Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
terenn
terenn

terenn

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8294
  • Znaleziska 8264
  • Mikroblog 30
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4

322

Nawrocki odpowiedział na wywiad Zełenskiego. "Myli się"

Nawrocki odpowiedział na wywiad Zełenskiego. "Myli się"

Wołodymyrze drogi, panie prezydencie. Spór w ogóle nie dotyka wewnętrznych kwestii Polski. Te nie istnieją, bo wszyscy Polacy wiedzą i rozumieją, ile zła zrobili Polsce, w Polsce, Polkom, Polakom, polskim dzieciom ukraińscy nacjonaliści. Myli się prezydent Zełenski - dodał gospodarz Pałacu Prezydenc

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 14:40:33
  • 233
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    polityka
terenn
terenn
terenn przedwczoraj, 23:08:25 via Wykop
  • -5
Putin się cieszy z tego wariata.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

terenn
terenn
terenn 6 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
@wujek_stiopa: polska nie jest dla ukr najważniejsza tomwiadomo od dawna... Tylko nie wiedząc czemu PiS tak właził i w d--a rzope

20

Koniec tyranii w blokach. Wspólnoty dostaną narzędzie do walki z problematycznym

Koniec tyranii w blokach. Wspólnoty dostaną narzędzie do walki z problematycznym

Właścicieli mieszkań w blokach czekają spore zmiany. Już niedługo najprawdopodobniej wejdzie w życie nowelizacja ustawy

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: przedwczoraj, 06:09:17
  • 12
  • #
    spoldzielnia
  • #
    uchwala
  • #
    wspolnotamieszkaniowa
  • #
    blok
terenn
terenn
terenn przedwczoraj, 23:18:23 via Wykop
  • 0
Gotowanie żaby...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

68

Prezydent Nawrocki o kryzysie męskości i kryzysie demograficznym

Prezydent Nawrocki o kryzysie męskości i kryzysie demograficznym

"Mężczyzna jest od tego, żeby rozwiązywać problemy i nie wahać się, czy założyć rodzinę. [...] Nie zastanawiałem się, czy rodzina mi się opłaci, po prostu chciałem mieć zonę i dzieci. Uważałem to za swój obowiązek."

framugabezdrzwi
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 11:42:15
  • 66
  • #
    demografia
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
terenn
terenn
terenn przedwczoraj, 23:12:26 via Wykop
  • 0
A teraz... Kawalerki to mi ludzie oddaja za darmo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

704

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Prezydent Karol Nawrocki mówił w poniedziałek, że w całej Europie nastąpiła eksplozja bezdzietności, a błędem państw zachodnich było uleganie presji migracyjnej. To nie jest i nie będzie polska droga, będzie nią postawienie na polską rodzinę i systemy prawne walczące z kryzysem demograficznym do

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: przedwczoraj, 14:26:22
  • 288
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    zwiazki
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
terenn
terenn
terenn przedwczoraj, 15:28:17 via Wykop
  • -26
Bykowe powinno zostać wprowadzone natychmiast od 18 roku życia a system edukacji też powinien się zmienić by kobiety mogły rodzić pierwsze dziecko do 25 roku życia. Niestety nic nie przeterminuje się tak szybko jak kobiety jak starają się o dziecko w wieku lat 30 to już zazwyczaj kończy się na psie albo kocie.
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

terenn
terenn
terenn przedwczoraj, 18:51:31 via Wykop
  • 0
@Qullion: kiedyś była mniejsza dostępność mieszkań a dzietność była dużo większą tu nie mieszkania są problemem. Żyje się najwygodniej w historii ludzkości masz wszystko co chcesz. Tylko oczekiwania z kosmosu ludzie mają
terenn
terenn
terenn przedwczoraj, 18:52:28 via Wykop
  • 1
@robert_przylbica: a to sorry jak nie chcą to nie będą kiedyś norma była 1 dziecko przed 22 i jakoś też się naskakały.
terenn
terenn
terenn przedwczoraj, 18:53:45 via Wykop
  • 1
@jozek99: też. Ogólnie bykowe tyczyło się obydwu płuci
terenn
terenn
terenn przedwczoraj, 21:33:06 via Wykop
  • 1
@jozek99: totalne bzdury ale minuta w Google wszystko może ci wyjaśnić
terenn - @jozek99: totalne bzdury ale minuta w Google wszystko może ci wyjaśnić

źródło: 39360

Pobierz

340

Polskie kopalnie pójdą za bezcen. Były miliardy zysków; jest bankructwo

Polskie kopalnie pójdą za bezcen. Były miliardy zysków; jest bankructwo

Związkowcy z Jastrzębskiej Spółki Węglowej ostrzegli przed nieuchronną upadłością spółki w nietypowym manifeście. Konflikt interesów, zarzuty o rażące zaniechania i widmo przejęcia strategicznych aktywów przez obcy kapitał. To nie kolejny rutynowy spór płacowy, ale otwarta walka o przetrwanie kluczo

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 07:21:37
  • 122
  • #
    slask
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
terenn
terenn
terenn przedwczoraj, 15:25:55 via Wykop
  • 16
A to właśnie związkowcom trzeba podziękować za taki stan rzeczy że się w Polsce przestało opłacać wydobywać węgiel....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

932

Odejście z partii to za mało. Lekarz-milioner powinien zwrócić pieniądze?

Odejście z partii to za mało. Lekarz-milioner powinien zwrócić pieniądze?

Dawid Kacprzyk, lekarz-radny-milioner, zrezygnował z członkostwa w Koalicji Obywatelskiej. To było zapewne wyjście "honorowe", żeby partia nie musiała go wyrzucać siłą. Działania podjęła Naczelna Izba Lekarska, rząd. Ale Polacy zdają się mieć jasne zdanie, że to wszystko za mało.

Akinori456
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 08:08:54
  • 112
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
terenn
terenn
terenn 21.06.2026, 13:10:07 via Wykop
  • 0
Czemu ma zwracać uczciwie zarobione pieniądze!
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

terenn
terenn
terenn przedwczoraj, 07:26:17 via Wykop
  • 0
@DomiL: no jak nie zarobił taki był stawki na tamten dzień chodził do pracy więc zarabiał.

38

Mussolini otrzymał order Białego Orła

Mussolini otrzymał order Białego Orła

Okazuje się, że Benito Mussoliniemu nadal nie odebrano Orderu Orła Białego. To samo dotyczy carycy Katarzyny II czy Gerharda Schrödera. Można pomyśleć: "lewackie gadanie..." Otóż sprawę opisuje Piotr Lisiewicz w Gazecie Polskiej. To nie koniec absurdów, lista jest długa.

Etyczna_Pogarda
z
gazetapolska.pl
dodany: 21.06.2026, 11:21:22
  • 31
  • #
    ukraina
  • #
    zelensky
  • #
    nawrocki
  • #
    wojna
  • #
    hitler
  • #
    stalin
terenn
terenn
terenn 21.06.2026, 21:19:25 via Wykop
  • -1
Przecież to zwykla blaszka wymyślona ppntybby ludzie myśleli że są wyjątkowi. Kto to łyka w ogóle.
https://youtu.be/x6NcXQBTbLc
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

356

AFERA Zabijają koty na terenie firmy w Mysłowicach

Zaczyna się robić głośno w okół tej sprawy w Mysłowicach 

pogromca_neuropkuf
z
wykop.pl
dodany: 17.06.2026, 11:54:09
  • 94
  • #
    koty
  • #
    kitku
  • #
    slask
  • #
    afera
  • #
    wykop
terenn
terenn
terenn 18.06.2026, 07:46:19 via Wykop
  • -3
I bardzo dobrze. Czemu koty wino biegają? I zabijają okoloczne ptactwo, jaszczurki , gady? Szczają swoim smrodem gdzie popadnie? Gdzie są właściciele tych zwierząt?
  • 18
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

terenn
terenn
terenn 18.06.2026, 14:27:40 via Wykop
  • -3
@eNse: szop też jest bezdomny i mam nadzieję że będzie można niedługo do nich strzelać cały rok. To że jest bezdomny co mnie obchodzi skoro jest niedobry dla naszego ekosystemu
terenn
terenn
terenn 18.06.2026, 14:29:01 via Wykop
  • -1
@vVXVv: o czym ty do mnie rozmawiasz. To w ogóle miało być pod tym wpisem?
terenn
terenn
terenn 18.06.2026, 20:17:06 via Wykop
  • -1
@RG66: no nie nie było tyle kotów biegających w miastach a tym bardziej na wsiach. Kiedyś to była normalna że jak kot miał zbyt dużo potomstwa to worek kamyczek rzeczka i po sprawie. Kotów na gospodarstwie było jeden góra dwa i tyle. To ty nie ogarniasz że bambini są ludzie wszedł na wyjątkowy poziom. Kiedyś w bloku jedna osoba miała kota a teraz w co drugim mieszkaniu jest kot.
terenn
terenn
terenn 19.06.2026, 08:08:50 via Wykop
  • 0
@RG66: bardzo dużo się zmieniło całkowicie podejście do zwierząt w domach na wsi się zmieniło ludzie zaczęli trzymać psy w domu nie na podwórku tak samo z kotami to nie chodzi o kit tylko o świateł pogląd który przez ostatnią dekadę zmienił się diametralnie. Jest pełno ludzi którzy kupują koty puszczają je i tylko karmią jak bezpańskie. I tak jest na wsiach tak jest w miastach a potem właśnie stają
terenn
terenn
terenn 19.06.2026, 15:37:07 via Wykop
  • 0
@RG66: https://www.facebook.com/share/r/186r9qXk8b/

To zobacz
terenn
terenn
terenn 19.06.2026, 17:15:35 via Wykop
  • 0
@RG66: te zwierzaki nie są fajne zrozum to w końcu. One są fajne w domu jak je glaszczesz i dajesz miskę a jak trafiają na przyrodę są mega nie fajne
terenn
terenn
terenn 19.06.2026, 20:47:33 via Wykop
  • 0
@RG66: a Tomasz Kot mój samochód i śmierdząca szczochy.... Dlaczego ja mam to tolerować
?
terenn - @RG66:  a Tomasz Kot mój samochód i śmierdząca szczochy.... Dlaczego ja mam ...

źródło: 39016

Pobierz
terenn
terenn
terenn 20.06.2026, 09:15:53 via Wykop
  • 0
@RG66: ciekawe jakby tobie wchodził w szkode... Bo jak domniema nie masz za wiele i żyjesz w brudzie więc dla ciebie obsrane rzeczy są okej.
terenn
terenn
terenn 20.06.2026, 22:35:35 via Wykop
  • 0
@RG66: taka szkoda że rozłożyłem sobie jacuzzi do której zapłaciłem 6,5 klocka szedł kot rozwalił pazurkami niecka która kosztuje raptem 3000.... Poszedłem na kolejnego właściciela kota który to zrobił niestety również się go wyparł. Jestem w takiej sytuacji w których ty w ogóle nie jesteś w stanie ogarnąć i nie chce mi się tobie tłumaczyć że zwierzę które nie występują u nas naturalnie są po prostu zagrożeniem dla ekosystemu a

593

Radiowóz wjechał w tył auta przed przejściem.

Radiowóz wjechał w tył auta przed przejściem.

Jak policja ucina rozmowy z kierowcami po stłuczce? Nie zachowała Pani/Pan bezpiecznej odległości, muszę wypisać mandat. W piątek rano na ulicy Świętokrzyskiej warszawski patrol policji także nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał w tył auta. Tu jednak skończyło się tylko na pouczeniu.

Gandalf_bialy
z
moto.pl
dodany: 19.06.2026, 12:44:29
  • 205
  • #
    polska
  • #
    policja
terenn
terenn
terenn 19.06.2026, 19:19:43 via Wykop
  • 30
Jak kolizja może się skończyć na pouczeniu?.mandat tysiak minimum.. za to samo mija żona dostała 1030zl. I nie było gatki wcale.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

terenn
terenn
terenn 19.06.2026, 20:49:02 via Wykop
  • 13
@Raby: dla mnie ktoś ma w znajomych policjantów to jest zwykłym śmieciem.... Odpada mi policja bardzo zyskała respekt wśród społeczeństwa. Bardzo mocno banda ludzkich śmieci a kanały typu audyt obywatelski pokazują dokładnie jakiś sort ludzi tam pracuje.
terenn
terenn
terenn 20.06.2026, 09:17:22 via Wykop
  • -5
@blondasek1993: to już nie moja wina że nie masz pojęcia bo z tego co widzę wiele osób ma.

391

Liczba urodzeń w Korei wzrosła w marcu o prawie 20% r/r

Liczba urodzeń w Korei wzrosła w marcu o prawie 20% r/r

W marcu liczba urodzeń wzrosła w Korei Południowej o prawie 20% w stosunku do zeszłego roku. Od 2 lat notują wzrosty liczby urodzeń. Czyżby odbili się od dna?

zmarnowany_czas
z
en.sedaily.com
dodany: 19.06.2026, 13:05:23
  • 245
  • #
    korea
  • #
    demografia
  • #
    wydarzenia
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    rodzice
terenn
terenn
terenn 20.06.2026, 09:10:43 via Wykop
  • -3
Tak na 100 nowych małżeństw zamiast 2 dzieci jest 2.2 dziecka... Odbiło się że hoho
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

424

Kompilacja najlepszych ujęć z dzisiejszej imprezy u Putina

Kompilacja najlepszych ujęć z dzisiejszej imprezy u Putina

Latają drony, rakiety, pokrywy silosów z ropą, bluzgi, strach, panika, przerażenie, szok i niedowierzanie. Tak wiele emocji, a tylko dwie minuty filmu. To jeden z tych gorszych dni tej trzydniowej operacji. Dziś Władymir weźmie tabletki i położy się wcześniej. Jutro wstanie kolejny dzień. Głowa do g

dict
z
x.com
dodany: 18.06.2026, 17:02:08
  • 101
  • #
    rosja
  • #
    moskwa
  • #
    wojnanaukrainie
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    polityka
terenn
terenn
terenn 18.06.2026, 22:29:05 via Wykop
  • 1
@Bf109: próbowałeś kiedyś jadąc samochodem tak z 50km/h złapać muchę w garść?

1236

"Przepraszam, ale pierwszeństwo mają Ukraińcy.. Bojkotujemy żabkę na białołęce?

"Przepraszam, ale pierwszeństwo mają Ukraińcy.. Bojkotujemy żabkę na białołęce?

Czy stajemy się obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju?

kmwtq
z
x.com
dodany: 17.06.2026, 11:05:42
  • 138
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zabka
  • #
    afera
terenn
terenn
terenn 18.06.2026, 07:53:57 via Wykop
  • -12
Prowadzę wynajem pokoi w Warszawie na długo termin i robię dokładnie tak samo:
A dlaczego?
Polak: roszczeniowy nieumyty siejący bród wokół siebie problematyczny typ który zawsze jak płacimto.mi się ręka trzęsie. W pracy robi podobnie podejrzewam podobnie w stanie się w niej utrzymać dłużej. Problemy z płatnościami i spokojem w lokalu norma.
Z ukr. Nie ma takich problemów bo jakoś im chyba bardziej zależy na godnym życiu niż Polakom.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

461

Jeremy Clarkson ma agresywną formę raka prostaty. Choroba wykryta wcześnie

Jeremy Clarkson ma agresywną formę raka prostaty. Choroba wykryta wcześnie

Popularny brytyjski prezenter Jeremy Clarkson ujawnił, że zmaga się z agresywną formą raka prostaty. O swojej diagnozie

lipson
z
farmer.pl
dodany: 17.06.2026, 11:16:21
  • 65
  • #
    topgear
  • #
    motoryzacja
  • #
    clarkson
terenn
terenn
terenn 18.06.2026, 07:48:24 via Wykop
  • -3
Tak to jest jak się za mało bzyka. Facecie jak kobieta za często mówi wam nie to szukajcie innej szkoda życia dla smętnej baby z ciagłymi humorami.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

terenn
terenn
terenn 18.06.2026, 07:49:14 via Wykop
  • -4
@r5678: złapać to można grypę albo rzeżączke a nie raka.

650

Lekarze zarabiają nawet 300 złotych za godzinę. Ujawnili stawki

Lekarze zarabiają nawet 300 złotych za godzinę. Ujawnili stawki

Dyskusja o zarobkach lekarzy nabrała rozpędu po ujawnieniu dochodów młodego lekarza z Warszawy, który w ciągu roku zarobił 1.6mln. Lekarze mówią wprost o swoich zarobkach. "Poniżej 220 zł za godzinę nie schodzę".

motvik
z
biznes.interia.pl
dodany: 17.06.2026, 14:01:00
  • 164
  • #
    biznes
  • #
    lekarze
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
terenn
terenn
terenn 17.06.2026, 19:30:57 via Wykop
  • 0
Szczerze powiem to jakoś strasznie miało.... Tyle to dobry fizol spawacz konstrukcji albo coś takiego na krajach skandynawskich zarobię bez problemu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

614

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki

MalyKrzys
z
businessinsider.com.pl
dodany: 15.06.2026, 08:21:37
  • 393
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    jedzenie71
terenn
terenn
terenn 15.06.2026, 13:01:51 via Wykop
  • -2
W Polsce nigdy nie daje napiwków ale jak gdzieś jeżdżę za granicę to z miłą chęcią jak jestem słabo obsłużony to jeszcze na złość dama tak 3% wartości rachunku... I patrzcie się wtedy głęboko w oczy temu który obsługiwał i odwali manianę A jeśli ktoś spoko obsłużył to 10% mu dorzucę.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

terenn
terenn
terenn 15.06.2026, 22:46:38 via Wykop
  • -1
@LukCzu: tak daje prawie zawsze ale właśnie czasem obrzydliwie mały tak samo jak starania osoby obsługującej.

152

Ukraiński rząd wykorzystuje polskie samochody do łapania mężczyzn z ulic

Ukraiński rząd wykorzystuje polskie samochody do łapania mężczyzn z ulic

Ukraiński rząd wykorzystuje polskie samochody do łapania mężczyzn z ulic w celu wysłania ich na prawie pewną śmierć na front.

DziobakPepe
z
streamable.com
dodany: 14.06.2026, 15:52:57
  • 110
  • #
    ukraina
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    zbrodniarzewojny
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
terenn
terenn
terenn 15.06.2026, 08:21:52 via Wykop
  • 1
Będzie z niego wzorowy wojskowy... Będzie zaciekle walczył.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

397

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Premier Donald Tusk poinformował w sobotę, że rząd latem zakończy projekt dotyczący cen paliw.

kornik1982
z
bankier.pl
dodany: 14.06.2026, 17:16:51
  • 216
  • #
    paliwo
  • #
    benzyna
  • #
    cenypaliw
  • #
    orlen
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
terenn
terenn
terenn 15.06.2026, 07:19:16 via Wykop
  • -3
Przez CPN najbardziej dostali przedsiębiorcy firmy i rolnicy... I ci którzy jeżdżą na gazie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

518

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Mieszkaniec Płocka (Mazowieckie) nakleił na nieprawidłowo zaparkowanym aucie dwie naklejki, uszkadzając lakier samochodu i powodujac straty w wysokosci 5000zl. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Może mu za to grozić nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dorodny_Wieprz
z
tvn24.pl
dodany: 12.06.2026, 21:02:32
  • 381
  • #
    stopcham
  • #
    samochody
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
terenn
terenn
terenn 13.06.2026, 22:56:40 via Wykop
  • 7
I prawidłowo naklejanie cokolwiek na lakier bez zgody właściciela powinno być surowo karane. Na szybę no to jeszcze ujdzie natomiast na lakier naprawdę brak fantazji
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

terenn
terenn
terenn 14.06.2026, 20:55:47 via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: to że źle parkuje to możesz mu samochód spalić?
terenn
terenn
terenn 15.06.2026, 07:18:00 via Wykop
  • -1
@niedorzecznybubr: to jak ty krzykniesz następnym razem zbyt głośno to mam nadzieję że ktoś wyrwie ci język.

589

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W nagrzanym samochodzie pozostawione były zwierzęta - koń oraz dwa gołębie.

Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: 12.06.2026, 21:59:49
  • 118
  • #
    warszawa
  • #
    stolica
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
terenn
terenn
terenn 13.06.2026, 23:03:02 via Wykop
  • 1
Nakręcili aferę jak on normalnie był zadowolony miał otwartą szybę i to był mały kucyk. Nawet nie bardzo chętnie chciał wysiadać do obcych ludzi i czekał na właściciela. Ale oczywiście wszyscy nakręcili aferę
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

597

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zuckerberg wyraźnie powiedział inwestorom, że ostatnie zwolnienia Meta były spowodowane pilną potrzebą zrównoważenia ogromnych wydatków na sprzęt i badania nad sztuczną inteligencją, a nie bezpośrednim zastąpieniem ludzkich miejsc pracy przez zautomatyzowane algorytmy.

DriveSpace
z
timesofindia.indiatimes.com
dodany: 13.06.2026, 08:57:13
  • 104
  • #
    facebook
  • #
    it
  • #
    praca
  • #
    usa
terenn
terenn
terenn 13.06.2026, 22:57:25 via Wykop
  • 0
Sztuczna inteligencja zaczyna działać w praktyce...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Jeszcze Czego

  • Poważnie to się w grobie leży. A ludzie sztywni krótko żyją.
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking