Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kuss115

kuss115

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7403
  • Znaleziska 6525
  • Mikroblog 878
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 2
Balento
Balento
23.06.2026, 22:10:09
  • 7
ja lubie te zmiany klimatu 😎😎 nie rozumiem ponuraków co narzekają bo planeta płonie..ciepełko jest fajne👍👍👍 i przyjemne słońce świeci a klimatyczne brednie jak przejmujecie to NWO też przyjmiecie .. #klimat #pogoda #takaprawda #lewica
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuss115
kuss115 23.06.2026, 22:29:58 via Wykop
  • 5
@Balento: Dziś u rodziców słyszałem bodajże na TVP Info, jak straszyli upałami i pieprzyli, że to wina zmian klimatu xD. Jeszcze coś tam biadolili, że gdyby nie człowiek, to byłoby 5 stopni mniej niż kilkadziesiąt lat temu. Oczywiście bzdury totalne, bo po 1. upały nie biorą się z globcia, tylko ze splotu okoliczności - adwekcja z S, wysoko położone słońce, brak opadów, brak chmur, na południu również efekt halnego itd.
  • Odpowiedz
kuss115
kuss115 24.06.2026, 10:24:36 via Wykop
  • 0
@saib75: A umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy tylko wyłapałeś 'zawrotny stopień' i się odpaliłeś? Mnie straszyli już kwaśnym deszczami, dziurą ozonową, globalnym ociepleniem, zmianami klimatu, kryzysem klimatycznym, katastrofą klimatyczną, covidem, wojną z putinem i co? I nic, dalej żyję, każdy z w/w problemów wyolbrzymiony do granic możliwości, aby żyć w ciągłym strachu. Prosta gawiedź się nabierze na takie bzdury...
Idea wiadomości była, aby pokazać, że media pieprzą głupoty, a Ziemia
  • Odpowiedz
kuss115
kuss115 przedwczoraj, 17:14:02 via Wykop
  • 0
@Wasky: Jakie masz niby to tempo? Uśrednij sobie ostatnie 100 lat, podobnie jak to masz na wykresach z rekonstrukcja temp. historycznej (bo rekonstrukcja działa jak średnia krocząca wieeeloletnia) i zobacz, czy coś na wykresie temp. zobaczysz dziwnego. Podpowiem - nic nie zobaczysz. Zmiany były, są i będą. Dziura ozonowa jest, ma się dobrze i się powiększa.
  • Odpowiedz

777

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Opłata cukrowa w Polsce ponownie w górę. Tym razem niektóre komponenty opłaty mogą wzrosnąć aż dziesięciokrotnie

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 23.06.2026, 19:21:13
  • 264
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
kuss115
kuss115 24.06.2026, 10:47:11 via Wykop
  • 23
@Grubby: Dobrze, że mam blisko do Czech, bo większość napojów kupuję właśnie tam. Uwzględniając nawet koszty transportu, jestem na spory plus, a 2. sprawa - tam mają smaczniejsze napoje. Nie ma wciskania wszędzie soku jabłkowego w takiej ilości, jak w Polsce. U nas napój nazywa się arbuzowy, bo ma 0.5% soku z arbuza i 19.5% soku jabłkowego xD. Jeżdżę regularnie do Czech i kupuję jednorazowo kilkadziesiąt litrów napojów. Ceny są
kuss115 - @Grubby: Dobrze, że mam blisko do Czech, bo większość napojów kupuję właśni...

źródło: tusk zlodziej

Pobierz
kuss115
kuss115 24.06.2026, 21:40:54 via Wykop
  • 3
@Harold: Dziś byłem w czeskim Kauflandzie, to 1.5l Cola była po 28.90 CZK (5.12 PLN), promka z 34.90 CZK (6,18 PLN). Różne smaki kosztowały tyle samo.
kuss115 - @Harold: Dziś byłem w czeskim Kauflandzie, to 1.5l Cola była po 28.90 CZK (...

źródło: IMG_20260624_184842

Pobierz
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
23.06.2026, 21:54:13
  • 6
co tu się odjaniepawla?
#pogoda #przegryw
JajkaNieMajaBialek - co tu się odjaniepawla?
#pogoda #przegryw

źródło: obraz_2026-06-23_235410556

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuss115
kuss115 23.06.2026, 22:26:23 via Wykop
  • 0
@JajkaNieMajaBialek: Przecież tyle nie będzie. Prawie co roku modele wypluwają nierealne wartości, a później się okazuje, że z 42 wychodzi 38 i to jeszcze 5% Polski, a większość ma 33 - 36 stopni.
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
22.06.2026, 14:26:10
  • 1
Dobra, ale - no dobra. Najwyższy czas na #ankieta bo zdania są podzielone, ale to dobrze. Niezależnie od tego, co kto uważa i co ja uważam, sporządziłem ją odnośnie #pogoda jeden z przykładów. Nie patrzcie na to, którą mamy teraz porę roku, a której dawno już nie mieliśmy, tylko skupcie się na własnych odczuciach, które macie często

Z tej dwójki temp., kiedy masz wybrać - co ci bardziej odpowiada w przeciwieństwie do tego drugiego?

  • upał 30 stopni 43.4% (33)
  • mróz -15 stopni 35.5% (27)
  • trudne się wylosowało 21.1% (16)

Oddanych głosów: 76

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuss115
kuss115 22.06.2026, 15:44:15 via Wykop
  • 1
@jezdzilemmercemipalilempopularne: I co wtedy robisz? Pewnie siedzisz przez 99% w domu i nawet do kołchozu i do sklepu się jechać nie chce, prawda? To tak, jakbym powiedział, że kocham 45 stopni, a będę siedział przez większość czasu w klimatyzowanym pomieszczeniu. Prawda jest taka, że 95%+ ludzi lubi upał. Tyle też procent ludzi mieszka w krajach cieplejszych od Polski. Tyle też procent ludzi wybiera zagraniczny wyjazd na południe, a nie do
  • Odpowiedz
kuss115
kuss115 22.06.2026, 20:36:17 via Wykop
  • 1
@jezdzilemmercemipalilempopularne:Należysz do zdecydowanej mniejszości. Ile ważysz? Może tu jest problem...
  • Odpowiedz
Qiudo
Qiudo
22.06.2026, 15:12:43
  • 12
Nie no. Globalne ocieplenie? Co ty mordo, normalna pogoda we Francji, dobrze jest, basenik potem grill to jest życie xD
#pogoda #l-------------j
Qiudo - Nie no. Globalne ocieplenie? Co ty mordo, normalna pogoda we Francji, dobrze ...

źródło: 1000017562

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuss115
kuss115 22.06.2026, 15:40:50 via Wykop
  • 1
@Polinik: Narracja jest jednostronna. Zeszłoroczny maj był w topce najzimniejszych w historii pomiarów i wtedy było gadanie, że to tylko pogoda, że ze zmianami klimatu nie ma nic wspólnego. Ale nadciąga pierwsza w tym roku fala upałów, to już kolory na mapach na bordowo albo już biało i wrzask, że to efekt zmiany klimatu. No ale debili nie brakuje i uwierzą... Na szczęście obserwuję, że nawet średnio rozważni ludzie już
  • Odpowiedz

1159

Internista Stężyca 1.1 mln zł

Internista Stężyca 1.1 mln zł
boleclaw
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 05:48:58
  • 69
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarski
  • #
    zarobki
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
kuss115
kuss115 15.06.2026, 18:57:26 via Wykop
  • 4
@SpokojnyPan: Za to w PO to sami mądrzy są xDDD
LM317K
LM317K
14.06.2026, 10:28:53
  • 6
W tamtym roku p------o pół lata (od lipca), w tym roku p----i już od czerwca (a wcześniej była susza), pięknie xD
Ciekawe czy to ma coś wspólnego z tym super El Niño tegorocznym
#pogoda #lato
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuss115
kuss115 14.06.2026, 11:16:18 via Wykop
  • 10
@LM317K: P-------o już wcześniej, bo maj był ekstremalnie zimny, w topce najzimniejszych majów w historii pomiarów. Póki co ten rok to padaka. Pada najwięcej tam, gdzie nigdy nie ma suszy, czyli na południu. W czerwcu miałem może tylko 2 dni bez opadu, a tak to brak słońca, zimno i codziennie po kilka razy pada. Gleba już wody nie przyjmuje od tygodnia.
  • Odpowiedz
kuss115
kuss115 14.06.2026, 11:26:50 via Wykop
  • 4
@LM317K: Mówię o zeszłorocznym maju. Nigdzie nie wszedł on nawet w normie...
kuss115 - @LM317K: Mówię o zeszłorocznym maju. Nigdzie nie wszedł on nawet w normie.....

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
13.06.2026, 12:21:43
  • 5
No sorry ale jak na drugą połowę czerwca to te globalne ocieplenie trochę chvjowo wygląda, no ale jak wiadomo
"pogoda to nie klimat" więc "globalne ocieplenie" objawia się bezobjawowo(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#pogoda #polska
aa-aa - No sorry ale jak na drugą połowę czerwca to te globalne ocieplenie trochę chv...

źródło: 1000004977

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuss115
kuss115 13.06.2026, 14:56:07 via Wykop
  • 7
@aa-aa: Z tym "pogoda to nie klimat" to różnie bywa. Gdy przychodzą upały, okresy wyżowe (a więc suche), to wielokrotnie słychać wycie w głównych mediach, że to kwestia zmian klimatu, ale jak przychodzi nadmierne zimno albo ciągłe deszcze, to mamy do czynienia z pogodą. Narracja jest jednostronna.
  • Odpowiedz

376

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Nadchodzące wakacje to dla wielu z nas nadchodzące spacery po lesie. A spacery po lesie to z jednej strony przyjemność, z drugiej zaś ryzyko. W zaroślach bowiem czychać na nas mogą kleszcze, a wraz z nimi choroba, której liczba diagnoz każdego roku rośnie w niepokojącym tempie.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 05:31:49
  • 197
  • #
    borelioza
  • #
    medycyna
  • #
    naukowybelkot
kuss115
kuss115 08.06.2026, 00:11:58 via Wykop
  • -3
zmian klimatycznych


@klocus: Wiadomo, tak samo przez zmiany klimatyczne kogoś rzuca dziewczyna, ktoś inny przez zmiany klimatyczne dostaje kapę ze sprawdzianu z matmy, a jeszcze ktoś inny ma wypadek na drodze...

514

Policja Bieruń odblokowała komentarze na profilu FB po swoim kłamliwym wpisie.

Policja Bieruń odblokowała komentarze na profilu FB po swoim kłamliwym wpisie.

Samo oświadczenie już zniknęło ze strony komisariatu. Można zapytać co się z nim stało na profilu.

PieknyWojciech
z
facebook.com
dodany: 04.06.2026, 12:47:19
  • 20
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    audytobywatelski
kuss115
kuss115 05.06.2026, 18:33:16 via Wykop
  • 4
@ContraventoFiero: Znam to. Nie jestem domatorem. Spędzam kupę czasu w plenerze - od sportu (rower, góry), przez fotografowanie, aż po robienie ognisk i to nierzadko późną jesienią, czy nawet w zimie. Zawsze wybieram miejsca bezpieczne, gdy jest zrobione palenisko w bezpiecznej odległości od drzew, nie palę jak jest susza (chociaż w moim regionie to się zdarza ekstremalnie rzadko), śmieci obowiązkowo biorę ze sobą w worku, a samo ognisko gaszę (często
kuss115 - @ContraventoFiero: Znam to. Nie jestem domatorem. Spędzam kupę czasu w plen...

źródło: P1095430 ognicho

Pobierz

3317

Najlepszy patrol w Polsce

Najlepszy patrol w Polsce

Jazda po chodniku samochodem jest zabroniona i niebezpieczna. Są w policji funkcjonariusze, którzy doskonale wiedzą, jak stanowczo i konkretnie wyjaśnić proste zasady kierowcom, którzy zdają się tego nie rozumieć. Manewrowanie półtoratonową maszyną pomiędzy pieszymi to nie zabawa. Postawa policjantó

zawisza
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 08:20:03
  • 324
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochody
kuss115
kuss115 27.05.2026, 18:34:47 via Wykop
  • 1
Gdyby mnie policja w innym kraju zatrzymała i nie miałbym żadnego dokumentu, to byłbym z miejsca zawinięty.


@Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz: Widać, że nie miałeś nigdy do czynienia z policją za granicą. Wiele zależy od samej policji, od postawy, od wykroczenia itp. Kolegę, z którym jechałem, parę lat temu zatrzymała policja na Słowacji. Przekroczył prędkość o przedział 10 - 20 km/h. Kolega zapomniał fizycznych dokumentów i pokazywał je na apce. Gliniarz grzecznie powiedział,

550

Angela Merkel chce mocniejszej kontroli internetu. Wraca temat kasowania treści

Angela Merkel chce mocniejszej kontroli internetu. Wraca temat kasowania treści

Angela Merkel podczas wystąpienia w Parlamencie wezwała Unię Europejską do dalszego zaostrzania regulacji dotyczących treści publikowanych w sieci.Cenzurować przede wszystkim, wyjaśniać, czy słusznie będziemy później.Kraje nie mają obawiać się konsekwencji wynikających z błędnych decyzji regulatorów

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 24.05.2026, 16:31:27
  • 91
  • #
    polityka
  • #
    europa
  • #
    niemcy
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
kuss115
kuss115 24.05.2026, 21:02:09 via Wykop
  • 4
od razu mi sie przypomniały zapędy tego pedała rudego śmiecia


@Sztu3ka: Mi tak samo. Byłem na proteście ACTA w Bielsku-Białej ponad dekadę temu. Protesty oczywiście były ogólnokrajowe. Ale co to dało, jak ludzie mają pamięć złotej rybki i znów tego zamordystę złodzieja wybrały... "Byle nie PiS". Jedyna szansa, aby w tym kraju było lepiej, to śmierć starego zabetonowanego elektoratu i śmierć polityków, którzy grzeją dupę kilkadziesiąt lat na stołkach.

543

Strefa Czystego Transportu i rządy kolesiów prezydenta jednoczą Kraków.

Strefa Czystego Transportu i rządy kolesiów prezydenta jednoczą Kraków.

Referendum w Krakowie to bunt mieszkańców, którzy mają DOŚĆ korupcji, zadłużania miasta i niszczenia firm mieszkańców. Prezydent broni się atakując ich kontrolami, zwalniając z pracy i obiecując cuda na kiju. Poznaj szczegóły przyczyn krakowskiej rewolucji.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 21.05.2026, 06:04:03
  • 66
  • #
    krakow
  • #
    miszalski
  • #
    referendum
  • #
    polityka
kuss115
kuss115 21.05.2026, 10:05:21 via Wykop
  • 25
oni są tak samo p----------i jak Konfiarze


@jokerkroker: P----------i to są pełowcy, którzy tę strefę wprowadzili.

324

Linux lepszy niż Windows

Linux lepszy niż Windows

Nvidia Reflex i AMD Anti-Lag działają teraz na każdej karcie Przez lata gracze korzystający z Linuksa musieli godzić się z tym, że najważniejsze technologie redukcji opóźnień trafiają głównie do Windowsa.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 18.05.2026, 16:41:46
  • 117
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    linux
  • #
    opensource
  • #
    nvidia
  • #
    amd
kuss115
kuss115 19.05.2026, 10:17:34 via Wykop
  • 7
W ogóle jest jakaś zauważalna różnica pomiędzy 540 Hz a 60-120 Hz??? Przecież człowiek ma opóźnienia rzędu kilkadziesiąt ms a płynny ruch jest już od 24 Hz...


Te setki Hz to nie jest coś na poziomie audio voodo?


@kwanty: Różnica między 24 - 30 Hz a 60 Hz jest kolosalna. Między 60 Hz a 120 - 165 Hz również spora, ale już nie kolosalna. Max jaki testowałem to 240 Hz i widziałem

492

Co druga polska firma rozczarowana wdrożeniem sztucznej inteligencji

Co druga polska firma rozczarowana wdrożeniem sztucznej inteligencji

Co drugie polskie przedsiębiorstwo (49 proc.) było w minionym roku rozczarowane wdrożeniem sztucznej inteligencji - wynika z badania firmy EY. Jednocześnie większość przedsiębiorstw chce zwiększyć wydatki na wprowadzenie narzędzi opartych na AI.

Marcepanowy_Detektyw
z
bankier.pl
dodany: 17.05.2026, 18:01:53
  • 214
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ciekawostki
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
kuss115
kuss115 18.05.2026, 09:46:32 via Wykop
  • 13
AI potrafi robić obecnie lepsze CodeReview niż developerzy, który często są zajęci.


@new-object: Pod względem technicznych aspektów kodu - owszem, ale pod względem logiki biznesowej srej aj polegnie i to na samym początku. Tu już jest wymagana dobra znajomość danego projektu (w tym prawa, na bazie którego działa dany projekt - np. prawa pracy), której AI nie ogarnia.

1156

Polacy tracą miliony na kaucji i kolejkach. Sprawdź swój koszt. Licznik kaucji

Polacy tracą miliony na kaucji i kolejkach. Sprawdź swój koszt. Licznik kaucji

Z twittera. Sprawdź w czasie rzeczywistym, ile miliardów PLN marnujemy w kolejkach do butelkomatów. Ile roboczogodzin, ile pieniędzy. Dość ciekawe alternatywne koszty systemu kaucyjnego.

whocaressleep
z
kuacjazabutelkipodatek.xyz
dodany: 14.05.2026, 19:29:23
  • 318
  • #
    kaucja
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    butelki
  • #
    ekologia
  • #
    smieci
kuss115
kuss115 15.05.2026, 10:12:22 via Wykop
  • 59
@Drzepetto: Dobrze, że mam blisko do Czech. Dwa tygodnie temu kupiłem ok 50 litrów napojów. Przykładowo 1 puszka Pepsi Zero Cytrynowej 0.33 kosztowała ok 1.70 PLN, a 2-litrowa Pepsi Zero Wiśniowa ok 6.50 PLN.
kuss115 - @Drzepetto: Dobrze, że mam blisko do Czech. Dwa tygodnie temu kupiłem ok 50...

źródło: tusk_zlodziej

Pobierz
kuss115
kuss115 15.05.2026, 13:30:34 via Wykop
  • 6
@sciana: Też kupiłem, ale nie widać jej. Dwie sztuki, o ile pamiętam.
@Krzyhuu Rozumiem, że mam pić wyłącznie herbaty bez cukru albo wodę mineralną w wersji bio, bo inaczej mi się żołądek zepsuje...?
Wszystko jest dla ludzi. Dla twojej informacji jem też słodycze i to nie tak mało, bo jestem aktywnym człowiekiem i nieraz trzeba szybko dostarczyć energii do organizmu np podczas 30 km wyprawy górskiej.
kuss115
kuss115 15.05.2026, 18:56:52 via Wykop
  • 2
@michal-kowaly: Hehe, kiedyś miałem fazę na Kofolę, ale trochę się nią 'przepiłem', zwłaszcza tą zwykłą. Fajnie, że w CZ i SK można ją kupić praktycznie wszędzie w pubach, czy schroniskach. Schłodzona podczas sporego wysiłku wchodzi jak w masełko.
@Kismeth: No widzisz. Mi zwykła, czy zerówka, ale niesmakowa średnio smakuje, za to wiśniowa i cytrynowa zero owszem. Każdy ma inny gust.
kuss115
kuss115 15.05.2026, 22:56:12 via Wykop
  • 0
@husky300: Powiem ci, że jakoś nie rzucił mi się w oczy i nigdy nie piłem. Muszę spróbować!
kuss115
kuss115 15.05.2026, 23:02:20 via Wykop
  • 0
@AaAnAh: Dokładnie tak. Napoje praktycznie tak tanie jak w Turcji. Najczęściej wybieram Cieszyn Czeski, Karvina, Ostrava i Bohumin.
W Polsce nie dość, że napoje w ciul drogie, to większość niesmacznych, bo (aby uniknąć opłat) dają często 20% soku jabłkowego i < 1% innego soku.
kuss115
kuss115 17.05.2026, 23:20:25 via Wykop
  • 0
@Keczupikczu: Zwykłej Coli / Pepsi właściwie nie kupuję, więc niestety nie powiem ci :<
Sumiru
Sumiru
17.05.2026, 02:51:07
  • 7
Jest git. To chyba najgorszy maj od chyba jakiś 6 lat xddd
#pogoda
Sumiru - Jest git. To chyba najgorszy maj od chyba jakiś 6 lat xddd
#pogoda

źródło: Screenshot_2026-05-17-04-20-55-453_com.miui.weather2

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuss115
kuss115 17.05.2026, 11:04:30 via Wykop
  • 0
@Sumiru: Rok temu był 2. najzimniejszy maj w historii pomiarów. Ten będzie prawdopodobnie 'zaledwie' chłodny, no chyba że w 3. dekadzie będzie codziennie po 25 stopni w dzień, to ma szansę dobić do normy...
  • Odpowiedz

347

Czy pieniądze z OFE zostały skradzione przez rządzących? [Inwestomat]

Czy pieniądze z OFE zostały skradzione przez rządzących? [Inwestomat]

Na czym polegała reforma OFE z 2014 roku, jak działały OFE przed i po reformie z 2014 roku. Czy pieniądze Polaków (z OFE) zostały skradzione przez rząd. Jak ówczesny rząd tłumaczył tę reformę.

banzi
z
youtube.com
dodany: 04.05.2026, 07:57:30
  • 140
  • #
    inwestycje
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gielda
kuss115
kuss115 05.05.2026, 10:18:12 via Wykop
  • 2
@kowalzmetina: Ha tfu na tę złodziejską mordę.

573

Skycash - Janusze biznesu,zabór środków użytkowników,przymusowy płatny abonament

Skycash - Janusze biznesu,zabór środków użytkowników,przymusowy płatny abonament

Skycash - Janusze biznesu,zabór środków użytkowników,przymusowy płatny abonament #wykopefekt #janusze #cwaniaki #parkowanie #auto #miasto #warszawa #parking #polska #skycash Skycash postanowił zabawić się w Januszy Biznesu i wkurzyć użytkowników.

Oldirtybastard
z
wykop.pl
dodany: 04.05.2026, 14:13:42
  • 115
  • #
    wykopefekt
  • #
    skycash
  • #
    parking
  • #
    januszebiznesu
  • #
    januszex
  • #
    parkowanie
kuss115
kuss115 05.05.2026, 10:14:05 via Wykop
  • 4
Swoja droga, polecam wyłączyć automatyczne aktualizacje w ogóle play i aktualizować ręcznie, tylko gdy to konieczne i tylko gdy wie sie jakie niespodzianki sa w nowej wersji. Juz od dawna wszelkie aktualizacje wprowadzają więcej problemow niż rozwiązują, wiec nie ma sensu pozwalać na automatyczne aktualizowanie.


@czarnykredens: Dobre podejście. Praktykuję od co najmniej 15 lat i nie wyszedłem na tym źle. Jedynie apka bankowa IKO żąda regularnej aktualizacji, bo inaczej blokuje dostęp
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >
  • Pszczyna

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.12.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking