Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
o_sile_nie_prosze_bo

o_sile_nie_prosze_bo

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12890
  • Znaleziska 11208
  • Mikroblog 1682
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 71

176

Wielkie pompowanie kont w ZUS. Pieniądze zobaczysz dopiero na emeryturze

Wielkie pompowanie kont w ZUS. Pieniądze zobaczysz dopiero na emeryturze

Emerytura dla wielu pracujących osób to świadczenie, którym przez większość życia zawodowego nie zaprzątają sobie głowy. Dla osób pracujących na etacie czy umowach zlecenie składki odprowadza pracodawca, a ZUS gromadzi je na indywidualnych kontach. Wkrótce ich stan się zwiększy. Wszystko dzięki coro

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 07:31:12
  • 57
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 18 godz. i 8 min temu via Android
  • 46
@Cyb_pl: czyli twierdzisz, że ZUS to piramida finansowa?

580

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Skandaliczne sceny na sobotnim meczu juniorów rocznika 2011 Broń Radom - Radomiak. Na stadion wtargnęli pseudokibice i doszło do bójki. Najbardziej ucierpiał 10-letni chłopiec kibicujący Radomiakowi. Ma złamaną rękę. Policja zabezpiecza nagrania i szuka sprawców.

motvik
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 09:16:52
  • 129
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologia
  • #
    sport
  • #
    polska
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 18 godz. i 10 min temu via Android
  • -8
@spere: a skad wiesz ze jego koledzy?

397

Dlaczego Francuzi stracili kontrolę nad swoimi ulicami?

Dlaczego Francuzi stracili kontrolę nad swoimi ulicami?

180 policjantów rannych. Jedna ofiara śmiertelna, druga walczy o życie po dźgnięciu nożem. Spalone samochody, splądrowane sklepy, zdemolowane ulice. To bilans zwycięstwa PSG w Lidze Mistrzów

mirabelka2137
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 04:55:11
  • 64
  • #
    francja
  • #
    islam
  • #
    europa
  • #
    zychowicz
  • #
    napierala
  • #
    bekazlewactwa
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 18 godz. i 15 min temu via Android
  • 9
@Bercik_Van_Fafaq:
osilenieproszebo - @BercikVanFafaq:

źródło: 1000045898

Pobierz

1028

NCBiR daje 40 mln na piwo a na metody diagnostyczne raka zbiera się na zrzutkach

NCBiR daje 40 mln na piwo a na metody diagnostyczne raka zbiera się na zrzutkach

NCBiR rozdaje kasę na letnie piwo, podczas gdy mamy polski zespół, który opracowuje nowoczesne metody diagnostyczne nowotworów kompletnie bez wynagrodzenia, a pieniądze na badania, publikacje i konferencje zbierają na zrzutkach.

fiziaa
z
x.com
dodany: 31.05.2026, 11:59:34
  • 73
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    liganauki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    patologia
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo przedwczoraj, 14:59:57 via Android
  • 0
@damch: ale ze co, pijak cukrzyk sięgnie po droższe p--o dla diabetykow? Chyba śmieszny jesteś...

528

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Połowa premii (do 250 zł) zależy od odpowiedzi na pytanie na ekranie kasy: "Jak oceniasz dzisiejszą wizytę?", na które można odpowiedzieć wyborem zielonej, żółtej lub czerwonej "buźki". Co więcej, sklep musi znaleźć się w gronie top 50 proc. najlepszych placówek w regionie.

Poludnik20
z
businessinsider.com.pl
dodany: 31.05.2026, 03:10:29
  • 236
  • #
    biedronka
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    praca
  • #
    polska
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo przedwczoraj, 01:42:37 via Android
  • 11
@gorzki99: biedronka Za korzystanie z kasy samoobsługowej powinna mi płacić w postacie rabatu np 5%.
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
29.05.2026, 02:34:53
  • 153
nie wyobrażam sobie być w związku z mężczyzną, który ma BMI powyżej 24, jest to zwyczajnie obrzydliwe i świadczy o zaniedbaniu ciała i duszy, jak nie potrafisz utrzymać michy, to kim ty k---a jesteś??
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 30.05.2026, 17:58:14 via Android
  • 1
@cierpka-rzodkiewka: w moim przypadku BMI 28 to już dość niska waga, nie tylko ograniczenie michy, ale codzienne treningi po 2h 7dni w tygodniu. Mając BMI 26 jestem już za szczupły. Nie wiem więc co to za wartosc z d--y...
  • Odpowiedz

1294

Gigantyczne pensje lekarzy ujawnione. Państwowy szpital opublikował dane

Gigantyczne pensje lekarzy ujawnione. Państwowy szpital opublikował dane

Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie Trybunalskim ujawnił szczegółowe dane dotyczące pensji lekarzy. Okazuje się, że w 2025 r. placówka przeznaczy na pensje medyków aż 69 mln zł, co stanowi niemal 28 proc. całego budżetu szpitala. Najwyższe miesięczne wynagrodzenia przekraczały 100 tys. zł.

VoxClamantisInDeserto
z
medonet.pl
dodany: 30.05.2026, 11:20:55
  • 329
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    piotrkowtrybunalski
  • #
    praca
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 30.05.2026, 17:50:57 via Android
  • 14
@Plp_: to dużo zarabiasz na rękę w kołchozie, moja jak składała wypowiedzenie miała nie ale 9...10 nie mogła się doprosić od 3lat, abowiazkow tylko przybywalo. Arrow, całkiem duża firma. Outsorcowali cześć rzeczy do Maroko, a ci nie chcieli z kobietami rozmawiać xDDdddd, bo to nie halal czy cos ;}
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 30.05.2026, 17:51:46 via Android
  • 5
@Brylant: myśleć, chcieć, a skończyć z powodu limitów to wiesz....

336

Sprytna księgowa przelewała publiczne pieniądze na swoje konto. Przez 16 lat

Sprytna księgowa przelewała publiczne pieniądze na swoje konto. Przez 16 lat

Księgowa z okolic Legnicy wyprowadziła ze szkół i urzędu łącznie ponad 1,28 mln zł. Przez 16 lat przelewała należne im pieniądze na własne konto. Nieprawidłowości wykryła inna księgowa, zatrudniona w tym samym biurze za nią na zastępstwo. Oszustka trafi do więzienia na cztery lata.

znin
z
bankier.pl
dodany: 29.05.2026, 11:17:55
  • 85
  • #
    legnica
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
  • #
    polskapowiatowa
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 30.05.2026, 00:48:47 via Android
  • 27
@kotas_przesmiewca: ale ukraść 1.3mln I pójść na tylko 4 lata? Za batonika można więcej dostać...
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 28.05.2026, 16:12:57
  • 0
Nie aktualizuje aplikacji w tym wykopu, a jednak pojawia się aktualizacje w niej? Jak np reklamy, czy rekomendacje... Jak? Czas usunąć apke :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

459

A co jeśli to prezesi i zarządy są do wymiany przez AI w nie szeregowcy?

A co jeśli to prezesi i zarządy są do wymiany przez AI w nie szeregowcy?

Temat zwolnień "bo AI" przewija się na wykopie. Co jeśli menedżerowie najwyższego szczebla tworzą po prostu zasłonę dymną głosząc, że AI zagraża zwykłym miejscom pracy. Tymczasem algorytmy skuteczniej zastępują zarządy niż szaraka programistę. Link do zbiórki na przygotowanie raportu w tej sprawie.

zenon-sharp
z
buycoffee.to
dodany: 26.05.2026, 08:42:07
  • 95
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    ciekawostki
  • #
    programowanie
  • #
    zwolnienia
  • #
    praca
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 27.05.2026, 18:11:46 via Android
  • 0
@dmsq: skoro jesteś na odchody, to czemu ich szkolisz, niech robią to ci co jeszcze pracują, ty domykasz tylko co musisz...

750

mObywatel bije rekordy. Najpopularniejsza aplikacja rządowa w Europie

mObywatel bije rekordy. Najpopularniejsza aplikacja rządowa w Europie

Aplikacja mObywatel przekroczyła liczbę 12 mln użytkowników. Jest najpopularniejszą aplikacją tego typu w Europie.

Poludnik20
z
bankier.pl
dodany: 26.05.2026, 14:22:48
  • 301
  • #
    mobywatel
  • #
    technologia
  • #
    polska
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 27.05.2026, 16:55:06 via Android
  • 0
@Bialek_napraw_tagi: zależy od urzedu I urzednika. Byłem jakiś czas temu w ZUS to straciłem dwie godziny, taki; owaki; sraki wniosek itd ... Cały czas czegoś brakowało pomimo, że przyszedłem teoretycznie przygotowany.
Jak tata mi zmarł, to załatwienie tego w urzędzie też trwało kupę czasu, a trzeba to w miarę szybko pozałatwiać dla formalności i możliwości pogrzebu. Niestety nie trwało to krótko, a kolejka długa...

431

Skoro wszyscy rekrutują, to czemu nie możesz znaleźć pracy?

Skoro wszyscy rekrutują, to czemu nie możesz znaleźć pracy?

Co trzecia oferta pracy w Europie to ghost job - atrapa bez budżetu, a LinkedIn zarabia 450 milionów dolarów rocznie na module AI do filtrowania CV. Mechanika widmowych ogłoszeń, mit ATS odrzucającego 75% aplikacji, RODO art. 22, AI Act, dane GUS i Eurostat o spadku wakatów w Polsce 2026 o 9,5%. 0:0

snorli12
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 15:26:47
  • 151
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    januszebiznesu
  • #
    januszex
  • #
    polska
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 27.05.2026, 16:47:25 via Android
  • 1
@prawde_powiadam_Wam: to że było sporo ofert nie oznacza że był rynek pracownika. Nie dawali podwyżek na lewo i prawo. Za to robili stanowiska dla lpg+...
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 27.05.2026, 16:48:44 via Android
  • 0
@trafilem_w_wolny_login: zależy od branży, w mojej to takie 50/50, duzo postów tylko I wyłącznie do robienia bazy pracowników....

997

Kierowcy ze Wschodu mandatów nie płacą.

Kierowcy aut spoza Unii popełnili w Polsce w ubiegłym roku ponad 120 tys. wykroczeń drogowych. Ile mandatów z fotoradarów nałożono? Niespełna 3,5 tys. ustaliła Rzeczpospolita. Powodem jest brak umów międzynarodowych nawet z Ukrainą.

dariuszowy
z
rp.pl
dodany: 27.05.2026, 09:04:44
  • 102
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • #
    policja
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 27.05.2026, 16:32:04 via Android
  • -1
Co to za problem zapłacić na miejscu?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4220

Żądamy kart paliwowych dla polityków. Karta przypisana do pojazdu.

Żądamy kart paliwowych dla polityków. Karta przypisana do pojazdu.

Ponad 12 milionów złotych kosztowały nas przejazdy w 2025r. Proste i tanie rozwiązanie. Artykuł przypadkowy.

Niech_moc_bedzie_z_toba
z
rmf24.pl
dodany: 24.05.2026, 17:22:47
  • 230
  • #
    kilometrowki
  • #
    polityka
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 24.05.2026, 21:15:38 via Android
  • 1
@Imagination: jak dojeżdżasz do pracy, to pracodawca ci zwraca kasę za dojazdy? Mnie nikt nigdy nie zwracał. Nawet teraz kiedy sam muszę dojechać na lotnisko.
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 24.05.2026, 21:15:54 via Android
  • 0
@Imagination: jak dojeżdżasz do pracy, to pracodawca ci zwraca kasę za dojazdy? Mnie nikt nigdy nie zwracał. Nawet teraz kiedy sam muszę dojechać na lotnisko.

654

Bandycki rajd, jako pasażerka Dagmara Kowalska, prezenterka TVP

Kiedy zostanie zwolniona?

klawiszs
z
x.com
dodany: 21.05.2026, 10:56:28
  • 78
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    tvp
  • #
    dagmarakowalska
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 21.05.2026, 17:04:02 via Android
  • -2
Jaki k---a znowu rajd, gdzie wy tam rajd widzicie analfabeci?!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

514

Rosja będzie zdalnie sterować routerami obywateli. "To dla bezpieczeństwa"

Rosja będzie zdalnie sterować routerami obywateli. "To dla bezpieczeństwa"

Rostelecom wprowadza zdalną kontrolę nad milionami domowych routerów w całej Rosji. Operator będzie mógł dowolnie zarządzać i aktulizować sprzęt. Oczywiście władze zapewniają, że wszystko z poszanowaniem prywatności. Do 2027 system obejmie 7 milionów routerów. Brzmi jak wielki botnet.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 21.05.2026, 13:21:29
  • 125
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    router
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 21.05.2026, 17:00:52 via Android
  • 0
@TrzyZnaki: mam nowy play do światłowodu, nic nie blokują, ale może w innych tak.
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 21.05.2026, 17:01:47 via Android
  • 1
@Bord: jaka jest różnica? Jak w Usa będą chcieli coś zablokować to też zablokują...

615

Ciąża bliźniacza zaskoczyła parę, jeden płód usunięto.Pomogły polskie aktywistki

Ciąża bliźniacza zaskoczyła parę, jeden płód usunięto.Pomogły polskie aktywistki

Zabieg polegał na usunięciu jednego płodu przy zachowaniu drugiego. Aborcja miała się odbyć bez wskazań medycznych. Informacja wywołała burzę zarówno po stronie działaczy pro-life oraz klinik wykonujących aborcje.

Famine
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 20.05.2026, 21:00:26
  • 426
  • #
    dzieci
  • #
    macierzynstwo
  • #
    polska
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    aborcja
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 21.05.2026, 08:46:14 via Android
  • 6
@Przegrywultimate: lepiej mieć dwójkę niż jedynaka.

2437

Rząd zapłaci ZUS za artystów. Do 380milionów

Rząd zapłaci ZUS za artystów. Do 380milionów

Rząd będzie płacił ZUS za bezrobotnych artystów. Zaplanowano wydatki do 380 milionów na 2027.

dr_Batman
z
bankier.pl
dodany: 19.05.2026, 16:03:59
  • 274
  • #
    kultura
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 20.05.2026, 05:14:33 via Android
  • 0
Jak wpisać się na listę artystów?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3089

Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?

Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?

Dwa miliardy złotych przychodu i niewiele ponad 11 mln zł podatku dochodowego - ta niepokojąca relacja (niektórzy nazywają ją wprost "skandalem") to wyniki wykazane za ubiegły rok w naszym kraju przez polską odnogę cyfrowego giganta - spółki Meta (m.in. Facebook i Instagram).

otonavauni
z
biznes.interia.pl
dodany: 19.05.2026, 11:17:57
  • 438
  • #
    gospodarka
  • #
    pracbaza
  • #
    ekonomia
  • #
    antykapitalizm
  • #
    bekazlibka
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 19.05.2026, 20:00:14 via Android
  • 0
@dymaczdusz: już wycofali.

1407

Wolnosć slowa wg. Przemysława Talkowskiego

Wolnosć slowa wg. Przemysława Talkowskiego

Przemysław Talkowski prowadzacy Państwo w Państwie. Zablokował mnie na FB po tym jak w kulturalny sposób zwróciłem mu uwagę ze mówienie prawdy nie jest hejtem. Moje komentarze zostaly usunięte. Sprawdźcie czy was tez nie poblokował. Cenzura jak za komuny - Stop cenzurze w sieci.

Walldi
z
facebook.com
dodany: 18.05.2026, 10:40:50
  • 198
  • #
    polsat
  • #
    konfitura
  • #
    panstwowpanstwie
o_sile_nie_prosze_bo
o_sile_nie_prosze_bo 19.05.2026, 09:00:01 via Android
  • 4
@motylbezskrzydel: ale ten pan sam pokazał kim jest swoim programem robionym pod pazurów chyba... My nic nie musimy udowadniac, czyny mówią same za siebie.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Marlena Orlena

  • Deep Throat
  • http://www.odloty.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.09.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.04.2015

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 12.08.2015

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking