Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tomas7

tomas7

Dołączył 5 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1862
  • Znaleziska 1622
  • Mikroblog 240
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 0

303

Podejrzany o zabójstwo w Bystrzycy Kłodzkiej strzelał z karabinu AR-15 kal 5,5mm

Podejrzany o zabójstwo w Bystrzycy Kłodzkiej strzelał z karabinu AR-15 kal 5,5mm

Po kłótni osoby te rozdzieliły się, mężczyzna z psem wrócił on do domu, pozostawił zwierzę w domu a zabrał karabinek automatyczny Fedarm AR-15 kal. 5, 56 mm NATO, z którym poszedł ponownie na miasto, gdzie po raz drugi napotkał tych samych trzech mężczyzn.

Famine
z
gov.pl
dodany: 13.04.2026, 13:32:02
  • 423
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    bystrzycaklodzka
  • #
    bron
tomas7
tomas7 14.04.2026, 19:02:42 via Wykop
  • 1
@Kagernak: a jakby się poddał i patusy przejęły b--ń to pomysł co by zrobili

585

"Za pracę na kasie samoobsługowej nikt nam nie płaci"

"Za pracę na kasie samoobsługowej nikt nam nie płaci"

"Jesteśmy tak zaradni, tak samowystarczalni, tak ogarnięci i tak wielozadaniowi, że z tego rozpędu świadczymy nieodpłatną pracę na kasach samoobsługowych na rzecz sklepów. Zrobimy zakupy, wydamy pieniądze i jeszcze sami się obsłużymy".

WroTaMar
z
kobieta.gazeta.pl
dodany: 12.04.2026, 14:13:20
  • 426
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    zakupy
  • #
    ekonomia
  • #
    biedronka
  • #
    lidl
tomas7
tomas7 13.04.2026, 08:04:26 via Wykop
  • 3
skanuje towary z szybkością mi odpowiadającą przeważnie szybciej niż kasjer/kasjerka


@kukurydzapomidor: bullshit,m chcesz powiedziec ze kasujesz szybciej niz ktos kto to robi 8 godzin dziennie? i wklepujesz bulki i p--------y? co to za brednie, wiedz ze moze Ty w to wierzysz, ale to tylko Ty

Druga sprawa, kwestia pakowania - na normalnej kasie po skasowaniu ja od razu wkladam do wozka / torby, a w automatach nie, trzeba polozyc na

524

Jaki mandat

Jaki mandat

Wszyscy wokół zaczynają panikować, gdy nieubłaganie zbliża się moment, w którym faktycznie trzeba będzie ponieść konsekwencje jazdy po chodniku. Wszystkie "najwyżej zapłacę mandat" i "od tego są służby" nagle przestają istnieć.

skeeto666
z
youtube.com
dodany: 11.04.2026, 09:46:33
  • 98
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
  • #
    stopcham
tomas7
tomas7 12.04.2026, 08:06:51 via Wykop
  • -16
Ciekawe czy kiedyś ktoś go uderzy, a walka raczej skazana na niepowodzenie bo samochodów jest coraz więcej. Ja we Wrocławiu już prawie nie jeżdżę, chyba że na jakieś szczepienie z dziećmi, albo po ciężkie zakupy. Miasta tak robią że parkingów sensownych nie ma. To problem infrastruktury, np w USA infrastruktura jest super i tam takich problemów nie ma po prostu. Ale nie chciałbym wszystkiego robić autem jak w stanach.

Kiedyś mnie w
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomas7
tomas7 12.04.2026, 11:34:20 via Wykop
  • -2
@sigismund: nie, to było w Indianapolis, miasteczko south bend

632

Amazon zwalnia 30 tysięcy ludzi, a prezes? Podwyższa sobie pensję o 30 procent

Amazon zwalnia 30 tysięcy ludzi, a prezes? Podwyższa sobie pensję o 30 procent

Amazon zwolnił nawet pracowników działu robotyki. Szef firmy zarobił więcej niż kiedykolwiek.

iggy_p
z
ithardware.pl
dodany: 11.04.2026, 13:49:24
  • 168
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    informatyka
  • #
    internet
tomas7
tomas7 12.04.2026, 02:37:56 via Wykop
  • 0
@Pan_Miszuk: ty tez jesteś czyimś słupkiem w excelu, skoro takie masz podejście do ludzi to oby spotkało Cie to samo

651

Dwa pokolenia Polek masowo na emeryturze. Kto sfinansuje świadcz babć i prababć?

Dwa pokolenia Polek masowo na emeryturze. Kto sfinansuje świadcz babć i prababć?

W Polsce żyje już milion emerytek, których dzieci, głównie córki, też są w wieku emerytalnym.

martty
z
forsal.pl
dodany: 10.04.2026, 06:29:58
  • 284
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    emerytura
  • #
    socjalizm
tomas7
tomas7 10.04.2026, 09:57:33 via Wykop
  • 22
Kurde, muszę ogarnąć jak zmienić płeć, chyba się da na podstawie samego zaświadczenia, bez ingerencji w cialo. I pyk emerytura 5 lat szybciej. Jakby zrobił tak każdy mężczyzna w tym kraju to by się problem rozwiązał ( i wszyscy byśmy mieli emeryturę szybciej ). A tak my faceci chcemy podwyższyć kobietom zamiast wykorzystać luke
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomas7
tomas7 11.04.2026, 07:30:51 via Wykop
  • 2
@Cozwykopem: no to w sumie chyba nie ma co czekać, + bonus - brak powołania do wojska

637

Ryczałt w górę nawet do 15 proc. Sprawdź czy zapłacisz więcej

Ryczałt w górę nawet do 15 proc. Sprawdź czy zapłacisz więcej

Rząd znowu dobiera się do kieszeni najmniejszych przedsiębiorców podatek skacze z 8,5% do 15%, chyba że zatrudnisz kogoś na siłę. Genialna walka z optymalizacją. Najbardziej dostaną po głowie zwykli freelancerzy i drobne usługi, a nie cwaniacy.

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 07.04.2026, 05:43:58
  • 248
  • #
    ryczalt
  • #
    podatki
tomas7
tomas7 07.04.2026, 19:59:17 via Wykop
  • 0
@viNci_: brak papierologii, bo płacisz podatek od przychodu i nie możesz rozliczać kosztów więc nie potrzebna ci księgowa

Jest jeszcze VAT - koszty masz, internet, paliwo, sprzęt
tomas7
tomas7 07.04.2026, 20:24:44 via Wykop
  • 0
@viNci_: noja zyskuje parę złotych na każdym tankowaniu, tu około 15 ;) zawsze kawa gratis

412

Dramat podczas poboru w Ukrainie. Mężczyzna rzucił się na żołnierzy z nożem

Pokaż treści 18+

Dramat podczas poboru w Ukrainie. Mężczyzna rzucił się na żołnierzy z nożem

Dwóch ukraińskich żołnierzy zostało pchniętych nożem podczas sprawdzania dokumentów cywila w Winnicy. Zdołali jednak uniknąć śmiertelnych obrażeń. Jak się później okazało, napastnik od 2025 roku unikał wpisania do rejestru poborowego. To kolejna taka sytuacja - w czwartek od ciosu nożem zginął żołn

Emerald84
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 04.04.2026, 19:32:35
  • 234
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    rosja
tomas7
tomas7 05.04.2026, 19:51:02 via Wykop
  • -2
Kurde hipotetycznie ja mogę siedzieć 24/7 kodzic drony, programować roboty, gasić im stronki i komunikację. A w takim okopie to bym zginął w pięć minut bez pożytku.

Powinna być jakaś kwalifikacja ze względu na umiejętności
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomas7
tomas7 05.04.2026, 20:21:12 via Wykop
  • 5
Ostatnio oglądałem Tytanik z moim 6 letnim synem. Film zrobił na nim wrażenie a na mnie zrobiły wrażenie jego pytania. Np " Tato, dlaczego w pierwszej kolejności ratuje się kobiety i dzieci". I właśnie oczami dziecka zrozumiałem że to cholernie niesprawiedliwe. Tak samo walka w wojnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

491

Miało być ekologicznie i taniej. W praktyce kończy się wizytą u mechanika

Miało być ekologicznie i taniej. W praktyce kończy się wizytą u mechanika

Auto gaśnie na światłach i odpala ponownie po puszczeniu hamulca, wszystko działa tak, jak powinno.... tylko wszystko szybko się zużywa... Gdyby to tylko mógł ktoś wcześniej przewidzieć... ;)

konkarne
z
moto.pl
dodany: 04.04.2026, 10:56:36
  • 311
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    ciekawostki
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
tomas7
tomas7 05.04.2026, 06:24:26 via Wykop
  • 4
Ja w astrze k z 2019 niem moglem tego wylaczyc więc wypisałem czujnik zamknięcia maski i dzięki temu nie mam tego systemu. A czy maska zamknięta widzę więc czujnik nie potrzebny.

Pytanie do ekspertów, wydaje mi się ze jakieś podzespoły są trwalsze właśnie by ten system działał, i mam nadzieję że dzięki temu że go nie używam to wszystko dłużej pochodzi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomas7
tomas7 05.04.2026, 06:26:33 via Wykop
  • 1
@KRogala2512: najlepiej mieć dwa, bo w trasę się elektryk nadal nie nadaje ;(
tomas7
tomas7 05.04.2026, 08:38:42 via Wykop
  • 0
@KRogala2512:

kurcze, szkoda zs tego nie wiedzialem i jezdze elektrykiem w trasy :(


Spoko to ile by Ci zajęła moja trasa, Wrocław - KRK ? Ja jadę takie coś 8h, ruszamy o 18 by okolo 6 rano być na miejscu
Dzięki temu 3 dzieci nie wywija za dużo, a głównie śpią. Około 1000km. Ile byś to elektrykiem przejechał z ciekawości
tomas7
tomas7 05.04.2026, 10:18:47 via Wykop
  • 0
@KRogala2512
Krk, to taka miejscowość w chorwacji, jak nie wiesz co to to wpisz w google maps ;) to jest na tym samym półwyspie co Baška

Samolot odpada, ja mam duzo sprzętu , deski, kite i masę innych rzeczy do nukrowania, dla całej rodziny to całą przyczepę biorę takze nie zabiore tego samolotem. Po za tym boję się latać zwłaszcza jak teraz ruscy GPS zagłuszają :)

Ale dobra, żebym się jakichś konkretów w
tomas7
tomas7 05.04.2026, 12:52:14 via Wykop
  • 0
@KRogala2512: no to szkoda też czuje że paliwo mega drogie więc na pewno kiedyś kupię ale jeszcze nie teraz. Za parę lat elektryki będą tańsze a sieć będzie bardziej dostępna.

Pamiętam jak wchodziły telefony, nokie miało parę osób na osiedlu, a dziś każdy ma po kilka smartfonów w kieszeni. Z elektrykami będzie to samo.

462

Nigeryjczyk przeprowadził niezależne IQ Testy w swoim kraju.

Nigeryjczyk przeprowadził niezależne IQ Testy w swoim kraju.

Jakie były rezultaty? Czy testy są rasistowskie?

editores
z
youtube.com
dodany: 22.03.2026, 02:22:02
  • 254
  • #
    afryka
tomas7
tomas7 05.04.2026, 08:36:51 via Wykop
  • 0
Ma ktoś mirror bo spadlo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

446

Niemiecki przemysł motoryzacyjny upada. Chińczycy przejmują rynek

Niemiecki przemysł motoryzacyjny upada. Chińczycy przejmują rynek

Niemiecka motoryzacja znalazła się w najgorszym kryzysie od dekad. Sprzedaż spada, bankructwa dostawców rosną, a chińskie marki przejmują rynek w Europie i na świecie. Eksperci mówią o punkcie zwrotnym, który może zakończyć dominację Niemiec w branży.

Nick7C5
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 31.03.2026, 14:20:11
  • 225
  • #
    niemcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
  • #
    chiny
  • #
    przemysl
  • #
    europa
tomas7
tomas7 01.04.2026, 21:32:48 via Wykop
  • 0
Aut zaczyna być za dużo. Za parę lat korki u nas będą jak w Niemczech
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1837

Wypadek kolumny z Szydło. Prokuratura: Oficerowie BOR kłamali

Wypadek kolumny z Szydło. Prokuratura: Oficerowie BOR kłamali

Prokuratura postawiła ośmiu oficerom BOR zarzuty dotyczące składania fałszywych zeznań oraz zatajenia prawdy. Analiza materiałów dotyczących dawnego wypadku potwierdziła część wcześniejszych ustaleń dziennikarskich. Postępowanie trwa, a śledczy prowadzą dalsze czynności.

Nick7C5
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 31.03.2026, 19:02:10
  • 152
  • #
    prokuratura
  • #
    postepowanie
  • #
    sledztwo
  • #
    analiza
  • #
    dokumenty
  • #
    polityka
tomas7
tomas7 31.03.2026, 20:30:45 via Wykop
  • 0
@funksik:

to juz wypadku nie można mieć? Co oni OC nie mieli?


To nie takie proste, wieziesz polityka to Twoja praca. To nie jest zwykły wypadek, to jest koniec kariery w takiej sytuacji

2873

Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce

Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce

Jak tam rynek mieszkan? Nadal bedziecie sie klocic o jakies 3 albo 5 klitek u jednego czlowieka? FUNDUSZE i FIRMY to jest wrog ludzkości a nie twoj sąsiad.

JanTadeusz
z
money.pl
dodany: 27.03.2026, 10:54:30
  • 572
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
tomas7
tomas7 27.03.2026, 12:25:20 via Wykop
  • 5
teoretycznie moze dojsc do sytuacji ze kiedys nie bedzie prywatnych nieruchomości. ciekawe jest czy sa jakies dane ile mieszkan / domow znajduej sie w rekach prywatnych a ile w firmowych i jakie jest 'ratio' na przestrzeni lat. Moze sie okazac ze coraz mniej nieruchomosci mozna kupic w ogole
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1306

Powrót wymiennych baterii coraz bliżej. Czy giganci są gotowi na unijne regulacj

Powrót wymiennych baterii coraz bliżej. Czy giganci są gotowi na unijne regulacj

Rezygnacja z łatwo wymiennych baterii była uznawana za jedną z najbardziej irytujących decyzji producentów m.in. smartfo

android_com_pl
z
android.com.pl
dodany: 26.03.2026, 08:03:12
  • 452
  • #
    ue
  • #
    baterie
  • #
    telefony
  • #
    elektronika
  • #
    ciekawostki
tomas7
tomas7 27.03.2026, 09:16:28 via Wykop
  • 0
Tak samo baterie do roznych zegarkow, ksiazeczek grajacych, pilotow malutkich, zabawek dla dzieci. ilekros moje dzieciaki dostaja zabawke to jest inny typ baterii. mam w szufladzie z 10 rodzajow. to jest po prostu glupota, zysk kosztem srodowiska
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

633

Lidl Pl vs Lidl UK

Lidl Pl vs Lidl UK

Właśnie wyświetliła mi się reklama na wykopie. Dopiero co widziałem podobną na stronie UK. Wygląda na to że Arnold nie wpływa dobrze na ceny w PL.

MultiDominion
z
wykop.pl
dodany: 22.03.2026, 22:58:30
  • 141
  • #
    lidl
  • #
    pl
  • #
    uk
tomas7
tomas7 23.03.2026, 08:50:58 via Wykop
  • -8
@Kasmizar: nic tylko nakupic tam przywieźć i sprzedawac pod lidlem taniej
tomas7
tomas7 23.03.2026, 08:52:38 via Wykop
  • 0
@werfogd:
ja to mam ale martwi mnie co robie środowisku, po prostu zaden kwiatek nie ma szans i owady gina. polecam wydzielone łaki kwietne

690

Bezpośrednio na kartę płatniczą. IKEA zwraca kaucję inaczej niż Lidl i Biedronka

Bezpośrednio na kartę płatniczą. IKEA zwraca kaucję inaczej niż Lidl i Biedronka

W przeciwieństwie do butelkomatów np. w Lidlu czy Biedronce, IKEA umożliwia konsumentom zwrot kaucji bezpośrednio na kartę płatniczą. Sieć postawiła butelkomaty w 11 sklepach w całej Polsce.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 21.03.2026, 16:14:59
  • 151
  • #
    kaucja
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ikea
tomas7
tomas7 22.03.2026, 05:41:40 via Wykop
  • 1
@Darth_Father: koniec końców Ikea nie udostępniła nagrań :( a szkoda bo było by wiadomo co tam się dokładnie stało. A tak mamy jeden obóz który go broni, drugi obóz który go nienawidzi.

Słyszałem wersje że chodziło o jedną patelnie, ale słyszałem też wersję że skasował tylko jedna rzecz a "kupił" mnóstwo innych
tomas7
tomas7 22.03.2026, 05:45:48 via Wykop
  • -3
Świetnie! To naprawdę uprości życie, jeszcze tylko żeby butelkomaty działały zawsze. W Lidlu fajnie to działa, wciskasz dzwonek i po 5 min stania można wrzucać. Następnie chyc z kuponem na parę złotych można sobie kupić gazetke czy bułeczkę. Piękne to jest
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomas7
tomas7 22.03.2026, 09:09:50 via Wykop
  • 0
@chilon: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

595

108 000 zł na dziecko od państwa i zero efektu. 10 lat programu 500+ w liczbach

108 000 zł na dziecko od państwa i zero efektu. 10 lat programu 500+ w liczbach

Wielokrotnie na łamach Bezprawnika poruszałem problem coraz gorszego wskaźnika dzietności w Polsce. Nie jest to zeszłoroczny problem, a już niemal równe 10 lat temu rząd Prawa i Sprawiedliwości wprowadził program 500+, który miał zachęcić Polaków do zakładania rodzin i rodzenia dzieci. Jak wiemy

Stopa_Szopa
z
bezprawnik.pl
dodany: 16.03.2026, 22:19:27
  • 239
  • #
    80
  • #
    plus
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    dzietnoscwpolsce
tomas7
tomas7 17.03.2026, 23:25:18 via Wykop
  • 0
@uprowadzenie-koparki: a jak ktoś próbuje i nie może? U mnie 5 lat staran, poronienia, eh, skończyliśmy z trójką ;(

287

Czy można naprawić świat, poprawiając słownik?

Czy można naprawić świat, poprawiając słownik?

Język polski przestaje podlegać naturalnej ewolucji. Dziś zmiany próbują narzucić ideologia, polityka i empatia bądź jej pozory. Polszczyzna traci prostotę i logikę, a skonstruowanie zwykłego zdania przypomina spacer po polu minowym, bo jeśli nie trafimy w oczekiwania odbiorców, czeka nas krytyka.

WroTaMar
z
trojmiasto.pl
dodany: 14.03.2026, 19:23:44
  • 185
  • #
    jezykpolski
  • #
    grammarnazi
  • #
    jezykiobce
  • #
    naukajezykow
  • #
    nauka
  • #
    filozofia
tomas7
tomas7 15.03.2026, 21:54:02 via Wykop
  • -6
Usunąć ó, oraz ch, proste i nikomu nie będzie przeszkadzać. Następnie
rz też wolałbym zamienić na ż zawsze.
Na świecie są ważniejsze problemy niż ortografia, która jest problemem sztucznym. Pielęgnowana dla idei
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomas7
tomas7 16.03.2026, 07:50:01 via Wykop
  • -2
@4TTTT:
czytamy ze zroumieniem, ja tez nie mam z tym problemu, uzywam ortigrafii tak jak mnie uczono. ale z perspektywy czasu uważam że czas spedzony na nauce wyjatkow, wkuwanie wyrazów typu 'tchórz' itp mogłem spożytkować lepiej.
tomas7
tomas7 17.03.2026, 05:51:22 via Wykop
  • 1
@ApageZ: temat dla mnie aktualny, bo widzę jak moje dzieci tracą na to czas. Życie jest krótkie

275

Mentzen ostrzega przed SAFE 0 proc i roastuje pomysł Nawrockiego i Glapińskiego

w skrócie: SAFE europejski bardzo bezpieczny, prezydencki SAFE 0% bardzo niebezpieczny ale i tak odmroźmy sobie ręce na złość UE i nie bierzmy kredytu z UE

bn1776
z
youtube.com
dodany: 13.03.2026, 12:01:26
  • 118
  • #
    polityka
  • #
    programsafe
  • #
    nawrocki
  • #
    mentzen
  • #
    mentzengrilluje
tomas7
tomas7 14.03.2026, 08:50:15 via Wykop
  • -2
@Luperek: pomyliły ci się osoby

702

Prawo jazdy: darmowa baza pytań w Anki (Open Source)

Prawo jazdy: darmowa baza pytań w Anki (Open Source)

Stworzyłem open-source projekt, który z materiałów MI (Excel + .zip z multimediami) generuje talię Anki z pełną bazą pytań na egz. teoret. na prawo jazdy (patrz godlark.github.io/prawojazdy/) Ucz się za darmo bez płatnych serwisów, z lepszym mechanizmem powtórek niż na komercyjnych stronach.

gladrok
z
xn--darmowaszkoajazdy-d4c.pl
dodany: 13.03.2026, 10:54:53
  • 121
  • #
    darmowe
  • #
    prawojazdy
  • #
    opensource
  • #
    programowanie
  • #
    nauka
  • #
    anki
tomas7
tomas7 14.03.2026, 07:35:36 via Wykop
  • 4
Przecież to powinno być publiczne na stronie gov pl. Pytań jest na tyle dużo że bez nauki nie da się nie zdac
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ketrab77
Ketrab77
12.03.2026, 09:22:24
  • 3254
Polska policja to nieśmieszny żart. W sobotę w mojego trzylatka wjechał z dużą prędkością 12 latek na wielkiej, odblokowanej hulajnodze, był bez opiekuna. Sytuacja miała miejsce na placu zabaw, na ścieżce przy piaskownicy, pod kilkoma kamerami, dosłownie. Na miejscu była moja kobieta, wyciągnęła synka spod hulajnogi i kazała młodemu dzwonić po matkę. Po chwili na miejsce przyszły dwa wydziarane patologiczne glonojady, typowe wulgarne karyniska, były agresywne i pruły się o rysę na
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomas7
tomas7 12.03.2026, 23:51:27 via Wykop
  • 0
@Ketrab77: standard, im się nie chce, a co do kamer, to to jest stary heca, nie ma że zgrasz na jakąs chmurę, mnie kiedyś poproszono o przyniesienie płyty CD z nagraniem. W 2025 roku....
Wkurzyłem się i wysłałem im mailem ale do akt chcieli na płycie. Albo się nie liczy:D. No to pytam, a skąd ja mam wam CD wziąć nawet nagrywarki od 10 lat nie mam - policjant się
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
  • Strona 3 z 13
  • >
  • Czytam wykop podczas kompilacji

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia