i nie ważne ile zarobi, 2k co miesiąc sie należy + dochodowy oczywiście.
A wielka korpo żąda sama od siebie miliony za logo zarejestrowane gdzieś na wyspach i ma stratę z tego tytułu.
a jak cos jednak zarobi do 1.5% CIT
albo UoP drugi próg dochodowy i 32% do skarbówki, a korpo CIT 1.5%

















🔥 Gravity Circuit za D̲A̲R̲M̲O̲ na STEAM 🔥
📊 OCENY:
Gravity