • 2
Czy dwa-trzy piwa wypite 2h przed snem źle wpłyną na sen i regeneracje po wczorajszym treningu?
#silownia #mikrokoksy #zdrowie #przegryw #depresja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 18.06.2026, 15:32:01 via Wykop
  • 16
@andrzej-tata-000000: każda ilość alkoholu źle wpłynie na sen
  • Odpowiedz
Sportler
Sportler 17.06.2026, 06:51:43
  • 1
#toyota #motoryzacja #samochody

Jak myślicie? Kiedy pojawi się nowa Toyota Corolla?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sidhellfire
sidhellfire
17.06.2026, 07:16:53 via Android
  • 3
@Sportler: na ulicach pewnie za rok najprędzej
  • Odpowiedz
hyperlink
hyperlink
hyperlink
17.06.2026, 07:26:25 via Wykop
  • 3
@Sportler: przecież już jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hyperlink - @Sportler: przecież już jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
14.06.2026, 03:40:19
  • 520
Ehh właśnie doszło do #kompromitacjacwela byłem w Walmart zrobić zakupy na szlak i najpierw okazało się że w kasie samoobsługowej nie mogę kupić piwa :D no to dobra , idę do zwykłej . A tam się okazało że też nie mogę kupić bo nie mam ID, niby każdemu sprawdzają , nawet dziadkom , no to mówię trudno , zasady to zasady . Po czym dochodzi do płatności a tam okazuje
ChlopoRobotnik2137 - Ehh właśnie doszło do #kompromitacjacwela  byłem w Walmart zrobi...

źródło: image_picker_B42E6BDA-13C7-4E29-848D-755F8EC4021D-79957-00000724760B32FB

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 14.06.2026, 07:37:44 via Wykop
  • 10
@BornToDie69: dlatego amerykanie tacy grubi są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
13.06.2026, 11:49:32
  • 20
Chuop pospał, pozarł se przez ostatnie 3 dni i pykło
1x150kg w wyciskaniu na ławie (。◕‿‿◕。)
Trochę nie chce mi się dowierzać że nie było aż tak ciężko ( ͡° ᴥ ͡°) teraz nie wiem za bardzo co robić bo miałem to wyciskać w lipcu xD

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 13.06.2026, 20:15:35 via Wykop
  • 1
@picasssss1: w lipcu 160kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DrogoweSafari
DrogoweSafari
12.06.2026, 06:21:58
  • 5
#mikrokoksy #c---------------a

Siłownia lata 90-te; pot, smród, koksy i ciuchy oversize.
Siłownia obecnie: brokuł "ołółek" w kaczuszkach.

I don't want to live on this planet anymore.
DrogoweSafari - #mikrokoksy #c---------------a

Siłownia lata 90-te; pot, smród, koks...

źródło: 1000005295

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 12.06.2026, 06:58:03 via iOS
  • 6
@DrogoweSafari: poćwiczy 2 miesiące i zmieni nic na instagramie na:
CoachAesthikpersonaltrainerOskar
  • Odpowiedz
RaciczkaEntertainment
RaciczkaEntertainment
11.06.2026, 18:57:54
  • 1
Jestem tak w------y przez tą zasraną robotę - wstaję dzień w dzień 5:20, że nie mam nawet siły dotrzymać to tego meczu choć chciałem, chociaż obczaić kawałek pierwszej połowy, bo lubię mundial i mecze, choć w ligach i bajerach jestem, jaroszem. Pipki wszechwiedzące piszą, "więcej się ruszaj", "nie pij alkoholu", "ciesz się życiem", "nie stresuj się", "znajdź pasję", "realizuj się", "wtedy będzie super". No jakoś k---a nie jest, bo ledwo żyje. Żaden
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 12.06.2026, 06:08:56 via iOS
  • 0
@RaciczkaEntertainment: życzę Ci spokoju i odnalezienia sensu w życiu
  • Odpowiedz
prolol
prolol
11.06.2026, 10:34:21
  • 4
wtorkowa próba 180kg nachwytem, udało się poderwać z ziemi, ale wyleciało z rąk, oczywiście zameczkiem poleciało bez najmniejszego oporu.
może na miększej sztandze by się udało, ale akurat na stanowisku była sztywną z eleiko.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #trojboj
prolol - wtorkowa próba 180kg nachwytem, udało się poderwać z ziemi, ale wyleciało z ...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 11.06.2026, 15:33:40 via Wykop
  • 2
@prolol: ładnie
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
09.06.2026, 22:42:03
  • 74
#przegryw

Budzik zadzwoni za 4 godziny i 8 minut, huop wytrzyma
Mechamaru - #przegryw 

Budzik zadzwoni za 4 godziny i 8 minut, huop wytrzyma

źródło: 1000242798

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 10.06.2026, 05:35:42 via iOS
  • 2
@Mechamaru: i jest git?
  • Odpowiedz
b_milejkowski
b_milejkowski
07.06.2026, 18:25:09
  • 7
kończę 6-tygodniowy cykl na kreatynie, 2 tygodnie przerwy i wchodzi nitrobolon #mikrokoksy
b_milejkowski - kończę 6-tygodniowy cykl na kreatynie, 2 tygodnie przerwy i wchodzi n...

źródło: images

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 08.06.2026, 09:56:48 via iOS
  • 0
@b_milejkowski: bierz pół dawki, bo inaczej tak urośniesz, że się w drzwi nie zmieścisz
  • Odpowiedz
drogba90
drogba90
07.06.2026, 14:50:40
  • 10
W-------a Was brokuły na silowni?mówię o 18 letnich dzieciakach w grupach 10 osobowych blokujacych maszyny na godzinę żeby zrobić 2 serie po 5 powtórzeń z przerwami 10minut #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 07.06.2026, 16:31:11 via iOS
  • 1
@KOLEGAMAMY: też tak czasem odpowiadam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
07.06.2026, 12:50:58
  • 4
Już nikt mi nie wmówi, że po prawie 5 latach treningu wyglądam słabo dlatego, że c-----o trenuję, bo znajomy, który pochodził ze mną półtorej roku wygląda o wiele lepiej ode mnie ćwicząc moim planem bo go "poprowadziłem" bez szczególnego trzymania michy. Geny i c--j. W dodatku ja manlet 170 to powinienem rosnąć od patrzenia na sztangę, tym bardziej że ja trzymam michę. Mam jakiś problem, nawet po redu wchodzę na masę (około
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 07.06.2026, 13:34:11 via iOS
  • 0
@PoorOps: no to skoro widzisz, że nie umiesz ćwiczyć, to po co ćwiczysz? Weź może nie wiem na rower idź, bo ciężary nie dla Ciebie
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
07.06.2026, 09:27:55
  • 5
Co tam Mirki? Zamęczacie się, machacie ciężarkami, może bijecie teścia, czy jakąś inną chemię, a nigdy nawet nie zbliżycie się do takiego poziomu jak on. Geny trzeba mieć. Łapę szerszą niż dłuższą.

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #fitness #testosteron
MakiawelicznyAltruista - Co tam Mirki? Zamęczacie się, machacie ciężarkami, może bije...

źródło: Złodziej doniczek

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 07.06.2026, 09:41:43 via iOS
  • 6
@MakiawelicznyAltruista: i cały czas robi planka do tego
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
07.06.2026, 09:02:40
  • 4
Kolejna redukcja Mirki i moja konkluzja jest taka, że nie nadaję się do tego. Geny trzeba mieć i tyle, a jak nie to twarda chemia, a ja nie dotykam takich rzeczy.

Jeszcze ani razu w życiu mi to nie wyszło. Masa owszem, wchodziła zawsze łatwo, ale redukcji nigdy nie udało mi się dobrze przeprowadzić. Zamęczałem się tylko na wszystkie sposoby. Interwały nie pomogły, posty przerywane też. Agresywny deficyt, lekki deficyt, cardio, brak cardio.

Owszem,
MakiawelicznyAltruista - Kolejna redukcja Mirki i moja konkluzja jest taka, że nie na...

źródło: batman

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportler
Sportler 07.06.2026, 09:40:59 via iOS
  • 6
@arclex: +1
Ale łatwiej jest zrzucić na geny i dalej nie umieć kontrolować tego, jak się żyje i co się je ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 30.04.2025

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 30.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking