Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

744

Obywatele Zimbabwe przejmują Lublin?

Zalew Zemborzycki piękniejszy od Bałtyku, Plac Litewski najfajniejszy, a Doda królowa. Tak o Lublinie mówią przybysze z Zimbabwe. W Lublinie mieszka już prawie 1200 obywateli Zimbabwe trzecia największa mniejszość po Ukraińcach i Białorusinach

freedomseeker
freedomseeker
z
x.com
dodany: 02.05.2026, 11:53:58
  • #
    lublin
  • #
    afryka
  • #
    ciekawostki
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • 191
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

YT: NAJNIEBEZPIECZNIEJSZA DZIELNICA ZIMBABWE
freedomseeker
z youtube.com
  • 23
Wikipedia: Republika Zimbabwe
freedomseeker
z pl.wikipedia.org
  • 15

Komentarze (191)

najlepsze

Makavlani
Makavlani
02.05.2026, 17:32:08 via Wykop
  • 399
W Lublinie zaczęło się od tych gównianych prywatnych uczelni typu Wincentego Pola. To one zaczęły ich sprowadzać na potęgę. No Czarnek jako niegdyś wojewoda lubelski, który otwartym tekstem mówił i mówi, że to przedsiębiorcy powinni kształtować politykę migracyjną, też na pewno nie pomógł w zachowaniu spójności etnicznej xD
Inna sprawa, że jak sobie zobaczycie rolkę z jakimś czarnym, to przygłupie polaczki w komentach są podjarane, bo umie powiedzieć „k---a”, jest LEGALNY i
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

re5ublimacja
re5ublimacja
02.05.2026, 18:17:15 via Wykop
  • 90
@Makavlani: Kapitaliści i cuckprawica w kwestii imigracji grają do jednej bramki z libwicą i pseudoprogresywistami.

Inna sprawa, że jak sobie zobaczycie rolkę z jakimś czarnym, to przygłupie polaczki w komentach są podjarane, bo umie powiedzieć „k---a”, jest LEGALNY i płaci podatki. Potem te same przygłupy będą się naśmiewać z reprezentacji Francji w fusbalu, że tam sami czarni grają XD


O k---a to xDDDD W Gliwicach jakiś negroid otworzył budę ze
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
02.05.2026, 18:49:06 via Wykop
  • 80
@re5ublimacja: Szanuję. No kwintesencję p0lactwa oddaje ten mem XD
Makavlani - @re5ublimacja: Szanuję. No kwintesencję p0lactwa oddaje ten mem XD

źródło: att.Da1k5FSWJh_T8utvkEfOzdpmk_a4MOwusze0-aTKaWs

Pobierz
  • Odpowiedz
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
02.05.2026, 12:44:27 via iOS
  • 233
1200 xD chyba 12000.

Ich są tutaj ogromne ilości… niestety
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ukruszony__kubek
ukruszony__kubek
02.05.2026, 17:40:26 via Wykop
  • 209
@Mokebe_Testo:
ukruszony_kubek - @MokebeTesto:

źródło: IMG_8201

Pobierz
  • Odpowiedz
baarteekk
baarteekk
03.05.2026, 09:05:37 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SVCXZ
SVCXZ
02.05.2026, 17:13:36 via Wykop
  • 181
Powiem krótko: byłem o wiele bardziej tolerancyjny do innych kolorów, dopóki nie zacząłem żyć tuż obok nich. Byłem. To zupełnie inna kultura, często przez nas odbierana jako chamska, w wielu przypadkach bez chęci jej zmiany. Nie każdy, ale co najmniej 1/3 przypadki.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TubkaNoBaka
TubkaNoBaka
02.05.2026, 17:38:56 via Wykop
  • 60

Komentarz usunięty przez moderatora

Parmenides69
Parmenides69
02.05.2026, 17:46:00 via Wykop
  • 70
@SVCXZ: Kultura to wypadkowa charakteru przeciętnej osoba która ją tworzy. A charakter jest w większości kwestią genetyki - dlatego czarni wszędzie czy to w USA czy Europie zachowują się mniej więcej tak samo - bardzo źle. I raczej tego się nie zmieni bo próbowano ładując w nich biliony dolarów.
  • Odpowiedz
tripex
tripex
02.05.2026, 16:01:34 via Wykop
  • 176

Komentarz usunięty przez moderatora

Msciwy_pterodaktyl
Msciwy_pterodaktyl
02.05.2026, 17:53:58 via Wykop
  • 87
@tripex: Nie rozumiem tej lewackiej logiki. Najpierw zakazali niewolnictwa a później sprowadzają niewolników. Przez to przyjeżdżający niewolnik nie ma pracy i trzeba go utrzymywać ( ͡° ʖ̯ ͡°) to po co nam on?
  • Odpowiedz
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
02.05.2026, 18:22:57 via Wykop
  • 31
lewackiej logiki.


@Msciwy_pterodaktyl: xD dobre
Pamiętaj, że lewica w imię walki o dobrobyt klasy robotniczej wykorzystywała ją dla dobra kasty rządzącej
  • Odpowiedz
killian
killian
killian
02.05.2026, 17:45:59 via Wykop
  • 157
Za google:

"Zimbabwe ma jeden z najwyższych wskaźników zachorowalności na HIV na świecie, z 10,6–14,3% dorosłych zakażonych"
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
02.05.2026, 18:05:54 via Wykop
  • 125
@killian: to że nie ma testów na choroby weneryczne przyjezdnych to jest jakaś kpina. A potem polscy faceci płacą na leczenie tego syfu w podatkach.
  • Odpowiedz
c.....z
c.....z
konto usunięte 02.05.2026, 18:15:09 via Wykop
  • 77
Zimbabwe ma jeden z najwyższych wskaźników zachorowalności na HIV na świecie, z 10,6–14,3% dorosłych zakażonych"


@killian:

Lata temu w USA jak ktoś chciał migrować do USA to nie wpuszczali ludzi z HIV.
W Polsce wpuszczają każdego, bez badań, bez
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
02.05.2026, 17:08:02 via Wykop
  • 126
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Schweinefleischsuppe
Schweinefleischsuppe
02.05.2026, 18:34:39 via Wykop
  • 123
@michalxd21: i to pomimo że Kraków leży bliżej Afryki niż Lublin.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
03.05.2026, 06:18:50 via Wykop
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
lazarus-x
lazarus-x
lazarus-x
02.05.2026, 15:10:44 via Wykop
  • 103
Czyli co - przygotowanie gruntu pod pakt migracyjny?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

manowak2016
manowak2016
manowak2016
02.05.2026, 16:00:44 via Wykop
  • 83
ntu pod pakt migracyjny?


@lazarus-x: jedyna szansa w POPIS - jedni przyjmują 300 tys i drudzy 300 tys. rocznie, nie głosujcie na konfe
manowak2016 - >ntu pod pakt migracyjny?

@lazarus-x: jedyna szansa w POPIS - jedni pr...

źródło: c0307f845867103d1db21e5a6e10c519668d914d74ed1fef6c14c64f61b42d00

Pobierz
  • Odpowiedz
Szkieletor997
Szkieletor997
02.05.2026, 17:53:04 via Wykop
  • 95
@lazarus-x:
Szkieletor997 - @lazarus-x:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
malkontent
malkontent
02.05.2026, 17:06:13 via Android
  • 86
Polki zadowolone tylko podatnik nie za bardzo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

suweren_sudoku
suweren_sudoku
02.05.2026, 23:14:31 via Wykop
  • 37
@malkontent:

Polki zadowolone

Niedopowiedzenie.
suweren_sudoku - @malkontent: 
Polki zadowolone
Niedopowiedzenie.

źródło: p0lkitomurzynofilki13

Pobierz
  • Odpowiedz
Qtang
Qtang
Qtang
03.05.2026, 07:31:15 via Wykop
  • 17
@malkontent: do czasu
Qtang - @malkontent:  do czasu

źródło: IMG_9407

Pobierz
  • Odpowiedz
dead_king
dead_king
02.05.2026, 18:04:38 via Android
  • 79
Za 10-20 lat będą organizować manifestacje w Lublinie z transparentami "odebrać białym ziemię" itd.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nomysza6666
nomysza6666
02.05.2026, 20:36:57 via Wykop
  • 28
z nas odbierana jako chamska, w


@dead_king: Na ten moment w Lublinie sa obchody "Africa Day" xD
  • Odpowiedz
kdk7
kdk7
02.05.2026, 15:54:23 via Wykop
  • 74
gnać ich z powrotem!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mage
mage
02.05.2026, 20:25:23 via Android
  • 6
@Kruk_: spakowany?
  • Odpowiedz
Kruk_
Kruk_
02.05.2026, 22:29:37 via Wykop
  • -16
@mage: Zawsze mnie fascynuje, jak najwięcej do powiedzenia o ‘gonieniu innych’ mają ci, którzy sami nigdzie nie wychodzą poza komentarze.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4546
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3284
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
2772
Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa
2699
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2081
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #lubelskie
  • #heheszki
  • #bialystok
  • #nieruchomosci
  • #polska
  • #warszawa
  • #motoryzacja
  • #pytanie
  • #rzeszow
  • #kiciochpyta
  • #rower
  • #pogoda
  • #patologiazewsi
  • #burza
  • #lotnictwo

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia