Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KHOT

KHOT

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 71403
  • Znaleziska 14964
  • Mikroblog 56439
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 36
KHOT
KHOT 30 min temu
  • 1
#amd się zesrało z najnowszym sterownikiem. Jeżeli wam coś nie działa, to wchodzicie tutaj:
https://www.amd.com/en/support/download/drivers.html
Klikacie: Search or Browse Drivers and Support by Product i znajdujecie waszą kartę, na kolejnej stronie klikacie czarny przycisk Previous Versions i wybieracie 26.5.2

System będzie śmigać jak nowy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
przed chwilą via Wykop
  • 0
@KHOT:
No zesrało żadnej gry się nie da uruchomić. Więcej autoaktualizacji nie włączę.
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl
21.06.2026, 20:32:58
  • 1
Trybunał 90 finalnie będzie w lipcu a nie czerwcu - kopyr powiedział to killa razy na wczorajszym streamie z WFDP. Ja usłyszałem wczoraj to samo od promila z Recraftu, stay tuned ;) Nikola dla zasięgu.
#p--o #kopyra
Jaurbanpl - Trybunał 90 finalnie będzie w lipcu a nie czerwcu - kopyr powiedział to k...

źródło: 20260620_204538

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KHOT
KHOT 21.06.2026, 21:03:21 via Wykop
  • 0
@Jaurbanpl: potencjalna przyczyna opóźnienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
KHOT - @Jaurbanpl: potencjalna przyczyna opóźnienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

źródło: Kopyr leje piwo

Pobierz
  • Odpowiedz

515

Medycyna pracy największa fikcja polskiej ochrony zdrowia?

Medycyna pracy największa fikcja polskiej ochrony zdrowia?

Badania medycyny pracy online obnażają absurd systemu. Miliony ludzi płacą za formalność, która często niczego nie wykrywa. W czasie gdy pacjenci miesiącami czekają do specjalistów, tysiące wizyt są przeznaczane na produkcję zaświadczeń. Może czas ograniczyć ten relikt do zawodów niebezpiecznych?

danielbr3
z
medycynapracyonline.pl
dodany: 18.06.2026, 07:47:29
  • 72
  • #
    zdrowie
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    medycyna
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
KHOT
KHOT 18.06.2026, 19:05:52 via Wykop
  • 0
@Jariii: mamy podpisaną w firmie umowę z jedną z największych poznańskich centrów medycyny pracy i zawsze mam zrobione pełne badania krwi + moczu, okulistę z ciemnią, neurologa. Także wszystko zależy kto robi badania.
PanieDoktorze
PanieDoktorze
16.06.2026, 20:08:37
  • 0
Ogólnie nie śledzę polityki dla zdrowia psychicznego, ale doszla do mnie dzisiejsza sytuacja z Poznania.
Czy jest jakaś informacja, że osoby odpowiedzialne za tort działały w ramach jakiejś organizacji?
Dlaczego nagle się robi z nich jakichś aktywistów czy anarchistów XDD

#polityka #poznan
PanieDoktorze - Ogólnie nie śledzę polityki dla zdrowia psychicznego, ale doszla do m...

źródło: temp_file8916542743865997234

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KHOT
KHOT 17.06.2026, 08:38:33 via Wykop
  • 0
określeniami influencer, przegryw, szur, oszołom, szkodnik, itp.


@Skorvez_957_: bardzo trafnie opisałeś JJ-a. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
KHOT
KHOT 17.06.2026, 11:57:58 via Wykop
  • 0
@Skorvez_957_: widać że nie jesteś z Poznania i nic nie kumasz. Jestem wyborcą KO, głosowałem na KO we wszystkich ostatnich wyborach. A Jaśkowiakowi ha-tfu w mordę.
  • Odpowiedz

40

Psychologia ludzi, którzy potrafią naprawić wszystko

Psychologia ludzi, którzy potrafią naprawić wszystko

Materiał o ludziach takich, jak ja. Od dziecka kombinowałem, interesowałem się budową urządzeń i już w wieku szkoły podstawowej naprawiałem piece gazowe, żelazka, suszarki, odkurzacze, silniki spalinowe w motocyklach oraz autach. Obecnie mam 47 lat i nadal poszerzam swoją bazę umiejętności

StaryWedrowiec
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 14:09:06
  • 30
  • #
    psychologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    naprawiajzwykopem
  • #
    majsterkowanie
KHOT
KHOT 15.06.2026, 08:39:54 via Wykop
  • 6
@bartsecond: na dodatek żywcem ukradzione z innego AI slopa po angielsku. ¯\(ツ)/¯
Arbuzlele
Arbuzlele
08.06.2026, 05:54:26
  • 92
#heheszki
Arbuzlele - #heheszki

źródło: 1000004093

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KHOT
KHOT 08.06.2026, 11:50:54 via Wykop
  • 2
@Arbuzlele: @wonsz337 You're always gonna have problems lifting a body in one piece. Apparently the best thing to do is cut up a corpse into six pieces and pile it all together.
  • Odpowiedz
studencik420
studencik420
studencik420
08.06.2026, 06:18:07
  • 0
#gory #tatry #trekking #turystyka

Jakie skarpety kupić do chodzenia w Tatrach na proste trasy latem? Znajomi już mi trują co to nie muszę kupić, Internet też już gada że jakaś wełna Merino i para skarpet po 50-100 zł... Co wziąć żeby nie żałować (kasy oraz oszczędności...).
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KHOT
KHOT 08.06.2026, 09:18:41 via Wykop
  • 0
@studencik420: a ja powiem: biegowe kipruny z Decathlona, doskonałe do biegania i chodzenia na długie dystanse przy upałach.
  • Odpowiedz

81

KOPYR NIE WYTRZYMAŁ CIŚNIENIA

KOPYR NIE WYTRZYMAŁ CIŚNIENIA

Całość - https://www.youtube.com/watch?v=-dSfiAzOsTQ&t=6143s

Muchozor
z
youtube.com
dodany: 30.05.2026, 20:34:43
  • 58
  • #
    kopyra
  • #
    nawrocki
  • #
    walesa
  • #
    komorowski
  • #
    polityka
KHOT
KHOT 01.06.2026, 09:25:22 via Wykop
  • 0
@Edisni: Nie. To koleś lejący p--o do kibla. ¯\(ツ)/¯
KHOT - @Edisni: Nie. To koleś lejący p--o do kibla. ¯\(ツ)/¯

źródło: comment_hEd2fW69JapNpjHnPGGPoTlDekpRSYwa

Pobierz

44

Żelazne zasady ostrzenia noża w kosiarce

Żelazne zasady ostrzenia noża w kosiarce

W tym filmie pokażę, jak prawidłowo naostrzyć nóż w kosiarce. Jest kilka żelaznych zasad, których należy przestrzegać, które dotyczą wszystkich rodzajów kosiarek: - Ostrzymy tylko jedną stronę - Nie ostrzymy na żyletkę - Nie należy przegrzać noża, aby go nie rozhartować...

bluku
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 06:27:25
  • 25
  • #
    domowyogrod
  • #
    dzialka
  • #
    majsterkowanie
  • #
    kosiarki
  • #
    koszenie
  • #
    ogrod
KHOT
KHOT 01.06.2026, 09:22:03 via Wykop
  • 0
@relike: lepiej chuchać na zimne, niż płakać potem że paluszki odcięło. Zdjęcie fajki to moment, a masz pewność, że nic dziwnego się nie stanie.
arekrob
arekrob
arekrob
28.05.2026, 17:51:33
  • 2
W #poznan są trzy adresy oznaczone w Google Maps jako Sandomierska 30. I weź tu się umów z kurierem albo wykonawcą... #ciekawemapy
arekrob - W #poznan są trzy adresy oznaczone w Google Maps jako Sandomierska 30. I we...

źródło: 1000016168

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KHOT
KHOT 28.05.2026, 20:37:36 via Wykop
  • 1
@venomik: oczywiście że tak jest, a OP to bamber.
  • Odpowiedz

422

Miszalski odwołany. W kolejce: Poznań, Wrocław i Kielce. KO traci władzę

Miszalski odwołany. W kolejce: Poznań, Wrocław i Kielce. KO traci władzę

Referendum w Krakowie okazało się skuteczne. Prezydent Aleksander Miszalski został odwołany. Po decyzji Krakowian od razu zaczęły pojawiać się pytania, czy kolejne miasta, w których rządzą prezydenci z koalicji rządzącej będą organizować referenda? A także, jak ten wynik przełoży się na poparcie sam

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 26.05.2026, 07:33:59
  • 165
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    wroclaw
  • #
    kielce
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
KHOT
KHOT 26.05.2026, 19:22:43 via Wykop
  • 0
@Maticwaniak: Ty widziałeś kogo pis wystawił przeciw JJ-owi? Ze Zbysiem Czerwińskim to nawet puste krzesło by wygrało. ¯\(ツ)/¯
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
26.05.2026, 15:34:10
  • 0
#samochody #motoryzacja #majsterkowanie

Mirki, mam pytanie dziadek ma vectre C przedlift (2003 bodajrzę).

Chciałby w niej zamontować ekran android (łącznie po bt, nawigacja waze,google) + kamery 360 stopni (2 w lusterkach i 2 przód tył).

Czy
PiersiowkaPelnaZiol - #samochody #motoryzacja #majsterkowanie

Mirki, mam pytanie dzi...

źródło: vectra

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KHOT
KHOT 26.05.2026, 19:12:53 via Wykop
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: p---------e że się nie da i nie warto. Warto. Mam w signum i sprawdza się świetnie. Jedynie do nawigacji jest kiepskie, ale to wyłącznie ze względu na nisko położone radio. Niestety 6GB ramu to minimum i niestety obudowa w tych wszystkich chińczykach ma "kant" pod asterkę bożą i w vectrze nie licuje się idealnie płasko z linią konsoli środkowej.
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
26.05.2026, 18:05:26
  • 0
pod którym top5 (oprócz Warszawy) najlepiej zainwestować w działkę i dom?

które top5

  • Kraków 24.4% (32)
  • Wrocław 19.1% (25)
  • Poznań 23.7% (31)
  • Gdańsk 32.8% (43)

Oddanych głosów: 131

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KHOT
KHOT 26.05.2026, 19:09:42 via Wykop
  • 2
@czerstwy_swierszcz: Poznań możesz wykreślić. Powodzenia w szukaniu niezabudowanej działki pod dom za mniej niż kumulacja w totku bliżej niż Śrem. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
petarded
petarded
24.05.2026, 19:56:11
  • 1
Jest tu jakiś mirek, ktory posiada paludarium? Mam w planie paludarium z dolna czescia przeznaczona na akwarium. Ogolnie ma byc amazonka. Znalazlem baniak, tylko ze ma drenaz w dnie. Dolna czesc bedzie przrznaczona dla ryb. Boje sie, ze moze przeciekac. Ma ktos moze podobny projekt? Podam link do paludarium
https://www.gerbilshopqueenies.nl/terrarium---gerbilarium/habiterra-terraria/habiterra-paludarium-90x45x90-knock-down-model
#akwarystyka #akwarium #paludarium
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KHOT
KHOT 25.05.2026, 07:22:17 via Wykop
  • 0
@petarded: uszczelnij silikonem akwarystycznym przed zalaniem, ale przede wszystkim zobacz sobie jaka jest grubość szyb na dole tego paladarium. No i pooglądaj trochę Serpa Design na Youtube.
  • Odpowiedz

517

"Bunt na Podhalu. Zakopane mówi "nie" nowym przepisom"

"Bunt na Podhalu. Zakopane mówi "nie" nowym przepisom"

"Zakopiański magistrat nie będzie dokonywał transkrypcji zagranicznych aktów małżeństw osób tej samej płci - poinformował burmistrz Łukasz Filipowicz. Jego zdaniem, mimo nowych przepisów dotyczących wzorów dokumentów stanu cywilnego, polska konstytucja nie pozwala na uznanie takich związków."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 22.05.2026, 13:17:22
  • 317
  • #
    polska
  • #
    zakopane
  • #
    prawo
  • #
    podhale
  • #
    zwiazki
  • #
    polityka
KHOT
KHOT 24.05.2026, 10:10:46 via Wykop
  • 0
@Krs90: na razie w Zakopanem widać rzesze arabów, także całkiem logiczne jest, że górale dostosowują się pod bogatego klienta który również nie znosi gejów.
geuze
geuze
23.05.2026, 04:54:27
  • 84
Nie śpię bo robię pulled pork.

#gotujzwykopem #grillujzwykopem #grill
geuze - Nie śpię bo robię pulled pork. 

#gotujzwykopem #grillujzwykopem #grill

źródło: 1000080635

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KHOT
KHOT 23.05.2026, 07:40:23 via Wykop
  • 1
@geuze: @cebekk mmm, uwielbiam ciągniętego świniaka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dawid121213
dawid121213
dawid121213
21.05.2026, 17:56:35
  • 0
Mirasy wiecie może, czy venum produkował swoje rękawice w Chinach? Kupiłem model Challenger i ma napis made in china, nie wiem czy to podróbki czy nie.

#boks #mma #sportywalki #muaythai kickboxing #venum
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KHOT
KHOT 21.05.2026, 19:00:32 via Wykop
  • 0
@dawid121213: gdzie jest ten napis? Moje w środku nie mają kompletnie informacji o miejscu produkcji, tylko chyba adresy dystrybutorów.
  • Odpowiedz
KHOT
KHOT 22.05.2026, 09:07:04 via Wykop
  • 0
@dawid121213: po pracy Ci zrobię fotkę swoich, jeżeli nie jestem kompletnie ślepy i czegoś nie przeoczyłem, to moje takiej metki nie posiadają. Ja kupowałem swoje tutaj:
https://allegro.pl/oferta/venum-rekawice-bokserskie-challenger-3-0-czarno-czerwone-16oz-15770553928?utm_source=notification&utm_medium=cartWithPayment&utm_campaign=cef7b135-c856-4150-84eb-687c2d87cdd6#productReviews
  • Odpowiedz
KHOT
KHOT 22.05.2026, 16:35:22 via Wykop
  • 0
@dawid121213: Moje mają taką metkę:
KHOT - @dawid121213: Moje mają taką metkę:

źródło: PXL_20260522_163238028

Pobierz
  • Odpowiedz
KHOT
KHOT 22.05.2026, 16:35:33 via Wykop
  • 0
@dawid121213:
KHOT - @dawid121213:

źródło: PXL_20260522_163250819

Pobierz
  • Odpowiedz
KHOT
KHOT 22.05.2026, 16:35:44 via Wykop
  • 0
@dawid121213:
KHOT - @dawid121213:

źródło: PXL_20260522_163326940

Pobierz
  • Odpowiedz
KHOT
KHOT 22.05.2026, 18:16:20 via Wykop
  • 0
@dawid121213: po pierwszym treningu?! (ꖘ⏏ꖘ)

Moje tak wyglądają po kilkunastu sesjach na worku.
KHOT - @dawid121213: po pierwszym treningu?! (ꖘ⏏ꖘ)

Moje tak wyglądają po kilkunastu ...

źródło: PXL_20260522_181411563

Pobierz
  • Odpowiedz
KHOT
KHOT 22.05.2026, 18:16:28 via Wykop
  • 0
@dawid121213:
KHOT - @dawid121213:

źródło: PXL_20260522_181424922

Pobierz
  • Odpowiedz
ngfdfgdfg
ngfdfgdfg
ngfdfgdfg
22.05.2026, 16:23:34
  • 0
Macie jakiegoś patenta na sprawdzenie łącznika elastycznego od wydechu ? Wizualnie nie wygląda źle, odgłosów też brak tylko ten zapach spalin na postoju #mechanikasamochodowa
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KHOT
KHOT 22.05.2026, 16:29:21 via Wykop
  • 0
@ngfdfgdfg: a sprawdź czy na kolektorze Ci nie puściło.
  • Odpowiedz
Poludnik20
Poludnik20
22.05.2026, 10:41:26
  • 4
Pozwólcie na jeszcze jedno wspomnie z rajskiego Poznania.

#poznan
Poludnik20 - Pozwólcie na jeszcze jedno wspomnie z rajskiego Poznania. 

#poznan

źródło: 3159

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KHOT
KHOT 22.05.2026, 12:05:38 via Wykop
  • 3
@winsxspl: parking tam jest pod spodem podziemny, park masz dosłownie parę metrów dalej pod Teatrem Polskim, a w promieniu 500-600 metrów masz 6 kolejnych parków wkoło tego miejsca.
  • Odpowiedz
KHOT
KHOT 22.05.2026, 16:28:18 via Wykop
  • 0
@winsxspl: akurat przysrałeś się o jedyny betonowy plac w mieście, gdzie co krok masz od cholery zieleni. XD
  • Odpowiedz

59

Niemiec płakał jak sprzedawał używane tramwaje

Niemiec płakał jak sprzedawał używane tramwaje

Poznań kupił od Niemców 24 używanych, 30 letnich składów, które wraz ze specjalistycznym sprzętem oraz częściami kosztowały w sumie 2 mln 230 tys. euro. Z 2 które jeżdżą, jeden właśnie się popsuł.

adam-gancarczyk
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 18:37:28
  • 48
  • #
    polska
  • #
    poznan
  • #
    niemcy
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
KHOT
KHOT 21.05.2026, 04:43:13 via Wykop
  • 1
@ocynkowanyodpornynahejt: ależ p--------z. Skoro są popsute, to należy sądownie żądać od sprzedawcy zwrotu kosztów naprawy, a jeżeli to niemożliwe, to wyciągnąć konsekwencje od Jaś****wiaka i jego kolesi. I w żaden sposób nie zmienia to faktu, że nawet pchana ręcznie drezyna jest lepsza od obsranych chlewów pt. Konstal 105N i nie ma ceny za dużej, żeby ten podły paździerz zniknął na zawsze z krajobrazu miasta.

A Jaśkowiak ch__!
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

KHOT

  • Poznań
  • http://www.404.org

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.07.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.05.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking