Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kmwtq
kmwtq

kmwtq

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2653
  • Znaleziska 2580
  • Mikroblog 73
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3

1267

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

W 2021 r. dochody Roberta Górskiego z działalności leczniczej przekroczyły 4,3 mln zł, a rok później wyniosły 1,6 mln zł. w ostatnich latach jego roczny dochód wciąż przekracza milion złotych. W 2019 r. lekarz poparł w wyborach do Sejmu Łukasza Mejzę, którego nazywał wprost swoim przyjacielem

kyloe
z
o2.pl
dodany: przedwczoraj, 06:27:14
  • 120
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    sluzbazdrowia
kmwtq
kmwtq
kmwtq 23 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
300h miesiecznie to 10h dziennie. W sumie 1 i 1/4 etatu.


@gorzki99: Etat ma 168h, wiec 300h to bardziej 1 i 3/4 etatu ;)
kmwtq
kmwtq
kmwtq 1 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@gorzki99: Piszesz, ze soboty licza sie x 1.5, niedziele x 2, ale to dotyczy stawek, a nie godzin. 300h to 300h, proste. Za te 300h w zaleznosci od umowy (jesli nadgodziny sa inaczej liczone) mozesz dostac rozne wynagrodzenie, ale nadal 300h to 300h. Etat ma srednio 168h, wiec 300h to bardziej 1 i 3/4 etatu, a nie 1 i 1/4 etatu. Probujesz ludzi przekonac, ze 2+2 to 5.

1854

Dziś Dzień Ojca

Dziś Dzień Ojca

dziś Dzień Ojca, co by nikt nie zapomniał

ray7
z
pl.wikipedia.org
dodany: przedwczoraj, 09:05:45
  • 184
  • #
    rodzice
  • #
    rodzina
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
kmwtq
kmwtq
kmwtq wczoraj, 06:35:40 via Wykop
  • 5
Historia prawdziwa, wczorajsza wieczorna rozmowa w domu:

Mlody (7 lat): nic nie robilismy w szkole na dzien taty ;(
Rozowa: jak to? Przeciez zrobiliscie laurke
Mlody: tak, ale tylko jedna. Na dzien babci i dzien mamy robilismy po 5

Sam z siebie wyskoczyl z takim tematem i ewidentnie bylo mu smutno z tego powodu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kmwtq
kmwtq
kmwtq wczoraj, 06:37:03 via Wykop
  • 2
Wczoraj wieczorem odbyla sie u mnie taka rozmowa:

Mlody (7 lat): nic nie robilismy w szkole na dzien taty ;(
Rozowa: jak to? Przeciez zrobiliscie laurke
Mlody: tak, ale tylko jedna. Na dzien babci i dzien mamy robilismy po 5

Sam
kmwtq
kmwtq
kmwtq wczoraj, 07:11:05 via Wykop
  • 0
@Paula0404: Nie wiem, nie pytalem o to.

1

Skandal na sesji w Chełmży po słowach burmistrza

Skandal na sesji w Chełmży po słowach burmistrza

Do ordynarnej sytuacji doszło podczas sesji Rady Miasta Chełmży. Radna Kinga Krupcała zarzuciła burmistrzowi miasta, że ten "wkłada w jej usta rzeczy, których nie mówi". - Nie ma takiej rzeczy, którą bym chciał w Pani usta włożyć - wypalił w odpowiedzi włodarz.

kmwtq
z
sadol.pl
dodany: 22.06.2026, 11:27:55
  • 2
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    heheszki

12

Zabójstwo Kamila z Częstochowy. Prokuratura ponownie umorzyła śledztwo.

Zabójstwo Kamila z Częstochowy. Prokuratura ponownie umorzyła śledztwo.

'Prokurator stwierdził brak dowodów na umyślne nieudzielenie pomocy lub niedopełnienie obowiązków służbowych.' - Jeśli urzędnik nieumyślnie popełni błąd, to nic się nie stało, ale jeśli obywatel nieumyślnie choćby błędnie naliczy podatek od krewetek na pizzy, to wielka kara się należy!

kmwtq
z
pap.pl
dodany: 22.06.2026, 06:29:26
  • 0
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia

340

Afera wokół "saloniku VIP" dla polityków KO. Prokuratura zdecydowała ws. warszaw

Afera wokół "saloniku VIP" dla polityków KO. Prokuratura zdecydowała ws. warszaw

Prokuratura Okręgowa w Warszawie bada sprawę Warszawskiego Szpitala Południowego. Chodzi o doniesienia dotyczące systemu

so-so
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 17.06.2026, 16:43:49
  • 42
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    zdrowie
  • #
    polityka
  • #
    sluzbazdrowia
kmwtq
kmwtq
kmwtq 18.06.2026, 07:58:21 via Wykop
  • 18
@so-so: Dla swoich rozwiazali, przeciez nie mowili, ze rozwiaza dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kmwtq
kmwtq
kmwtq 18.06.2026, 08:00:45 via Wykop
  • 12
@RM_PL: chcialbym tylko lekko uzupelnic wypowiedz i przypomniec, ze chodzilo o wrastajacy paznokiec

29

Salonik dla VIP-ów i polityków KO na SOR w publicznym Szpitalu Południowym WWA

Salonik dla VIP-ów i polityków KO na SOR w publicznym Szpitalu Południowym WWA

Wypływają kolejne absurdalne informacje związane z patologią służby zdrowia. W artykule zdjęcia poczekalni dla VIP-ów z wygodną sofą i TV. A ty, robaku, czekaj po 5 h w zwykłej poczekalni.

kmwtq
z
dorzeczy.pl
dodany: 18.06.2026, 06:59:34
  • 2
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    polityka

6

Członkowie Ruchu Obrony Granic pobicie i skuci przez niemiecka policje

Członkowie Ruchu Obrony Granic pobicie i skuci przez niemiecka policje

'Panie Ambasadorze @Amb_Berger ! Właśnie pokazaliście całemu światu, że nie było żadnych bezosobowych nazistów byli i są Niemcy.'

kmwtq
z
x.com
dodany: 18.06.2026, 06:45:08
  • 5
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    polityka

1237

"Przepraszam, ale pierwszeństwo mają Ukraińcy.. Bojkotujemy żabkę na białołęce?

"Przepraszam, ale pierwszeństwo mają Ukraińcy.. Bojkotujemy żabkę na białołęce?

Czy stajemy się obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju?

kmwtq
z
x.com
dodany: 17.06.2026, 11:05:42
  • 138
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zabka
  • #
    afera

57

10 000 kroków dziennie pochodzi z kampanii reklamowej z lat 60. MIT

10 000 kroków dziennie pochodzi z kampanii reklamowej z lat 60. MIT

Liczba 10 000 kroków dziennie to mit marketingowy, nie cel zdrowotny wyznaczony przez naukę. Pochodzi z japońskiej kampanii reklamowej licznika kroków "manpo-kei" z 1965 roku.

WyskoczNaWakacje
z
hybridathlete.pl
dodany: 09.06.2026, 20:38:52
  • 55
  • #
    bieganie
  • #
    sport
  • #
    zdrowie
  • #
    trening
  • #
    odchudzanie
  • #
    chudnijzwykopem
kmwtq
kmwtq
kmwtq 11.06.2026, 07:20:47 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: czemu w druga strone w pole nie mozna wejsc? Jakos do tych pol trzeba dojezdzac, jest mnostwo polnych drog, ktorymi mozna wygodnie chodzic
kmwtq
kmwtq
kmwtq 11.06.2026, 07:36:01 via Wykop
  • 1
@dzem_z_rzodkiewki: Twoje przyklady do skrajne przypadki. Jak ktos nie chce znalezc mozliwosci to bedzie szukal wymowek. Mieszkalem w wielu roznych miejscach, duzo tez podrozowalem, mam dwa psy, z ktorymi chodze 3x dziennie na spacery i nigdy nie mialem problemu znalezc jakiejs trasy/sciezki do spacerowania. Nieznajac okolicy mozna odpalic mapy.cz, na ktorej sa widoczne wszystkie sciezki (nawet takie nieoficjalne, wydeptane przez ludzi) i nimi spacerowac.
kmwtq
kmwtq
kmwtq 11.06.2026, 09:45:49 via Wykop
  • 1
@dzem_z_rzodkiewki: chodzi o to, ze Ty jezdzac szosa widzisz wylacznie wyjscia na szose, a to co dzieje sie za domkami pozostaje 'nieodkryte'. Zazwyczaj wystarczy przejsc kawalek jakas miedza, zeby dojsc do sciezki lub nawet drogi gruntowej.
Podeslij pinezke, chetnie sprawdze jak to wyglada

296

Konwojenci zgubili worek z milionem złotych. Gdzie podziała się gotówka?

Konwojenci zgubili worek z milionem złotych. Gdzie podziała się gotówka?

Prokuratura postawiła zarzut przywłaszczenia miliona złotych 51-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego. Według śledczych miał on znaleźć pieniądze, które zgubili podczas transportu konwojenci. Mężczyzna nie przyznał się. Do tej pory nie odzyskano gotówki.

martty
z
bankier.pl
dodany: 29.05.2026, 20:02:44
  • 142
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
kmwtq
kmwtq
kmwtq 01.06.2026, 07:11:52 via Wykop
  • 1
Jak worek pieniedzy moze wypasc z auta? XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piotrek_18_89
piotrek_18_89
28.05.2026, 06:27:20
  • 362
#dzieci #szkola #rodzicielstwo

Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.

Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.

Zacząłem
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kmwtq
kmwtq
kmwtq 29.05.2026, 07:39:37 via Wykop
  • 0
U mnie podobna sytuacja, szkola jest w budynku obok, dzieciak 1 klasa - czasami chodzi sam, czasami go odbieram przy okazji spacerow z psami. W tym przypadku szkola nie robila zadnych problemow, jedynym warunkiem do samodzielnego powrotu ze szkoly bylo ukonczenie 7 roku zycia. Natomiast jesli dziecko ma samo wracac to musze pisac mu kartke, ktora przekazuje wychowawcy lub pani na swietlicy.
  • Odpowiedz

417

Mieli kupić dom. Od trzech lat nie chcą się z niego wyprowadzić

Mieli kupić dom. Od trzech lat nie chcą się z niego wyprowadzić

Pani Bożena chciała sprzedać dom wart 720 tysięcy złotych. Zaufała agentce nieruchomości i zgodziła się, by przyszli kupcy najpierw w nim zamieszkali. Od tamtej pory minęły trzy lata. Do sprzedaży nie doszło, lokatorzy nie chcą się wyprowadzić

Kolekcjoner_dusz
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 27.05.2026, 14:23:05
  • 163
  • #
    prawo
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    bekazpodludzi
kmwtq
kmwtq
kmwtq 28.05.2026, 09:21:46 via Wykop
  • 6
Ale za to jak nie chcesz sprzedac domu z dzialka pod budowe drogi rowerowej to potrafia cie z niego wyrzucic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

Celowo wjechał samochodem w 18

Celowo wjechał samochodem w 18

Nawet 20 lat więzienia grozi 26-letniemu mężczyźnie, który na jednej z ulic Niemodlina brutalnie zaatakował 18. W powiązaych link do filmu z zajścia.

kmwtq
z
nto.pl
dodany: 21.05.2026, 11:34:23
  • 4
  • #
    polska
  • #
    patologiazewsi

990

Uniwersytet Sukcesu tylko dla kobiet

Uniwersytet Sukcesu tylko dla kobiet

Uniwersytet Sukcesu Największy bezpłatny program stypendialny dla młodych kobiet w Polsce. Bo młodzi mężczyźni w trudniej sytuacji poradzą sobie sami

abcgggggggggggggggggggggggggggggggg
z
uniwersytetsukcesu.com
dodany: 19.05.2026, 09:00:26
  • 133
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    dyskryminacja
  • #
    polska
kmwtq
kmwtq
kmwtq 19.05.2026, 20:27:33 via Wykop
  • 0
@f9JXBEArQ2H4TKl: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

972

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Podczas interwencji policji Sakiewicz był rozebrany od pasa w dół według rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie Antoniego Skiby. Przypomnijmy że w tym samym czasie w prywatnym mieszkaniu Sakiewicza przebywała jego "asystentka".

xpear
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.05.2026, 22:05:22
  • 510
  • #
    sakiewicz
  • #
    tvrepublika
  • #
    asystentka
  • #
    sekretarka
  • #
    mieszkanie
kmwtq
kmwtq
kmwtq 19.05.2026, 11:44:02 via Wykop
  • 6
@stuffman: taa, zony ktora byla w tym czasie razem z nim w mieszkaniu (-‸ლ)
kmwtq
kmwtq
kmwtq 19.05.2026, 20:17:13 via Wykop
  • 0
@stuffman: z oswiadczenia: https://x.com/TomaszSakiewicz/status/2056263809749090769?s=20

1553

Szefowa Polski 2050 chce zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn

Szefowa Polski 2050 chce zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn

Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, ministra funduszy i polityki regionalnej oraz szefowa Polski 2050 w mocnych słowach na antenie radiowej Trójki opowiedziała się za zrównaniem wieku przechodzenia na spoczynek dla kobiet i mężczyzn.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 14.05.2026, 07:13:08
  • 253
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    rozowepaski
  • #
    polityka
kmwtq
kmwtq
kmwtq 15.05.2026, 07:23:51 via Wykop
  • 0
@manowak2016: dwa? Austra, Chorwacja, Mołdawia, Bułgaria, Ukraina, Białoruś też

483

Im dłużej jesteś w banku, tym gorzej cię traktują. Lojalni klienci tracą

Im dłużej jesteś w banku, tym gorzej cię traktują. Lojalni klienci tracą

Oprocentowanie w wysokości 6% w skali roku. Tego typu promocje często można znaleźć w bankach w Polsce. Placówki proponują wiele korzyści, w tym tych finansowych. Problem w tym, że w większości skierowane są one do nowych klientów. Ci, którzy są już klientami danej placówki o tego typu ofercie mogą

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 07.05.2026, 12:20:23
  • 174
  • #
    banki
  • #
    finanse
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wykop
  • #
    polska
kmwtq
kmwtq
kmwtq 08.05.2026, 07:37:51 via Wykop
  • 1
@strach_overflow: Lepiej dywersyfikowac niz wrzucac wszystko w ETFy. Czesc akcje, czesc etf (i te pozycje trzymac dlugoterminowo), a czesc na krotkich lokatach/kontach oszczednosciowych, zeby odsetki rosly, ale zeby mozna bylo wyciagnac pieniadze w razie potrzeby

584

Polska agencja oferuje studentom z 36 państw stypendium w wysokości 2.5k

Polska agencja oferuje studentom z 36 państw stypendium w wysokości 2.5k

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza studentów z 36 krajów, m.in z Indii, Iraku, Senegalu, Nigerii na studia magisterskie w Polsce na dowolnym kierunku. Studenci otrzymają miesięczne stypendium w wysokości 2500 PLN miesięcznie. Program jest finansowany przez rząd.

AlexBrown
z
nawa.gov.pl
dodany: 13.04.2026, 19:52:22
  • 133
  • #
    imigranci
  • #
    polityka
  • #
    multikulti
  • #
    studia
  • #
    edukacja
kmwtq
kmwtq
kmwtq 14.04.2026, 10:54:35 via Wykop
  • 0
@OkruszekBojowy: hmm nie wiem co o tym myśleć, bo tutaj słyszę takie głosy, a ja sam miałem całkiem inne doświadczenia.

Studiowałem informatykę na publicznej uczelni w Krośnie (jakoś 15 lat temu), nie łapałem się na stypendia socjalne, bo w domu nie było problemów z pieniędzmi. Mimo wszystko, dostałem też sporo kasy z uczelni (o którą sam się postarałem, nie było to podyktowane koneksjami):
- byl to kierunek zamawiany, na jednym
NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
13.04.2026, 18:25:51
  • 1829
Polecam dzisiejszy program #uwaga #tvn odnośnie strzelaniny w Bystrzycy Kłodzkiej.

Na miejscu stawił się jeden z kolegów zastrzelonego, co zaczepiali instruktora strzelectwa. Typowy patus widać że nabuzowany po dragach, giba się na nogach xD mówi że nie zaczepiali nikogo, na co ludzie wokół mówią że ciągle zaczepiają ludzi szczególnie pod monopolowym i mieszkańcy się boją xD

Już nie mówiąc że git seba odtwarza na antenie każdy szczegół, a 2
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kmwtq
kmwtq
kmwtq 14.04.2026, 07:21:12 via Wykop
  • 1
Skoro po pyskówce dotarł cało do domu, to późniejszy atak nie nosi znamion "obrony koniecznej" ¯\(ツ)/¯


@piaskun87: ale ze co, powinien sie zamknac w domu i juz w ogole z niego nie wychodzic? Nie za bardzo rozumiem tego toku myslenia. Raz go zaatakowali, pozniej wyszedl drugi raz i kolejny raz go zaatakowali, dlaczego przy drugim ataku to nie moze byc obrona konieczna? Czy przy drugim ataku powinien dac sie pobic?
  • Odpowiedz

674

p0lki pomyliły adres i zniszczyły drzwi niewinnej osobie

Pokaż treści 18+

p0lki pomyliły adres i zniszczyły drzwi niewinnej osobie

W linku nagranie... Kobiety w wieku 32 i 33 lata działały pod wpływem emocji związanych z konfliktem miłosnym. Najpierw dobijały się do drzwi, a później naniosły na nie wulgarne napisy i je uszkodziły.

matixrr
z
dolnoslaska.policja.gov.pl
dodany: 24.03.2026, 08:46:09
  • 107
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
  • #
    p0lka
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
kmwtq
kmwtq
kmwtq 25.03.2026, 07:59:01 via Wykop
  • 0
@SzubiDubiDu: nie wiadomo - byc moze chcialy sie odegrac na lasce, ktora przespala sie z facetem jednej z tych p0lek, nie sposob tego odgadnac po tym tekscie
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.05.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking