Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
yetix
yetix

yetix

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25260
  • Znaleziska 17983
  • Mikroblog 7277
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11

3359

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Ukraiński influencer Andriy Gavryliv wjechał samochodem na teren rezerwatu przyrody bezpośrednio pod Morskie Oko, kiedy deportacja?

H100
z
o2.pl
dodany: 23.05.2026, 05:29:13
  • 621
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranciboners
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
yetix
yetix
yetix 23.05.2026, 08:21:42 via Wykop
  • 2
@toDoList: obcokrajowcy chyba nie dostają punktów :)

496

Fabryka kredek i ołówków Bambino - Fabryki w Polsce

Fabryka kredek i ołówków Bambino - Fabryki w Polsce

Czy wiesz, że Bambino to polska marka? Produkcja od ponad 130 lat odbywa się w Pruszkowie. Pamiętaj o tym robiąc zakupy na nadchodzący Dzień Dziecka!

FabrykiwPolsce
z
youtube.com
dodany: 21.05.2026, 06:54:49
  • 64
  • #
    fabrykiwpolsce
  • #
    dzieci
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
yetix
yetix
yetix 21.05.2026, 16:54:59 via Wykop
  • -1
Ta firma powiązana była z byłym generałem PRL Robełkiem który zamieszany był w reprywatyzację warszawską. Jego żona mówiła na tym nawet przed komisją śledczą. Także lekka uwaga…
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2018865651464990&id=100044387020898
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

364

Koniec kombinowania. Deweloperzy stracą sposób na omijanie 25 m

Koniec kombinowania. Deweloperzy stracą sposób na omijanie 25 m

Sprzedawanie pokoi w aparthotelach lub lokali użytkowych o powierzchni kilkunastu metrów jako "luksusowych mikroapartamentów inwestycyjnych" wkrótce przejdzie do historii. Nowelizacja warunków technicznych z września 2026 zakaże lokali użytkowych poniżej 25 m

katarzyna-bogucka
z
finwire.pl
dodany: 20.05.2026, 14:47:13
  • 140
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    mieszkanie
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
yetix
yetix
yetix 21.05.2026, 10:34:27 via Wykop
  • -1
@jakis_login: przecież tu chodzi o pokoje które jako hotel funkcjonują ale w hotelu nie można lokali wyodrębniać i ich sprzedawać więc buduje się budynek z lokalami niemieszkalnymi i sprzedaje każdy lokal inwestorom. Więc działa to jako hotel normalnie z recepcja itp ale ma wielu właścicieli
yetix
yetix
yetix 21.05.2026, 10:35:13 via Wykop
  • 2
@Worm91: przecież tu chodzi o pokoje które jako hotel funkcjonują ale w hotelu nie można lokali wyodrębniać i ich sprzedawać więc buduje się budynek z lokalami niemieszkalnymi i sprzedaje każdy lokal inwestorom. Więc działa to jako hotel normalnie z recepcja itp ale ma wielu właścicieli. Nie chodzi tutaj o mieszkania do zamieszkiwania na stałe
yetix
yetix
yetix 21.05.2026, 15:55:47 via Wykop
  • 0
@Worm91: Ale tu mowa o jawnej sprzedaży jako hotel i pokój hotelowy i nikt tego nie ukrywa. Nie ma za co tu j---ć deweloperów

583

Ujawniamy: Było 25 śledztw w sprawie Zondacrypto i nic. Państwo się nie popisało

Ujawniamy: Było 25 śledztw w sprawie Zondacrypto i nic. Państwo się nie popisało

Już w 2018 roku BitBay wyprowadził w dziwny sposób 38 mln zł pieniędzy klientów. Nie wytłumaczył się z tego, choć prawo tego wymagało.

St_achu
z
oko.press
dodany: 20.05.2026, 09:28:02
  • 60
  • #
    kryptowaluty
  • #
    bitcoin
  • #
    btc
  • #
    shitcoin
  • #
    inwestycje
yetix
yetix
yetix 20.05.2026, 21:01:09 via Wykop
  • 31
W Amber Gold była taka ochronka, że kilka lat trwała kontrola, urząd skarbowy pomimo braku deklaracji VAT co miesiąc, braku sprawozdań finansowych i braku wpłaty niczego sobie wszczynał i przeciągał postępowania :D Gdzie kontrolerzy prosili Marcina P aby cokolwiek im dał i później stwoerdzili że jednak inny urząd musi to kontrolować i c--j pora na CS :D:D
Gdzie urząd lotnictwa cywilnego wydawał koncesję na loty bez sprawozdań finansowych i badania przez rewidenta
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

378

Jak nie pomylić MNISZEK LEKARSKI a MLECZ? Czym się różnią?

Jak nie pomylić MNISZEK LEKARSKI a MLECZ? Czym się różnią?

Bo 99% myśli to to jedna i ta sama roślina

spidero
z
youtube.com
dodany: 18.05.2026, 19:26:20
  • 57
  • #
    mniszek
  • #
    mlecz
  • #
    gotujzmikroblogiem
yetix
yetix
yetix 19.05.2026, 14:38:49 via Wykop
  • -1
Oba chwasty więc co za różnica. Pryskamy chwastoxem na dwuliścienne.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

514

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.
SubSplit
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 10:04:06
  • 295
  • #
    spotify
  • #
    oszczedzanie
  • #
    netflix
  • #
    finanse
  • #
    youtube
  • #
    biznes
yetix
yetix
yetix 19.05.2026, 06:44:47 via Wykop
  • 7
@kastrator2: Ale z lektorem polskim nie masz

977

Biometanownia 120m od domów. Urzędnicy i inwestor złapani na kłamstwach!

Biometanownia 120m od domów. Urzędnicy i inwestor złapani na kłamstwach!

Cześć Mirki. Piszę, bo ręce opadają na to, co się odwala u nas w Szprudowie (gmina Gniew). Inwestor (Romgos) chce nam postawić pod samymi oknami gigantyczną biometanownię, a urząd przepycha to kolanem.

Flakoreczek
z
wykop.pl
dodany: 17.05.2026, 17:47:00
  • 108
  • #
    afera
  • #
    biometanownia
  • #
    smrod
  • #
    halas
yetix
yetix
yetix 17.05.2026, 19:56:01 via Wykop
  • -32
Brzmi, że mieszkasz na ciężkiej wsi, na wsi jest miejsce na takie rzeczy. Nie pasuje to do miasta poproszę, no ale w mieście to nie ma biogazowni ani chlewni ale ceny działek x2, to po co mam być frajerem i przepłacać... a weź...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1702

Oto z kogo składało się polsku jury przyznające Izraelowi 12 punktów na Eurowizj

Oto z kogo składało się polsku jury przyznające Izraelowi 12 punktów na Eurowizj

Krótko: Eliza Orzechowska, Filip Kuncewicz, Viki Gabor, Staś Kukulski, Wiktoria Kida, Jasiek Piwowarczyk, Maurycy Żółtański.

enterprize
z
eska.pl
dodany: 17.05.2026, 08:00:53
  • 215
  • #
    eurowizja
  • #
    cringe
  • #
    tvp
yetix
yetix
yetix 17.05.2026, 11:43:36 via Wykop
  • 6
Jakby to zrobili bo są przekupieni to jeszcze można zrozumieć. Ale się boję że to są szabes goje i zrobili to samodzielnie…
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lyncz
lyncz
lyncz
15.05.2026, 17:25:41
  • 916
TL;DR:
Pamiętacie moją nówkę sztukę Konę, która zdechła po 700 km, a krakowskie ASO potrzebowało 2 tygodni na ściągnięcie akumulatora? Dziś rano zadzwonili: "Naprawione, można odbierać!". Urwałem się z roboty, przedzierałem przez zakorkowany Kraków ponad godzinę. Odbieram auto, wyjeżdżam za bramę serwisu i... na deskę wjeżdża czerwona ikona braku ładowania xD. Wrócili do punktu wyjścia. Rzuciłem im kluczykami na blat, zrównałem ich procedury z ziemią i zostawiłem tam ten złom.

​Wersja dla koneserów korpo-absurdu:
​Mirki,
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yetix
yetix
yetix 17.05.2026, 07:02:03 via Wykop
  • 0
@congobongo: a co w tej skrzyni jest złego z arteona? Mam takiego, 120k przebiegu i nic się nie dzieje
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
16.05.2026, 11:33:12
  • 825
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yetix
yetix
yetix 16.05.2026, 15:22:36 via Wykop
  • 9
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Ale podobno Ania nigdzie narazie nie leci i będą sobie osobno mieszkać :D
  • Odpowiedz

235

Co się dzieje z rękojmią po likwidacji dewelopera?

Co się dzieje z rękojmią po likwidacji dewelopera?

Rękojmia za wady fizyczne nieruchomości obowiązuje przez 5 lat. Co jednak w sytuacji, gdy w tym czasie firma przestanie istnieć i czy Deweloperski Fundusz Gwarancyjny uratuje oszczędności?

kasia-nowak85
z
gazetaprawna.pl
dodany: 15.05.2026, 07:50:56
  • 66
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
yetix
yetix
yetix 15.05.2026, 16:59:50 via Wykop
  • 15
@cyganztorunia: czemu aż po 5? Przekazanie mieszkań spółka ma 0zl majątku bo poszła dywidenda i od razu do likwidacji
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
14.05.2026, 04:15:44
  • 1700
6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz
Krzewiciel_prawdy - 6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz

źródło: 20260514_060332

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yetix
yetix
yetix 14.05.2026, 06:29:08 via Wykop
  • 10
@Krzewiciel_prawdy: biedne dzieci się wyspać nie mogą nawet, dyscyplina jak w wojsku widzę. Masakra
  • Odpowiedz

2169

Ścięli drzewo z gniazdem Orła Bielika, w którym były pisklaki.

Ścięli drzewo z gniazdem Orła Bielika, w którym były pisklaki.

Na terenie Nadleśnictwa Poddębice doszło do "przykrej i bulwersującej sytuacji". Ktoś ściął drzewo z gniazdem bielika, w którym znajdowały się młode ptaki. "Brak słów, które mogą opisać takie barbarzyństwo w Polsce w kraju, gdzie bielik jest przecież naszym gatunkiem herbowym.

Hahaharry
z
onet.pl
dodany: 12.05.2026, 10:41:41
  • 112
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
  • #
    zwierzaczki
  • #
    patologiazewsi
  • #
    natura
  • #
    przyroda
yetix
yetix
yetix 12.05.2026, 18:02:54 via Wykop
  • -15
No ok nie będzie bielików i co? Coś się złego stanie? Ktoś niszczy jakieś krety itp i też je wytępi nie będzie kretów i co? Nie widzę tu problemu. W czym bielik lepszy od jakiegoś innego myszołowa
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yetix
yetix
yetix 13.05.2026, 15:30:51 via Wykop
  • -1
@BreathDeath: odpowiedź na pytania w poście jeżeli masz coś do powiedzenia a nie oceniaj osoby
yetix
yetix
yetix 13.05.2026, 15:52:59 via Wykop
  • 0
Te 1400 bielików które żywią się rybami zjadają padlinę? O czym ty mówisz???

354

Turystów z krajów arabskich jest coraz mniej. "Praktycznie cisza"

Turystów z krajów arabskich jest coraz mniej. "Praktycznie cisza"

W Zakopanem rośnie frustracja. Turystów z krajów arabskich jest coraz mniej, a miasto musi szukać nowych sposobów na zapełnienie sezonu. Władze miasta kierują wzrok ku Indiom, Japonii i innym rynkom, które mogą wypełnić tę lukę.

malin90
z
onet.pl
dodany: 11.05.2026, 17:16:16
  • 120
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
  • #
    ciekawostki
  • #
    wakacje
  • #
    polska
yetix
yetix
yetix 11.05.2026, 21:57:33 via Wykop
  • 9
@funky-koval: tym bardziej, że żaden arab męczył się nie będzie i chodził w góry na piechotę a kolejka tylko jedna na kasprowy. w takich alpach wszędzie sobie wjedzie kulturalnie i gra.
yetix
yetix
yetix 11.05.2026, 21:59:05 via Wykop
  • 8
arabowie nie przyjeżdżali żeby chodzić w góry na piechotę i się męczyć. Oni chcieli np. kolejką wjechać. A u nas tylko jedna na ksprowy... Więc alpy szwajcaria/austria dużo kolejek więc już atrakcyjniejszy teren.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

339

Syn posłanki PiS skazany za pobicie kobiety. Sąd wydał prawomocny wyrok

Syn posłanki PiS skazany za pobicie kobiety. Sąd wydał prawomocny wyrok

Sąd Okręgowy w Olsztynie podtrzymał wyrok ograniczenia wolności dla Michała A., syna posłanki PiS Iwony Arent, za pobicie młodej kobiety. Mężczyzna będzie musiał wykonać prace społeczne oraz zapłacić 3 tysiące złotych zadośćuczynienia. Wyrok jest prawomocny.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 07.05.2026, 13:17:07
  • 39
  • #
    prawo
  • #
    bekazpisu
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    polityka
yetix
yetix
yetix 07.05.2026, 20:29:50 via Wykop
  • 14
To jest jakaś parodia, pobił kogoś i ma mu zapłacić 3tys? To myślę z 10x za mało no szok…
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

714

Fentanyl wycieka od lekarzy do internetu

Fentanyl wycieka od lekarzy do internetu

Trzeba dorobić na fentanylu bo wypłata nie starcza do pierwszego.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.05.2026, 06:23:11
  • 135
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    leki
yetix
yetix
yetix 06.05.2026, 16:32:18 via Wykop
  • 0
@jozinzbazin2: antybiotyk typu dalacin c plus ketonal i przejdzie
yetix
yetix
yetix 06.05.2026, 18:40:13 via Wykop
  • 0
@jozinzbazin2: boli nie dziura a stan zapalny. Można żyć z dziurą bez stanu zapalnego wiele lat i nic się nie dzieje

1497

Psiarski psychiatryk w TVN xDDDDDDDDDDDDDDDD

Wożenie w wózku, imię psa na obrączkach, lizanie się z psem, najważniejszy członek rodziny, którego potrzeby traktowane są priorytetowo, psia mama, psi tata. Zapraszam do oglądania :)

nowszyja
z
x.com
dodany: 05.05.2026, 11:35:23
  • 316
  • #
    psiarze
  • #
    psy
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
yetix
yetix
yetix 05.05.2026, 13:28:08 via Wykop
  • 4
Oczywiście wszystkie baby brzydkie, nie do ruszania. Więc jakoś się chyba chcą wyróżnić…
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yetix
yetix
yetix 05.05.2026, 13:37:17 via Wykop
  • -5
@hadzia: akurat ten argument nie jest bezsensowny, bo pies kilka godzin sam sobie coś robi a dziecko cały czas wymaga uwagi. Też w nocy wstaje a jak chory to zostajesz z nim zamiast pracy. Więc to prawda że psy są mniej wymagające niż dzieci
yetix
yetix
yetix 05.05.2026, 13:53:04 via Wykop
  • 1
@krytyk1205: a ładne są czy o co ci chodzi. Jedna ta z czarnymi włosami nawet jeszcze bo chuda a reszta beznadziejna.
yetix
yetix
yetix 05.05.2026, 20:33:41 via Wykop
  • -1
@ContraventoFiero: zależy jaka rasa, buldog francuski nic nie szczęka i sobie odpoczywa cały dzień elegancko. Więc nie mów tak o wszystkich psach
yetix
yetix
yetix 05.05.2026, 20:35:04 via Wykop
  • -1
@inflacja_biedaku: no to się bierze rasy np buldog francuski dostosowane do lenistwa. A i tak psa zostawisz najwyżej wyje a dziecko to idziesz do sądu jakbyś same zostawił na taki czas!!
yetix
yetix
yetix 05.05.2026, 20:36:02 via Wykop
  • -1
@krytyk1205: są brzydkie i tyle. Niech się potem smucą że tylko psy je tykają. Trudno.
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
05.05.2026, 08:16:10
  • 370
Ludzie, którzy pochodzą z prowincji, a mieszkają w top miastach - wy też jesteście tacy rozdarci, jeśli chodzi o miejsce zamieszkania? Ja mam swoje mieszkanie w TOP3 i obydwoje z partnerką pracujemy zdalnie. Gdybym sprzedał mieszkanie i może troszkę dołożył - to kupiłbym sobie dom w małym mieście, z którego pochodzę. Fajnie byłoby mieć domek, jakiś mały ogródek - szczególnie to jest super w takie dni jak ostatnio. Dodatkowo, niedaleko byłaby rodzina.
NadwornyPanicz - Ludzie, którzy pochodzą z prowincji, a mieszkają w top miastach - wy...

źródło: image

Pobierz
  • 267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yetix
yetix
yetix 05.05.2026, 13:55:03 via Wykop
  • 0
@NadwornyPanicz: co to za barak na foto :D nie stać na fajny dom to nie budować
  • Odpowiedz

607

Chłopiec znika na rowerze spod podstawówki.

Chłopiec znika na rowerze spod podstawówki.

7-latek uciekł rowerem spod szkoły na Białołęce. Powiedział strażnikom, że rówieśnicy prześladują go w szkole.

konto usunięte
z
fakt.pl
dodany: 01.05.2026, 06:33:45
  • 163
  • #
    przemocwszkole
  • #
    szkola
  • #
    nieinteresujemniektozaczalpodajciesobierece
yetix
yetix
yetix 01.05.2026, 11:41:34 via Wykop
  • -7
No a co może zrobić szkoła? Sama nic, jedynie zgłosić do mops lub policji. I co zrobią te instytucje? Też nic bo nic nagrane nie jest, jedynie rozmowy wychowawcze czy z psychologiem które nic nie dadzą. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić inaczej??
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yetix
yetix
yetix 01.05.2026, 19:20:02 via Wykop
  • 0
@lavinka: Ale jak bronić? Wpiszę mu uwagę wezwie rodziców i co jeszcze? Bo to nic nie da.
MercedesBenizPolska
MercedesBenizPolska
23.04.2026, 05:48:10
  • 74
#stalowawola #nieruchomosci #mieszkania

To jest gurwa skandal. Podkarpacka umieralnia zwana Stalową Wolą lub jak niektorzy mowia Aluminiową Niewolą. Mieszkanie 48m2. Przyszla podwyzka czynszu na 1100zł. Tysiac jbane sto złotych za 48m2 w wielkiej płycie. Juz nawet nie mowie ze za takie mieszkania po 400k wołają, gdzie 300 bym za to nie dał. Plus jak ktos wynajmuje to teraz trzeba liczyc z 1500-2000 dla wlasciciela mieszkania. A
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yetix
yetix
yetix 23.04.2026, 08:42:37 via Wykop
  • 0
@MercedesBenizPolska: masz też do wyboru nowe mieszkania w szeregowcach bez czynszu i z ogródkiem
  • Odpowiedz
yetix
yetix
yetix 23.04.2026, 14:13:29 via Wykop
  • 0
@MercedesBenizPolska: 399 na osiedlu Hutnik
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
  • Strona 2 z 21
  • >
  • Mielec

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.05.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.09.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking