Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Luck_89

Luck_89

Dołączył 12 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11925
  • Znaleziska 3035
  • Mikroblog 8890
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 81
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
19 godz. i 49 min temu
  • 13
#kiszak
Nowy odcinek g---o komiksu o historii stworzenia najlepszej gry na świecie.
Alexa play Tenacious D - Tribute

Jonasz-Kiszke-Mikke - #kiszak 
Nowy odcinek g---o komiksu o historii stworzenia najle...

źródło: syf komiks2

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89 18 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 2
xD

.
  • Odpowiedz
CukryNyskie
CukryNyskie
przedwczoraj, 09:31:17
  • 341
Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polskim producentem słodyczy, działającym od 1949 roku. Produkujemy głównie wafelki i ciastka. Był taki czas, kiedy hasło "markizy z Nysy" wywoływało większe pożądanie niż Polonez Caro. Od tego czasu sporo się zmieniło i chcielibyśmy Was zachęcić do poznania naszych produktów. Panie z Technologii nagotowały sporo smacznych hiciorków na tegoroczne lato ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Robimy dla Was #rozdajo. Wejdź
CukryNyskie - Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polski...

źródło: 38

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89 18 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
Sklepik juz naprawiony widzę. Ja bym brał pistacjowe, awentualnie tiramisu też brzmi dobrze, a już na pewno NIE chałwowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rozgrywka-smierci
rozgrywka-smierci
24.06.2026, 11:24:15
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89 24.06.2026, 12:06:10 via Wykop
  • 9
@rozgrywka-smierci: cieszę się, że się podoba. Pozdro!
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89 24.06.2026, 15:51:10 via Wykop
  • 1
@Jonasz-Kiszke-Mikke Wersja webowa nie jest już rozwijana od jakiegoś czasu. Jak potrzebujesz zblizenia na jakiś nagrobek to mogę podesłać screena, ale to najszybciej jutro, bo na dzisiaj już skonczyłem z kompem
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
24.06.2026, 11:12:10
  • 10
#kiszak #szkeletal
Przyszedł nowy gryps od @Luck_89
Jonasz-Kiszke-Mikke - #kiszak #szkeletal
Przyszedł nowy gryps od @Luck_89

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89 24.06.2026, 11:19:58 via Wykop
  • 7
tja, powysyłałem ludziom updaty jeżeli chodzi o stan ich budyneczków czy nagrobków. Przy okazji jeżeli czyta to właśicciel maila zaczynającego się od y9p9wp99*@Privaterelay.appleid.com co tu użył aby się ukryć na gamefound, to niech się odezwie, bo brak z nim kontaktu, a inaczej nagrobka (i klucza do gry!) nie będzie xD
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89 24.06.2026, 11:33:01 via Wykop
  • 2
@Jonasz-Kiszke-Mikke: hah, wbrew pozorom to jest całkiem niezły pomysł xD #pomysle
  • Odpowiedz

315

Google Earth ma teraz w przeglądarce darmowy symulator lotu. Można przelecieć na

Google Earth ma teraz w przeglądarce darmowy symulator lotu. Można przelecieć na

Google Earth zyskało pełnoprawny symulator lotu działający bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Największą atrakcją nowego narzędzia jest możliwość eksplorowania praktycznie dowolnego miejsca na Ziemi. Lot nad Wieżą Eiffla, Wielkim Kanionem, nowojorskim Manhattanem czy naszymi Tatrami zajmuje

stary_emigrant
z
ithardware.pl
dodany: 20.06.2026, 18:58:12
  • 75
  • #
    google
  • #
    earth
  • #
    symulatorylotnicze
  • #
    rozrywka
  • #
    komputery
Luck_89
Luck_89 21.06.2026, 18:31:52 via Wykop
  • -2
Jest opcja odpalenia na mobilkacj z androidem?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Luck_89
Luck_89 18.06.2026, 14:59:43
  • 53
Dawno nie było żadnego vloga z developmentu SZKELETAL-a, więc taki jeden na szybko - wymyśliłem sobie, że dorzucę do giereczki kartę przeznaczenia z ikonicznym orkiem Ki-Shakiem, która przyzywa legendarnego zielonoskórego uciekiniera z kopalni. Przez 60 sekund ten pomagier Drakula bezkarnie okłada okolicznych meneli, po czym czmycha szybkim chodem z rumuńskiej krainy.

https://www.youtube.com/watch?v=BXwXOvBpUtE

Przy okazji, niedawno też dodałem do niektórych baz danych info o SZKELETAL-u, co oznacza po prostu tyle, że np.
Luck_89 - Dawno nie było żadnego vloga z developmentu SZKELETAL-a, więc taki jeden na...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89
Autor
18.06.2026, 17:13:01 via Wykop
  • 2
@Ventrue_PL: chciałbym w lipcu, ale czasem idzie z tym jak krew z nosa, ze nie wiem czy się do końca sierpnia wyrobię. Ale postępy są, praktycznie zaimplementowałem już wszystkie nagrody ze zbiorki, przeportowałem na electrona co by działało standalone, dodałem obsługę wielu rdzeniowów procka, co by to g---o lepiej chodziło, bo coraz gorzej z tym było (ale nadal jeszcze co nieco brakuje). Niedługo wpadnie obsługa api steam do osiągnięć i
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
Autor
19.06.2026, 09:59:32 via Wykop
  • 1
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: https://www.ppe.pl/baza-gier.html
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
Autor
20.06.2026, 04:24:44 via Wykop
  • 2
@Sinti: ja nie jestem nawet programistą, praktycznie wszystko w 99% co powstało w Szkeletalu to dzieło wlasnie AI, silnik, kod, grafiki, dźwięki. Nie napisałem grama kodu, ani nawet nie użyłem zadnego gotowego silnika (poza zaposiłkowaniu się po czasie dodatkową biblioteką pixijs celem lepszej optymalizacji), co było błędem, no ale już trudno więc ciągnę to dalej (napędza to wszystko wyvibowanh html5 z javascript, oraz biblioteki pixijs/electronjs). Tak więc tak, można to
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
19.06.2026, 04:20:57
  • 18
#kiszak Widziałem wczoraj jak ktoś wrzucał screena jak bonkol reaguje na SZKELETALA więc macie shota
@Luck_89: oznaczam ciebie bo to twoje "dzieło" jest omawiane

https://streamable.com/c2si66
MagicznyKarp - #kiszak Widziałem wczoraj jak ktoś wrzucał screena jak bonkol reaguje ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89 19.06.2026, 05:01:51 via Wykop
  • 7
@MagicznyKarp: hah, dzięki za info i materiał 🍻

Fajnie zobaczyć, zaśmiane również xD
  • Odpowiedz
niac
niac
13.06.2026, 19:18:56
  • 9
Brakuje tych strumieni nawet z star citizena wieczorem :-( #wonziu
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89 13.06.2026, 19:48:00 via Wykop
  • 0
@niac: a co to się dzieje? Makuła już nie strumieniuje? Przestalem być na bieżąco z kilka lat temu, co tam u niego.
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89 12.06.2026, 13:45:46
  • 35
Sorry za ostatnio trochę przerwy w publikowaniu info z developmentu SZKELETAL-a, ale to nie znaczy, że sobie tam powoli dalej nic nie implementuje - ostatnio znów mi w------o wydajność w grze, więc to taka walka, coś się doda, co innego się zaraz z----e. C-----o wybory na początku teraz się ciągną, a kolejny raz tego ulepa przepisywać nie chcę... Anyway, niektórzy już dostali info o swoich budyneczkach czy nagrobkach (jak ktoś dostał maila
Luck_89 - Sorry za ostatnio trochę przerwy w publikowaniu info z developmentu SZKELET...

źródło: szkeletal_500_wishlist

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89
Autor
12.06.2026, 15:09:45 via Wykop
  • 4
@Maye: o tym jak to generowałem z uzyciem AI już kiedyś pisałem gdzieś w odpowiedzi na komentarz w wykopalisku na premierę 1 kwietnia. Do znalezienia, ale może kiedyś skleje z tego nieco lepszego dev bloga.
A czego nie polecam? Na pewnie nie polecam zabierać się za robienie gry, gdy się o gamedevie wie tyle, co menelobijca... Ile mi ten projekt zabrał czasu i narwów to szkoda gadać...
  • Odpowiedz
Artok
Artok
12.06.2026, 13:26:12
  • 47
Nowy odcinek przygód szamana Ki-Shaka, zapraszam do oglądania.

#kiszak #bekazludologuff #gothic
Artok - Nowy odcinek przygód szamana Ki-Shaka, zapraszam do oglądania. 

#kiszak #bek...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89 12.06.2026, 13:30:29 via Wykop
  • 1
@Artok: xD
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
08.06.2026, 12:36:23
  • 2
W #rzeszow można już zamawiać szamę na Bold Food. Nie wiem, czy dają jakieś kupony na start.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89 08.06.2026, 13:31:20 via Wykop
  • 1
Dobrze weidzieć! Thx for the info
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89 06.06.2026, 06:38:52
  • 36
Krótka piłka - od wczoraj na wishliste SZKELETALa na STEAMie zapisało się już przeszło 340 osób!
WOW. Bardzo dziękuję wszystkim, oraz za próby promowania tego ulepa m.in. pod recenzjami Goticzka (śmiechłem dobrze, jak je czytałem :D) 🍻

https://store.steampowered.com/app/4754300

#szkeletal #skeletal #bekazludologuff #kiszak #gry #gamedev #tworczoscwlasna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TralareloTralala
TralareloTralala
06.06.2026, 08:55:54 via Wykop
  • 1
@Luck_89: bedzie ogrywane na premierę czyli pierwsze publiczne udostempnienie produktu (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89 05.06.2026, 06:05:38
  • 193
Akuku,
Valve własnie zatwierdziło stronę stronę na STEAM naszego wypokowego paździerza (。◕‿‿◕。)
SZKELETAL - karta produktu na STEAM: https://store.steampowered.com/app/4754300

Postarane średnio, więcej mi się nie chciało. Tak więc, czy ktoś ma już klepnięty swój kluczyk, czy jeszcze nie, albo nawet wcale nie nie chce tego crapa w swojej Gabenowej biblioteczce, to i tak, będzie mi miło, za dodanie tego ulepa do swojej listy życzeń -
Luck89 - Akuku, 
Valve własnie zatwierdziło stronę stronę na STEAM naszego wypokowego...

źródło: image

Pobierz
Luck89 - Akuku, 
Valve własnie zatwierdziło stronę stronę na STEAM naszego wypokowego...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89
Autor
05.06.2026, 06:14:44 via Wykop
  • 10
@Mistrzwstrzemiezliwosci: jeżeli wydam kiedyś demo, to nie nie omieszkam zamieścić informacji w lewym górnym rogu, że powstawało, ale 2 w godziny! A jak! xD
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
Autor
05.06.2026, 06:17:06 via Wykop
  • 34
@MagicznyKarp: szczerze, nie wiem jeszcze tego, na pewno nie wcześniej niż lipiec, ale możliwe, że pewnie nawet trochę później. Niestety, schodzi z tym wszystkim, co sobie wymyśliłem i poobiecywałem aby ulepszyć względem wersji z itch.io, a czasem implementacja byle pierdoły idzie jak krew z nosa i ślęczysz nad tym cały dzień, albo i kilka... Ale powoli, do przodu, przynajmniej wiecie na czym aktualnie stoi ten ulep, a nie jakieś
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
Autor
05.06.2026, 06:56:04 via Wykop
  • 7
@MemeFairy: nadal się zastanawiam, myślałem może coś w stylu 12,37 pln, tak więc troszkę więcej niż na gamefound, ale chyba nadal względnie mało? A i Gaben zabiera też i więcej siania, bo przynajmniej 1/3, bo jacht sam się nie utrzyma, a i jeszcze jakiś podatek trzeba będzie pewnie zabulić. A dla mnie i tak za wiele z tego końcowo nie zostanie, ale może chociaż na tyle, że jak sprzedaż
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
Autor
05.06.2026, 14:44:05 via Wykop
  • 0
hiehie xD
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
Autor
05.06.2026, 18:16:58 via Wykop
  • 0
@MamPozwolenieRodzicow: nie, specjalnie tak odmieniam Drakul, by nie mylić z Draculą.

@Davn oki, dzięki za info - dobrze wiedzieć. No to faktycznie do 7k to nie dobiję, ani nawet i do 700, bo na tę chwilę udało się zebrac ze 180 whishlist, co i tak uważam za duży sukces, jak na tego ulepa. Tak więc dziękuję wszystki! 🍻

A niestety co do steamowych demek czy zaraz zaczynającej się wyprzedaży
  • Odpowiedz
Ch0senIndygo
Ch0senIndygo
04.06.2026, 04:12:31
  • 12
Szanowny CEO Wypok Games - @Luck_89, czy jest szansa, że pierwszy build Szkeletala, który zaprezentowałeś na bożym tagu, powstał w mniej niż 2 miesiące? #kiszak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89 04.06.2026, 04:43:32 via Wykop
  • 12
@Ch0senIndygo

CEO xD
Pierwszy "teaser" w postaci screena, zaraz po tym, gdy gierka dostała już swoje grafiki, zarzuciłem po ok miesiącu od zaczęcia zabawy
https://wykop.pl/wpis/84027705/a-gdyby-tak-zrobic-wlasny-skeletal-tylko-taki-troc
(prace na SZKELETALem zacząłem mniej więcej pod koniec
@Luck_89 +16
A gdyby tak zrobić własny "Skeletal" tylko taki trochę bardziej, hmm... kartoflany? 🥔
🤔

#kiszak #teaser
więcej
  • Odpowiedz
alverini
alverini
02.06.2026, 05:14:18
  • 1
@Luck_89 jak sytuacja? Na Boże ciało będzie ta Boża gra? Proponuję też po premierze zrobić jeszcze jeden trailer ale taki 20 sekundowy, gdzie zbierzesz recenzje ze steama i je przedstawisz jak robią to duże studia xD #kiszak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89 02.06.2026, 06:13:30 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89 02.06.2026, 06:51:45 via Wykop
  • 0
Dziękuję 🍻 O promocji i możliwych akcjach marketingowych tego badziewia to będę pewnie myślał bliżej gdzieś samej premiery, jak już reszta stuffu będzie ogarnięta - o ile same kluczyki to nie problem, już bardziej zainteresowanie w ogóle kogoś więcej niż NRGeeka czy Pisarskiego (bo oni nawet rzucili troszkę grosiwa, no ale sami za bardzo nie przepadają za wiadomo kim) takim crapiszczem, no to już cięższy temat, zwłaszcza, że to perfidny slop. A
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89 02.06.2026, 08:21:21 via Wykop
  • 0
@alverini: dzięki, że masz Pan chyba więcej wiary w ten projekcik niż chyba ja sam, chociaż robię co w mojej bieda-mocy 🍻 🙂 a teraz wracam do roboty, samo się niestety nie dokończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89 03.06.2026, 12:54:24 via Wykop
  • 1
@Jonasz-Kiszke-Mikke: aby móc w ogóle zacząć generować klucze, to valve musi zatwierdzić stronę w sklepie i jest do tego jakiś tam okres karencji liczony w tygodniach, nie można od razu generować, pewnie by zapobiegać jakimś nadużyciom. Na razie nadal czekam na approve strony produktu, aby chociaż móc ją w takiej formie opublikować, a w międzyczasie walczę z bugami w grze, bo mi ostatnio strasznie napsuły humoru... Tak więc spokojnie, wszystko
  • Odpowiedz
kapix65
kapix65
kapix65
30.05.2026, 20:10:41
  • 7
#kiszak @Luck_89 Mam do Ciebie pytanie. Będzie kategoria na Twitchu z Twoją gierką?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89 30.05.2026, 21:40:28 via Wykop
  • 14
@Maneharno: @kapix65 chcę to dodać do igdb (skąd zasysa dane Twitch) jak tylko mi steam zatwierdzi stronę w sklepie, aby było legitne i wtedy tak, będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89 29.05.2026, 12:34:48
  • 100
No i steamowa stronka SZKELETAL-a poszła w końcu do Gabenowej weryfikacji.
Niestety trzeba poczekać teraz z kilka dni, nim będzie dostępna w sklepie, aj. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oby tylko do czegoś się nie przyczepili.

Ależ takie g---o zabiera czasu, ze 2, a nawet i 3 dni nad tym ślęczałem, już pomijając fakt, że trzeba było jakoś lepiej poukładać i przeorganizować opisy tego ulepa, skompletować nowe screeny (bo nowszy trailer już
Luck_89 - No i steamowa stronka SZKELETAL-a poszła w końcu do Gabenowej weryfikacji. ...

źródło: obraz

Pobierz
Luck_89 - No i steamowa stronka SZKELETAL-a poszła w końcu do Gabenowej weryfikacji. ...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89
Autor
29.05.2026, 12:36:36 via Wykop
  • 35
a i taki mały preview
Luck_89 - a i taki mały preview

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
Autor
29.05.2026, 13:01:42 via Wykop
  • 5
@MemeFairy: staram się unikać bezpośredniego używania jakiś oryginalnych nazwisk, czy ksywek i na każdym kroku zaznaczam, że ta gra to parodia/satyra. Z tego co patrzyłem po przepisach, to polskie prawo zezwala na legalne wykorzystanie wizerunku znanej osoby lub jej dzieła bez pytania jej zgodę, pod warunkiem, że cel stanowi właśnie owa parodia, pastisz lub karykatura. Tak więc myślę, że z tej strony robię wszystko legitnie, zresztą mamy np. podobną grę
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
Autor
29.05.2026, 13:53:41 via Wykop
  • 4
@1-1-1-1: nie wiem, dopiero się będę zagłębiał co tam można powyczyniać i ile by mnie to miało kosztować czasu. Na pewno chcę zintegrować ją ze steamowymi osięgnięciami czy statsami, a reszta się zobaczy w trakcie.

@Kwerku232 - pewnie nieco większa niż na gamefound, bo Gaben swoje też zeżre, ale nadal gdzieś w okolicach ceny co za jakiegoś jabola czy większej paczki czipsów. Może 11,11 pln? Bo 21,37 zł to
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
Autor
29.05.2026, 15:17:07 via Wykop
  • 2
@orgszon358: Na fundację gierki za 400 zeta, aby dostać w gierce własnego moba, to nikt się nie zdecydował, co w sumie zrozumiałe. bo to o wiele za dużo jak na taki paździeż. A NRGeek, z tego co pamiętał, to chyba dostanie swoją świątynię, bo taki chyba próg wybrał, ale to będe z nim precyzował za jakiś czas. A czy sam się w grze pojawi w formie mobka? Nie wiem, nie
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
Autor
29.05.2026, 19:48:33 via Wykop
  • 0
@Hylfnur: to tak jak i ja... Wersja która powstała do oryginalnej premiery 1 kwietnia to jakieś 2,5 miecha (bez liczenia sporych przerw). A do stanu obecnego pewnie można by już dorzucić kolejny lacznego developinggu
  • Odpowiedz

191

SZKELETAL: Ziemniaczkowy Głód Estrogenowego Drakula | zwiastun EDYCJI STEAM

SZKELETAL: Ziemniaczkowy Głód Estrogenowego Drakula | zwiastun EDYCJI STEAM

W tym nędznym wykopie bez plusów, prezentuję nowy zwiastun wypokowej gierki SZKELETAL, który to przedstawia to i owo, co zmieniło się od czasu premiery darmówki na itch.io z okazji Prima Aprilis i jakie dalsze plany. Temat ciągniemy dalej, na dniach pojawi się również strona produktu na STEAM. Elo!

Luck_89
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 15:42:06
  • 19
  • #
    gry
  • #
    bekazludologuff
  • #
    kiszak
  • #
    steam
  • #
    heheszki
  • #
    grykomputerowe
Luck_89
Luck_89
Autor
27.05.2026, 15:51:47 via Wykop
  • -1
Z racji zbliżającego się końca crowfundingu na gamefound naszego wykopowego SZKELETAL-a postanowiłem skleić nowy zwiastun, który m.in. będzie się nadawał do umieszczenia na stronie produktu na STEAM, jak i może jeszcze zachęci kogoś do tego ulepa. Zwiastun przedstawia też większość nowości jakie udało się zaimplementować od czasu wydania prima-aprylisowej wersji z itch.io. Dałem z siebie jakieś 20%. Ujdzie? Wyszło chociaż średnio?.

Zachęcam do oglądania do końca (po planszy końcowej jeszcze
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Luck_89
Luck_89
Autor
27.05.2026, 15:56:44 via Wykop
  • -1
@szmichal: tak, jest już w planie!
Luck_89
Luck_89
Autor
28.05.2026, 18:47:59 via Wykop
  • 1
@Aruchna: menele są od samego początku
Luck_89
Luck_89 27.05.2026, 15:46:12
  • 134
Z racji zbliżającego się końca crowfundingu na gamefound naszego wykopowego SZKELETAL-a postanowiłem skleić nowy zwiastun, który m.in. będzie się nadawał do umieszczenia na stronie produktu na STEAM, jak i może jeszcze zachęci kogoś do tego ulepa. Zwiastun przedstawia też większość nowości jakie udało się zaimplementować od czasu wydania prima-aprylisowej wersji z itch.io. Dałem z siebie jakieś 20%. Ujdzie? Wyszło chociaż średnio?.

Zachęcam do oglądania do końca (po planszy końcowej jeszcze
Luck_89 - Z racji zbliżającego się końca crowfundingu na gamefound naszego wykopowego...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89
Autor
27.05.2026, 15:49:05 via Wykop
  • 32
Jeżeli chcesz być wołany do kolejnych aktualizacji z placu boju prac nad SZKELETALem, to zaplusuj ten wpis.

---

Poniżej wołam poprzednio plusujących:

@
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
Autor
27.05.2026, 15:58:27 via Wykop
  • 2
@Jonasz-Kiszke-Mikke: mnie też to się ono bardzo średnio podoba, ale nie miałem już czasu na próby składania nowego loga. Może bliżej premiery jakąś jego restylizację na coś bardziej adekwatnego wymyślę, ale na razie milion innych tematów jeszcze czeka do ogarnięcia... Pozdro!

Edit: a co do nazw mobków to jeszcze będe kminił, jak co w ogóle uda się z nich wprowadzić. Potrzebowałem czegoś na szybko wymyślec, faktycznie Elficki Doktur może być
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
Autor
28.05.2026, 02:38:05 via Wykop
  • 2
@Pandyzowany: fajne, dużo lpeszy efekt, można "ukraść" w razie potrzeby? Ewentualne jakims narzędziem takowa pikselizacja zrobiona?
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
Autor
28.05.2026, 18:43:55 via Wykop
  • 1
@Ventrue_PL: tak jest, zajmę się tym po finalizacji crowfoundingu. Będę się kontaktował na podane maile na gamefound. Pozdro

@JaredXxX nie wiem czy dam radę aż tak daleko pociągnąć temat, zwłaszcza, że i tak raczej ten ulep dużej sprzedaży mieć nie będzie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.09.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking