Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dominowiak

dominowiak

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27245
  • Znaleziska 6862
  • Mikroblog 20383
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 60
sedno_
sedno_
sedno_
4 godz. i 21 min temu
  • 14
Silniczki to już przechodzą sami siebie.
Jedbostronną relację postaci znanej Dawida Kasprzyka i jego świadka uznają za zupełnie wystarczający dowód aby natychmiast stwierdzić, ze Jędrzejewski kłamie. Relacja drugiej strony ich kompletnir nie interesuje. Oni juz wszystko wiedzą.

Dokładnie w ten sposób działały stalinowskie sądy:
Relacja rzekomo pokrzywdzonej strony>relacja świadka> wyrok. I to wystarczyło.

Silniczki
sedno_ - Silniczki to już przechodzą sami siebie.
Jedbostronną relację postaci znanej...

źródło: 1000040394

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak 2 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
czy wy serio myslicie ze kazdy kto nie lyka bezrefleksyjnie propagandy z kanalu zero/republiki to jest silniczek giertycha?


@why1sthat:

"silniczki" czyli co? każdy wyborca przez którego pis nie rządzi czy co?

i ciągle
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak 1 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
wg Teorii podkowy jesteś dokładnie takim samym sekciarzem jak pisowcy


@sedno_: dokładnie o tym piszę. Odważyłem się napisać cos niezgodnego z twoim poglądem, więc jestem wrogiem XD
mało tego, moja wypowiedź nie była skierowana do ciebie, nie atakowałem i nie krytykoałem cię personalnie, tylko napisałem FAKT a nie opinię o partii politycznej.
Nie przeszkodziło ci to zaatakoać mnie personalnie w jej obronie. Po prostu potwierdzasz moje słowa.
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak 1 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
nie jesteś wrogiem. Tylko uposledzony.


@sedno_: napisz pan jeszcze że roznoszę tyfus i należy mnie izolować XD

gościu potwierdzasz swoimi słowami stereotypy. Twoje poglądy (być może poparte działaniami) są niebezpieczne dla społeczeństwa.
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak 12 min temu via Wykop
  • 0
xD. No właśnie o tym mówię i mamy przykład. Jesteś upośledzony. Więc traktuję ciebie łagodniej.


@sedno_: typie jesteś anonem z wypoku. mam w dupie to jak mnie traktujesz i dlaczego oraz twoje zdanie na mój temat.
ale fakt - niezmiernie bawi mnie to jak się odpaliłeś i zaangażowałeś na słowa krytyki - nie będące nawet pod twoim adresem.
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
3 godz. i 52 min temu
  • 120
a nie lepszy taki doradca finansowy?

#heheszki #humorobrazkowy #lekarz #konowalposting #lekarz100k
okoboji - a nie lepszy taki doradca finansowy?

#heheszki #humorobrazkowy #lekarz #ko...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 o 10.37.23

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak 1 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@okoboji: ale to chyba na tagu # gielda (ale nie pisz tam tego xd )
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
8 godz. i 9 min temu
  • 1421
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nieparzystokopytny - #takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" ...

źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak 4 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 2
@nieparzystokopytny: ciekawe jak będą dach odśnieżać XD
  • Odpowiedz
xer2--her
xer2--her
wczoraj, 11:29:45
  • 791
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak 16 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 6
w roli szesnastolatków aktorzy 10 lat starsi, porozumiewający się koślawymi dialogami, nieudolnie stylizowanymi na młodzieżowy slang


@Esior: k---a bracia Mroczek XDDD
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak 22 godz. i 38 min temu
  • 1
#cenzonawro #heheszki
RYKNOŁ
dominowiak - #cenzonawro #heheszki 
RYKNOŁ

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magda_em
magda_em
22 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@dominowiak: the mouse that roared
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak wczoraj, 11:43:02
  • 0
#tvrepublika #republika #heheszki #rozkminy
Nagłówek:
Tymczasem w treści:
Asp. szt. Marta Haberska z ursynowskiej policji przekazała, że zatrzymany mężczyzna nie jest obywatelem Polski. - Nie ma przy sobie dokumentów, posługuje się językiem angielskim i francuskim. Ustalamy jego tożsamość - powiedziała policjantka.

Metodą dedukcji -redukcji: Gdyby ten "imigrant" był czarny albo ciapaty, to już na pewno byśmy o tym wiedzieli z nagłówka XD
dominowiak - #tvrepublika #republika #heheszki #rozkminy
Nagłówek:
Tymczasem w treści...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
23 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@dominowiak: to na bank Zinedine Zidane. Opis pasuje
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak wczoraj, 06:15:44
  • 0
#heheszki
trolling is a art
dominowiak - #heheszki 
trolling is a art

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
wczoraj, 06:20:49 via Android
  • 0
@dominowiak wrzucić na jakąś grupkę Brauniarzy xD
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
przedwczoraj, 19:11:21
  • 300
Brejking niuws , właśnie siedzę se na mount Whitney 4420 mnpm ( największą spośród 48 stanów USA )i zajadam batonika
Więcej zdjęć tutaj
#zlomkiemprzezswiat #gory #sierra
ChlopoRobotnik2137 - Brejking niuws , właśnie siedzę se na mount Whitney  4420 mnpm (...

źródło: IMG_4763

Pobierz
ChlopoRobotnik2137 - Brejking niuws , właśnie siedzę se na mount Whitney  4420 mnpm (...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak przedwczoraj, 20:21:06 via Wykop
  • 0
@ChlopoRobotnik2137:
dominowiak - @ChlopoRobotnik2137:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773
przedwczoraj, 14:17:07
  • 557
RYKNĄŁ po Turecku, powtarzam RYKNĄŁ po Turecku!!!!

#polityka #bekazpisu
radek7773 - RYKNĄŁ po Turecku, powtarzam RYKNĄŁ po Turecku!!!! 

#polityka #bekazpisu

źródło: 1000007623

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak przedwczoraj, 15:29:05 via Wykop
  • 13
@radek7773: ja nie wiem jak on sobie to wyobraża, to nasz bohater narodowy, król Jan III Sobieski Turków rozgromił, Turcy nam r-------i zamki, mordowali ludzi, a on teraz wita tureckich żołnierzy?????
Gdzie som prawdziwi patrioci?
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak przedwczoraj, 14:49:58
  • 0
a jakby tak na balkon jebnąć sobie takie 2 panele po 400W każdy i podłączyć do tego klimatyzator? Balkon od wschodu jbc na azymucie takim około 105°.
Taka klimatyzacja totalnie offgrid działająca tylko jak świeci słońce
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bero-telefon
bero-telefon
przedwczoraj, 13:43:49
  • 34
#polityka #heheszki
bero-telefon - #polityka #heheszki

źródło: 1000040678

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak przedwczoraj, 14:46:25 via Wykop
  • 13
No nieudacznik po prostu


@200Amra: nawet inflacji nie potrafi utrzymać na wysokim poziomie... ech...
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak przedwczoraj, 11:32:57
  • 68
#gielda
dominowiak - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak
Autor
przedwczoraj, 13:37:43 via Wykop
  • 0
@kiciek: nie mam pojęcia, widocznie jest zablokowane, moze jest to spowodowane tym, że ten papier jest notowany dopiero od tygodnia?
  • Odpowiedz
ulegly
ulegly
ulegly
przedwczoraj, 04:34:49
  • 259
Chyba rolnicy nie mają co narzekać w tym sezonie? Był deszcz, było słońce, brak większych kataklizmów. Sezon udany jak do tej pory?
#rolnictwo #pogoda
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak przedwczoraj, 10:28:28 via Wykop
  • 4
Chyba rolnicy nie mają co narzekać w tym sezonie?


@ulegly: w c--j poważna susza, do tego duże przymrozki w okresie kwitnienia. Nic takiego, można sie rozejść XD

w okolicy Lublina praktycznie całkowity brak orzechów włoskich na drzewach, niewiele lepiej z drzewami owocowymi - to efekt przymrozków. A susza d------a o okresie największego zapotrzebowania na wodę na przełomie kwietnia i maja oraz w maju. Wcześniej rolnicy siali w kurz.
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak przedwczoraj, 09:26:13
  • 4
#heheszki
dominowiak - #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CCH5OH
CCH5OH
przedwczoraj, 09:36:34 via Wykop
  • 0
@dominowiak: dobrze mowi kobiety nie mają takich rzeczy chyba że outsourcing od męża lub partnera
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak 22.06.2026, 09:12:56
  • 13
#heheszki #trump
dominowiak - #heheszki #trump

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

450

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

W sobotę rano policjanci przeprowadzili przeszukania w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, chodzi o sprawę samozwańczych patroli zaczepiających cudzoziemców m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie

freedomseeker
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 21.06.2026, 12:07:40
  • 337
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    afera
dominowiak
dominowiak 22.06.2026, 06:17:52 via Wykop
  • 37
w któym miejscu się oni pod kogokolwiek podszywają?


@justBrowsin:
dominowiak - >w któym miejscu się oni pod kogokolwiek podszywają?

@justBrowsin:

źródło: image

Pobierz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
21.06.2026, 10:39:27
  • 40
Cenię go za szczerość xD
Cała warszawska PO ubiera się we flagi Polski, chociaż ich posłowie, działacze, dziennikarze, "artyści" z całej siły nienawidzą Polski.
Będą kochać Ukrainę, byle dowalić tej ciemnej Polsce
#polityka #bekazlewactwa #ukraina
luke-mat - Cenię go za szczerość xD
Cała warszawska PO ubiera się we flagi Polski, ch...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak 21.06.2026, 12:50:17 via Wypiek
  • 0
@KrzysztofBossak masz plusika. Dokładnie tak, c--j komu do tego jaką narodowość deklaruję. Ja bym się c---a zapytał jakiej narodowości ja jestem? 50% moich pradziadków było narodowości polskiej. 100% dziadków urodziło się w Polsce i czuło Polakami, ojciec urodził się we Francji jako Polak, matka w Polsce jako Półka. Noszę polskie nazwisko z tradycjami i historią (oraz piękna legendą). Sam czuje się Polakiem i uważam za patriotę. Ale jestem więcej niż pewien
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
21.06.2026, 10:45:29
  • 89
W sumie ta sprawa z odebraniem orderu poza tym że jest słusznym ruchem wobec Ukrainy to ma też jedną potężną zaletę w polityce krajowej. Mianowicie przypomniała wszystkim jakimi żałosnymi, zakompleksionymi i antypolskimi szkodnikami są politycy PO i ich najemna sekta internetowa, z tą wykopową odnogą na czele. Obojętnie kto by nas nie atakował te sprzedawczyki zawsze ustawiają się w kolejce do oplucia własnego kraju, tak jak to było z granicą białoruską, izraelskimi
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak 21.06.2026, 12:00:20 via Wypiek
  • 7
@Protectorx twierdzisz że kraju gdzie żyje 38 milionów Polaków żyje również dodatkowo 19 milionów Ukraińców? XD
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak 19.06.2026, 21:12:30
  • 0
Ziemia jest (prawie) płaska jak stół. Nic a nic się nie zakula. :D
Zdjęcie w dużym zoomie z poziomu około 1m npw z Zatoki Gdańskiej z dystansu około 10 km.

dominowiak - Ziemia jest (prawie) płaska jak stół. Nic a nic się nie zakula. :D 
Zdję...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiszeCzasen
PiszeCzasen
19.06.2026, 21:18:32 via Wykop
  • 1
@dominowiak: już płaskoziemcy udowadniali płaskość ziemi świecąc laserem do tarczy z dystansu. No i laser trafiał nad tarczę.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.01.2024

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.08.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 29.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.03.2023

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking