Sorry za ostatnio trochę przerwy w publikowaniu info z developmentu SZKELETAL-a, ale to nie znaczy, że sobie tam powoli dalej nic nie implementuje - ostatnio znów mi w------o wydajność w grze, więc to taka walka, coś się doda, co innego się zaraz z----e. C-----o wybory na początku teraz się ciągną, a kolejny raz tego ulepa przepisywać nie chcę... Anyway, niektórzy już dostali info o swoich budyneczkach czy nagrobkach (jak ktoś dostał maila
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 35
źródło: szkeletal_500_wishlist
Pobierz@Luck_89: musimy w peaku na steamie przebić demo end of eden. U mnie Szkeletal przesunięty na pierwsze miejsce na liście życzeń, teraz tylko czekam na ogłoszenie daty premiery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Luck_89: ale w CV sobie wpiszesz xD Będziesz miał o 100% więcej dowiezionych projektów niż nie jeden gejdev xD
Dostałem i wypełniłem ankietę o to co ma być na nagrobku.
@Jonasz-Kiszke-Mikke: tez dzis dostalem i niezwlocznie odpisalem
- 36
Krótka piłka - od wczoraj na wishliste SZKELETALa na STEAMie zapisało się już przeszło 340 osób!
WOW. Bardzo dziękuję wszystkim, oraz za próby promowania tego ulepa m.in. pod recenzjami Goticzka (śmiechłem dobrze, jak je czytałem :D) 🍻
https://store.steampowered.com/app/4754300
#szkeletal #skeletal #bekazludologuff #kiszak #gry #gamedev #tworczoscwlasna
WOW. Bardzo dziękuję wszystkim, oraz za próby promowania tego ulepa m.in. pod recenzjami Goticzka (śmiechłem dobrze, jak je czytałem :D) 🍻
https://store.steampowered.com/app/4754300
#szkeletal #skeletal #bekazludologuff #kiszak #gry #gamedev #tworczoscwlasna
- 20
A ja tylko napisałem na czacie, że jest strona Szkeletala na Steamie xD
#kiszak #bekazludologuff #szkeletal
#kiszak #bekazludologuff #szkeletal
źródło: image
Pobierz- 193
Akuku,
Valve własnie zatwierdziło stronę stronę na STEAM naszego wypokowego paździerza (。◕‿‿◕。)
SZKELETAL - karta produktu na STEAM: https://store.steampowered.com/app/4754300
Postarane średnio, więcej mi się nie chciało. Tak więc, czy ktoś ma już klepnięty swój kluczyk, czy jeszcze nie, albo nawet wcale nie nie chce tego crapa w swojej Gabenowej biblioteczce, to i tak, będzie mi miło, za dodanie tego ulepa do swojej listy życzeń -
Valve własnie zatwierdziło stronę stronę na STEAM naszego wypokowego paździerza (。◕‿‿◕。)
SZKELETAL - karta produktu na STEAM: https://store.steampowered.com/app/4754300
Postarane średnio, więcej mi się nie chciało. Tak więc, czy ktoś ma już klepnięty swój kluczyk, czy jeszcze nie, albo nawet wcale nie nie chce tego crapa w swojej Gabenowej biblioteczce, to i tak, będzie mi miło, za dodanie tego ulepa do swojej listy życzeń -
źródło: image
Pobierz
@Luck_89: Napiszę tylko tyle: DZIĘKUJĘ.
- 34
@MagicznyKarp: szczerze, nie wiem jeszcze tego, na pewno nie wcześniej niż lipiec, ale możliwe, że pewnie nawet trochę później. Niestety, schodzi z tym wszystkim, co sobie wymyśliłem i poobiecywałem aby ulepszyć względem wersji z itch.io, a czasem implementacja byle pierdoły idzie jak krew z nosa i ślęczysz nad tym cały dzień, albo i kilka... Ale powoli, do przodu, przynajmniej wiecie na czym aktualnie stoi ten ulep, a nie jakieś
- 15

- 27
#kiszak #bekazludologuff #arkadikuss #szkeletal
Fajnie @Luck_89 że wysłałeś wcześniej kody dla dziennikarzy.
Właśnie ogrywany jest SZKELETAL na lajw u wąsacza.
Pierwsze opinie, że w sumie dobra gra to jest, w miarę wertykalna i fajne easter eggi w postaci nrgeeka czy tam
Fajnie @Luck_89 że wysłałeś wcześniej kody dla dziennikarzy.
Właśnie ogrywany jest SZKELETAL na lajw u wąsacza.
Pierwsze opinie, że w sumie dobra gra to jest, w miarę wertykalna i fajne easter eggi w postaci nrgeeka czy tam
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 220005
Pobierz- 27
źródło: szkeletalpremiera
Pobierz- 100
No i steamowa stronka SZKELETAL-a poszła w końcu do Gabenowej weryfikacji.
Niestety trzeba poczekać teraz z kilka dni, nim będzie dostępna w sklepie, aj. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oby tylko do czegoś się nie przyczepili.
Ależ takie g---o zabiera czasu, ze 2, a nawet i 3 dni nad tym ślęczałem, już pomijając fakt, że trzeba było jakoś lepiej poukładać i przeorganizować opisy tego ulepa, skompletować nowe screeny (bo nowszy trailer już
Niestety trzeba poczekać teraz z kilka dni, nim będzie dostępna w sklepie, aj. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oby tylko do czegoś się nie przyczepili.
Ależ takie g---o zabiera czasu, ze 2, a nawet i 3 dni nad tym ślęczałem, już pomijając fakt, że trzeba było jakoś lepiej poukładać i przeorganizować opisy tego ulepa, skompletować nowe screeny (bo nowszy trailer już
źródło: obraz
Pobierz
- 26
- 134
Z racji zbliżającego się końca crowfundingu na gamefound naszego wykopowego SZKELETAL-a postanowiłem skleić nowy zwiastun, który m.in. będzie się nadawał do umieszczenia na stronie produktu na STEAM, jak i może jeszcze zachęci kogoś do tego ulepa. Zwiastun przedstawia też większość nowości jakie udało się zaimplementować od czasu wydania prima-aprylisowej wersji z itch.io. Dałem z siebie jakieś 20%. Ujdzie? Wyszło chociaż średnio?.
Zachęcam do oglądania do końca (po planszy końcowej jeszcze
Zachęcam do oglądania do końca (po planszy końcowej jeszcze

- 32
Jeżeli chcesz być wołany do kolejnych aktualizacji z placu boju prac nad SZKELETALem, to zaplusuj ten wpis.
---
Poniżej wołam poprzednio plusujących:
@
---
Poniżej wołam poprzednio plusujących:
@
@Luck_89: Widzę nad głową ziemniaczanego drakuli pojawiają się dokładne cytaty z mojego mema o darielu nawiązujące do najlepszych wiązanek i odklejek które budowały reputację patostreamera. Klasa przyjacielu ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 35
@Luck_89: nie mogę się doczekać wishlisty na steamie, a później premiery.
Nic mnie tak nie uszczęśliwy, jak wyświetlany na moim profilu acziwment "menelobijca"
Nic mnie tak nie uszczęśliwy, jak wyświetlany na moim profilu acziwment "menelobijca"
źródło: griffith-berserk
Pobierz@Luck_89: kiszak powiedzialby, ze takie easter eggi sa za konami kodem albo po wpisaniu ziemniaczki w glownym menu, a podpowiedz do tego powinna znalezc sie w opisie przedmiotu. jego programista dowiozlby, tj. AI wytrzyma.
- 36
SZKELETAL - kolejne aktualizacje z planu boju
Na start muszę się wyżalić - Google w ostatnich dniach „ulepszyło” modele Gemini. Wywalili sprawdzony, szybki model Flash 3.1, który miał przyzwoite limity i odnawiał się co 5 godzin (nawet na darmowych kontach). Zamiast tego połączyli wersje Lite z Pro, drastycznie podbijając zasobożerność. No masakra, „vibe-kodowanie” legło w gruzach - teraz wystarczy kilka promptów i czekasz tydzień na reset. A to oznacza tyle, że jeśli nie
Na start muszę się wyżalić - Google w ostatnich dniach „ulepszyło” modele Gemini. Wywalili sprawdzony, szybki model Flash 3.1, który miał przyzwoite limity i odnawiał się co 5 godzin (nawet na darmowych kontach). Zamiast tego połączyli wersje Lite z Pro, drastycznie podbijając zasobożerność. No masakra, „vibe-kodowanie” legło w gruzach - teraz wystarczy kilka promptów i czekasz tydzień na reset. A to oznacza tyle, że jeśli nie

- 7
Jeżeli chcesz być wołany do kolejnych aktualizacji zaplusuj ten wpis z linku niżej (a jak nie chcesz to odplusuj):
https://wykop.pl/wpis/86114715/no-i-skubancy-zrobiliscie-to-wczoraj-w-zaledwie-2-#295833489
---
Poniżej wołam poprzednio plusujących:
https://wykop.pl/wpis/86114715/no-i-skubancy-zrobiliscie-to-wczoraj-w-zaledwie-2-#295833489
---
Poniżej wołam poprzednio plusujących:
@Luck_89: nawet jeśli tempo prac zwolni to i tak będzie szybsze niż w SKELETAL.
- 29
- Mamo, mamo, patrz jak potrafię wertykalnie ustawiać podłoże!
- Mnie to synek bardziej interesuje, czy ty tego S(z)keletala potrafisz w końcu wydać...
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szkeletal #skeletal #bekazludologuff #kiszak #gry #gamedev @Eichen_y
- Mnie to synek bardziej interesuje, czy ty tego S(z)keletala potrafisz w końcu wydać...
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szkeletal #skeletal #bekazludologuff #kiszak #gry #gamedev @Eichen_y

- 46
Przymierzam się powoli do wprowadzenia nowych obiektów na mapie do SZKELETAL-a, a konkretnie waszych budynków czy nagrobków, dla tych, co byli bardziej hojni i wykupili sobie ów pamiątkę jako nagroda ze zbiórki (w swoim czasie będę się z Wami kontaktował by ustalić szczegóły).
Poprzedni system generowania tego działał jako tako, a wręcz ch*jowo. Do tego wprowadzam kompletnie nowy system hitboxów, bo poprzedni przestał się sprawdzać przy tej skali, więc to i
Poprzedni system generowania tego działał jako tako, a wręcz ch*jowo. Do tego wprowadzam kompletnie nowy system hitboxów, bo poprzedni przestał się sprawdzać przy tej skali, więc to i
źródło: Zrzut ekranu z 2026-05-19 11-09-08
Pobierz- 57
SZKELETAL - kolejny drobny update z placu boju.
Udało mi się w końcu sforsować bramy STEAM WORKS. Oznacza to mniej więcej tyle, że mogę zacząć lepić stronę naszego małego growego potworka i powoli grzebać w integracji ze STEAM API. (。◕‿‿◕。) Pewnie chwilę mi to zajmie, bo opcji jest tam nasrane tyle, że bez mapy i kompasu strach podchodzić, ale kiedyś się pewnie
Udało mi się w końcu sforsować bramy STEAM WORKS. Oznacza to mniej więcej tyle, że mogę zacząć lepić stronę naszego małego growego potworka i powoli grzebać w integracji ze STEAM API. (。◕‿‿◕。) Pewnie chwilę mi to zajmie, bo opcji jest tam nasrane tyle, że bez mapy i kompasu strach podchodzić, ale kiedyś się pewnie
- 10
Jeżeli chcesz być wołany do kolejnych aktualizacji zaplusuj ten wpis z linku niżej (a jak nie chcesz to odplusuj):
https://wykop.pl/wpis/86114715/no-i-skubancy-zrobiliscie-to-wczoraj-w-zaledwie-2-#295833489
---
Poniżej wołam poprzednio plusujących:
https://wykop.pl/wpis/86114715/no-i-skubancy-zrobiliscie-to-wczoraj-w-zaledwie-2-#295833489
---
Poniżej wołam poprzednio plusujących:
Wjechały następujące ficzery:
@Luck_89: wprowadzenie podobnej liczby ulepszeń w Skeletalu zajęłoby menelobijcy plus minus 3 lata
- 59
SZKELETAL update - poniżej klip przedstawiający nagranie z nowego systemu zaimplementowanego do gry, aby nadać nieco "wertykalnego klimatu":
1) system cyklu dnia i nocy - podczas mroku spada zasięg widzenia i maleje nasycenie kolorów. A jak mniej widać to i robi się nieco trudniej
2) system pogodowy - gracz może wylosowac albo zwykły deszcz (czysty aspekt wizualny) albo burzę z piorunami, które mogą trafić gracza jak i moby, oraz na chwilę zadać ogłuszenia i
1) system cyklu dnia i nocy - podczas mroku spada zasięg widzenia i maleje nasycenie kolorów. A jak mniej widać to i robi się nieco trudniej
2) system pogodowy - gracz może wylosowac albo zwykły deszcz (czysty aspekt wizualny) albo burzę z piorunami, które mogą trafić gracza jak i moby, oraz na chwilę zadać ogłuszenia i

- 8
@Luck_89:
Ale jak to pokazujesz gameplay a nie screeny z discorda?
Ale jak to pokazujesz gameplay a nie screeny z discorda?
- 115
No i skubańcy, zrobiliście to. Wczoraj, w zaledwie ~2 godziny, udało się Wam zebrać pełną kwotę na Gabenowy haracz, żeby ostatecznie przepchnąć wypokowego SZKELETAL-a na Steam.
Tak więc nie ma już ratunku ani odwrotu. Zgodnie z obietnicą, właśnie wywaliłem stówę USD na wpisowe do Steam Direct i oficjalnie rozpoczynam użeranie się z hamerykańską biurokracją i papierologią. Jak tylko to przepchnę, siadam do klejenia natywnego portu i wciskania Waszych nagrobków oraz innych bonusów do
Tak więc nie ma już ratunku ani odwrotu. Zgodnie z obietnicą, właśnie wywaliłem stówę USD na wpisowe do Steam Direct i oficjalnie rozpoczynam użeranie się z hamerykańską biurokracją i papierologią. Jak tylko to przepchnę, siadam do klejenia natywnego portu i wciskania Waszych nagrobków oraz innych bonusów do
źródło: 1000063571
Pobierz- 76
Zaplusuj ten wpis jeżeli chcesz w przyszłości bezposrednio zawołany do updateów z placu boju zwiazanych ze SZKELETAL-em, zamiast szukać albo obserować go gdzieś po tagach typu #szkeletal
@Mistrzwstrzemiezliwosci: 400zl niewiele, a kiszak i tak nie może wydać swojej gry

















https://www.youtube.com/watch?v=BXwXOvBpUtE
Przy okazji, niedawno też dodałem do niektórych baz danych info o SZKELETAL-u, co oznacza po prostu tyle, że np.
źródło: bladerunner
Pobierz