Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
refflux

refflux

Dołączył 6 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 951
  • Znaleziska 930
  • Mikroblog 21
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
refflux
refflux 07.04.2026, 06:27:19
  • 4
Wiem, że fejk. Szczerba by tak nie powiedział. On by się zapytał, czy najpierw zacząć kłamać (po peowsku - lać czystą wodę) na X, czy od razu do tv z tym iść.
refflux - Wiem, że fejk. Szczerba by tak nie powiedział. On by się zapytał, czy najpi...

źródło: 30581

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
07.04.2026, 06:28:36 via Wypiek
  • 26
@refflux ok Darek
  • Odpowiedz
kjubikul
kjubikul
07.04.2026, 10:38:51 via Wykop
  • 1
@refflux: taguj te pisowskie wysrywy
  • Odpowiedz

579

Polska musi zapłacić 6 mld zł za szczepionki Pfizera. Cieszyński tłumaczy

Polska musi zapłacić 6 mld zł za szczepionki Pfizera. Cieszyński tłumaczy

Polska ma zapłacić prawie 6 mld zł firmie Pfizer za nieopłacone szczepionki przeciw COVID. Były wiceminister zdrowia odpowiada. "Wiedzieliśmy, że tego nie wykorzystamy". WIEDZIAŁ TEŻ O RESPIRATORACH I MASECZKACH. CI LUDZIE TAK MAJĄ

gheost1410
z
fakt.pl
dodany: 02.04.2026, 13:40:40
  • 115
  • #
    pis
  • #
    dobrazmiana
  • #
    polska
  • #
    covid
  • #
    szczepionki
refflux
refflux 02.04.2026, 18:53:19 via Wykop
  • 14
@Figlo66: a pamiętasz kto namawiał do szczepień i do segregacji w miejscach publicznych? Czy tu już są luki w pamięci?

Kiedy wy się k---a nauczycie, że pis=po? Kiedy?
refflux
refflux 03.04.2026, 07:10:24 via Wykop
  • 2
@sww44: no już. Rozróżniają. To nauczony, że po=pis?

1476

Za to zapłaciłeś: siłownia dla bobrów, detektyw, droga dla amfibii,port widmo...

Za to zapłaciłeś: siłownia dla bobrów, detektyw, droga dla amfibii,port widmo...

To nie jest żart, tylko przykłady z Czarnej Księgi wydatków publicznych 2026: 61,5 tys. zł za siłownię postawioną w błocie w Ignatkach-Osiedlu, co najmniej 220 tys. zł na szukanie podsłuchów u marszałka Małopolski i 7,5 mln zł na obwodnicę Bolesławia, którą po kilku miesiącach zamknięto, bo stanęł

Pan_od_Internetu
z
wei.org.pl
dodany: 02.04.2026, 12:21:44
  • 184
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
refflux
refflux 02.04.2026, 18:00:21 via Wykop
  • 13
@FoolyKewly: tak, te same. A co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
refflux
refflux 02.04.2026, 18:02:38 via Wykop
  • 17
@SepulkoZnawca: jakby się zaszczepili, to by wszyscy przeżyli... A nie, czekaj. Oni żyją.

Ginęli głównie ludzie, których nie przyjmowali do szpitala, zanim nie wyszedł im pozytywny wynik na modnā chorobę, a co za tym idzie -> dostawali ekstra pieniądze za takiego pacjenta. Biznes się kręcił, ludzie umierali.

A połowa niezaszczepionej polski nadal żyje. Żyje, bo wirus nagle zniknął, jak ruskie czolgi na upadline wjechały. Doktor fiutin wyleczył cały świat. A

1703

Ukrainiec zaatakował ekipę Książula. Wysoka kara i wydalenie go z Polski.

Ukrainiec zaatakował ekipę Książula. Wysoka kara i wydalenie go z Polski.

Jakiś czas temu Książulo z ekipą nagrywali odcinek w Krakowie, w drodze na jarmark wielkanocny, gdy podszedł do nich nieznajomy mężczyzna. W pewnym momencie mężczyzna wyciągnął nóż i zaczął grozić członkom ekipy. Okazuje się, że osobą, która groziła nożem był obywatel Ukrainy.

gerwazy-oko
z
boop.pl
dodany: 02.04.2026, 10:09:51
  • 312
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    ksiazulo
  • #
    informacje
  • #
    youtube
refflux
refflux 02.04.2026, 14:43:21 via Wykop
  • -19
@xpear: sprzątanie xD jak z jednej kupki zgarniesz łopatkę kurzu, a na drugą kupkę wysypiesz kubeł innego syfu, to nie sprzątasz, tylko śmieciarz bardziej.

popis to pispo. Jedno i to samo. Ale jak chcecie, to się pałujcie do jednych czy drugich.
refflux
refflux 02.04.2026, 16:26:35 via Wykop
  • -13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
refflux
refflux 02.04.2026, 17:56:20 via Wykop
  • -7
@inzynier_robert: peowcy też. Psy i dzieci.

313

Średnia porodów pikuje

Średnia porodów pikuje

Średnia liczba porodów na oddziałach położniczych z roku na rok jest coraz mniejsza. Jeszcze w 2017 r. było to 1019, w 2021 r. 924, a rok temu 698.

wykopowicz19870808
z
termedia.pl
dodany: 30.03.2026, 13:40:46
  • 358
  • #
    porody
  • #
    rodzina
  • #
    porodowki
  • #
    szpital
  • #
    szpitale
refflux
refflux 30.03.2026, 19:42:53 via Wykop
  • 73
@Jurand-ze-Spychowa: z ukrainy

852

UEFA ukarała klub za oprawę z wizerunkiem Jezusa

UEFA ukarała klub za oprawę z wizerunkiem Jezusa

Kara 40 tys. euro za oprawę z prawosławną ikoną Jezusa i hasłem "Niech nasza wiara zaprowadzi cię do zwycięstwa". Uzasadnienie: "Baner przedstawiał wiadomość uznaną za niewłaściwą dla wydarzenia sportowego i podważał reputację i uczciwość piłki nożnej oraz UEFA".

matixrr
z
weszlo.com
dodany: 28.03.2026, 11:18:23
  • 127
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    sport
  • #
    ligaeuropy
  • #
    mirkohooligans
  • #
    zydkrecikorba
refflux
refflux 28.03.2026, 17:03:23 via Wykop
  • 137
@Helix:
refflux - @Helix:

źródło: 29935

Pobierz

966

Andrzej Sapkowski: książka nie może kosztować więcej niż pół litra

Andrzej Sapkowski: książka nie może kosztować więcej niż pół litra

Andrzej Sapkowski, pisarz fantasy i twórca postaci Wiedźmina, uważa, że ludzie czytają mało książek, bo są one za drogie

MuchoMaas
z
pap.pl
dodany: 28.03.2026, 10:01:08
  • 472
  • #
    ksiazki
  • #
    czytajzwykopem
  • #
    literatura
  • #
    sapkowski
refflux
refflux 28.03.2026, 12:32:23 via Wykop
  • 6
@Danuel: podoba mi się to szufladkowanie. Uważanie się za kogoś lepszego, bo się książki czyta xD

Tak to właśnie jest z pseudointeligentami.

1105

Absurd w PKP Intercity: Pobierają kaucję za napoje, ale butelek nie przyjmują

Absurd w PKP Intercity: Pobierają kaucję za napoje, ale butelek nie przyjmują

System kaucyjny działa pół roku, ale już ujawnił sporo paradoksów i problemów. Przede wszystkim nie jest zbyt wygodny dla konsumentów, o czym łatwo się przekonać na przykładzie problemów z kaucją w pociągach.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 25.03.2026, 20:55:30
  • 140
  • #
    transport
  • #
    kolej
  • #
    pkp
  • #
    pociagi
  • #
    ekologia
  • #
    kaucja
refflux
refflux 26.03.2026, 14:21:46 via Wykop
  • 7
@scimotear: Braun

https://api.sejm.gov.pl/sejm/term9/votings/79/125/pdf

1117

Dlaczego paliwo kosztuje 9 zł, skoro ropa jest tańsza?

Dlaczego paliwo kosztuje 9 zł, skoro ropa jest tańsza?

Ropa tańsza o 30% w złotówkach, a na stacji drożej. Czy paliwo na stacji może być 1,3zł taniej? Wpis porównujący cenę paliwa marzec 2022 vs 2026.

sigillum
z
cenypaliw.fyi
dodany: 25.03.2026, 11:27:59
  • 266
  • #
    paliwo
  • #
    orlen
  • #
    podatki
  • #
    cenypaliw
refflux
refflux 26.03.2026, 10:53:43 via Wykop
  • 2
@stefan-burczymucha234: jak skolim miał paliwo po 5,19, to się chwalił tfusk, że jego zasługa. Obiecał i jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak to możliwe, że Słowacja ma diesla tańszego o 2 złote, a Czechy i 1,5 złotego? To ceny są równe dla wszystkich i wszędzie powinny być mniej/więcej takie same (pomijam marże konkretnych stacji, lokalne podatki itd.) to czemu i nas tak drogo? Czesi mają
refflux - @stefan-burczymucha234: jak skolim miał paliwo po 5,19, to się chwalił tfus...

źródło: 29917

Pobierz

630

Wartość rezerw NBP skurczyła się w dwa tygodnie o 40 mld

Pokaż treści 18+

Wartość rezerw NBP skurczyła się w dwa tygodnie o 40 mld

Sytuacja na rynkach finansowych nie zwalnia tempa! Gwałtowna wyprzedaż metali szlachetnych sprawia, że nasze państwowe rezerwy straciły na wartości aż 40 miliardów złotych!

itsygo
z
bankmoney.pl
dodany: 21.03.2026, 14:02:24
  • 179
  • #
    gospodarka
  • #
    nbp
  • #
    polska
  • #
    glapinski
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
refflux
refflux 22.03.2026, 06:30:03 via Wykop
  • 3
@jednorazowy: przecież wiadomo, że tylko złoto traci na wartości. Inne akcje i aktywa tylko drożeją. A kursy walut się osłabiają względem złotówki.
refflux - @jednorazowy: przecież wiadomo, że tylko złoto traci na wartości. Inne akcj...

źródło: 29623

Pobierz

1110

Policzyłem, ile straciłem na systemie kaucyjnym w 3 miesiące. Ta kwota boli

Policzyłem, ile straciłem na systemie kaucyjnym w 3 miesiące. Ta kwota boli

Polska to nie jest kraj dla biednych ludzi – gdzie nie spojrzysz, tam same podwyżki i nowe podatki czy inne daniny

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 21.03.2026, 10:44:24
  • 677
  • #
    lolska
  • #
    butelki
  • #
    puszki
  • #
    opakowanie
  • #
    systemkaucyjny
refflux
refflux 22.03.2026, 06:24:15 via Wykop
  • 14
@fideriankoons: dlaczego nie powiedziałeś całej prawdy - jak kto głosował? Jakie to ma znaczenie, czy to za rządów pis i czy duda podpisał, jak wszyscy byli za. WSZYSCY OPROCZ KONFEDERACJI. To trzeba podkreślać i zaznaczać, a nie stosować cherry picking.

366

W tramwaju usłyszał ukraiński i ruszył z nożem na pasażera

Pokaż treści 18+

W tramwaju usłyszał ukraiński i ruszył z nożem na pasażera

28-latek miał się wkurzyć samym językiem, którym rozmawiał 20-letni Ukrainiec. Potem wyciągnął kuchenny nóż z 12-centymetrowym ostrzem i co najmniej dwa razy celował w brzuch.

Pan_od_Internetu
z
warszawa.eska.pl
dodany: 20.03.2026, 11:41:36
  • 188
  • #
    warszawa
  • #
    policja
  • #
    ukraina
  • #
    nozownik
  • #
    przemoc
  • #
    kryminalne
refflux
refflux 21.03.2026, 15:28:53 via Wykop
  • -1
Myślę, że Polakom trzeba odebrać jeszcze więcej przywilejów względem obcokrajowców. Do tego dołożyć im nowe podatki i z tego wypłacać socjal dla turystów. Pozwalać na nieprzerejestrowywanie samochodów tychże turystów przebywających w Polsce od paru lat, a Polakom podnosić opłaty za przeglądy okresowe. Których to przeglądów się nie wymaga się od samochodów z rejestracją UA. Wtedy na pewno sytuacja się poprawi.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

319

Oksford: Tik Tok i Instagram gorsze dla psychiki niż FB

Oksford: Tik Tok i Instagram gorsze dla psychiki niż FB

Nowy raport opracowany przez badaczy Uniwersytetu Oxfordzkiego pokazuje, że Instagram i TikTok, które promują przewijanie postów podsuwanych przez algorytmy są gorsze dla zdrowia psychicznego od platform które promują treści społecznościowe np. Facebook czy WhatsApp.

Poludnik20
z
wysokieobcasy.pl
dodany: 20.03.2026, 06:40:19
  • 40
  • #
    internet
  • #
    psychologia
  • #
    zdrowie
refflux
refflux 20.03.2026, 14:17:11 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6496

Chuck Norris nie żyje

Chuck Norris nie żyje

Jak podano na oficjalnym profilu na instagramie, w wieku 86 lat zmarł Chuck Norris

Voorheez
z
instagram.com
dodany: 20.03.2026, 14:01:36
  • 548
  • #
    smierc
  • #
    chucknorris
  • #
    usa
  • #
    film
  • #
    kino
refflux
refflux 20.03.2026, 14:15:30 via Wykop
  • 16
@neo78: mam go na czarnej liście, ale przez cytat widzę, że dobrze się stało, że tam trafił. Blokować, nie dawać atencji, to zdechnie.

635

Gizela Jagielska z tytułem Superbohaterki 2025 Wysokich Obcasów

Gizela Jagielska z tytułem Superbohaterki 2025 Wysokich Obcasów

Co jest wyznacznikiem bycia superbohaterem dla Wysokich Obcasów? Najwyraźniej to ile płodów się wyskrobało.

degenero
z
mojaolesnica.pl
dodany: 19.03.2026, 18:34:41
  • 193
  • #
    aborcja
  • #
    polska
  • #
    dzieci
  • #
    bekazlewactwa
refflux
refflux 20.03.2026, 02:52:20 via Wykop
  • 35
refflux

źródło: 29463

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

693

Parlament Europejski zakazał masowego skanowania wiadomości

Parlament Europejski zakazał masowego skanowania wiadomości

Europosłowie zakazali masowego skanowania wiadomości wbrew zaleceniom UE. Teraz skanowanie może dotyczyć tylko określonych podejrzanych o oprzestepstwo i wyłącznie na wniosek sądu. Wcześniej platformy mogły analizować ogromne ilości prywatnych rozmów bez wskazania konkretnego podejrzanego

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 18.03.2026, 14:09:38
  • 68
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    europa
  • #
    internet
refflux
refflux 19.03.2026, 08:29:50 via Wykop
  • 6
@uwielbiamnalesniki: jest różnica. Widocznie nie jesteś zbyt bystry, żeby ją dostrzec. Pomogę :)

W Biedronce jak wyglądasz na 18+, to nie pytają. A jak już zapytają, to kasjer nie skanuje dowodu i nie przetrzymuje na swoim serwerze, tylko rzuca okiem i za pół minuty zapomina jak się nazywasz. Nie budują bazy danych kupujących p--o. I następnego dnia w ogóle o tobie zapomina.

Mam nadzieję, że już widać różnicę.
refflux
refflux 19.03.2026, 09:39:45 via Wykop
  • 7
@remul: i wierzysz w to, że jak ktoś będzie miał dostęp do takich danych, to nie zrobi kopii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://gdpr.pl/czy-odciski-palcow-z-dowodow-osobistych-powinny-zostac-usuniete

Ciekawe, dlaczego ich nie usuwają od razu? Hmmmm. Na pewno nie budują nielegalnie bazy danych. W życiu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

375

Wypadek w gminie Bojanowo. Samochód rozerwany na kawałki. Nie żyje 19-latek

Wypadek w gminie Bojanowo. Samochód rozerwany na kawałki. Nie żyje 19-latek

Za kierownicą Audi A5 siedział 19-letni mężczyzna. Ze względu na rozległe obrażenia odstąpiono od medycznych czynności ratunkowych. Poza zniszczonym przystankiem, nikomu postronnemu nie stała się krzywda ;)

sajmonm
z
remiza.pl
dodany: 17.03.2026, 16:48:23
  • 219
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    piratdrogowy
  • #
    wielkopolska
refflux
refflux 18.03.2026, 09:13:00 via Wykop
  • -3
@przypadkowy-przypadek: czyli sobie takie zdarzenia doliczy do przyszłych składek. Finalnie nie on zapłaci, a zapłacą jego klienci.

480

Gigantyczna strata NBP. Członek RPP potwierdza

Pokaż treści 18+

Gigantyczna strata NBP. Członek RPP potwierdza

Strata NBP za rok 2025 wyniesie 30 mld zł... Strata skumulowana od 2022 to ponad 100 mld PLN... czyli ponad połowa obiecanego "SAFE 0%"... Z czego NBP zamierza wygenerować 185mld pln zysku, skoro nie zamierza zmniejszyć rezerw??? DODRUK PIENIĄDZA.... czyli powrót do inflacji 20%...

konkarne
z
money.pl
dodany: 12.03.2026, 10:42:21
  • 63
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    wojsko
  • #
    armia
refflux
refflux 13.03.2026, 07:26:24 via Wykop
  • 5
Także tego.
refflux - Także tego.

źródło: 29254

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

refflux
refflux 13.03.2026, 07:26:50 via Wykop
  • 0
I tego.
refflux - I tego.

źródło: 29288

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

refflux
refflux 13.03.2026, 12:38:52 via Wykop
  • -1
@miken1200: po pierwsze - jaka to różnica? Nie to jest clue problemu.
Po drugie - ja to tylko ukradłem, a nie robiłem.
Po trzecie - sumując oba powyższe punkty - jest mi bardzo wszystko jedno z tego powodu.
refflux
refflux 17.03.2026, 10:35:06 via Wykop
  • 0
@miken1200: gdzie skłamałem? Co nie jest prawdą? Wskaż, a poprawie.

569

Ukrainiec pędził ponad 200 km/h przez miasto, był pod wpływem kokainy

Pokaż treści 18+

Ukrainiec pędził ponad 200 km/h przez miasto, był pod wpływem kokainy

Warszawscy policjanci zatrzymali kierowcę, który w nocy pędził Alejami Jerozolimskimi z prędkością ponad 200 km/h. Jak ustalili funkcjonariusze, 26-letni obywatel Ukrainy prowadził samochód pod wpływem środków odurzających.

matixrr
z
ksp.policja.gov.pl
dodany: 12.03.2026, 12:23:55
  • 69
  • #
    polskiedrogi
  • #
    warszawa
  • #
    policja
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    ukrainiec
  • #
    motoryzacja
refflux
refflux 13.03.2026, 07:28:52 via Wykop
  • 9
@Wasky: haraszo saszka. Żopa. Hrywny już wysłalim. Krasny komientarz. Spasiba.

1546

Ekspert: temat dyskryminacji mężczyzn stał się w praktyce tabu

Ekspert: temat dyskryminacji mężczyzn stał się w praktyce tabu

Dr Gulczyński mówi, że wiele osób boi się poruszać ten temat, bo łatwo dostać łatkę mizogina albo skrajnej prawicy. A przecież - jak podkreśla - nierówności płci nie dotyczą wyłącznie kobiet.

Pan_od_Internetu
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 09.03.2026, 10:19:10
  • 142
  • #
    mezczyzni
  • #
    polska
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    informacje
  • #
    psychologia
refflux
refflux 09.03.2026, 12:09:40 via Wykop
  • 11
@ercee: mam nadzieję, że bardziej lewicujących też nie masz. Lepiej dla Ciebie.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Jan

  • Nic nie napiszę
  • Hehehe

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.12.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking