Obywatele Zimbabwe przejmują Lublin?
Zalew Zemborzycki piękniejszy od Bałtyku, Plac Litewski najfajniejszy, a Doda królowa. Tak o Lublinie mówią przybysze z Zimbabwe. W Lublinie mieszka już prawie 1200 obywateli Zimbabwe trzecia największa mniejszość po Ukraińcach i Białorusinach

- #
- #
- #
- #
- #
- 191
- Odpowiedz


![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (191)
najlepsze
Inna sprawa, że jak sobie zobaczycie rolkę z jakimś czarnym, to przygłupie polaczki w komentach są podjarane, bo umie powiedzieć „k---a”, jest LEGALNY i
O k---a to xDDDD W Gliwicach jakiś negroid otworzył budę ze
źródło: att.Da1k5FSWJh_T8utvkEfOzdpmk_a4MOwusze0-aTKaWs
PobierzIch są tutaj ogromne ilości… niestety
źródło: IMG_8201
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
@Msciwy_pterodaktyl: xD dobre
Pamiętaj, że lewica w imię walki o dobrobyt klasy robotniczej wykorzystywała ją dla dobra kasty rządzącej
"Zimbabwe ma jeden z najwyższych wskaźników zachorowalności na HIV na świecie, z 10,6–14,3% dorosłych zakażonych"
@killian:
Lata temu w USA jak ktoś chciał migrować do USA to nie wpuszczali ludzi z HIV.
W Polsce wpuszczają każdego, bez badań, bez
@lazarus-x: jedyna szansa w POPIS - jedni przyjmują 300 tys i drudzy 300 tys. rocznie, nie głosujcie na konfe
źródło: c0307f845867103d1db21e5a6e10c519668d914d74ed1fef6c14c64f61b42d00
Pobierzźródło: images
PobierzNiedopowiedzenie.
źródło: p0lkitomurzynofilki13
Pobierzźródło: IMG_9407
Pobierz@dead_king: Na ten moment w Lublinie sa obchody "Africa Day" xD