Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
inzynier_robert
inzynier_robert

inzynier_robert

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19108
  • Znaleziska 4190
  • Mikroblog 14918
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 13

243

Kampania influencerów od Polymarketu to oszustwo.

Kampania influencerów od Polymarketu to oszustwo.

Viralowe klipy, w których influencerzy wygrywają grubą kasę na PolyMarkecie, były scamem sponsorowanym przez firmę. Śledztwo WSJ pokazuje, jak Polymarket używał fejkowej domeny poimarket.com, gdzie pojawiały się spreparowane kontakty, które na prawdziwej platformie generowałyby straty żędu $100k.

BArtus
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 08:04:33
  • 28
  • #
    polymarket
  • #
    bazarek
  • #
    scam
  • #
    oszustwo
  • #
    januszebiznesu
  • #
    coffezilla
inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 20 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
szok
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Noniusz
Noniusz
19.06.2026, 03:47:14
  • 45
Wstępny projekt kuchni do oceny. Proszę o sugestie i wytykanie błędów.
#budujzwykopem #remontujzwykopem
Noniusz - Wstępny projekt kuchni do oceny. Proszę o sugestie i wytykanie błędów.
#bud...

źródło: kitchen 1

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 19.06.2026, 09:39:27 via Wykop
  • 0
@Noniusz: przecież wiesz
  • Odpowiedz

521

5 miesięczna pralka Hisense zalała mi dom. Producent nawet jej nie obejrzał.

Bardzo nie polecam pralki Hisense Seria 5i oraz podejścia producenta do zgłoszeń gwarancyjnych. Pralkę zakupiłem 02.01.2026 r. Przez pierwsze miesiące działała bez zarzutu i byliśmy z niej zadowoleni. Potem zalała mi dom...

Milosz01ht
z
wykop.pl
dodany: 16.06.2026, 08:37:37
  • 145
  • #
    hisense
  • #
    pralka
  • #
    awaria
  • #
    zalanie
  • #
    wydarzenia
  • #
    ubezpieczenia
inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 16.06.2026, 13:43:34 via Wykop
  • -2
było sie ubezpieczyć, cześć
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1962

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 248
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 14.06.2026, 06:50:43 via Wykop
  • 0
było się uczyć
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paula_pila
paula_pila
10.06.2026, 06:38:10
  • 6
Jakie znacie fajne oksymorony?
Np. oryginalna podróbka
inteligentny influencer
nowoczesny antyk
spontaniczny @Soothsayer

#gownowpis #glupiewykopowezabawy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 10.06.2026, 09:52:45 via Wykop
  • 0
@paula_pila: lojalna jola
  • Odpowiedz
Kano7
Kano7
Kano7
07.06.2026, 16:17:23
  • 2
#zegarki #zegarkiboners #zegarmistrzostwo #bialystok

Mój ulubiony Citizen ny0084, właściwie jego mechanizm Miyota 8204 (wersja ze stop sekunda) padł.

Da się go uruchomić na ruch ale nakręcanie nie działa. Zwykłe użytkowanie daje mu bardzo mało energi, więc w praktyce nie da się go nakręcic jeśli ciągle się nim czegoś nie robi. Dokręcanie ręczne nie działa jakby w ogóle.

To
Kano7 - #zegarki #zegarkiboners #zegarmistrzostwo #bialystok

Mój ulubiony Citizen ny...

źródło: IMG20260607175348

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 08.06.2026, 12:26:27 via Wykop
  • 1
@Kano7: zadzwon do zegarmistrza w okolicy i tyle
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
01.06.2026, 18:50:08
  • 1
#wesele
w końcu coś godnego XXI wieku i młodości sie pojawia na polskich weselach a janusze i grażyny d--a cicho
grand_khavatari - #wesele 
w końcu coś godnego XXI wieku i młodości sie pojawia na po...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 01.06.2026, 20:00:41 via Wykop
  • 0
z ciuchami galowymi


@andbatros: jezu
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
01.06.2026, 18:07:33
  • 7
#komputery #hdd Mmm... Cudowne dyski SMR xD

Kupiłem sto lat temu, bo były znacznie tańsze od CMR i myślałem, że choć na cold storage się nadadzą. Taaa... Ale dane na cold storage trzeba teraz kopiować nocami xD

~80 GB dużych plików ponad 6 GB
jestemtakizmeczony - #komputery #hdd Mmm... Cudowne dyski SMR xD

Kupiłem sto lat tem...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 01.06.2026, 19:46:55 via Wykop
  • 1
@jestemtakizmeczony: J 11:35
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 16:21:08
  • 1990
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 29.05.2026, 09:41:58 via Wykop
  • 0
@thorgoth: szanuje
  • Odpowiedz

372

85 lat temu ORP Piorun stanął samotnie do walki z Bismarckiem

85 lat temu ORP Piorun stanął samotnie do walki z Bismarckiem

27 maja 1941 roku polski niszczyciel ORP Piorun przez godzinę samotnie wymienił ogień z najpotężniejszym pancernikiem Kriegsmarine. To pozwoliło Royal Navy okrążyć i zatopić Bismarcka. Kapitan Pławski nadał sygnał: Trzy salwy na cześć Polski! W 2026 mija 85. rocznica tej bitwy.

real_scoria
z
morze.org
dodany: 27.05.2026, 07:42:49
  • 115
  • #
    rocznica
  • #
    historia
  • #
    marynarka
  • #
    polska
  • #
    wwii
inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 27.05.2026, 16:39:46 via Wykop
  • 0
@23kulpamens: ale mu pan pokazał
inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 25.05.2026, 06:00:16
  • 0
Złożyliście już życzenia swoim mamom?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

win0
win0
25.05.2026, 06:01:34 via Wykop
  • 1
@inzynier_robert: tak, wiele razy na przestrzeni całego życia ; >
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
21.05.2026, 12:12:46
  • 129
Chuopska siłownia z uchwyconym po części stanowiskiem do grania (po lewej stronie) do oceny. W sumie gdyby nie to, że trzeba pracować, to mógłbym siedzieć w tej swojej bazie prawie 24/7 xD

#stanowiskogracza #pcmasterrace #mirkokoksy #silownia #gry
Akuzativ94 - Chuopska siłownia z uchwyconym po części stanowiskiem do grania (po lewe...

źródło: IMG_4982

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 21.05.2026, 17:59:04 via Wykop
  • 0
@Akuzativ94: ale tu j---e
  • Odpowiedz
Cenwargh
Cenwargh
29.04.2026, 10:40:47
  • 0
Jaki zegarek sportowy/ smartwatch polecacie? Tak, żeby bateria dobrze trzymała i nie było problemów z łączeniem z telefonem. Aktualnie mam Amazfit stratos 3 ale powoli bateria siada i krótko trzyma. Powiedzmy że do 1000-1200zl
#zegarki #zegarkisportowe #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 29.04.2026, 10:48:41 via Wykop
  • 0
@Cenwargh: nie polecam
  • Odpowiedz
turbo7
turbo7
28.04.2026, 14:38:53
  • 449
Hot dog za 16 zł, ale s-----l pyszny był
turbo7 - Hot dog za 16 zł, ale s-----l pyszny był

źródło: 20251212_142545

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 28.04.2026, 15:54:23 via Wykop
  • 3
@turbo7: ale parówe to sie wsadza do srodka a nie kładzie na bułce
  • Odpowiedz

10

Facet który wjechał w Litewkę wyszedł na wolność

Facet który wjechał w Litewkę wyszedł na wolność

40 tysięcy i po temacie.

Edonik
z
rmf24.pl
dodany: 28.04.2026, 13:23:21
  • 13
  • #
    litewka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 28.04.2026, 14:43:19 via Wykop
  • 2
no chwila k---a, gosciu wpłacił hajs zgodnie z decyzją sądu to w czym problem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Soothsayer
Soothsayer
28.04.2026, 11:23:31
  • 15
Bydgoszcz ja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 28.04.2026, 11:24:15 via Wykop
  • 1
@Soothsayer: doma ja
  • Odpowiedz

479

Tania wołowina zaleje UE bez cła. Ukryty zapis umowy Mercosur wyszedł na jaw

Tania wołowina zaleje UE bez cła. Ukryty zapis umowy Mercosur wyszedł na jaw

Kontyngenty i daty można jak się okazuje zmieniać już bez głosowań.

MajkiFajki
z
tygodnik-rolniczy.pl
dodany: 27.04.2026, 20:05:45
  • 117
  • #
    mercosur
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    rolnictwo
inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert 28.04.2026, 11:24:03 via Wykop
  • 2
odpalam grilla
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.07.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.02.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.01.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking