Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Snowflake_

Snowflake_

Dołączył 5 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2063
  • Znaleziska 179
  • Mikroblog 1884
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
Snowflake_
Snowflake_ 24.06.2026, 11:04:33
  • 0
Czy można rozliczyć kamień pasji za zakupy na Amazon.pl?
#zen
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snowflake_
Snowflake_
Autor
24.06.2026, 15:34:58 via Wykop
  • 0
@Czochrany: ale nawet jak kupiłem elektronikę?
  • Odpowiedz
Snowflake_
Snowflake_
Autor
24.06.2026, 17:19:51 via Wykop
  • 0
@Czochrany: już rozliczyłem. Bardziej mi chodzi o to, czy mi się opłaca wymieniać odłamki na dany kamień, bo zamiast przeznaczać odłamki na kamień pasji, mógłbym przeznaczyć na kamienie radości, które na pewno rozliczę.
  • Odpowiedz

47

Lekarz-milioner bez prawa do wykonywania zawodu?

Lekarz-milioner bez prawa do wykonywania zawodu?

Naczelna Izba Lekarska (NIL) poinformowała Polską Agencję Prasową , że na obecnym etapie jest zbyt wcześnie na podejmowa

PIAN--A_A--KTYWNA
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 23.06.2026, 06:42:07
  • 5
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
Snowflake_
Snowflake_ 23.06.2026, 09:25:29 via Wypiek
  • 9
Nie zdziwiłbym się jakby środowisko lekarskie odebrało mu prawo wykonywania zawodu bo przez niego jest teraz ta cała sytuacja i nagonka na lekarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednego mogą spokojnie poświęcić, ociepli to ich wizerunek ze nie ma przyzwolenia na takie rzeczy. A to że są setki lekarzy w podobnej sytuacji to inna sprawa
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Snowflake_
Snowflake_ 20.06.2026, 15:34:48
  • 1
Czy na podanym odcinku Autostrady D1 w Czechach muszę mieć winietę? Google maps przy opcji unikaj opłat nic nie pokazuje, ale wolę się upewnić.

#autostrada #czechy #winiety #motoryzacja
Snowflake_ - Czy na podanym odcinku Autostrady D1 w Czechach muszę mieć winietę? Goog...

źródło: 2026-06-20 17_32_47-WhatsApp

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
20.06.2026, 15:37:58 via Wypiek
  • 3
@Snowflake_ bez winiety jakoś do pierwszego zjazdu czy drugiego w Ostravie można (skrzyżowanie z trasą 11). Google ci pokaże jak wyłączysz płatne odcinki. Zresztą chyba tak masz ustawione w mapach
  • Odpowiedz
SkladanyScyzorykwPoniedzialek
SkladanyScyzorykwPoniedzialek
SkladanyScyzorykwPoniedzialek
20.06.2026, 15:40:55 via Android
  • 3
@Snowflake_: https://edalnice.cz/kde-plati/index.html#/road_map
  • Odpowiedz

1262

Naczelna Izba Lekarska przeciw rozszerzeniu kompetencji pielęgniarek.

Naczelna Izba Lekarska przeciw rozszerzeniu kompetencji pielęgniarek.

Nowa ustawa rozszerza uprawnienia pielęgniarek i położnych. Naczelna Izba Lekarska sprzeciwia się wielu zmianom, choć zamiast merytorycznej polemiki dominuje obrona dotychczasowego monopolu lekarzy na część świadczeń i decyzji medycznych.

Ahmedzik09
z
facebook.com
dodany: 17.06.2026, 14:45:03
  • 99
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
Snowflake_
Snowflake_ 17.06.2026, 21:21:08 via Wykop
  • 118
Pielęgniarka, po 5 latach studiów (bo minęły już czasy liceów medycznych) powinna być w stanie obsłużyć podstawowe problemy medyczne, które w tym momencie obsługują lekarze. Jak ktoś przyjdzie przeziębiony, czy z grypą, czy zapaleniem płuc, to powinna być w stanie rozpoznać objawy, wypisać antybiotyk, wydać zwolnienie do pracy na kilka dni. Jak się okaże, że to coś poważnego, to odesłać do lekarza. Ile jest takich przypadków "podstawowych", które mogłyby być rozwiązane przez
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4172

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: 15.06.2026, 06:43:11
  • 420
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
Snowflake_
Snowflake_ 15.06.2026, 08:00:54 via Wykop
  • 4
Prywatnie niech kasują ile chcą jak mają klientów. Jest wolny rynek, jak ludzie chcą i są gotowi tyle płacić, to ich sprawa. Jak przesadzą, to ludzie się będą leczyć na Słowacji, Czechach, Niemczech czy w Turcji (co i tak już ma miejsce, ale na mniejszą skalę).

Ale chore stawki, przekręty na dniówkach i eldorado z pieniędzy podatników, przy ciągłym braku pieniędzy na NFZ to jest gruby przekręt i ktoś powinien na prawdę
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Snowflake_
Snowflake_ 15.06.2026, 09:26:49 via Wykop
  • 1
@swiadomy_anakolut: to spróbuj iść do kardiologa u którego wizyta kosztuje 300 zł za 15 minut, i powiedz mu że zapłacisz 100 zł, bo tylko tyle masz. Zobaczymy, czy ta należyta opieka medyczna zostanie udzielona - wątpię.

Jak chodzi o wizyty prywatne to tam jest relacja klient - lekarz. Płacisz określoną kwotę, wybierasz lekarza z pośród setek dostępnych w województwie, albo w Polsce (jak chce Ci się gdzieś dalej jechać). Możesz
Snowflake_
Snowflake_ 15.06.2026, 09:31:23 via Wykop
  • 0
@FrasierCrane: jest wolny rynek przy stosunkowo małej liczbie lekarzy - stąd te ceny. Duży popyt, mała podaż. Już nie wchodzę w zagadnienia związane z tym, że nie ma lekarzy na specjalizacjach i lekarze celowo ograniczają dostęp do zawodu, żeby mieć większą kasę. Wszyscy wiemy jak to wygląda, wszyscy wiemy że tam jest ogromny problem z tym związany. Ale dopóki nie będzie większej ilości lekarzy, to będzie tak jak teraz. A
Snowflake_
Snowflake_ 15.06.2026, 09:33:34 via Wykop
  • -1
@pwone: mieszkania kosztują tyle ile kosztują, bo ludzie są w stanie zapłacić takie pieniądze. Z lekarzami jest tak samo - ludzie są w stanie zapłacić 300 zł za 15 minutową wizytę. Nikt by się nie obraził, jakby było taniej, ale nie jest, bo deweloperzy mają klientów na mieszkania, a lekarze mają klientów na wizyty.

328

W bloku na Ursynowie pękają ściany, mieszkańcy obawiają się katastrofy

W bloku na Ursynowie pękają ściany, mieszkańcy obawiają się katastrofy

Jeden z bloków mieszkalnych na warszawskim Ursynowie jest w fatalnym stanie. Ściany pękają, z sufitu spada tynk. Mieszkańcy budynku przy ul. Hiszfelda każdego dnia boją się o swoje bezpieczeństwo.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 12.06.2026, 10:05:10
  • 129
  • #
    warszawa
  • #
    ursynow
  • #
    budownictwo
  • #
    nieruchomosci
Snowflake_
Snowflake_ 12.06.2026, 12:37:41 via Wypiek
  • 0
@masz_fajne_donice od jednego się zaczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Snowflake_
Snowflake_ 11.06.2026, 16:15:01
  • 4
Bloki z wielkiej płyty postoją jeszcze ze 100 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=I9LCRm4lpNo

#nieruchomosci
Snowflake_ - Bloki z wielkiej płyty postoją jeszcze ze 100 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://w...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

affairz
affairz
12.06.2026, 00:57:43 via Wykop
  • 0
@Snowflake_: o pierunie, grubo to wygląda
  • Odpowiedz

426

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Polacy chcą mieć dzieci, ale nie mają ku temu odpowiednich warunków. Mateusz Łakomy w programie "Najważniejsze pytania" mówi o powodach niskiej dzietności w Polsce. Ekspert wyjaśnia dlaczego młodzi ludzie nie łączą się w pary.

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 13:38:28
  • 276
  • #
    przegryw
  • #
    zwiazki
  • #
    randki
  • #
    tinder
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    demografia
Snowflake_
Snowflake_ 06.06.2026, 20:39:01 via Wykop
  • 56
Kobiety mają wymagania do pewnego momentu, a wiek nie działa na ich korzyść i to bardzo. Ostatnio miałem spotkanie klasowe z liceum, wszystkie te ładne dziewczyny, za którymi latali faceci bardzo spadły jak chodzi o wygląd, może jedna się zachowała w dość dobrym stanie.

Faceci zresztą też, dwóch facetów, którzy byli top of the top, w tym momencie po 30-stce mają brzuchy piwne 120 kg, łysinę, zaniedbanie i czerwone nosy od alkoholu,
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zopyross
Zopyross
06.06.2026, 07:39:02
  • 14
Mieszkania w bloku kosztujące 800k czy nawet milion to jakieś nieporozumienie. Taka kwota powinna zapewniać komfort i niezależność, a dostajesz po prostu przydział betonowego kurnika wśród chmary ludzi, z którymi dzielisz przestrzeń wspólną - od klatki schodowej, przez windę i parking podziemny. Nieważna lokalizacja czy miasto, chodzi o sam fakt. Ciekawski może podejść pod twoje luksusowe drzwi w luksusowym apartamencie i złapać za klamkę. Byle szeregówka w powiecie niszczy pod tym względem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snowflake_
Snowflake_ 06.06.2026, 09:36:31 via Wykop
  • 5
@Zopyross: tutaj wszystko rozbija się o lokalizację. Fakt, może taka szeregówka daje więcej prywatności. Bliźniak, to już w ogóle.

Ale ktoś kto pracuje w dużym mieście, musi z tej szeregówki do miasta dojechać - czy to ze wsi pod dużym miastem, czy to z obrzeży, gdzie nie ma dobrej komunikacji, a samochody stoją w gigantycznych korkach. Już nie mówię o szkole dla dzieci, atrakcjach typu basen, restauracje, kina, teatry itp.
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
04.06.2026, 16:20:07
  • 2
Jakie prawo Boże zakazuje dużych przestrzeni mieszkalnych? Bo odnoszę wrażenie, że developerzy współcześnie kierują się nim przy laniu betonu i traktują je z wielką bojaźnią. Ja mam 100 metrów w szeregówce i maksymalnie mógłbym znieść jedną osobę z którą dzieliłbym ten metraż. Człowiek chce mieć gdzie odpocząć, gdzie pospać, gdzie zrobić pranie, poćwiczyć, poczytać książkę, ugotować, zjeść. Do tego potrzebne jest kilka pomieszczeń, a nie dwa pokoje na 50 metrach. Ja sobie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snowflake_
Snowflake_ 04.06.2026, 18:00:56 via Wykop
  • 5
@Zopyross: deweloperzy budują to co się sprzedaje. A sprzedają się mieszkania mniejsze, bo ludzi nie stać na większe. Jakby ludzie kupowali większe, a nie byli by zainteresowani klitkami, to deweloperzy budowali by duże mieszkania, bo im zależy na tym, żeby mieszkania po wybudowaniu się sprzedawały.
  • Odpowiedz
Sterax33
Sterax33
Sterax33
02.06.2026, 03:21:03
  • 2205
Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież mają koszta.
#gospodarka #antykapitalizm #januszebiznesu
Sterax33 - Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież m...

źródło: 7557

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snowflake_
Snowflake_ 02.06.2026, 11:27:58 via Wykop
  • 0
Trzeba będzie znowu podnieść ceny, bo taka woda w kranie przecież kosztuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Snowflake_
Snowflake_ 01.06.2026, 06:53:11
  • 3
Deweloperzy zgodnie przyznają, że mieszkania nie sprzedają się już tak dobrze jak na początku roku. Mimo to wielu nie planuje obniżki cen - wynika to przede wszystkim z wysokich kosztów budowy. Majowy Indeks Nastroju Deweloperów wskazuje na nowy trend dotyczący inwestycji mieszkaniowych.


https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-koniec-optymizmu-na-rynku-mieszkaniowym-widac-juz-nowy-trend,nId,8088845

#nieruchomosci
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

del855
del855
01.06.2026, 07:05:33 via Wykop
  • 4
@Snowflake_: to chyba nie słuchali panaareczka i takie tam - sprzedaz od 2.5 roku sie rozpędza i na ta wiosne miała wystrzelić- tymczasem za chwile mamy lato i co? I dalej mizerka.
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
01.06.2026, 07:58:42 via Wykop
  • 1
@del855:

Jeszcze miesiąc i mi pokażesz ta rakietę


zabrzmiało dość dwuznacznie, ale tak, pokażę Ci GIGANTYCZNĄ, GARGANTUICZNĄ WRĘCZ RAKIETĘ TUDEMUUUUN HEHEHE
  • Odpowiedz
Snowflake_
Snowflake_ 31.03.2025, 07:06:32
  • 0
Czy wybielał ktoś zęby metodą nakładkowa żelem, który trzeba nosić 4 godziny dziennie? Czy były jakieś efekty? Jakie stężenie żelu najlepiej kupić bo widzę że jest 10, 16, 22, 35 i 44 %?
#dentysta #stomatologia #zeby #wybielaniezebow
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snowflake_
Snowflake_
Autor
05.09.2025, 20:45:21 via Wykop
  • 1
@Huntley: eleganckie wybielenie nastąpiło z tym żelem z większym stężeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja się już w te małe stężenia bawił nie będę, w przyszłym roku powtórze na tym samym żelu.
  • Odpowiedz
Snowflake_
Snowflake_
Autor
06.11.2025, 18:22:37 via Wykop
  • 1
@Zimny-jak-lod: tak, bardzo białe są dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Snowflake_
Snowflake_
Autor
07.11.2025, 19:10:31 via Wykop
  • 0
@Zimny-jak-lod: wszystko jem, nie jadłem potraw barwiących tydzień od wybielania. Nie ma nadwrażliwości, przy wybielaniu trzeba stosować pastę Sensodyne Whitening i jest elegancko.
Snowflake_ - @Zimny-jak-lod: wszystko jem, nie jadłem potraw barwiących tydzień od wy...

źródło: i-sensodyne-extra-whitening-pasta-do-zebow-wybielajaca-z-fluorkiem-75-ml

Pobierz
  • Odpowiedz
Snowflake_
Snowflake_
Autor
01.06.2026, 05:34:30 via Wykop
  • 0
@sots: tak, jak najbardziej, wszystko git :)
  • Odpowiedz
Snowflake_
Snowflake_ 30.05.2026, 11:11:36
  • 1
Dzisiaj idę na grilla do bardzo dobrego kolegi (znam go od dzieciństwa), który ma dość duży dylemat i wiem, że głównie o tym chce ze mną porozmawiać.

Otóż, jest z dziewczyną w związku niecałe dwa lata. Dziewczyna jest z zagranicy, nie mówi po polsku, ale się uczy, według mnie zrobiła dość duży postęp odkąd ją znam. Z wyglądu jak dla mnie spoko - taka drobna, szczupła, ma bardzo ciekawą urodę. Laska ma

Czy powinien zostać z dziewczyną, z którą jest prawie 2 lata?

  • Oczywiście, że tak 48.5% (16)
  • Niech wybierze młodszą i zacznie od zera 51.5% (17)

Oddanych głosów: 33

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

centerario
centerario
30.05.2026, 12:20:23 via Wykop
  • 2
@Snowflake_: ah te problemy chadów
  • Odpowiedz
Pan_Kotlet
Pan_Kotlet
31.05.2026, 00:47:25 via Wykop
  • 0
@Snowflake_:
PanKotlet - @Snowflake:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Snowflake_
Snowflake_ 24.05.2026, 19:32:58
  • 0
Jak te wyniki się oficjalnie potwierdzą, to od kiedy Miszalski traci stołek? Od razu, czy jest jakaś data wyznaczona?

#krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

haabero
haabero
24.05.2026, 19:34:25 via Wykop
  • 3
@Snowflake_: za 15 minut
  • Odpowiedz
niemiecki_agent
niemiecki_agent
24.05.2026, 19:39:07 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez moderatora

mirko_anonim
mirko_anonim
17.05.2026, 13:54:34
  • 0
✨️ Jak kupić mieszkanie w Krakowie? Ⓘ
cześć, case na dzisiaj. Chcecie kupić mieszkanie #nieruchomosci w #krakow najlepiej 5 pokojowe (opcjonalnie 4, ale jednak ten jeden dodatkowy ma ogromny plus), najlepiej powyżej 75-80m2. Muszą być dwa miejsca postojowe i powiedzmy atutem byłaby komórka lokatorska. Budżet do powiedzmy 1,4mln za stan deweloperski.
Co wybieracie? Ciężki temat bo takich mieszkań nie ma za wiele, budżet też mimo wszystko nie jest na
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snowflake_
Snowflake_ 17.05.2026, 14:53:26 via Wykop
  • 1
@Yuri_Yslin: w Wieliczce też jest drogo, te szeregówki do kupienia nie są w Wieliczce w zbyt dobrych miejscach, w dodatku nawalone jeden koło drugiego, gdzie wygląda to mniej więcej tak jak na obrazku.
Snowflake - @YuriYslin: w Wieliczce też jest drogo, te szeregówki do kupienia nie są ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Snowflake_
Snowflake_ 17.05.2026, 15:05:49 via Wykop
  • 2
@Yuri_Yslin: nie jestem przekonany, że jest to dobry interes ( ͡° ͜ʖ ͡°) te uliczki w Wieliczce przy których budowane są te szeregówki, to jest jakaś masakra. Nie przystosowane do takiej ilości ludzi. Dodatkowo, często nie mają kanalizacji tylko po prostu szambo. Dojazd do Krakowa w godzinach szczytu to jest masakra.

Byłem oglądać i widziałem, mimo wszystko osiedla deweloperskie w Krakowie wypadają według mnie lepiej. Dla
  • Odpowiedz
Snowflake_
Snowflake_ 17.05.2026, 15:16:00 via Wykop
  • 1
@Yuri_Yslin >wydawało mi się że tam się raczej pociągiem dojeżdża. przepraszam, nie jestem lokalsem, mogę gadać głupoty.

Owszem, dojeżdża się i jak masz szeregówkę blisko stacji to jest to fajna opcja, ale takich szeregówek nie ma. Pociąg jedzie jakieś 20-25 minut to Krakowa, ale dojedź jeszcze do tej stacji. Mało miejsca na zaparkowanie auta, ogólnie same problemy.
  • Odpowiedz

28

Miasto dla korporacji i inwestycji, a nie dla ludzi.

Miasto dla korporacji i inwestycji, a nie dla ludzi.

W nocy hałas - czy to pojazdy za oknami, czy imprezy w Airbnb piętro niżej. W dzień korki i chodniki zastawione autami. Betonoza, brak spójności architektonicznej, wszędzie reklamy. Ceny mieszkań akceptowalne jedynie przez inwestorów, wynajem wyższy od zarobków i bilety miesięczne droższe od paliwa.

Punkt_M
z
wykop.pl
dodany: 17.05.2026, 07:28:29
  • 8
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    polska
  • #
    patodeweloperka
  • #
    afera
  • #
    kredythipoteczny
Snowflake_
Snowflake_ 17.05.2026, 08:30:53 via Wykop
  • 3
@Punkt_M: W Krakowie bilet miesięczny na wszystkie linie z Kartą Mieszkańca kosztuje 99 zł. Jak ktoś dojeżdża codziennie do pracy, to wątpię, że auto wyjdzie taniej. A i po mieście można pojeździć, z imprezy można wrócić itp.

Biorąc pod uwagę korki, miejsca parkingowe itp. o wiele bardziej opłaca się dojeżdżać komunikacją miejską. Ja do pracy jeżdżę tramwajem (przez korki), a do centrum tramwajem (jak nie muszę autem), bo nie chce
Snowflake_
Snowflake_ 15.05.2026, 10:03:34
  • 0
W jaki sposób Zen wykrywa na jaki wydatek rozliczyć kamień? Chce sobie uzbierać na kamień rachunków, ale nie do końca wiem, czy będę nim w stanie opłacić na przykład czynsz za mieszkanie w ramach kamienia „media”?
#zen
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
15.05.2026, 10:11:17 via Wykop
  • 1
@Snowflake_: no poprzez tytuły przelewów i odbiorcę. Jak płacisz do orange to wiadomo że rachunek a nie paliwo. Jak do orlenu to wiadomo że paliwo, jak do wspólnoty to czynsz itd.
  • Odpowiedz
LetMeTake
LetMeTake
LetMeTake
15.05.2026, 10:19:07 via Android
  • 0
Przyjmujemy, że wypadnie tobie kamień Opłat.
Użyj strony mojepłatności i sprawdź czy numer rachunku bankowego wykrywa tej system. W ten sposób kamień opłat na pewno będzie widoczny. ;)
Jeśli nie chcesz specjalnie zakładać tam konta to mogę za ciebie sprawdzić.
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
14.05.2026, 16:40:38
  • 23
Wstajesz i masz taki widok za oknem. Czy może być coś piękniejszego? #nieruchomosci
paczelok - Wstajesz i masz taki widok za oknem. Czy może być coś piękniejszego? #nier...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snowflake_
Snowflake_ 15.05.2026, 05:17:23 via Wykop
  • 0
@paczelok: to przecież atut nieruchomości jest, bo centrum handlowe na wyciągnięcie ręki. I cyk +2k do metra kwadratowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.04.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 11.07.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking