Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tttomasz

tttomasz

Dołączył 13 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 40348
  • Znaleziska 19829
  • Mikroblog 20519
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 4

60

Podrobione podpisy w prosektorium. Nowe śledztwo ws. Szpitala Południowego

Podrobione podpisy w prosektorium. Nowe śledztwo ws. Szpitala Południowego

Śledztwo w sprawie podrobienia w zeszłym roku kart zgonów 20 pacjentów Szpitala Południowego w Warszawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ursynów.

Emerald84
z
rmf24.pl
dodany: 4 godz. i 42 min temu
  • 12
  • #
    warszawa
  • #
    szpitalpoludniowy
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
tttomasz
tttomasz przed chwilą via Wykop
  • 0
@dark5: Myślę, że w prosektorium w lodówce umrzeć najgorzej, no chyba że są klamki od środka? Gorzej to już tylko w grobie.

319

Butelkomaty wiecznie pełne lub zepsute, a idą wakacje.

Butelkomaty wiecznie pełne lub zepsute, a idą wakacje.

System kaucyjny czeka test, jakiego jeszcze nie było. Chodzi zarówno o wydolność automatów przyjmujących opakowania, operatora systemu, jak i obsługę urządzeń, które już teraz często są wyłączone z użytku przez to, że bywają uszkodzone lub przepełnione. Co stanie się w wakacje, gdy konsumpcja napojó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 2 godz. i 45 min temu
  • 97
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
tttomasz
tttomasz 1 godz. i 9 min temu via Wykop
  • -1
Dzisiaj pod moj lokalny butelkomat serio koleś podjechał busem i wytargał coś na wzór bigbaga xD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

57

Modele AI zdolne obalić rządy i biznesy już za kilka miesięcy ostrzega sojusz

Modele AI zdolne obalić rządy i biznesy już za kilka miesięcy ostrzega sojusz

Five Eyes - Sojusz wywiadowczy (USA, UK, CA, AU, NZ) wydał rzadkie, wspólne ostrzeżenie. Modele AI zdolne do paraliżowania rządów i korporacji są kwestią miesięcy, a nie lat.

zat4ra
z
theguardian.com
dodany: 22.06.2026, 18:23:32
  • 29
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    geopolityka
  • #
    swiat
tttomasz
tttomasz 23 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
Przecież dopiero co wyszło że GROK wybierał cele.
A w uj podobnych sytuacji jest więcej, o których długo się nie dowiemy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Not_Broken
Not_Broken
02.06.2026, 15:10:25
  • 1
a co to tutaj takiego?
#satisfactory
Not_Broken - a co to tutaj takiego? 
#satisfactory

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tttomasz
tttomasz 22.06.2026, 15:50:39 via Wykop
  • 0
@Not_Broken: To jeszcze cośtam można dodać? Przeszedłem Satisa w czerwcu '25, jeszcze mi została ostatnia zimowa planeta w Factorio i nie chcę mieć nic więcej z takimi p------------i grami do czynienia, które zabierają mi cały czas wolny.
  • Odpowiedz

242

Ślady wojny w naturze. Ptaki wykorzystują odpady z dronów

Ślady wojny w naturze. Ptaki wykorzystują odpady z dronów

Wojna w Ukrainie zmienia nie tylko krajobraz miast i infrastruktury, ale także świat przyrody. W regionie Donbasu odnoto

starnak
z
geekweek.interia.pl
dodany: 13.06.2026, 19:01:59
  • 71
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    ptaki
  • #
    natura
tttomasz
tttomasz 14.06.2026, 16:46:35 via Wykop
  • -3
Jakby je wszystkie pospawać, to możnaby fajnie tym ptaszkom te gniazdka podświetlić w wybranym przez nich kolorze.
Tak wiem, wiem...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tttomasz
tttomasz 10.06.2026, 14:47:26
  • 0
#pekao
tttomasz - #pekao

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubinka0505
kubinka0505
10.06.2026, 14:56:40 via Android
  • 0
PO pay xDDD
  • Odpowiedz
henk__
henk__
henk__
10.06.2026, 12:24:24
  • 8
Naprawić? Synek, to trzeba na spokojnie usiąść
#pekao
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tttomasz
tttomasz 10.06.2026, 13:13:52 via Wykop
  • 1
@henk__: Synu świecisz mi czy sobie?
  • Odpowiedz
tttomasz
tttomasz 10.06.2026, 10:22:14
  • 3
#pekao
Się człowiek przyzwyczaił, że płaci wszystko BLIKiem, a tu dzisiaj taki uj.
Dobrze, że mam zapasowe konto w innym goownobanku.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tttomasz
tttomasz
Autor
10.06.2026, 11:34:30 via Wykop
  • 1
@FrasierCrane: Dokładnie!
@paluszki_rybne: Ale p--------z! W sieci nie zapłacę gotówką, a przy zakupach na mieście BLIKa prawie nie używam, chyba że sytuacja awaryjna, że karta nie działa, no kurła mać!

Wszystkie drobne zakupy i opłaty w sieci robię BLIKiem. Ale to dosłownie wszystkie, nawet za prąd i telefon płacę BLIKiem.
Serio chce się Wam wracać do pełnego logowania do konta w przeglądarce i zdrapek?
Nie płacę BLIKiem przy kasie, tylko kartą
  • Odpowiedz
plusikdziczku
plusikdziczku
10.06.2026, 08:03:49
  • 3
Działa wam apka #pekao? Nie chce mi się jej reinstalować
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tttomasz
tttomasz 10.06.2026, 08:31:08 via Wykop
  • 1
@plusikdziczku: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-problemy-z-popularna-aplikacja-bankowa-jest-komunikat,nId,8089845
  • Odpowiedz
tttomasz
tttomasz 10.06.2026, 08:57:55 via Wykop
  • 1
@plusikdziczku: ja zauważyłem że nie działa przed 8mą rano, ale niektórzy piszą że od wieczora/nocy już nie działa, także coś ostro jebło albo mają jakiegoś dosa.
  • Odpowiedz

520

Operatorzy sieci przejmą kontrolę nad wszystkimi mikroinstalacjami i magazynami!

Operatorzy sieci przejmą kontrolę nad wszystkimi mikroinstalacjami i magazynami!

Ministerstwo chce, żeby operatorzy mogli m.in. odłączać produkcję. Nowe przepisy mają zapewnić operatorom sieci przejmowanie kontroli nad falownikami instalacji fotowoltaicznych i magazynami energii.

kotas_przesmiewca
z
gramwzielone.pl
dodany: 27.05.2026, 11:48:17
  • 245
  • #
    pv
  • #
    fotowoltaika
  • #
    oze
  • #
    energia
  • #
    magazynenergii
  • #
    prad
tttomasz
tttomasz 27.05.2026, 16:32:47 via Wykop
  • 2
No u mnie jest partyzantka z falownikami, nastawiali tego i ma się zwrócić, mam często ponad 250V w sieci, tyle, że ja się tego spodziewałem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

614

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Premiera pierwszego w pełni elektrycznego Ferrari miała być historycznym momentem dla włoskiej marki. Zamiast zachwytów pojawiły się jednak porównania do jednej z najbardziej kontrowersyjnych premier ostatnich lat. Nowy model Luce już teraz zestawiany jest z Jaguarem Type 0

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 19:51:05
  • 241
  • #
    ferrari
  • #
    samochody
  • #
    italiancars
  • #
    motoryzacja
  • #
    gielda
  • #
    elektryki
tttomasz
tttomasz 27.05.2026, 14:05:06 via Wykop
  • 2
Niebieskie, wróć, błękitne? elektryczne ferrari się nie sprzedaje?
No kurza stopa!
Może jakby było czerwone, głośne i spalinowe? No kto to wie... czemu ludzie kupują ferrari.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

344

Robot sortuje paczki ósmą dobę. Streaming live pokazujący humanoida

Robot sortuje paczki ósmą dobę. Streaming live pokazujący humanoida

Streaming śledzi tysiące osób. Ten z pozoru nudny stream udowodnił światu, że problem automatyzacji przestaje być wyzwaniem stricte technicznym. Stworzony przez kalifornijski startup Figure AI, sortuje paczki przy taśmie produkcyjnej.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 21.05.2026, 07:45:02
  • 215
  • #
    automatyzacja
  • #
    technologia
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    logistyka
  • #
    robotyka
tttomasz
tttomasz 21.05.2026, 13:02:38 via Wykop
  • 1
Wydawało mi się, że wcześniej no z 1-2 dni temu kładł etykietami do góry, a teraz kładzie etykietami do dołu/taśmy, prawda?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
21.05.2026, 07:17:18
  • 1590
To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeśli GTA 6 faktycznie wyjdzie w listopadzie, to przy założeniu podobnego cyklu produkcyjnego następna część, GTA 7, mogłaby pojawić się dopiero gdzieś około 2040 roku.

I nagle to wszystko zaczyna brzmieć jak zamknięty rozdział.
Pamiętam pierwsze odpalenie GTA 3, jeszcze ten dziwny, trochę surowy Liberty City, gdzie wszystko robiło wrażenie samego faktu, że można tak po prostu biegać po mieście. Potem mały
SystemHalted2_0 - To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeś...

źródło: image

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tttomasz
tttomasz 21.05.2026, 11:47:56 via Wykop
  • 0
Dalej pamiętam jak zagrywałem się w 1, graliśmy na informatyce po sieci :)
Potem GTA London, potem trochę 2, 3kę liznąłem, 4kę liznąłem, 5-tkę przeszedłem, ale czy tak bardzo na 6 czekam? Bo ja wiem...
  • Odpowiedz
tttomasz
tttomasz 19.05.2026, 12:32:02
  • 0
Nie zapomnij o tych uszczelkach do kuchni!
(Aż sprawdziłem czy te baterie mają prawidłową kategorię, no kuźwa mają)
Allegro ai zwariowało...

#allegro
tttomasz - Nie zapomnij o tych uszczelkach do kuchni!
(Aż sprawdziłem czy te baterie ...

źródło: uszczelki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2686

Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii

Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii

Cześć Mirki i Mirabelki, Chciałem Wam opisać historię, która idealnie pokazuje, jak w 2026 roku niektórzy specjaliści próbują bezczelnie naciągać klientów, a gdy zostaną przyłapani na gorącym uczynku, przechodzą do otwartego szantażu i prób niszczenia cudzego biznesu. W moim samochodzie pojawił

MercBenc
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 10:32:18
  • 312
  • #
    szantaz
  • #
    wawer
  • #
    automatyczneskrzyniebiegowboners
  • #
    boomer
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    warsztat
tttomasz
tttomasz 19.05.2026, 09:59:41 via Wykop
  • -1
Są mechanicy, którzy naprawiają i są serwisy, które wymieniają.

Zepsuło się Panu auto, musi Pan kupić nowe...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tttomasz
tttomasz 14.05.2026, 15:55:13
  • 1
Serio, po tylu latach, schowaliście kurza stopa mać, w trackingu paczki #inpost zapis o jej nadaniu?
To taki standard #fedex ?
Dlaczego? Dlaczeeeegoooooo?

#inpost

Zagranie rodem z naszej PocztyPolskiej, żeby schować problemy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

798

Koniec wożenia puszek i butelek. System kaucyjny dotrze do domu

Koniec wożenia puszek i butelek. System kaucyjny dotrze do domu

Zwrot butelek i puszek bez wychodzenia z domu jest już możliwy. Opakowania przekażemy kurierowi przy okazji dostawy zakupu Juz widze mine kurierów jak teraz beda jeszcze dyma.. z puszkami i butelkami

bykuzbik
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 13.05.2026, 08:58:30
  • 353
  • #
    kaucja
  • #
    kurier
  • #
    smiechlem
tttomasz
tttomasz 13.05.2026, 10:53:58 via Wykop
  • -2
@konto-z-sufitu: Myślę, że latem będzie dotyczył. Nie da się mieć ciągle zimnej wody w aucie dla rodziny, owszem klimatyzowany schowek pomaga, ale i tak zawsze kupisz na mieście nawet wodę, albo w restauracji pepsi...

647

Amstaff zagryzł yorka na śmierć

Amstaff zagryzł yorka na śmierć

Kolejny przykład na to, że agresywne rasy psów powinny być zakazane

qba2004
z
jarocinska.pl
dodany: 07.05.2026, 22:09:49
  • 117
  • #
    patologiazewsi
  • #
    pies
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    amstaff
  • #
    afera
tttomasz
tttomasz 08.05.2026, 19:02:51 via Wykop
  • 0
Znam tylko jednego normalnego właściciela amstafa, który naprawdę dobrze wychował psa i trzymał go w ryzach, że moje dzieciaki się potrafiły z tym psem kiedyś bawić.
Ale wiadomo kto kupuje amstaffy :(
Idąc dalej, chciałbym przytoczyć pewną akcję, którą za dobrze pamiętam. Yorki są delikatne.
Dwóch moich kumpli się kiedyś spotkało, całe szczęście nie u mnie. Jeden miał Yorka, drugi Husky'ego.
York w------ł huskiego dosyć długo, aż ten go łapą pacnął i
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

437

Pies ugryzł mężczyznę, sprawa trafi do sądu

Pies ugryzł mężczyznę, sprawa trafi do sądu

W sobotę 2 maja doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. 20-letni mężczyzna prowadził na smyczy dwa psy rasy pitbull lub podobnej. W pewnym momencie jeden z psów miał zaatakować 58-letniego mężczyznę i odgryzł mu fragment ucha lub też dokonał jego uszkodzenia.

VoxClamantisInDeserto
z
miastokolobrzeg.pl
dodany: 06.05.2026, 04:37:37
  • 65
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    kolobrzeg
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    spoleczenstwo
tttomasz
tttomasz 06.05.2026, 15:15:42 via Wykop
  • 6
Z 8 lat temu pies ugryzł mnie w tyłek na spacerze z dziećmi. Złapałem córkę do góry, a ten mnie w tyłek. Do tej pory jest to w przyjacielskim gronie obiekt żartów.
Nie do krwi, ale ślad i siniak był, no mało brakowało. Właściciel tak się zestresował, że przywiózł mi szczepienia i wszystko, ale mi bardziej chodziło, czemu on jechał na rowerze, a duży pies bez smyczy. Zawsze miałem psy ras olbrzymich
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4069

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?

Zróbcie głośno o mecenasie... na podstawie: Art. 177 2 Spowodowanie nieumyślnie wypadku, którego następstwem jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, poprzez naruszenie, chociażby nieumyślnie, zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym. LD KWP Łódź

Michal85pl
z
poszukiwani.policja.gov.pl
dodany: 04.05.2026, 09:51:44
  • 386
  • #
    polska
  • #
    poszukiwanipolicja
  • #
    policja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wydarzenia
tttomasz
tttomasz 04.05.2026, 16:00:57 via Wykop
  • 5
Na moje oko musiał dostać cynk, że bransoletki nie będzie, albo w sumie za granicą już na takie info czekał.

Kolega prawnik mówi, że jak się ktoś pojawi i wykaże jakąkolwiek k---a skruchę, to ma szanse na bransoletki domowe, ale jak oleje, to szanse maleją, a tutej jeszcze 2 ofiary śmiertelne, także szanse były nikłe, ale fakt, były (a każdy p-------ł, że dostanie na bank bransoletki)

Z drugiej strony jak też ktoś
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Tomasz Brzęczyszczykiewicz

  • HWDSZ
  • Chrząszczyżewoszyce, powiat Łękołody

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.08.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.07.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking