Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
koszyk2
koszyk2

koszyk2

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6269
  • Znaleziska 333
  • Mikroblog 5936
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 24
gr0m1t
gr0m1t
wczoraj, 07:24:49
  • 6
masz p0laku swoje okno na świat XDDDDD

#nieruchomosci #patologiazmiasta #midel #wynajem #warszawa
gr0m1t - masz p0laku swoje okno na świat XDDDDD

#nieruchomosci #patologiazmiasta #mi...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 19 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@gr0m1t: wstajesz z łóżka prosto na śniadanie przy oknie gdzie zawsze jest piękna pogoda. Gdzie takie mieszkanie, w Grecji ?
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
21 godz. i 28 min temu
  • 0
#nieruchomosci #kredyt

aktualnie bralibyscie stałe oprocentowanie na 5 lat na 5.9% czy zmienne na 5.3%?

jakie oprocentowanie

  • stałe na 5 lat - 5.9% 41.1% (23)
  • zmienne - 5.3% 58.9% (33)

Oddanych głosów: 56

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 21 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@gaz_wieprzowy: kończą mi się stałe niestety w październiku i też już zaczynam się zastanawiać. Z perspektywy czasu stałem są wygodne i chyba znowu wybiorę stałe, zwłaszcza,że kwota jest już mniejsza więc i też % mniej będzie bolał.
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 20 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@kozerus: wprost przeciwnie. Domyślnie kredyt przechodzi na zmienne oprocentowanie , chyba,że podpisze aneks do umowy na stały % na nowych warunkach.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
wczoraj, 09:57:41
  • 10
✨️ Jak osiągnąć doskonałą formę: Moja historia Ⓘ
Nie bardzo mam gdzie pochwalić się losowymi numerami z telefonu to zrobię to tutaj, bo dla mnie pułap tlenowy 54, i wskoczenie w kategorię "Doskonały", to jednak jest pewne osiągnięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Startowałem 4 lata temu, z poziomu 47, z kanapy i blisko połowę grubszy. Moja pierwsza wycieczka rowerowa 20km skończyła się jego prowadzeniem pod górkę. Dziś, dobijając powoli do 40stki, mogę zrobić
mirko_anonim - ✨️ Jak osiągnąć doskonałą formę: Moja historia Ⓘ
Nie bardzo mam gdzie ...

źródło: Screenshot-20260616-095355-Garmin-Connect

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 22 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: i to już cała historia ?
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 21 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: a no to gratulacje ! zasugerowałem się tytułem i myślałem,ze będzie opis jak to osiągałeś albo plany treningowe. Akurat też ostatnie 2 miesiące wziąłem się za siebie i lubię takie porady i inspirujące historię innych
  • Odpowiedz

255

Pasierb księcia Norwegii skazany. Ogłoszono wyrok

Pasierb księcia Norwegii skazany. Ogłoszono wyrok

Marius Borg Hoeiby, pasierb norweskiego księcia Haakona, został skazany na cztery lata więzienia. Sąd w Oslo uznał go za winnego m.in. znęcania się nad swoją byłą partnerką. Hoeiby jest najstarszym synem księżnej koronnej Mette-Marit z jednego z jej poprzednich związków. Marius Borg Hoeiby nie przyz

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 08:14:52
  • 53
  • #
    prawo
  • #
    norwegia
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    sprawiedliwosc
  • #
    sadownictwo
koszyk2
koszyk2
koszyk2 wczoraj, 07:30:48 via Wykop
  • 0
@mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz: Albo Anosn Boon. Role grał podobnie i w strefire ganagsterów i w The Good Boy
koszyk2 - @mlotektouniwersalna_odpowiedz: Albo Anosn Boon. Role grał podobnie i w str...

źródło: BeFunky-collage87-2025-07-03T134845.666-1-38274db

Pobierz
RenoJackson
RenoJackson
12.06.2026, 11:39:04
  • 1
Czy Shimano Claris faktycznie jest tak beznadziejne jak ludzie mówią, czy dla goscia co po prostu chce sobie rowerem śmignać do pracy 16km w jedną strone wystarczy i będzie spoko?

Mam oferte kupna gravela Kellys Soot 30 za 2000.

-Hamulce tarczowe
-Shimano Claris
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 12.06.2026, 11:55:33 via Wykop
  • 6
@RenoJackson: nie przejmuj się tylko śmigaj. Miałem Claris w szosie Kross i nigdy nic się nie stało i się fajnie jeździło.
  • Odpowiedz
zaklinacz_smieciuchuw
zaklinacz_smieciuchuw
10.06.2026, 14:15:00
  • 0
Szukam zapięcia do #rower i znalazłem coś takiego:
1. https://www.centrumrowerowe.pl/zapiecie-u-lock-abus-granit-x-plus-540-pd4486/
2. https://www.centrumrowerowe.pl/lancuch-kryptonite-evolution-series-4-pd3848/
3. https://www.decathlon.pl/p/zabezpieczenie-rowerowe-u-lock-kryptonite-evolution-mini-7-z-linka-kryptoflex/_/R-p-370607

Jakieś opinie? Może inne zapięcie?
#rowery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 11.06.2026, 11:49:14 via Wykop
  • 0
@zaklinacz_smieciuchuw: Bardzo często to zależy od tego jaki rower, gdzie go zostawiasz i gdzie można przypiąć. Strona gdzie ja znalazłem dużo informacji to https://thebestbikelock.com/ ogólnie na szycie listy z testowanych obecnie ( ogólnie przy wielu czynnikach, nie samej odporności na złamanie ) jest Litelok X1 ale znowu on waży 1.7 kg. Jak chcesz ubezpieczyć to czytałem,że niektóre firmy akceptują zapięcia z certyfikatem ART powyżej 2 gwiazdek wtedy można kupić np
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 11.06.2026, 14:05:08 via Wykop
  • 0
@zaklinacz_smieciuchuw: Kup taki przede wszystkim,żebyś mógł go też do ramy przyczepić i będzie pod ręką. Te U-lock nie zawsze jest jak zaczepić a 2kg w plecaku to nic wygodnego. Ja jak zostawiam pod centrum handlowym rower to go zapinam na takie solidne składane, jak jadę w sobotę sobie pośmigać i wiem,że co najwyżej na 2 minuty rower pod żabka czy lokalnym sklepem zostawię to biorę lekkie takie. Nie mam też
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
10.06.2026, 17:07:19
  • 5
#przegryw #rower #rowerowyrownik czy jest tu ktoś kto waży powyżej 100 kg i jeździ na rowerze? Ja 115 kg i zamierzam zacząć
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 11.06.2026, 08:10:31 via Wykop
  • 0
@Anonim5: Spokojnie się jeździ z taką wagą. Jak kiedyś miałem szosowy rower i > 100 kg to musiałem po prostu bić dużo powietrza bo inaczej zawszę gumę łapałem. Śmiganie rowerem to frajda, ale też ćwiczenie ogólnorozwojowe.

Tu kradnę z internetu:

Jazda na rowerze to ogólnorozwojowy trening, który efektywnie spala kalorie i buduje mięśnie nóg oraz pośladków. Zwiększa wydolność krążeniowo-oddechową i dotlenia organizm, jednocześnie odciążając stawy, co czyni ją bezpieczną formą
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
10.06.2026, 15:10:51
  • 329
zaraz mnie coś r------e xD
#januszex #pracbaza #kolchoz #praca
ucho_igielne - zaraz mnie coś r------e xD
#januszex #pracbaza #kolchoz #praca

źródło: Przechwytywaniee

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 10.06.2026, 19:58:11 via Wykop
  • 2
@ucho_igielne: napisz,że wcześniej też szukałeś
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
08.06.2026, 11:59:39
  • 400
czemu starsi ludzie mają zawsze taki z-----y styl pisania jakby właśnie dostali udaru? xd
#przegryw #s----------e
GoldenJanusz - czemu starsi ludzie mają zawsze taki z-----y styl pisania jakby właśni...

źródło: 1000034569

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 08.06.2026, 15:04:06 via Wykop
  • 3
@GoldenJanusz: wystawiłem rower na Olx. Chłop do mnie pisze a na końcu zdań wstawia "mhm ... " , oczywiście żadnego znaku zapytania czy przecinka.Oczywiście przyjechał chłop po 50
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
08.06.2026, 08:57:10
  • 385
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 08.06.2026, 09:08:06 via Wykop
  • 23
@Whiskeyjack29: Mediana wynagrodzeń w stolicy Polski wynosi 9524,49 zł brutto miesięcznie. W internecie każdy może sobie mówić co chce.

Średnia pensja netto w stolicy (po odliczeniu składek ZUS i podatku) to około:

6 800 – 7 300 zł na umowie o pracę (przy standardowych odliczeniach)
7 500 – 8 200 zł na umowie B2B (przy
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 08.06.2026, 09:17:55 via Wykop
  • 1
@JFM_: https://znanedane.pl/zarobki/warszawa/
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 08.06.2026, 09:48:44 via Wykop
  • 0
@PanKapibara: Nie wiem bo ja zawszę pracowałem na UoP. Może jest to główna metoda zatrudnienia w niektórych firmach. Stwierdzene wziąłem z tej strony:

https://nofluffjobs.com/pl/log/praca-w-it/ile-mozna-zarobic-w-warszawie-w-2026-r-analiza-wynagrodzen/

Ostatnia aktualizacja: Luty 2026. Źródła: Dane z warszawskich firm rekrutacyjnych, raportów płacowych Hays, Randstad, Pracuj.pl oraz liczne badania rynku.
  • Odpowiedz
abeborak
abeborak
06.06.2026, 18:47:43
  • 13
Rodzicie próbują sprzedać większe mieszkanie bo se ogarnęli mniejsze.
Z 4 pierwszych oglądających 3 to agenci nieruchomości. Bez ogródek:
-hmhm to ch*jowo,
-kąty nie takie,
-światło nie te,
-elewacja cienko cienko,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 08.06.2026, 08:33:18 via Wykop
  • 1
@Janexpol: a jaki to pieniążek wykłada ten agent ?
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 01.06.2026, 09:49:04
  • 0
Siema #rower Mirki. Czy z waszego doświadczenia warto w ogóle obniżać wagę roweru jeżeli się jeździ rekreacyjnie ? Kupiłem gravela, który standardowo ma bagażnik, błotniki i nóżkę. Dodatkowo wożę przyczepione do ramy zapięcie o wadze 1,1 kg. Śmigam raczej rekreacyjnie jakieś 30-40 km w koło komina a w weekendy chciałbym zrobić ok 100 od czasu do czasu. Głównie asfalt, kostka, leśne ścieżki itd. Zastanawiam się czy w ogóle jest sens
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
01.06.2026, 10:08:01 via Wykop
  • 1
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: ok, dzięki za potwierdzenie :)
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
01.06.2026, 11:50:51 via Wykop
  • 0
@Vimes: teraz śmigam po Lubelszczyźnie więc co chwila jest górka czy z górki. @MoonlightSh: Opony były założone Bontrager 700x35 GR1 Team Issue, a że jak kupiłem rower to były w dobrym stanie to na takich śmigam.
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
01.06.2026, 12:24:51 via Wykop
  • 0
@4x80: Poprawiać nie mam zamiaru, nic też nie chcę dokupować. Zastanawiam się po prostu czy te ~ 2 kg, jeżeli zdejmę dodatki dla komfortu w ogóle ma znaczenie w codziennej jeździe dla przyjemności i np pod górkę jest sporo lżej.
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
01.06.2026, 12:52:38 via Wykop
  • 0
@4x80: Masz rację. Dzięki Mirku. Akurat jak to czytam to u mnie się też rozpadało :/
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
08.06.2026, 06:41:16 via Wykop
  • 0
@Errad: Jeździłem sobie na zmianę dołożonymi 2 kg ( zapięcie + bidon ) vs bez i rzeczywiście nie widzę za bardzo różnicy. W takim razie zastanawiam czemu wszyscy tak bardzo się starają obniżyć jak najbardziej wagę i większości osób na ścieżkach właśnie nie ma błotników, stopki czy bagażnika. Na pewno taki goły gravel wygląda bardziej agresywnie / fajniej.
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
07.06.2026, 06:32:34
  • 187
to ten wypadek z wczoraj
śmiechu warte, chłop z trzeciego pasa zawrotkę robi
#przegryw #polskiedrogi #wypadek #trzecieoko
GoldenJanusz - to ten wypadek z wczoraj 
śmiechu warte, chłop z trzeciego pasa zawrot...

źródło: 1000034416

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 07.06.2026, 08:15:37 via Wykop
  • 4
@GoldenJanusz: to takie nowe zderzenie co go nikt nie wymyślił wcześniej. Nowatorskie
  • Odpowiedz
polock
polock
03.06.2026, 02:37:33
  • 172
Sankt Petersburg terminal naftowy
#ukraina #rosja #wojna
polock - Sankt Petersburg terminal naftowy
#ukraina #rosja #wojna

źródło: 4019

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 03.06.2026, 05:49:11 via Wykop
  • 0
@polock: migracja do chmury. Bardzo lubię jak się rafinerie palą, ale mogłaby się się skończyć już tą wojna
  • Odpowiedz

1326

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Pokaż treści 18+

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Artyści, albo ci starzy przechlali całą karierę, p******i, albo ci młodzi robią taką ch****ą muzykę czy obraz, że nikt tego nie chce oglądać, a domagają się naszych pieniędzy. Nie ma na to naszej racji. Jak mają nasze pieniądze iść, to na dzieci, na drogi, a nie na jakieś k***y i ć****w. Dobrze mówi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plotek.pl
dodany: 01.06.2026, 06:47:57
  • 151
  • #
    muzyka
  • #
    pieniadze
koszyk2
koszyk2
koszyk2 02.06.2026, 06:33:08 via Wykop
  • 1
@OmeN44: Sam jest młody ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zmienia to faktu,że chłop codziennie pracuje na te pieniądze. Nawet jeżeli na raz wykonuje z zespołem 4 utwory, to ponad 500 raz w roku, razem z podróżami ( w tym pewnie w lecie po 60 miesięcznie ) to nie można odmówić mu pracowitości lub,że nie ma osób które chciałby przyjść na takie dożynki gdzie on śpiewa.
programista30k
programista30k
31.05.2026, 10:20:37
  • 4123
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 01.06.2026, 06:30:35 via Wykop
  • 0
@programista30k: Przez jakiś czas są już te niehandlowe niedziele. Może podsumujmy co się zmieniło i czy są to zmiany na + czy na -.
Czy jeżeli chodzi o miejsca pracy czy budżet może to być zmiana na lepsze ? Czy zamknięcie tych wszystkich miejsc w niedziele przyniosły zamierzone cele ? Czy największym beneficjentem jest tylko żabka ?
  • Odpowiedz

455

Coraz mniej mieszkań dla Polaków? Obcokrajowcy kupują 5x niż dekadę temu

Coraz mniej mieszkań dla Polaków? Obcokrajowcy kupują 5x niż dekadę temu

Według danych MSWiA, w 2025 r. cudzoziemcy kupili w Polsce ponad 17,7 tys. mieszkań, czyli o 2 proc. więcej niż rok wcześniej. W ciągu ostatnich 10 lat liczba takich transakcji wzrosła pięciokrotnie. Najwięcej kupują Ukraińcy. Na drugim miejscu są Białorusini.

Zbychu222
z
nieruchomosci.infor.pl
dodany: 31.05.2026, 12:08:28
  • 87
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
koszyk2
koszyk2
koszyk2 01.06.2026, 05:33:25 via Wykop
  • 3
@Morf: bo to jest artykuł z chwytliwym tytułem,żeby ugruntować tezy,że 'mieszkanie coraz droższe, brakuje 2 mln mieszkań, mieszkań nie będzie więcej bo w miastach nie ma gdzie budować, każdy chce wykupić polskie mieszkania itd. a nie pokazujacy trendy.
real_scoria
real_scoria
28.05.2026, 08:14:15
  • 1
Wczoraj, zupełnie przez przypadek, dowiedziałem się, że dzieci w naszym kraju NIE MOGĄ legalnie jeździć na #rower jeśli nie mają karty rowerowej.

Niepełnoletni rowerzysta, który ukończył 10 lat, może poruszać się rowerem po drogach publicznych samodzielnie wyłącznie wtedy, kiedy posiada kartę rowerową ! Jeśli jej nie ma, nie może korzystać z drogi, z jezdni, ścieżki rowerowej czy też chodnika na rowerze. Co gorsza, zgodnie z prawem, nawet pod opieką osoby dorosłej.


https://olawa.policja.gov.pl/doa/aktualnosci/bieza/67843,KARTA-ROWEROWA-JAKIE-DAJE-UPRAWNIENIA-I-KOMU-JEST-POTRZEBNA.html

Taką
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 29.05.2026, 05:15:34 via Wykop
  • 1
@real_scoria: ja za dzieciaka zdawałem. Motorowerową też zadawałem w szkole.
  • Odpowiedz
dran2
dran2
26.05.2026, 16:55:09
  • 0
Prawie miesiąc temu zamówiłem sobie torbę rowerową z Rumunii na Vinted. Niewiele używana, właściwie za pół ceny i nawet troszkę podejrzewałem że może jakiś scam ale sprzedawca miał dobre opinie. Oczywiście najgorszy scam to sam samo Vinted. Sprzedawca wysłał nieśpiesznie ale w terminie, przez dwa dni tracking się aktualizował a potem przestał. Suport oczywiście ma w dupie bo ma dojść do 21 i mają czas. Czas minął i ciągle nikt nic nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 27.05.2026, 09:36:49 via Wykop
  • 0
@dran2: wsparcie Vited to rak. Kiedyś się 1,5 miesiąca z nimi bujałem o zwrot pieniędzy bo chłop mi wysłał inną kurtkę niż w opisie. Cały czas próbowali wygasić sprawę , a zdjęcia i opis problemu wysyłałem im chyba z 10 razy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.05.2019

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 25.08.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking