@Artok:
Czy Lestek nie ogladal najnowszego gniota i nie wie, ze kiszakowi bedzie smutno?!?! To wlasnie takie materialu prowadza do stalkingu i cykania fotek plecow. Lestek powinien podac istnienie swojego kanalu pod znak zapytania
  • Odpowiedz
Dawno nie było żadnego vloga z developmentu SZKELETAL-a, więc taki jeden na szybko - wymyśliłem sobie, że dorzucę do giereczki kartę przeznaczenia z ikonicznym orkiem Ki-Shakiem, która przyzywa legendarnego zielonoskórego uciekiniera z kopalni. Przez 60 sekund ten pomagier Drakula bezkarnie okłada okolicznych meneli, po czym czmycha szybkim chodem z rumuńskiej krainy.

https://www.youtube.com/watch?v=BXwXOvBpUtE

Przy okazji, niedawno też dodałem do niektórych baz danych info o SZKELETAL-u, co oznacza po prostu tyle, że np.
Luck_89 - Dawno nie było żadnego vloga z developmentu SZKELETAL-a, więc taki jeden na...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak #bekazludologuff

Tak z ciekawości, pomijając pomówienia itd.

To kto normalny by się przyznał na transmisji live, że zdradził swoją dziewczynę i uciekł do Rumunii?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak #bekazludologuff

Nie spodziewałem się, że Rum00n wyciągnie tak mocną kartę ofiary i zakręci korbą, że rumuński pies będzie myślał o usunięciu konta.

Poczekajcie, aż będzie jeszcze coś mocniejszego. Wtedy to będzie karta Choroszcz i zbiórka na leczenie w Transylwanii
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak #bekazludologuff

Ładnie ten portal się spartolił.

Kiedyś stalkowanei każdego, beka z papieza.
Teraz chlip chlip usunę konto, bo wasacz jest smutny :(((
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d4wid: zapisuje to sobie pawko to moj nowy mariusz z brajton dobra robote robisz mati dobrym czlowiekiem jestes dobra nie zajmuje juz linii pozdrawiam moja zone ktora jest obok LUDOLOGICZNA ESSA
  • Odpowiedz
#kiszak #bekazludologuff

Powiem wam tak, jak mu zaczną wszędzie spamić, ktoś jeszcze ze strimerów to podłapie, tak jak było z recenzjami Gothica - to na 100% wjedzie video jak ostatnio typu "Musimy pogadać". Czyli karta ofiary.

Jako ekspert od ludologii, powiem że będą tematy: nękanie, no zj3balem ale kto nigdy tak nie zrobil, tak mam teraz gorszy okres, kocham was wicofie, my z amandom to akurat nie bylismy
d4wid - #kiszak  #bekazludologuff

Powiem wam tak, jak mu zaczną wszędzie spamić, kto...

źródło: 9271d4ed5c73d6af72f030e58f015b3a084164acec0bfbb7c313f33e71f92853

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W komentarzach ekipa z brighton będzie rzucać komentarze: nic sie nie stalo mati, kochamy cie, od poznania ciebie nauczylem sie grac w gry


@d4wid: dodaj jeszcze komentarze, że to są jego prywatne sprawy i nikt z internetu nie powinien się wtrącać, z kim on chodzi do łóżka (zgrabnie omijając wątek zdrady).
  • Odpowiedz
@Paroleiro: No właśnie te komentarze są spod filmu ze wspólnej reakcji na SGF Kiszaka, Snejka i tego kukolda. Ciężko mi sobie wyobrazić robić wspólnie kontent z dwoma typami którzy mnie szmacili, ale widocznie niektórzy nie wiedzą czym jest honor
  • Odpowiedz
@d4wid: imo arkadikus bez ludootoczki byłby spoko. Wyobrażasz sobie dyskusje z kiszakiem o czymkolwiek?
- dobra, musimy zdobyć tego kokosa
- Kokosa? Wytłumacz mi to proszę co masz na myśli. No słucham. Co to oznacza zdobyć? ahhh uwielbiam takich rozbitków. No słucham.
- No kokosa, tam miąż i woda jest, napijemy się
- No to woda czy miąż? Hahahaha yyyyy *śmiech pawiana* hahaha. Zdecyduj się rozbitku.

Wolałbym się utopić
  • Odpowiedz
@d4wid: Niesamowicie mnie bawi jeszcze "akolita" Snejki co się uniósł na tych co porzucili "ojczulka" jak się na nim wybili. Tak jakby wąsaty menelobijca był takim wzorem cnót, który nie zrobiłby tego samego po odniesieniu korzyści.
  • Odpowiedz
@d4wid: W sumie zabawne że to chyba jedyna osoba która złożyła zamówienie tej koszulki na rozmiar nie większy niż XL i nie wygląda jakby był mentalnie opóźniony
  • Odpowiedz