Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gokotgo
gokotgo

gokotgo

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4298
  • Znaleziska 1862
  • Mikroblog 2436
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 9
WielkiNos
WielkiNos
2 godz. i 27 min temu
  • 126
Palacze się zesrali o propozycję zakazu palenia na balkonie bo im zabierają wolność i ograniczają.

Przepraszam, ale jakie to jest ograniczenie? Przecież można palić w mieszkaniu i nikomu przy okazji nie przeszkadzać wychodząc na balkon ¯\(ツ)/¯

#polska #palaczetopodludzie #takaprawda #p-------y #bekazpodludzi
WielkiNos - Palacze się zesrali o propozycję zakazu palenia na balkonie bo im zabiera...

źródło: 1000132287

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gokotgo
gokotgo
gokotgo 1 godz. i 39 min temu via Android
  • 1
@WielkiNos: mi np. przeszkadzają fale 5g i WiFi rozsyłane przez sąsiadów. Jak chcą sobie używać internetu, to niech to robią po kablu, a nie rozsyłają szkodliwe fale wszystkim sąsiadom.
  • Odpowiedz
gokotgo
gokotgo
gokotgo 6 min temu via Android
  • 0
@kwark64: no przecież masa ludzi protestowała przed 5g, artykuły że są one szkodliwe na pewno też się znajdą. A że to szury? Ludzie, którzy twierdzą, że dym papierosowy z 3 m ich truje to takie same szury.
  • Odpowiedz
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
23 godz. i 51 min temu
  • 1291
Szukam pracy jako pilot. Moje warunki:
- wynagrodzenie: 50-70% pieniędzy z biletów
- mile widziane: opcja pilotowania 2 samolotów jednocześnie
- zatrudnienie na 78h lotu tygodniowo (11 dziennie nie licząc odpoczynku)
- ważność uprawnień: całe życie, likwidacja corocznej rewalidacji type ratingu na symulatorze
- wprowadzenie limitów liczby uczniów w szkołach pilotażu
tomasztomasz1234 - Szukam pracy jako pilot. Moje warunki:
- wynagrodzenie: 50-70% pie...

źródło: female-pilot-wearing-a-facemask-next-to-an-airplane

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gokotgo
gokotgo
gokotgo 22 godz. i 5 min temu via Android
  • 3
@tomasztomasz1234: niestety Polacy nie płacą składki na publiczne linie lotnicze, więc tak się nie da.
  • Odpowiedz
gokotgo
gokotgo
gokotgo 21 godz. i 36 min temu via Android
  • 0
@y0ss4r14n: a masz na pasku wynagrodzeń odliczona składkę na linie lotnicze wyrazona w %?
  • Odpowiedz
KratosBogWojny
KratosBogWojny
wczoraj, 03:31:42
  • 283
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gokotgo
gokotgo
gokotgo wczoraj, 08:03:05 via Android
  • 1
@Rozmemlany: zmieni się, oj zmieni. Dzicz przyjedzie, zasmakuje życia w Polsce jeżdżąc na glovo/uberze i wynajmując mikrokawalerki, narobi długow i pojedzie dalej. Przegrywem będzie ten, kto dostał tylko 3 mieszkania po starych, bo po prostu będzie najbiedniejszy w hierarchii, biedniejsi się zwyczajnie nie rozmnoza. Ale żeby to widzieć, to trzeba by patrzeć dalej niż 4 lata wprzód.
  • Odpowiedz
gokotgo
gokotgo
gokotgo wczoraj, 08:22:11 via Android
  • 0
@Rozmemlany: no a po co mieliby żyć w Polsce zarabiając 3,5 i wydając 2,5 na najem? Zakładając, że w ogóle będą chętni do pracy? Przecież już teraz imigranci ciągle rotują. Sprowadzamy już Kolumbijczykow, którzy siedzą zamknięci pomiędzy kolchozem Janusza i jego kwatera i pracują tak tylko dlatego, że nie znają prawa i możliwości.
  • Odpowiedz
gokotgo
gokotgo
gokotgo wczoraj, 08:23:37 via Android
  • 4
@MilkyKloc: ale w afrykańskiej kulturze pracowanie na swoje utrzymanie i wynajem lokum to też jest coś zupełnie obcego.
  • Odpowiedz

