Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
joko

joko

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 136919
  • Znaleziska 134999
  • Mikroblog 1920
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

202

Łukaszenka opuszcza Białoruś przed końcem ultimatum Zełenskiego

Łukaszenka opuszcza Białoruś przed końcem ultimatum Zełenskiego

Już w sobotę rosyjskie obiekty na Białorusi mogą zostać zniszczone przez Siły Zbrojne Ukrainy. Białoruski głównodowodzący nie zamierza być wtedy jednak w kraju - o czym poinformował premiera. Gdzie i kiedy wylatuje - nie ujawnił. Media spekulują, że może to być Rosja, Oman lub ZEA.

Fire_Scout
z
centrumeuropy.pl
dodany: przedwczoraj, 08:41:11
  • 72
  • #
    lukaszenka
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    bialorus
  • #
    ukraina
joko
joko przedwczoraj, 19:56:13 via Wykop
  • 2
Poznałem ostatnio białorusinkę i ona mi mówi że u nich w sklepach to w ogóle nie ma promocji, że jakby babci powiedziała że można kupić jedno mleko i dostać drugie za darmo to ona by w to nie uwierzyła a w ogóle jej ulubione promki to 12 plus 12.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

312

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Miodowe lata pokazują klasę pracującą, która marzy o awansie ekonomicznym, ale serial regularnie unieważnia te marzenia, po czym przywraca bohaterów do bezpiecznego porządku. W ten sposób serial uczy, że prawdziwe szczęście nie polega na zmianie pozycji społecznej, lecz pogodzeniu się ze swoją rolą.

Zbychu222
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 21:40:56
  • 109
  • #
    ciekawostki
  • #
    seriale
  • #
    filmy
  • #
    heheszki
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    nostalgia
joko
joko przedwczoraj, 12:44:07 via Wykop
  • -1
Ale w kontynuacji serii oni byli bogaci.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

621

Afera Kacprzyka uruchomiła państwo w kilka dni. A przecież problem był znany

Afera Kacprzyka uruchomiła państwo w kilka dni. A przecież problem był znany

Najpierw było 1,6 mln zł przychodu z praktyki lekarskiej. Potem 3976 godzin pracy. Co będzie dalej wygaszanie afery czy reforma systemu ochrony zdrowia?

PIAN--A_A--KTYWNA
z
edgp.gazetaprawna.pl
dodany: 19.06.2026, 09:23:54
  • 78
  • #
    polityka
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz100k
joko
joko 20.06.2026, 09:07:47 via Wykop
  • 0
@KochanekAdmina: Ludzie, co wy myślicie że to się zaczęło od PO, to już trwa latami. Lekarze zawsze byli i będą ponad wszystkimi bo politycy też chorują tak samo jest z policją bo politycy muszą mieć ochronę.

472

Trzaskowski kłamie w żywe oczy wiedział o szpitalu płd

Trzaskowski kłamie w żywe oczy wiedział o szpitalu płd

Ordynator pisał do niego na Whatsapp a po dwóch miesiącach został zwolniony xdxdxd

ZlyCzarodziejRumburak
z
streamable.com
dodany: 19.06.2026, 20:06:21
  • 42
  • #
    polityka
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    zlodziejskiewybryki
  • #
    niemcy
joko
joko 19.06.2026, 23:41:19 via Wykop
  • 4
Wszystkie polityki mają swoje szpitaliki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1793

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 512
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
joko
joko 19.06.2026, 20:59:25 via Wykop
  • -6
Zełeński ma to gdzieś bo i tak dostaną kasę od nas pod postacią darowizny od uni a i niemce też dadzą jakieś rakietki. Tak mawiają w tv.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

862

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Wychodzi na to, że ten lekarz właściwie w ogóle nie śpi - uznała Joanna Wicha z Nowej Lewicy. Mowa o 28-letnim Dawidzie Kacprzyku z Warszawy, który w rok zarobił 1,6 mln zł.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 14.06.2026, 09:50:38
  • 93
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    sor
  • #
    zarobki
  • #
    praca
  • #
    polityka
joko
joko 14.06.2026, 17:58:07 via Wykop
  • 18
@jan-fifalski: Ciekawe czy chociaż teraz się lepiej ubiera?
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
11.06.2026, 04:40:35
  • 375
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.

A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
Zakrentas - Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystki...

źródło: 18211

Pobierz
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

joko
joko 11.06.2026, 12:14:43 via Wykop
  • 1
Garaże w takich szeregowcach to zazwyczaj na graty, rowery itd a auto stoi na podjeździe.
  • Odpowiedz

17

Płaca minimalna znów wzrośnie w 2027 roku jest decyzja rządu!

Zgodnie z projektem, minimalne wynagrodzenie miałoby wynieść 4950 zł brutto, a stawka godzinowa 32,30 zł.

snorli12
z
gazetaprawna.pl
dodany: 09.06.2026, 16:53:47
  • 28
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    biznes
joko
joko 10.06.2026, 08:20:47 via Wykop
  • 0
@PfefferWerfer: lekarzom nie podskoczą

338

Wysyp e-melin w Warszawie po prohobicji

W ciągu tygodnia od wprowadzenia w całej Warszawie nocnej prohibicji sieć zasypały oferty, sprzedaży alkoholu z dowozem

andbatros
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.06.2026, 08:27:23
  • 170
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    prohibicja
  • #
    alkohol
  • #
    trzaskowski
joko
joko 10.06.2026, 08:12:35 via Wykop
  • 0
@Bijelodugme:
Tańsze meliny to takie gdzie sprzedają wódkę dorobioną ze spirytusu.
Droższe meliny to takie co sprzedają oryginalną gorzałkę.
Są jeszcze takie co sprzedają podrabianą i one mogą być tańsze.

1057

Zlikwidowali parking przed magistratem. Radna zaparkowała lexusem na chodniku i

Zlikwidowali parking przed magistratem. Radna zaparkowała lexusem na chodniku i

Po likwidacji parkingu przed magistratem radna Małgorzata Potocka zaparkowała lexusem na chodniku, częściowo zastawiając ławkę przy nowym zieleńcu przed urzędem.

Helix
z
lovekrakow.pl
dodany: 09.06.2026, 22:21:59
  • 116
  • #
    krakow
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
joko
joko 10.06.2026, 08:02:05 via Wykop
  • 7
Zostawcie ją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ONA CIERPI ZA NAS
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

32

Rewolucja w żywieniu dzieci od 2026, nowe standardy żywienia

Rewolucja w żywieniu dzieci od 2026, nowe standardy żywienia

Od 1 września 2026 r. w polskich szkołach i przedszkolach mają obowiązywać nowe przepisy dotyczące żywienia dzieci. Wzorcem ma być tzw. dieta planetarna m.in. ograniczającą emisję gazów cieplarnianych zgodnie z zaleceniem EAT-Lancet, co oznacza ograniczenie udziału mięsa, mleka i jaj

d3n3b
z
forsal.pl
dodany: 07.06.2026, 08:03:16
  • 45
  • #
    zywnosc
  • #
    polska
  • #
    szkola
  • #
    nauka
  • #
    dzieci
  • #
    edukacja
joko
joko 09.06.2026, 15:06:10 via Wykop
  • 0
@CheSlaw: jemu chyba chodzi o wyprodukowanie gazów po fasolce
joko
joko 09.06.2026, 15:09:08 via Wykop
  • 2
Mnie tylko ciekawi czy w więzieniach też to wprowadzą
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

971

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 736
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
joko
joko 07.06.2026, 21:11:32 via Wykop
  • 131
A po co rodzić kolejnych niewolników?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3137

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 577
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
joko
joko 07.06.2026, 09:37:51 via Wykop
  • 2
Tytuł tego artykułu powinien brzmieć: Polacy już nie chcą dopłacać do żadnej grupy zawodowej!!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1088

Policjant zwolniony za pytania o islam. Po roku wygrał.

Policjant zwolniony za pytania o islam. Po roku wygrał.

Luke Salmons pytał na obowiązkowym szkoleniu o ataki islamistów, w tym Hamasu. Policja North Yorkshire wyrzuciła go i wpisała na Police Barred List, ale po ponad roku został oczyszczony i wygrał odwołanie.

Pan_od_Internetu
z
wpolsce24.tv
dodany: 06.06.2026, 21:32:41
  • 94
  • #
    wielkabrytania
  • #
    policja
  • #
    islam
  • #
    cenzura
  • #
    prawo
  • #
    wolnoscslowa
joko
joko 07.06.2026, 09:34:58 via Wykop
  • 40
@Harmonijka_w_Gsus911: Oby twe słowa prorocze były. Ament.

590

Mentzen nie odpuszcza artystom. Zamieścił nowy wpis. "Na to mam płacić?"

"To jest ta wielka sztuka, której nie rozumiem, bo jestem głupkiem bez wykształcenia i wrażliwości? To autorce tego mam zapewnić emeryturę? Serio?" napisał Sławomir Mentzen, zamieszczając jedną z prac Gosi Bartosik.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 06.06.2026, 10:37:02
  • 240
  • #
    mentzen
  • #
    polityka
  • #
    kultura
  • #
    pieniadze
  • #
    emerytura
  • #
    sztuka
joko
joko 06.06.2026, 18:15:39 via Wykop
  • 5
Zaraz po wyborach mówiłem że współrządzenie z lewicą to jest gwóźdź do trumny bo trzeba będzie im też coś dać.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

joko
joko 06.06.2026, 21:40:26 via Wykop
  • 2
Jeden pies, najgorsze są zbieraniny

380

Kolejne 360 mln zł dla TVP w likwidacji. Przelewy idą wprost z budżetu państwa.

Kolejne 360 mln zł dla TVP w likwidacji. Przelewy idą wprost z budżetu państwa.

Sytuacja w NFZ jest katastrofalna, na dzieci z nowotworami pieniądze zbiera Łatwogang, więc można bez żalu dać kolejny przelew TVP w likwidacji. Łącznie w tym roku TVP dostała już 900mln, i zapowiada się że to nie koniec. Kiedy poznamy datę likwidacji i końca przepalania naszych pieniędzy?

michalxd21
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 27.05.2026, 18:55:38
  • 79
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    tvpiscodzienny
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpisu
  • #
    finanse
joko
joko 28.05.2026, 10:07:35 via Wykop
  • -5
@PowiatowyBanan: a ja tam pomiędzy PiS i PO bym nie wkładał znaku równości. Pisiorki to jednak wybitne szuje
joko
joko 28.05.2026, 12:08:47 via Wykop
  • -4
@dzialoZaglady: cwelu, kutasa w dupe to może tata ci wsadzał. Jak nie widzisz żadnej różnicy w polityce pis/po to chyba tacie się ominęło i zasadził ci kutanga w oczodół
joko
joko 28.05.2026, 12:12:53 via Wykop
  • -4
@PowiatowyBanan: widzę ze jedni są skazywani,poszukiwani itd a drudzy nie więc jest różnica czy nie?
joko
joko 28.05.2026, 12:46:28 via Wykop
  • -4
Zapomniałeś o dwóch takich co zostali uniewinnieni przez prezydenta
joko
joko 28.05.2026, 12:50:47 via Wykop
  • -5
@PowiatowyBanan: druta to ty możesz swojemu tacie pociągnąć
joko
joko 29.05.2026, 04:39:38 via Wykop
  • 0
Przypomnij mi, kto i kogo?
joko
joko 29.05.2026, 04:41:03 via Wykop
  • -1
@PowiatowyBanan: o ciągnięciu druta to ty zacząłeś kryptopisiorku

470

W Orange wdrożono AI analizującą efektywność pracowników

W Orange wdrożono AI analizującą efektywność pracowników

W Orange narasta konflikt wokół wdrażania narzędzi AI, które analizują rozmowy i lokalizację pracowników w czasie rzeczywistym.

Victor_Manzon
z
benchmark.pl
dodany: 25.05.2026, 05:26:43
  • 95
  • #
    europa
  • #
    orange
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    prawapracownicze
  • #
    mobing
joko
joko 25.05.2026, 20:32:40 via Wykop
  • 3
@vartan: Za dużą ilość wykonywanej pracy powinno się dostawać sowite wynagrodzenie ale niestety orange ma inne zdanie☹️
joko
joko 25.05.2026, 20:33:33 via Wykop
  • 4
@vingrosz: niech oni przestaną udawać że dobrze płacą😠
joko
joko 23.05.2026, 08:27:34
  • 0
Na Epic game jest Lara croft 123 remaster za free
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawery1
Pawery1
Pawery1
23.05.2026, 08:32:26 via Wykop
  • 0
@joko: za darmo to uczciwa cena
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
23.05.2026, 08:33:35 via Wykop
  • 1
@Pawery1: no ale to na epicu nie na gogu
  • Odpowiedz

497

Pracownicy Orange mają dość. AI śledzi ich ruchy i ocenia rozmowy

Pracownicy Orange mają dość. AI śledzi ich ruchy i ocenia rozmowy

W całej Francji odbył się strajk pracowników Orange, którzy oskarżają firmę o budowę systemu cyfrowego nadzoru opartego na AI i geolokalizacji.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 22.05.2026, 10:08:59
  • 67
  • #
    orange
  • #
    francja
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    ai
joko
joko 22.05.2026, 17:56:03 via Wykop
  • 1
@FireDash: Już to wdrażają 😠

1932

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Wokalistka w podcaście chwali się, że 3/4 jej ofiar w bójkach stanowili faceci. Z dumą opowiada o przemocy i wyśmiewa mężczyznę, który uciekał i dzwonił na policję. Wyobraźcie sobie, że znany aktor czy muzyk wyznaje w wywiadzie: "Biłem kobiety i tęsknię za tym". Pussy pass w czystej postaci...

myMyselfAndIAgain
z
plotek.pl
dodany: 19.05.2026, 17:52:57
  • 300
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
joko
joko 20.05.2026, 06:15:42 via Wykop
  • 0
@DziendobryMireczku: najlepiej niech s-------a na tym swoim badziewnym plastikowym rekinie co go używa na koncertach.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.01.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking