Przekręt neapolski. Włosi oszczędzają tysiące euro, a rachunek płacą Polacy

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, gdy przedsiębiorczy Włosi z Kampanii regionu o jednej z najwyższych szkodowości komunikacyjnych we Włoszech zauważyli prosty fakt: ubezpieczenie OC w Polsce jest dramatycznie tańsze niż w Neapolu. Roczna polisa za skuter w tym mieście może kosztować nawet 150
z- 96
- #
- #
- #
- #
![[PREMIERA GRY] SZKELETAL: Ziemniaczkowy Głód Estrogenowego Drakula! [ZA DARMO!]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/ab78c4fe167497bcffd95c0d357809cc2389fe878efd9d30370fbcab0ba14f6b,w220h142.png)