2792

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

"My zapłacimy za te etaty. Nie będzie płacy 200 tys., tylko 10 osób dostanie 20 tys. Koszt dla państwa będzie ten sam, a pacjent dostanie paradoksalnie mniej" - stwierdził prof. Tadeusz Zielonka. "Będzie tym gorzej, że więcej lekarzy będzie wystawiało więcej badań" - podsumował prof. Zielonka

tomasztomasz1234
z
tokfm.pl
dodany: 23.06.2026, 16:53:49
  • 197
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    heheszki
  • #
    medycyna
gokotgo
gokotgo
gokotgo 23.06.2026, 19:32:35 via Android
  • 6
Lekarze to mają ego w------e w kosmos i im się wydaje, że są niezastepowalni. Mnie ostatnio lekarz medycyny pracy, pachoł co tylko wypełnia papierki, które z jakiegoś powodu są potrzebne, pouczał i tłumaczył czym jest napój energetyczny. Zamiast kurna w ciszy podstemplować g---o co ma podstemplować, nie mógł się oprzeć, żeby sobie umilić czas spędzony z pacjentem p----------m o tym, że energetyk to roztwór cukru, tauryny i kofeiny, przecież to jest na
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qurvinox
Qurvinox
22.06.2026, 03:51:14
  • 1329
Zwierzęta pieprzone 5:50 i już mi papierosami w mieszkaniu śmierdzi
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gokotgo
gokotgo
gokotgo 22.06.2026, 09:46:43 via Android
  • 0
@h1tm4n1500: i tak g---o zrobisz. Ja np. nie chcę, żebyś mnie truł falami 5G i WiFi ze swojego mieszkania. Chcesz sobie używać internetu, to używaj po kablu, a nie rozsylasz jakieś szkodliwe fale innym sąsiadom.
  • Odpowiedz
gokotgo
gokotgo
gokotgo 23.06.2026, 06:21:32 via Android
  • 0
@h1tm4n1500: tiaaaa.
  • Odpowiedz

1058

Niemal 300 tys. zł kary dla kolejnego szpitala w Warszawie

Niemal 300 tys. zł kary dla kolejnego szpitala w Warszawie

Chorzy kierowani na oddział z przyszpitalnej poradni otrzymują odległe terminy przyjęcia. Natomiast pacjenci ze skierowaniami z prywatnego gabinetu jednego z lekarzy są czasami przyjmowani z dnia na dzień.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rp.pl
dodany: 22.06.2026, 07:55:46
  • 83
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    warszawa
gokotgo
gokotgo
gokotgo 22.06.2026, 13:14:19 via Android
  • 37
@chmiels: no ale korzystanie z całego sprzętu i zaplecza szpitala finansowanego z publicznych pieniędzy, po to by leczyć prywatnych pacjentów to nie jest prywatna służba zdrowia.
gokotgo
gokotgo
gokotgo 22.06.2026, 14:01:01 via Android
  • 0
@thcl: Ty sobie korzystaj jak chcesz, chodzi o to, że porównanie tego do prywatnej służby zdrowia i przyjmowanie przez szpitale takich pacjentów poza kolejką jest wynaturzeniem publicznej służby zdrowia, a nie jakaś prywatną jej formą.
LaurenceFass
LaurenceFass
LaurenceFass
20.06.2026, 04:58:02
  • 43
No i chyba tyle z tej wielkiej współpracy z Ukrainą. Podzielić się technologią dronową nie chcą (w zmiana za MIG'i), Polska jest pomijana wśród państw, z którymi Ukraina będzie rozwijać wspólne technologie wojskowe. Ledwo stoją na nogach, ale dla nich Polska jest i będzie konkurentem w wielu obszarach więc wolą już zacząć marginalizować.
Wielu tu się wyeksplikuje emocjonalnie zaraz, ale jak jesteśmy w formacie, w silnym sojuszu z USA to szybciej dogadamy
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gokotgo
gokotgo
gokotgo 20.06.2026, 10:03:29 via Wykop
  • 0
@Markowowski: Polska jest ofermą w relacjach z Ukrainą, bo istnieje duża szansa, że PiS wróci do władzy i będzie robił loda Trumpowi. Nie mamy spójnej polityki zagranicznej, więc ciężko Nas traktować jako poważnego partnera.
  • Odpowiedz
Noniusz
Noniusz
19.06.2026, 03:47:14
  • 45
Wstępny projekt kuchni do oceny. Proszę o sugestie i wytykanie błędów.
#budujzwykopem #remontujzwykopem
Noniusz - Wstępny projekt kuchni do oceny. Proszę o sugestie i wytykanie błędów.
#bud...

źródło: kitchen 1

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gokotgo
gokotgo
gokotgo 19.06.2026, 06:35:25 via Android
  • 2
@Noniusz: wymyślasz bez sensu jakieś niby nowoczesne układy z "wyspami", a masz za małą kuchnię na takie coś. Lodówka po lewej przy oknie, ciąg szafek od lodówki po L-ce do spiżarni (???), zlew pod oknem. Szafki wiszące na ścianie od okna do spiżarni, jak bardzo chcesz jakiś słupek, to na końcu przy spiżarni. Tamta ścianę po lewej zostaw pusta, ew. jakiś stół/stolik jak zamierzasz tam jeść.
  • Odpowiedz

797

Mandat za krewetki w pizzy bezprawny, zastosowano nieistniejącą pocedurę... XD

2500 zł mandatu za pizzę z krewetkami wkurzyło całą Polskę, a @K_Stanowski wzywał do publicznej kary na urzędniczce. Tylko że wszyscy przegapili najważniejsze: ten mandat był bezprawny

xxxxxxxxxxyyyyyyyyyy
z
x.com
dodany: 17.06.2026, 19:34:55
  • 99
  • #
    pizza
  • #
    stanowski
  • #
    krewetrki
  • #
    na
  • #
    krewetki
  • #
    vatowcy
gokotgo
gokotgo
gokotgo 18.06.2026, 04:49:11 via Android
  • 6
@buckfast: no super, to tak jakbyś porównywał schabowego z baru mlecznego do schabowego z polskiej restauracji w Japonii. U nas te towary są drogie, a w jakiejś wiosce rybackiej dalej będziesz mógł to kupić za grosze.

672

Stawki lekarzy w praktyce, czyli jak to wygląda od środka

Stawki lekarzy w praktyce, czyli jak to wygląda od środka

Gdyby ktoś nie wiedział skąd sie biorą takie kwoty u medyków i skąd ta cała patologia. Oryginał podlinkowany niżej.

enterprize
z
streamable.com
dodany: 16.06.2026, 15:39:50
  • 129
  • #
    lekarz54k
  • #
    zarobki
  • #
    heheszki
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    patologiazmiasta
gokotgo
gokotgo
gokotgo 17.06.2026, 08:57:22 via Android
  • 0
@engineer: no ja bym nie robił. Ale ja nie uważam, że publiczna kasa to niczyja kasa. Sednem problemu jest to, że masa ludzi zrzuca się na NFZ w takich kwotach w jakich nigdy ich nie wykorzystają. Zbiera się kupka niczyjej kasy i znajdują się hieny chcące z niej wyszarpac dla siebie jak najwięcej.

259

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Idziesz po chipsy, a wychodzisz z zacerowanymi spodniami? Żabka rozszerza usługi o krawiectwo i naprawę butów (w ramach woshwosh). O ile dostępność od 6:00 do 23:00 robi wrażenie, o tyle cennik ścina z nóg: 36 zł za przyszycie jednego guzika, 99 zł za wszycie suwaka i ponad 300 zł za renowację butów

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 16.06.2026, 07:48:52
  • 148
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
gokotgo
gokotgo
gokotgo 17.06.2026, 07:31:07 via Android
  • 18
@li25: właśnie tak to sobie wyobrażałem, że kasjerka w trakcie jak bułka na hot doga się grzeje, to przyszywa guzik. To by było w stylu żabki tak naprawdę.

1554

Ustawa o zarobkach medyków. Rząd zdecydował

Ustawa o zarobkach medyków. Rząd zdecydował

Rząd przyjął projekt ustawy umożliwiającej zbieranie informacji o zarobkach medyków

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 16.06.2026, 12:18:02
  • 153
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
gokotgo
gokotgo
gokotgo 16.06.2026, 17:17:30 via Wykop
  • 1
@MiKeyCo: no dokładnie. Np. w zamian za przychylną ustawę jakiś lekarz załatwi magicznie Twojemu ojcu operację serca w 2 dni u czołowego profesora - kolejki są dla plebsu, który się zrzuca na NFZ.
gokotgo
gokotgo
gokotgo 16.06.2026, 18:18:54 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: Socjalizm mógłby działać, jeśli stanowiska z jakąkolwiek władzą piastowaliby idealiści. Jednak to nierealne, i kapitalizm z jakąś tam ochroną najbiedniejszych, lepiej pasuje do ludzkiej natury i lepiej sprawdza się w praktyce.
Davvs
Davvs
Davvs
15.06.2026, 14:52:31
  • 891
Czaicie w administracji pracuje więcej osób niż w sklepie spożywczym niebywałe
#stanowski #bekazpisu #polityka
Davvs - Czaicie w administracji pracuje więcej osób niż w sklepie spożywczym niebywał...

źródło: 1000010708

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gokotgo
gokotgo
gokotgo 15.06.2026, 16:23:23 via Android
  • 1
@Serghio: jak nie wiesz jaki masz zapłacić, to zawsze dla bezpieczeństwa możesz zapłacić większy, wtedy będzie prosto ;)
  • Odpowiedz
gokotgo
gokotgo
gokotgo 15.06.2026, 18:02:16 via Android
  • 0
@Serghio: ale zdziwilbys się, bo sporo firm tak robi. Jak nie mają jasnego stanowiska US, a różnica nie idzie w dziesiątki tys. złotych, to nie chce im się zabiegać o interpretację indywidualną i płacą wyższy podatek dla świętego spokoju.
  • Odpowiedz
gokotgo
gokotgo
gokotgo 15.06.2026, 18:58:30 via Android
  • 0
@Serghio: oczywiście się że nie, uważam że polskie przepisy są za ostre i zbyt rozbudowane. Ale januszexy same sobie zgotowały ten los, próbując "oszukać" na podatkach na każdym kroku.
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
15.06.2026, 07:42:45
  • 493
Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? To chyba z dykty i tektury!!1!! Ja dałem 60k w powiacie we wschodniej Polsce.
B) 60k?! To chyba u jakiegoś Janusza bez faktury. Ja dałem 80k, a mam kuchnię ledwie 8m2!
C) 80k?! To chyba za jedną szafę!!!! Ja dałem 100k, a mam kuchnię 5m2!!!

Kraj debili. A potem się dziwić, że przychodzi ci jakiś niepiśmienny głąb po kursie za 1000 zł
codziennaKasia - Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? ...

źródło: image

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gokotgo
gokotgo
gokotgo 15.06.2026, 09:41:50 via Android
  • 5
@Jasper666: nie żebym jakoś hejtowal Ikea, ale płyty meblowe i fronty to oni tam mają c------j jakości. W sensie na 10 lat starczą, potem można znów robić kuchnie, bo się znudzi. Tylko nie wszyscy tak do tego podchodzą, płyty od stolarza z całą pewnością będą bardziej trwałe od Ikei.
  • Odpowiedz
gokotgo
gokotgo
gokotgo 15.06.2026, 10:46:50 via Android
  • 2
@Bejro: ale ja akurat uważam, że mechanizmy z Ikei są dość dobre. Może nie jakieś wymyślne obrotowe półki w czterech osiach, ale raczej dobre firmy dostarczają im zawiasy/prowadnice/siłowniki.
  • Odpowiedz
gokotgo
gokotgo
gokotgo 15.06.2026, 12:31:28 via Android
  • 0
@Jasper666: nom tylko taka od stolarza wytrzyma 20 lat albo i więcej. Nie mówię, że to jakoś bardzo źle dla Ikei, bo w dzisiejszych czasach prędzej się zrobi nową kuchnie, bo już się znudziła. Ale dla niektórych może to być ważne.
  • Odpowiedz
gokotgo
gokotgo
gokotgo 15.06.2026, 13:40:47 via Android
  • 0
@SpalaczBenzyny: i co, i to jest jakaś zła jakość? Ja się nie znam, mówię tylko co mi się wydaje.
  • Odpowiedz

539

Korporacje mają czerwone dywany, małe firmy mają kontrole i kary

Korporacje mają czerwone dywany, małe firmy mają kontrole i kary

Mikrofirmy tworzą prawie 30% PKB, zatrudniają więcej ludzi niż korporacje, a mimo to niemal połowa właścicieli dokłada do biznesu. Państwo funduje im kolejne obowiązki, bo ktoś postanowił, że łatwiej prowadzić korporację z działem prawnym niż rodzinny biznes zatrudniający kilka osób.

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 15.06.2026, 05:48:33
  • 88
  • #
    korporacje
  • #
    mikrofirmy
gokotgo
gokotgo
gokotgo 15.06.2026, 09:34:08 via Android
  • -2
@lukasj: bo taka fabryka będzie dużym, stabilnym i rzetelnym płatnikiem ZUS, a mała firma za pracownika zapłaci tylko ZUS od minimalnej, a reszta pod stołem. ZUS to truchło na kroplówce bieżących składek, więc nie dziwne, że państwo promuje tego, kto dorzuci więcej.

1723

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 650
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
gokotgo
gokotgo
gokotgo 15.06.2026, 06:58:59 via Android
  • 1
Zwalniają, bo wcześniej za dużo pozatrudniali i poinwestiwali w zwiększenie produkcji, licząc na rozwój. Teraz korpo poprzechodzily w strategie utrzymania takich zysków jakie mamy i nie myślą o rozwoju.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

481

Prezes z Władysławowa przepędza mnie znad morza, gardzi naszymi prawami i wzywa

Prezes z Władysławowa przepędza mnie znad morza, gardzi naszymi prawami i wzywa

Przed kamerą sam prezes Energobaltic, który natychmiast nakazał mi opuścić plażę nad morzem we Władysławowie! Wezwano na mnie nawet policję. A ta co zrobi?

kubako
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 17:23:59
  • 59
  • #
    audytobywatelski
  • #
    polska
  • #
    policja
gokotgo
gokotgo
gokotgo 12.06.2026, 20:46:03 via Wykop
  • 56
Tradycyjnie polacki pan prezes nie rozumie, że ktoś zwyczajnie w świecie może mieć swoje prawa. Przecież to pan prezes decyduje kto we Właysławowie ma pracę a kto nie, to nie do pomyślenia, że ktoś mu się stawia.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

477

Globalny kryzys dzietności: 71% świata poniżej zastępowalności pokoleń

Globalny kryzys dzietności: 71% świata poniżej zastępowalności pokoleń

Był ostatnio wykop, że Polska wymiera najszybciej od dekad, ale problem jak się okazuje jest globalny! Aż 71% globalnej populacji żyje w krajach poniżej poziomu zastępowalności 2,1. Chiny mają 1.0, Indie 1.94, USA 1.62. Najwyższe w Afryce Subsaharyjskiej: Czad 5.94, Somalia 5.91, DR Konga 5.90.

matixrr
z
visualcapitalist.com
dodany: 11.06.2026, 22:49:06
  • 317
  • #
    swiat
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    europa
  • #
    zwiazki
  • #
    ekonomia
gokotgo
gokotgo
gokotgo 12.06.2026, 12:36:09 via Android
  • 0
@osetnik: ale do pracy i płacenia najmu za mikro kawalerki, to oni się za bardzo nie garną.

1446

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 412
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
gokotgo
gokotgo
gokotgo 11.06.2026, 21:55:46 via Android
  • 23
@ggs-hg: ale tak jest, bo zarówno allegro jak i inpost jest w rękach zagranicznego kapitału. Udziałowcom nie zależy na tym, żeby jakaś inna firma korzystała bardziej na współpracy, więc zarząd działa odpowiednio, pokazując możliwości wygryzienia.
gokotgo
gokotgo
gokotgo 11.06.2026, 22:09:01 via Android
  • 2
@ggs-hg: przede wszystkim "twórcy" polskich firm musieliby nie łasić się na szybki zastrzyk kilkuset milionów zagranicznego kapitału, tylko samemu wziąć kredyt, "przebiedować" pare lat i spróbować zbudować cos niezależnego. Ale to nie leży w polackiej naturze, jak już Ci się coś uda, to musisz to jak najszybciej maksymalnie skapitalizować, żeby wszyscy naokoło widzieli Twój sukces. Dino się trochę temu próbuje opierać i stąd ataki na warunki pracy tam.
gokotgo
gokotgo
gokotgo 11.06.2026, 22:35:22 via Android
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: w imię np. tego że to poniżające, że taką prostą działalność jak handel, w Polsce przejęły Lidle i Biedronki. Każdy szanujący się kraj ma swoją sieć handlową.

Ja mam w dupie kto na tym wygra czy przegra, i tak będę miał przesyłki za te 12-15 zł, zmieni się tylko beneficjent, któremu będę płacił.
HardWax
HardWax
11.06.2026, 15:19:53
  • 406
Debil szybko wyjaśniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trzecieoko #motocykle

HardWax - Debil szybko wyjaśniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trzecieoko #motocykle

SPOILER
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gokotgo
gokotgo
gokotgo 11.06.2026, 19:13:26 via Wykop
  • 1
@HardWax: motocyklista debil, ale jak jest na tyle rozgarnięty i złośliwy to może narobić problemów temu co go koszem potraktował.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.05.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking