Mlody (7 lat): nic nie robilismy w szkole na dzien taty ;(
Rozowa: jak to? Przeciez zrobiliscie laurke
Mlody: tak, ale tylko jedna. Na dzien babci i dzien mamy robilismy po 5
Sam z siebie wyskoczyl z takim tematem i ewidentnie bylo mu smutno z tego powodu.




















@gorzki99: Etat ma 168h, wiec 300h to bardziej 1 i 3/4 etatu ;)