Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pulkownik_Wolodyjowski

Pulkownik_Wolodyjowski

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1772
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1772
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2
bilans-ujemny
bilans-ujemny
bilans-ujemny
1 godz. i 40 min temu
  • 2
Mirki, pękł mi właśnie pierwszy tysiąc odsłon bloga i sprzedałam pierwsze 3 sztuki mojego e-booka, więc z czystym sumieniem wrzucam post pod #tworczoscwlasna! Dwa dni temu ogłosiłam premierę Tomu I moich wspomnień „Bilans Ujemny”. Książka przeszła weryfikację w Ridero, ma 86 stron i wisi już oficjalnie w sklepie. Kosztuje 28 zł, z czego mam 18 zł czystego zysku od każdego kliknięcia BLIK-iem. Żaden ze mnie altruista – to mój
bilans-ujemny - Mirki, pękł mi właśnie pierwszy tysiąc odsłon bloga i sprzedałam pier...

źródło: Okładka

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski przed chwilą via Wykop
  • 0
@bilans-ujemny:

Właśnie podbiłeś mi algorytm i zrobiłeś darmowy zasięg dla tagu

algorytm na wykopie XD
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
16 godz. i 14 min temu
  • 6
Ja gdy widzę kolejną grę na 12 godzin za 300zł

#gry #heheszki #humorobrazkowy
greedy_critic - Ja gdy widzę kolejną grę na 12 godzin za 300zł

#gry #heheszki #humor...

źródło: image_picker_A5A83919-E3FC-4C3B-AF9F-48B2867AB8CC-30524-0000067B73376510

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 15 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 4
@greedy_critic: też zawsze wyciągam jogurt
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
wczoraj, 06:43:01
  • 330
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski wczoraj, 08:28:04 via Wykop
  • 36
@Pan_Slon: u mnie na ogródku też ostatnio był taki umierający szczur, dostał łopatą w łeb xD
  • Odpowiedz
nickjuzmam
nickjuzmam
przedwczoraj, 09:59:57
  • 4
Tak oto przestałem być śmieciarzem z workiem butelek pod automatem. Szklany dzbanek i elo
#systemkaucyjny #dafi #oswiadczenie #chwalesie
nickjuzmam - Tak oto przestałem być śmieciarzem z workiem butelek pod automatem. Szkl...

źródło: 1000086606

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski przedwczoraj, 10:15:01 via Wykop
  • 1
@paluszki_rybne: za późno o 15 lat
  • Odpowiedz
ZimnyKruk
ZimnyKruk
11.06.2026, 14:49:19
  • 15
Świat i ludzie to najlepsze co spotkało tag i Wykop zaraz po zarzutce #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #zarzutkadoskonalejjakosci
ZimnyKruk - Świat i ludzie to najlepsze co spotkało tag i Wykop zaraz po zarzutce #ko...

źródło: image_picker_DA378E17-5645-4280-AC78-0980BED727BE-60345-000005728FC7E916

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 11.06.2026, 15:37:45 via Wykop
  • 5
@ZimnyKruk: a mulczowanie?
  • Odpowiedz
Buhaj67
Buhaj67
11.06.2026, 09:01:54
  • 23
#perfumy na siłowni jakaś dziewczyna zapytała się czym tak ładnie pachne….mowie że potem…. Ha ha ha…dziwnie popatrzyla…a ja w trakcie seri wiec nie będę przerywać … głupie cipsko 🫪🫪🫪🫪🫪🫪🫪🤭🤭🤭😂🥹😝🤭😝😂🥲😆😆 #silownia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 11.06.2026, 09:02:36 via Wykop
  • 1
@Buhaj67: XDD
  • Odpowiedz
michal334
michal334
michal334
10.06.2026, 12:39:26
  • 5
Mam kilkanaście darmowych miejsc dla osób, które chciałyby wypróbować moją aplikację Veranvi na Androida.

Veranvi wspiera zdrowe odchudzanie bez restrykcyjnych diet i efektu jo-jo. W aplikacji są krótkie lekcje, analiza posiłków z pomocą AI, śledzenie wagi oraz wsparcie w budowaniu trwałych nawyków żywieniowych.

To wczesna wersja beta — można ją wypróbować za darmo, bez podawania danych karty i bez żadnych płatności. W ramach testów jest pełny dostęp do wersji beta zawierającej 15 dni kursu.

Po
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 10.06.2026, 12:41:10 via Wykop
  • 0
@michal334: a czym się to różni od darmowego fitatu?
  • Odpowiedz
zarroc
zarroc
10.06.2026, 12:02:14
  • 21
Jak ja czytam komentarze pod pierwszymi wpisami konkursu #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem to mam xD z wykopu
link dolny
zarroc - Jak ja czytam komentarze pod pierwszymi wpisami konkursu #konkursnanajbardzi...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 10.06.2026, 12:35:40 via Wykop
  • 11
@zarroc: 8 lat później a ja dalej nie wiem o co chodzi w tym tagu xD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
10.06.2026, 09:52:25
  • 8
W 2014 roku Szwedzka grupa pokojowa zrzuciła na Morze Bałtyckie innowacyjne urządzenie nadawcze, które miało odstraszać rosyjskie łodzie podwodne.

Szwedzkie Towarzystwo Pokoju i Arbitrażu (SPAS) stworzyło „Śpiewający Podwodny System Obronny” – małe, wodoszczelne pudełko z neonowym napisem "geje tutaj" przedstawiającym wirującego marynarza z odkrytym torsem.


#ukraina #rosja #wojna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 10.06.2026, 09:52:56 via Wykop
  • 2
@robertkk: sigma
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
10.06.2026, 07:15:55
  • 0
Gdzie kupię dobry koncentrat pomidorowy w stylu włoskim czyli taki słodki, a nie octowy jak te nasze polskie?

w biedrze był kiedyś taki w tubce ale od dawna go nie widziałem.
#gotujzwykopem #jedzenie #jedzzwykopem #gotowanie #kuchnia #kuchniawloska
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 10.06.2026, 07:35:22 via Wykop
  • 1
@Polnischefuhrer: mutti
  • Odpowiedz
Bvb20
Bvb20
Bvb20
09.06.2026, 09:40:44
  • 0
#gry #historia

Witam serdecznie. Mam pytanie do fanów gier Paradoxu, a konkretnie Victorii 3 oraz Crusader Kings 3. Chciałbym urozmaicić sobie rozgrywkę w obu tych tytułach, i czy może mi ktoś podpowiedzieć jakie DLC najlepiej kupić do tych gier? Słyszałem że Roads to power do CK3 jest całkiem ok, a czy jest jakieś fajne DLC do Victorii?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 09.06.2026, 10:36:47 via Wykop
  • 2
@Bvb20: nie wiem jak to jest z CK ani victoria, ale DLC do europki i cities skylines łatwo jest pobrać i wszystko śmiga bez problemów
  • Odpowiedz
wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
09.06.2026, 09:50:07
  • 0
#suchar #oswiadczenie
Piję dr pepper vanilla float. Dobry ale wolałbym vanilla INTEGER ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 09.06.2026, 09:50:33 via Wykop
  • 1
@wypok_wypok: może vanilla stringi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kto-wie-ten-wie32
kto-wie-ten-wie32
07.06.2026, 20:31:24
  • 63
Nawet VaporLens już wie co jest 5 #kiszak
kto-wie-ten-wie32 - Nawet VaporLens już wie co jest 5 #kiszak

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 07.06.2026, 20:33:35 via Wykop
  • 1
@kto-wie-ten-wie32: nie jestem na bieżąco, jak ten nowy Gothic? I co tam kiszak gada o nim
  • Odpowiedz
JNaGGyBaNg
JNaGGyBaNg
01.06.2026, 21:33:55
  • 26
I jeszcze jedno: SKELETAL i End of Eden to świetne przykłady, że łatwo kogoś krytykować, a gdy trzeba coś samemu zrobić, to nagle pojawiają się ciężary.

Ludolodzy często zapominają, że nawet za grami takiego molocha jak Ubisoft stoją prawdziwi ludzie. Nikt nie robi celowo słabych gier – serio. Dlatego warto krytykować, ale z głową i kulturą.

PS: I mimo wszystko warto przejść grę do końca, zanim się nagra recenzje ( ͡°
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 01.06.2026, 21:41:53 via Wykop
  • 3
@JNaGGyBaNg:

Nikt nie robi celowo słabych gier – serio


Chciałbym przyznać ci rację ale niestety nie zawsze jest to prawda. Przykład - Bungie i Destiny 2
  • Odpowiedz
PanNiebieski
PanNiebieski
31.05.2026, 20:21:44
  • 0
Mirki i mirabelki, przyznam szczerze w ciągu ostatniego roku spędziłem zbyt dużo czasu w grach typu wow, diablo czy poe i powoli czuje zmęczenie i niechęć do w/w i im podobnych. Naprawdę mordowanie hurtowo potworków i zbieranie lootu, żeby jeszcze szybciej mordować potworki wypaliło mi już tak dużą dziurę w mózgu, że czuje nudności na samą myśl. Potrzebuje dobrej historii. Jakie gry polecilibyście na spokojną rozgrywkę, z wciągającą fabułą, gatunek i data
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 31.05.2026, 21:05:02 via Wykop
  • 1
@PanNiebieski: RDR2 tam nawet chodzi o powolną, filmową, sielankową rozgrywkę i fabuła TOP. A jeżeli chodzi o Asasyny to zacznij od AC 2 i przejdź trylogię Ezio. Te nowe Asasyny to już nie to samo
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
31.05.2026, 20:50:26
  • 14
#heheszki #humorobrazkowy
InnyWymiar90 - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: temp_file1960204904093506142

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 31.05.2026, 21:00:44 via Wykop
  • 0
@InnyWymiar90: pimpek? fafik? ciasto? szarlotka?
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
22.05.2026, 12:58:14
  • 2
dzie ta husaria (F-35)

#lotnictwo #samoloty #militaria #wojsko
murison - dzie ta husaria (F-35)

#lotnictwo #samoloty #militaria #wojsko

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 22.05.2026, 13:10:31 via Wykop
  • 0
@murison: z nieba obaj obserwują :(
  • Odpowiedz
CopyM
CopyM
CopyM
21.05.2026, 09:02:35
  • 1
Skoro Rosja traci wielokrotnie więcej ludzi niż Ukraina (która niemal nie ponosi strat), Ruscy już nie mają rakiet, a te co mają, to samoczynnie wybuchają w powietrzu, nie mają też paliwa (nie tylko na Krymie, ale tak w ogóle, bo już zniszczono im chyba 43 rafinerie), to czy Ukraina powinna przeć naprzód, podbić bezbronny kraj i zapanować nad tymi terenami już na wieki?

Byłoby chyba super dla Polski mieć takiego sąsiada, co
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 21.05.2026, 09:44:21 via Wykop
  • 10
@CopyM: a kto by chciał to zajmować xD
  • Odpowiedz
ErikPrycz
ErikPrycz
20.05.2026, 18:20:37
  • 1
co wyprawia wrocławska policja, straż i pogotowie stojąc między blokami i jeżdżąc wokoło osiedla? czy to leży w zakresie ich obowiązków? czy nie próbuje w ten sposób napędzać tych degeneratów, dawać poczucia bezkarności, insynuować, że ktokolwiek oprócz nich ma cokolwiek z nimi wspólnego? czemu nie ma odejść, bojkotów czy choćby pytań: co my k.rwa robimy i czy po to przyszliśmy do służb? a może to nie służby, więc skąd mają pojazdy i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski 21.05.2026, 09:08:40 via Wykop
  • 2
@atteint: w sensie nam służą, ale @ErikPrycz nie jest z nami
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Jerzy Kiler

  • Życie jest jak puste pole

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 31.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking