Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
yetix
yetix

yetix

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25468
  • Znaleziska 18116
  • Mikroblog 7352
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11

1

Koncert Główny ESK 2026 - Ukraina i geje z naszych podatków

26 czerwca odbył się koncert sponsorowany przez Narodowe Centrum Kultury i miasto Rzeszów promujący LGBT oraz ukraińskie piosenki. Wstęp za darmo, profesjonalna scena i oświetlenie, telebimy. Geje w sukienkach itp. Sponsorowane z publicznej kasy. Brak słów.

yetix
z
resinet.pl
dodany: 2 godz. i 49 min temu
  • 1
  • #
    ukraina
  • #
    koncert
  • #
    lgbt
  • #
    teczowepaski
  • #
    neuropa
  • #
    homoseksualizm

809

Rekordowy dyżur lekarza: 176 godzin ! Inny natomiast uzbierał 1200 nadgodzin

Rekordowy dyżur lekarza: 176 godzin ! Inny natomiast uzbierał 1200 nadgodzin

Rekord zanotowała Państwowa Inspekcja Pracy na południu Polski. 176 i pół godziny oznacza prawie tydzień pracy bez przerwy. Inny lekarz uzbierał ponad 1200 nadgodzin. Liczby z pewnością robią wrażenie, ale takie wyczyny nie są zgodne z prawem. Dyrektywa unijna określa, że dopuszczalny czas to 18 g

airaG
z
dentonet.pl
dodany: 20 godz. i 18 min temu
  • 93
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
yetix
yetix
yetix 15 godz. temu via Wykop
  • 19
@masta-fix: oni są na umowach z działalności gospodarczej a nie UOP. Więc nie obowiązuje limit. Powinni to zmienić , na podatkach też to jest walenie w c---a bo są też zwolnieni z vat
yetix
yetix
yetix 14 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
@PanPtaszysko: Ale strażak pracuje na UOP, płaci normalne składki i po dobie ma obowiązkową przerwę kolejna dobre. I tak to powinno wyglądać.

509

Żymianie mieli 12 letnie żony. U Arabów tro norma ale u żymian?

Pokaż treści 18+

Żymianie mieli 12 letnie żony. U Arabów tro norma ale u żymian?

Izraelskie służby wtargnęły do kilku miejsc w Yavneel, które były powiązane z chasydzka sektą. Jej członkowie wydawali za mąż nieletnie dziewczynki. Część z nich miała już nawet dzieci. Odkryto co najmniej 20 takich przypadków.

hopex
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 23 godz. i 30 min temu
  • 64
  • #
    zydkrecikorba
  • #
    zwiazki
yetix
yetix
yetix 15 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
W czasie biblijnego Izraela pełnoletnie były 12 letnie dziewczynki i 13 letni chłopcy. Do dzisiaj odbywa się obrząd bar mictwa. Na całym bliskim wschodzie dzieci zajmują się już pracą i handlem z całkiem niezłym skutkiem.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1482

Rekord lekarza ze Śląska - 5 tysięcy godzin w rok, średnio 14 godzin dziennie

Rekord lekarza ze Śląska - 5 tysięcy godzin w rok, średnio 14 godzin dziennie

Przewodniczący Naczelnej Rady Lekarskiej Łukasz Jankowski chce ujednolicenia maksymalnego możliwego czasu, który lekarz może miesięcznie przepracować na kontrakcie. Takie zmiany wprowadził już jakiś czas temu Sosnowiecki Szpital Miejski, gdy okazało się, że w 2023 roku jeden z pracowników chirurgii

airaG
z
tvn24.pl
dodany: 18 godz. i 8 min temu
  • 76
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    polska
yetix
yetix
yetix 17 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 2
@przeciwko78: to może liczmy mniejszą stawkę jak nic nie robi i śpi i tylko liczy że nic się nie będzie działo?

427

Salowy zarabia więcej niż nauczyciel. Kolejne podwyżki mogą pogrążyć szpitale.

Salowy zarabia więcej niż nauczyciel. Kolejne podwyżki mogą pogrążyć szpitale.

To w końcu za dużo czy za mało tych lekarz?

cooltang
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 23.06.2026, 08:12:17
  • 77
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
yetix
yetix
yetix 23.06.2026, 22:24:31 via Wykop
  • 0
@PepikPL: to po co to robi?? widać hobbystka bo praca lekka
yetix
yetix
yetix 23.06.2026, 22:25:20 via Wykop
  • 4
@Kismeth: skąd takie dane, musieliby na 2 etaty pracować. Zobacz sobie siatkę płac i ile za etat jest.
yetix
yetix
yetix 23.06.2026, 22:31:06 via Wykop
  • 0
@PepikPL: no to po co robić za małą kasę? Jedyna motywacja to hobby i ewentualnie bogaty mąż a nie chęć dobrego życia
yetix
yetix
yetix 24.06.2026, 21:17:41 via Wykop
  • -2
@Kismeth: a gdzie te dane bo wysłałeś link do artykułu a nie danych…

2352

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Nano recepta inwestycyjna oferta specjalna dla środowiska medycznego. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy ofertę inwestycyjną, która w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród lekarzy. W minionym miesiącu aż 90% nabywców Nano Apartamentów to osoby związane z branżą medyczną

airaG
z
tppi.pl
dodany: 23.06.2026, 11:43:25
  • 111
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    nfz
yetix
yetix
yetix 23.06.2026, 14:23:13 via Wykop
  • 36
@996ef650daf32b92bf708bc9376908ea: a oni vat nie płacą w ogóle więc chyba mogą całość zwrot uzyskać…
yetix
yetix
yetix 23.06.2026, 22:32:27 via Wykop
  • 3
@ethernet: Ale VAT może rozliczać chociaż go nie płaci bo jest zwolniony podmiotowo… więc pacjenci płacą bez VAT ale on kupuje z VAT sprzęty medyczne czy inne i jeszcze mu ten VAT oddadzą :)
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
23.06.2026, 12:29:00
  • 297
Mega_Smieszek

źródło: 1000016806

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yetix
yetix
yetix 23.06.2026, 17:35:52 via Wykop
  • 0
@HumanBeing: Dursban i nie dziękujcie :)
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
22.06.2026, 03:51:14
  • 1329
Zwierzęta pieprzone 5:50 i już mi papierosami w mieszkaniu śmierdzi
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yetix
yetix
yetix 22.06.2026, 07:36:18 via Wykop
  • 7
@ZielonkaPuszczaBaka: to klime załóż po co okna otwierać jak gorąco
  • Odpowiedz
yetix
yetix
yetix 22.06.2026, 09:25:30 via Wykop
  • 0
@ZielonkaPuszczaBaka: chyba nie wiesz jaki inny jest komfort z klimatyzacja,3tys ci szkoda…
  • Odpowiedz

379

Milowy krok w Antarktyce- zamknięto konstrukcję budynku nowej Polskiej Stacji

Milowy krok w Antarktyce- zamknięto konstrukcję budynku nowej Polskiej Stacji

Po kilku miesiącach intensywnych prac prowadzonych w ekstremalnych warunkach Antarktyki zakończył się ważny etap montażu nowego budynku głównego Polskiej Stacji Antarktycznej im. Henryka Arctowskiego.

wicehrabia_julian
z
bryla.pl
dodany: 20.06.2026, 17:01:57
  • 64
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
yetix
yetix
yetix 21.06.2026, 10:25:53 via Wykop
  • -24
Hm… a jakieś korzyści mamy z utrzymywania tej stacji? Czy grupa hobbystów tam jedzie na wycieczkę życia itp.. jak to się przekłada ma nasz dobrobyt itp? Raczej nijak
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yetix
yetix
yetix 21.06.2026, 13:36:26 via Wykop
  • -4
@mnvt: Ale po co kolejna stacja, jakaś Kanada może mieć bo sami mają taki klimat więc coś z tego może wyniosą. Ale Polska? Już lepiej się dołożyć do kogoś innego żeby wiedzę udostępnił chociaż wykorzystanie tych badań jest wątpliwe odnośnie użyteczności
yetix
yetix
yetix 21.06.2026, 13:37:25 via Wykop
  • -3
No pewnie zawsze można coś robić żeby hobbyści mieli pracę i się cieszyli a że nie ma z tego korzyści to nic.. z muzeów czy teatrów korzysta ogół społeczeństwa. Z tej stacji korzysta 100 osób którzy doją pieniądze za swoje hobby. I tyle.
yetix
yetix
yetix 21.06.2026, 21:16:47 via Wykop
  • 0
@bialy100k: i te ryby łowimy tam. ? Bo chyba nie… poza tym po co to modernizować jak wystarczy sam fakt posiadania??

658

Afera akredytacyjna a nowe kierunki lekarskie. Lekarze domagają się weryfikacji

Nie będzie otwierania nowych kierunków lekarskich, a te które zostały już uruchomione będą podlegać kolejnym kontrolom

Mirasthrope
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 18.06.2026, 12:44:25
  • 76
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    studia
yetix
yetix
yetix 19.06.2026, 05:50:29 via Wykop
  • 14
@dziacha: chyba żeby się pozwoliła wpisać w grafik :)

1316

Skandal na Mistrzostwach Polski. Dali biegaczowi 10 tys. zł na scenie, a potem..

Skandal na Mistrzostwach Polski. Dali biegaczowi 10 tys. zł na scenie, a potem..

Andrzej Witek obronił tytuł Mistrza Polski w biegu Ultra, bijąc rekord trasy o 44 minuty. Na scenie, przy setkach widzów, przedstawicielka Starostwa Powiatowego wręczyła mu "nagrodę specjalną" na 10 000 zł. Po 24h organizatorzy zadzwonili, że... to pomyłka i ma oddać kasę.

mariancb
z
facebook.com
dodany: 18.06.2026, 04:37:52
  • 165
  • #
    bieganie
  • #
    zakopane
  • #
    sport
  • #
    tatry
  • #
    polska
yetix
yetix
yetix 18.06.2026, 20:06:30 via Wykop
  • 1
Jakiś lekarz mógłby dać co to dla niego…
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Afrobiker
Afrobiker
18.06.2026, 05:06:44
  • 461
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yetix
yetix
yetix 18.06.2026, 09:35:39 via Wykop
  • 1
@Dadas77: na niektórych oddziałach to powinien być ewentualnie jakiś dyżur pod telefonem za połowę stawki bo co na takiej dermatologii się ma dziać w nocy czego pielęgniarka nie ogarnie ? Albo na okulistyce?
  • Odpowiedz
yetix
yetix
yetix 18.06.2026, 11:00:16 via Wykop
  • 0
@ZdeformowanyKreciRyj: to jest po to oddział intensywnej opieki czy sor żeby ktoś z tamtąd przyszedł to są pojedyncze przypadki
  • Odpowiedz

841

Nie tylko sprawa radnego KO. Domański mówi o "setkach" przypadków lekarzy

Nie tylko sprawa radnego KO. Domański mówi o "setkach" przypadków lekarzy

Minister finansów Andrzej Domański odniósł się do sprawy lekarza Dawida Kacprzyka, który miał osiągnąć blisko 1,6 mln zł dochodu. Jak podkreślił, nie jest to jedyny przypadek. - Takich przykładów w Polsce są setki. Mówimy o wielomilionowych wynagrodzeniach. Wykopki znowu miały rację od lat.

santa-maria-de-la-rosa
z
polsatnews.pl
dodany: 17.06.2026, 22:56:20
  • 139
  • #
    konowalposting
  • #
    konowal100k
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
yetix
yetix
yetix 18.06.2026, 09:28:07 via Wykop
  • 0
Jeszcze jakby za tym jakaś jakość szła a pacjent traktowany jest jak bydło, zabieg wycięcia kaszaka z powieki, ok. 15 minut to moja mama od 7 rano już czeka w szpitalu i nie wiedzą o której ktoś zrobi. Spędzają wszystkich rano do rejestracji jak za komuny i każą cały dzień tracić na prosta rzecz. Naprawdę to jest warte takich pieniędzy? Nie da się ustawiać na godzinę po kolei itp? Dramat
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2798

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Pełny zakaz pracy jednocześnie w publicznym systemie i w prywatnej popiera jedynie 15 proc. lekarzy. Ograniczyło by to możliwości okradania Polaków. Większe poparcie mają rozwiązania porządkujące. Jakie? Przede wszystkim wzrost wynagrodzeń w sektorze publicznym. Jeszcze im mało!!!

danielbr3
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 17.06.2026, 10:20:59
  • 278
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
yetix
yetix
yetix 18.06.2026, 06:16:22 via Wykop
  • 2
@IksdeHeheh: i pewnie jeszcze nic nie zrobił poza wypisaniem recepty co mogłeś sam znaleźć w internecie że się taki lek stosuje… i czym się urolog dziecięcy różni od normalnego? Dziecko to nie człowiek jakaś tajemna inna wiedza tam jest?? Beznadzieja.
yetix
yetix
yetix 18.06.2026, 06:18:56 via Wykop
  • 3
Dodatkowo nie ma żadnych obowiązkowych egzaminów kontrolnych. Jak taki konowal zdobędzie specjalizację to następne 30 lat będzie klepał to samo a między czasie wchodzą nowe leki, technologie itp. Dlatego czasem lepiej iść do młodego ambitnego niż starego dziada który ma tytuł dr jakby to coś zmieniało
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

875

Kolejny lekarz z milionem w 2025 r.

Tym razem Województwo warmińsko-mazurskie

pabloaimar22
z
bip.warmia.mazury.pl
dodany: 17.06.2026, 10:50:20
  • 43
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
yetix
yetix
yetix 17.06.2026, 16:18:24 via Wykop
  • 0
@upol1983: prywatny też może mieć Kontrakt z NFZ… zarobił tyle jako prywatna praktyka lekarska która może mieć ze szpitalem kontrakt na dyżury itp

2075

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin. Wychodzi ponad 13 godzin dziennie, codziennie bez urlopów i świąt ;D A to bez prywatnego gabinetu gdzie może bez kasy fiskalnej działa i jeszcze więcej ciągnie...

yetix
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 19:20:51
  • 130
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
14.06.2026, 15:19:23
  • 1235
Jak mówiłem że są lekarze co masowo skupują mieszkania i mają ich po kilkanaście to na wykopie mówili mi że trolluje, że to tylko jeden 1% lekarzy. A tutaj zwykły lekarz xD 7 lat doświadczenia. Zarobki w rok milion złotych. Takich asów są tysiące. Wyhodowani na naszym garbie. A zwykły człowiek po studiach inżynier desperacko liczy pieniądze czy mu na wkład własny do kredytu starczy… ten kraj to wschodnie standardy, rozkradany na
kondor20zglos_sie - Jak mówiłem że są lekarze co masowo skupują mieszkania i mają ich...

źródło: IMG_6133

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yetix
yetix
yetix 14.06.2026, 18:44:04 via Wykop
  • 0
@FFFFUUUU: to jest bez prywatnego gdzie nie wystawia paragonu pewnie jest jeszcze dużo więcej
  • Odpowiedz

469

Kamil Majchrzak zwycięzcą turnieju ATP!

Kamil Majchrzak zwycięzcą turnieju ATP!

3 rywal z top 10 pokonany w ciągu 3 dni! Polski tenisista zanotuje awans w rankingu z 76. na 47. miejsce!

Mirkovsky
z
meczyki.pl
dodany: 14.06.2026, 15:25:47
  • 21
  • #
    tenis
  • #
    mecz
  • #
    sport
yetix
yetix
yetix 14.06.2026, 18:38:30 via Wykop
  • 5
Tym bardziej że Kamil nie ma imponujących warunków fizycznych
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1962

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 248
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
yetix
yetix
yetix 14.06.2026, 05:34:20 via Wykop
  • -2
@tomasztomasz1234: nie są wiarygodne bo prywatnie bez kasy fiskalne nie wiadomo. Myślę że drugie tyle może być nawet
yetix
yetix
yetix 14.06.2026, 05:35:56 via Wykop
  • 0
@Yoney: to jest tylko z państwowego i wykazanego a gdzie prywatne bez kasy fiskalnej? To może być drugie tyle

369

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Było spore zainteresowanie na początku, kiedy był darmowy. Po wprowadzeniu opłat (5,5 zł za godzinę, 55 za dobę, 550 za miesiąc) stoi pusty. Jak to szło? "Bo miasto nie zapewniło..." "Tam? Tam to jest k... płatne!"

Matkasiedziztylu
z
expressilustrowany.pl
dodany: 12.06.2026, 07:54:48
  • 200
  • #
    parkowanie
  • #
    patoparkowanie
  • #
    samochodoza
  • #
    lodz
yetix
yetix
yetix 12.06.2026, 21:12:17 via Wykop
  • 2
@LudzieToDebile: a może mieszkańcy chcą darmowych parkingów a kasę na to przeznaczyć z likwidacji komunikacji miejskiej?? Czemu władza nie słucha mieszkańców??
yetix
yetix
yetix 12.06.2026, 21:13:56 via Wykop
  • -5
A może ludzie pokazują że potrzebują parkingów a nie komunikacji zbiorowej i kasa z komunikacji powinna być przekazana na takie parkingi a linie zbiorowe ograniczone? Przecież jasno jest to tutaj pokazane
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • Mielec

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.05.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.09.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking