Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KrosseQ
KrosseQ

KrosseQ

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18360
  • Znaleziska 12640
  • Mikroblog 5720
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 31

774

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Opłata cukrowa w Polsce ponownie w górę. Tym razem niektóre komponenty opłaty mogą wzrosnąć aż dziesięciokrotnie

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 23.06.2026, 19:21:13
  • 263
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ przedwczoraj, 14:44:19 via Wykop
  • 1
Ja pierd*ole, w tym żałosnym kraju próbują wam odebrać jakikolwiek smak życia, dosłownie. Najlepiej wpieprzać gruz i popijać wódą, a później zdechnąć żeby nie obciążać NFZu.
KrosseQ - Ja pierd*ole, w tym żałosnym kraju próbują wam odebrać jakikolwiek smak życ...

źródło: IMG_8102

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

439

Skrajnie prawicowe tendencje wśród młodych uchodźców z Ukrainy w Danii.

Duńskie władze ostrzegają przed skrajnie prawicowymi tendencjami wśród młodych ukraińskich uchodźców Kilka gmin i okręgów policyjnych zwróciło się do krajowego organu z informacjami dotyczącymi skrajnie prawicowych symboli i poglądów. Tłumaczenie artykułu w komentarzu.

krzysztoforek
z
dr.dk
dodany: 20.06.2026, 11:01:58
  • 131
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    uchodzcyzukrainy
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 21.06.2026, 09:40:12 via Wykop
  • -1
Jak każdy nacjonalizm, który trzeba wytępić.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1723

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 650
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 15.06.2026, 12:39:05 via Wykop
  • 1
@AntySystemowiecPL: Bo to g---o znaczy? Gdzie inwestycje w tanią energię, która napędzałaby tą montownię? Przecież to powinno być zrobione minimum 10 lat temu, a dzisiaj Polska faktycznie mogłaby być realna 20 gospodarką świata, a nie tym chodzącym trupem jakim jest dzisiaj. Wspomnisz moje słowa, że w perspektywie 5 lat Polska spadnie poniżej 25 miejsca światowych gospodarek, a im dalej w las, tym będzie gorzej.
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 15.06.2026, 12:42:50 via Wykop
  • 3
@KingCrimson_: Wracaj do Azji, do któregokolwiek kraju wybrałeś, tam jest przyszłość i dyscyplina, której brakuje Europejczykom, a w szczególności Polakom. Mental młodego pokolenia też znaczne lepszy, co przekłada się na rozwój i przyspieszenie wprowadzanych zmian.

657

41-latek z Zimbabwe ma opuścić Polskę. Chodzi o atak na mieszkańca Lublina!

Lubelscy działacze Ruchu Narodowego zarzucają organom ścigania nieudolne działania w sprawie imigranta, który zaatakował Polaka w jednym z klubów w centrum Lublina. Tymczasem jak informują funkcjonariusze 41-latek z Zimbabwe ma zostać deportowany.

Akinori456
z
radio.lublin.pl
dodany: 10.06.2026, 14:28:07
  • 85
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    wydarzenia
  • #
    migracja
  • #
    uchodzcy
  • #
    politykamigracyjna
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 10.06.2026, 20:42:25 via Wykop
  • 9
Więzienie za rasizm jest dla Polaka, dla Pana z Zimbabwe jest bilet lotniczy na koszt polskiego podatnika i szybkie przedostanie się do Hiszpanii lub Włoch.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

515

Boty wygrały Internet. Już 57% ruchu to nie ludzie

Boty wygrały Internet. Już 57% ruchu to nie ludzie

Dane Cloudflare Radar potwierdzają: maszyny generują już 57,5% żądań HTTP do stron, ludzie tylko 42,5%. Ruch AI-agentów urósł w 2025 roku o 7851% rok do roku. Reklama cyfrowa i e-commerce zbudowane pod człowieka stają się bezużyteczne.

real_scoria
z
antyweb.pl
dodany: 08.06.2026, 08:36:58
  • 97
  • #
    internet
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    programowanie
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 08.06.2026, 11:53:18 via Wykop
  • 9
Prędzej pajeety, którzy dosłownie zalali cały internet. Wszystkie fora anglojęzyczne, które kiedyś służyły pomocą, czy nawet były jedynie formą rozrywki zostały przejęte przez nich. Rage baity, engagement baity, AI slop na social mediach i materiały stworzone w celu monetyzacji najtańszym kosztem nawet z generycznym głosem AI. Na X'ie od kiedy wprowadzono prawdziwą lokalizację użytkownika, to wiele politycznych profili o krajach zachodnich okazało się syfem z Indii albo kraju afrykańskiego siejących zamęt.

Gdyby
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 08.06.2026, 20:28:21 via Wykop
  • 1
@masz_fajne_donice: I prawicowe i lewicowe, chociaż z naciskiem na skrajną prawicę i nawet sławienie austriackiego malarza. Wszystko w celu podburzania społeczeństw zachodnich i zarabiania na klikaniu i wspomnianym wcześniej "rage bait'owaniu".
Dla nas to są marne dolary, dla nich dniówka za trolling w sieci. Kiedyś była mowa o ruskich trollach, a tutaj okazali się oni hindusami po czasie.
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 08.06.2026, 20:29:38 via Wykop
  • 0
@biczek: Od kiedy jeszcze powstał model AI - Claude, to pajace wklejają gotowe prompty jako odpowiedzi na forach jeszcze z kodem. I pomyśleć, że tak działają dzisiejsze firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zero nauki, tylko kopiuj-wklej.

2416

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Dodatkowe 200 mln zł popłynie do artystów. A właściwie do organizacji, nad którymi nikt nie panuje

Ruryk
z
telepolis.pl
dodany: 06.06.2026, 08:48:20
  • 305
  • #
    cienkowska
  • #
    ozz
  • #
    reprograficzna
  • #
    oplatareprograficzna
  • #
    polityka
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 06.06.2026, 13:24:08 via Wykop
  • 1
Nim się obejrzymy, a z niby dwudziestej gospodarki świata zrobi się pięćdziesiąta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

775

Obcokrajowcy zaczepiali dziewczynki w centrum miasta

Pokaż treści 18+

Obcokrajowcy zaczepiali dziewczynki w centrum miasta

Dzieci twierdziły, że mężczyźni zagadywali je m.in. tekstami typu: "szukamy kochanek za pieniądze". Ostatecznie dzieci opuściły lodziarnię dopiero w momencie, gdy mężczyźni, którzy je obserwowali, oddalili się.

dartyr
z
epoznan.pl
dodany: 05.06.2026, 18:21:36
  • 114
  • #
    polska
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 06.06.2026, 08:52:02 via Wykop
  • 2
@wicherq: Potrafi jedynie kontrolować kierowców siedząc w krzakach i mierząc prędkość poza terenem zabudowanym, a w tym czasie grupa interwencyjna przyjeżdża może po godzinie jak jest jest zagrożenie życia.

610

Fikcyjni studenci - czyli o tym kto tak na prawde sciaga nielegalnych imigrantow

Ucisnieni ciemciembiorcy, sol tej ziemi! Areczku, mam dla ciebie prace na czarno albo mam 100 Kolumbijczykowo na twoje miejsce/

srgs
z
wm.strazgraniczna.pl
dodany: 02.06.2026, 06:13:31
  • 91
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    januszebiznesu
  • #
    januszex
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 02.06.2026, 16:43:50 via Wykop
  • 0
@Innovator: Umowa zlecenie, status studenta, zatrudnię niepełnosprawnych - przecież to norma na OLX'ach i innych portalach o pracę. Ktoś kto chce sobie dorobić, a ma ponad 26 lat? Trudno, nie ma miejsca.

955

Awantura w lokalu w centrum Lublina. Obywatel Zimbabwe zaatakował mężczyznę.

Uderzył mężczyznę w głowę trzymaną w ręku szklanką z piwem. Poszkodowany 40-latek trafił do szpitala. Obywatel Zimbabwe trafił do izby wytrzeźwień. Napastnik był agresywny. Na szczęście szklanka trafiła w tył głowy, a nie w twarz czy w szyje. U zaatakowanego pojawiło się silne krwawienie

kapitan-serwatka
z
lublin112.pl
dodany: 01.06.2026, 15:19:22
  • 170
  • #
    lublin
  • #
    zimbabwe
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    policja
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 02.06.2026, 11:34:50 via Wykop
  • 6
Pamiętajcie, pracujecie i płacicie podatki tylko po to, żeby oni nie musieli pracować, a mieli wszystko za darmo - zaczynając od żarcia, przechodząc do mieszkania i ajfonika, a kończąc na związku z lokalną kobietą i otrzymaniem obywatelstwa, a później destrukcji kultury w perspektywie kilkudziesięciu lat. Tak się podbija państwo bez użycia ani jednej kuli.

Jeśli ktoś myśli, że proces da się zatrzymać - no to mamy problem. Nawet na koreańskim czy japońskim
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 02.06.2026, 11:38:06 via Wykop
  • 1
@Demigorgona: Przecież każdy kolejny rok zycia w Polsce to ciągłe zakazy i nakazy, a żadnych nowych benefitów. Nieoficjalnie jesteśmy kolonią karną w UE, chociaż inni nadal myślą, że skoro PKB rośnie, to oznacza, że cokolwiek znaczymy. Wcześniej jak żyłem w PL to przynajmniej paliwo i prąd były tanie w stosunku do wypłat. Dzisiaj na zachodzie zarobisz 2, a nawet 3 razy więcej, a wydasz mniej na owe rzeczy i produkty

566

Kredytowy koszmar w Polsce. Raty należą do najdroższych w UE. Taniej w Niemczech

Kredytowy koszmar w Polsce. Raty należą do najdroższych w UE. Taniej w Niemczech

Polski rynek nieruchomości jest dziś niczym wzburzone morze, a inwestorzy płyną po nim małą i lichą łódką. Choć stopy procentowe miały spadać, a ceny stabilizować, tak rzeczywistość brutalnie weryfikuje marzenia o własnym M. Taniej jest między innymi w Niemczech.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.05.2026, 11:20:00
  • 197
  • #
    wydarzenia
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkania
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 29.05.2026, 14:51:02 via Wykop
  • 45
Wystarczy w wolnym czasie przejechać się po Polsce powiatowej, to zobaczycie dlaczego jest tak, a nie inaczej. Wszędzie budowy domów jednorodzinnych na ogromnych działkach, na działkach samochody klasy premium. Kraj jest zadłużony po uszy, a jego obywatele stali się zakładnikami systemu i sami sobie zakładają pętle na szyję. W dodatku konsumpcjonizm w Polsce wywaliło poza skalę europejską.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

394

77 proc. polskich urzędników używa AI. Regulacji brak, błędy na pewno

77 proc. polskich urzędników używa AI. Regulacji brak, błędy na pewno

Raport NASK ujawnia, że 77 proc. urzędników ma codzienny kontakt z AI, głównie do redagowania dokumentów. Brak szkoleń, brak regulacji, a bezkrytyczne kopiowanie treści z chatbota grozi postępowaniem dyscyplinarnym.

real_scoria
z
innpoland.pl
dodany: 28.05.2026, 08:43:53
  • 78
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    polska
  • #
    administracja
  • #
    cyfryzacja
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 28.05.2026, 21:38:13 via Wykop
  • 8
Grażynka z urzędu wysyła wasze dane wrażliwe do innych państw, następnie trafaiają na czarny rynek, a potem po takiej Afryce latają skany dowodów osobistych Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

954

Rządowe dopłaty do emerytur artystów mogą objąć "aktorki" OnlyFans

Wedle wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 16 października 2025 roku za usługi kulturalne mogą być uznawane także występy przed kamerką na popularnej niebieskiej platformie. W świetle tego wyroku uznano, że tego rodzaju twórcy mogą korzystać ze zwolnienia z podatku VAT.

wojtas_mks
z
x.com
dodany: 28.05.2026, 08:30:36
  • 96
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    neuropa
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 28.05.2026, 12:53:45 via Wykop
  • 2
@Kempes: To jest chore, a z drugiej strony też pokazuje, że jednak polaczki mają sporo pieniędzy do wydawania na głupoty, a ludzie żyjący od wypłaty do wypłaty to klamstwo stworzone przez media.

614

Dzięki rencie wdowiej polska bieda już nie ma twarzy starej samotnej kobiety

Dzięki rencie wdowiej polska bieda już nie ma twarzy starej samotnej kobiety

Tylko młodego zatyranego mężczyzny który musi na to wszystko zasuwać. Pieniądze nie rosną na drzewach. Aby stara baba miała lepiej cała masa pracowników musi więcej pracować. Dociskanie aby zrobić dobrze ludziom którzy nie przepracowywali się w życiu to jest czyste sku...

PIAN--A_A--KTYWNA
z
dzienniklodzki.pl
dodany: 27.05.2026, 06:59:45
  • 81
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 27.05.2026, 18:27:39 via Wykop
  • 17
Pamiętajcie, polski mężczyzna jest tylko po to, żeby zapier*alać najlepiej do 65 roku życia i umrzeć jeden dzień przed rozpoczęciem emerytury. Politycy i tak zastąpią mężczyzn imigrantami z krajów trzeciego świata, a system jak działał, tak będzie działać - ch*jowo, ale jakoś uciągnie, a kobiety jak to kobiety w każdym systemie, przejdą z rąk do rąk i będą jeszcze zadowolone.

Brutalna prawda, no ale cóż poradzić. Radzę wam jeszcze pocieszyć się życiem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

448

43% prezesów tnie etaty juniorskie. Korporacje wolą AI od pokolenia Z

43% prezesów tnie etaty juniorskie. Korporacje wolą AI od pokolenia Z

Młodzi dorośli wchodzący na rynek pracy zderzają się ze ścianą. CEO preferują zatrudnianie doświadczonych pracowników, żeby ci nadzorowali AI odpowiadające za najprostsze zadania.

wykopowicz_ka
z
gry-online.pl
dodany: 25.05.2026, 17:15:24
  • 213
  • #
    programista15k
  • #
    programista
  • #
    pracait
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    korposwiat
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 26.05.2026, 17:27:18 via Wykop
  • -1
@wujek_stiopa: Serio? 100 lat? Przecież to kwestia do 5, maksymalnie 10 lat, żeby każdą gałąź gospodarki była zautomatyzowana. Jeszcze 3 lata temu ludzie śmiali się z AI, że nie potrafi wygenerować obrazu z odpowiednią ilością palców u dłoni, a teraz modele AI są w stanie kopiować głos 1:1, tworzyć krótkometrażowe filmy, potrafią naprowadzić na rozwiązanie problemu tylko za pomocą zdjęcia czy filmiku wrzuconego przez użytkownika, a z kwesti fizycznych to
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 26.05.2026, 17:43:43 via Wykop
  • 0
@gokotgo: Patrząc na to jak ludzie jeżdżą na drogach i autostradach, to nawet ludzki mózg nie jest w stanie przewidzieć co drugi wariat zrobi na ulicy, a co dopiero AI, który kopiuje przecież człowieka - autopilot Tesli to potwierdza od lat. Nie bez powodu agenda polityczna na świecie bardzo chce się pozbyć prywatnych aut usuwając pasy ruchu w centrach miast oraz parkingi. Co innego może być z przewozem towarów, któż

524

Influencer chwalił się, że nie płaci podatków. "Łatwo ograć państwo"

Influencer chwalił się, że nie płaci podatków. "Łatwo ograć państwo"

Jesteśmy społeczeństwem kombinatorów i cwaniaków. Jeśli coś ma się zmienić, to trzeba zacząć od państwa, które jest największym cwaniakiem

CipakKrulRzycia
z
onet.pl
dodany: 26.05.2026, 07:20:32
  • 119
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 26.05.2026, 11:11:45 via Wykop
  • 40
Państwo, w którym istnieje coś takiego jak "biura optymalizacji podatkowej" tylko pokazuje w jakim chlewie żyjemy. Człowiek pracujący na umowie o pracę, która de facto najbardziej napędza gospodarkę jest traktowany jak najgorszy z najgorszych i jest najbardziej dojeżdżany podatkami na każdym kroku w przeciwieństwie do tych pijawek u góry.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 26.05.2026, 11:13:40 via Wykop
  • 2
@misiozaur: System z Chińskiej Republiki Ludowej nadałby się idealnie do tego k--------a jakim jest Polska. Coraz więcej urzędasów kradnie i to spore pieniądze, bo wystarczy zobaczyć na ich działki i auta jakimi jeżdżą, które nie są proporcjalne do ich wypłat, ani do zdolności kredytowej.
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 26.05.2026, 11:15:11 via Wykop
  • -1
@Ranger: Kraina wiecznego gówna bez ani jednej elektrowni atomowej, która żyje na garnuszku Unii Europejskiej oraz z byciu montownią.
splinter96
splinter96
24.05.2026, 12:54:31
  • 167
jak latem nie zakładacie pełnego garnituru na niedzielną mszę to mierni z was katolicy ᶘᵒᴥᵒᶅ
#polityka #bekazprawakow #bekazkatoli
splinter96 - jak latem nie zakładacie pełnego garnituru na niedzielną mszę to mierni ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-24 145257

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 25.05.2026, 10:37:22 via Wykop
  • 0
@splinter96: To są ci mityczni biedni katolicy? Jeszcze niech podjadą Mercedesem klasy S pod kościół, no bo somsiad patrzy, a nie sorry.... Jezus patrzy.
  • Odpowiedz

2204

Ukrainka z lubelskiego ratusza chwali się sprowadzaniem rodzin Afrykańczyków

Ukrainka zatrudniona jako wicedyrektor w lubelskim ratuszu, zachwala sprowadzanie trzeciego świata do miasta nad Bystrzycą, mówi że sprowadzają "studentów" z trzeciego świata razem z rodzinami, żonami, dziećmi, szukają dla nich mieszkań, pomagają.

Makavlani
z
x.com
dodany: 23.05.2026, 20:53:29
  • 296
  • #
    ukraincy
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    prawo
  • #
    lublin
  • #
    polityka
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 24.05.2026, 05:11:39 via Wykop
  • 24
Studenci z IQ poniżej 80 bez matury i bez dokumentów. A ty Polaku podstawówka, szkoła średnia, lata edukacji i dopiero wtedy zdawaj maturę, a może się dostaniesz na uniwersytet na wypizdowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KrosseQ - Studenci z IQ poniżej 80 bez matury i bez dokumentów. A ty Polaku podstawów...

źródło: IMG_8030

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 24.05.2026, 05:15:25 via Wykop
  • 10
@10procent: I to dopiero po naciskach społeczeństwa, bo inaczej to 100 zł mandatu
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 24.05.2026, 05:17:51 via Wykop
  • 14
@memmory-fi-ve: Ale sporo z nich dobrowolnie przechodzi na islam i słucha się swojego pana, a nikt nie trzyma im noża na gardle. Zobacz ile kobiet wyjechało do krajów arabskich, czy afrykańskich i slad po nich zaginął, a nikt nie uczy się na ich błędach, a wręcz przeciwnie - coraz więcej jest chętnych.
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 24.05.2026, 05:24:10 via Wykop
  • 8
@blargotron: Za nich uczelnie jeszcze dostają większe dofinansowania niż za obywateli Polski. Prawo się nie zmieniło od tamtego czasu, dlatego w Lublinie aż tyle ich biega: https://www.rp.pl/cudzoziemcy/art10070021-uczelnie-walcza-o-zagranicznych-studentow

399

Polska z najszybszym wzrostem realnych dochodów w 2025. Ktoś odczuł?

Polska z najszybszym wzrostem realnych dochodów w 2025. Ktoś odczuł?

W ostatnich dwóch latach w Polsce i Portugalii dochody gospodarstw domowych w ujęciu realnym rosły najszybciej w Europie.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 21.05.2026, 08:30:26
  • 209
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 22.05.2026, 08:31:25 via Wykop
  • 27
Poza minimalną krajową, to pamiętajcie też, że wartość pieniądza spada, jeśli ktoś nie zrobił nic produktywnego dla gospodarki, a otrzymał jakiekolwiek dofinansowanie. W Polsce o tyle jest tak źle, że prywatnej osobie potrafią z czapy dać 500k zł dofinansowania - coś co prolowi zajęłoby minimum kilka lat harowania na umowie o pracę a i tak musiałby odkładać blisko 100% pensji, a tutaj przepala się środki z podatków, UE żeby tylko zadowolić bogacza,
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 22.05.2026, 16:46:55 via Wykop
  • 2
@barber-barberski: A w gminach korupcja, gdzie do pracy do urzędu idą tylko znajomi znajomych, a ludzie młodzi nie mogą znaleźć jakiejkolwiek pracy, a później dziwnym trafem gmina dostaje kilka milionów na inwestycje, a inwestycji nie ma, za to są samochody premium na działkach urzędasów. Cudowna Polska w pigułce.
Nutaharion
Nutaharion
21.05.2026, 19:41:31
  • 1612
Paczcie jaki wysryw wyprodukował radny dzielnicy w #krakow xD

#konfitura #samochodoza #patologiazmiasta
Nutaharion - Paczcie jaki wysryw wyprodukował radny dzielnicy w #krakow xD 

#konfitu...

źródło: wysryw radnego Skoczenia

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 22.05.2026, 12:25:02 via Wykop
  • 0
@Nutaharion: Kibolskie metody - "Daj mi jeden powód dlaczego mam ci nie wp*erdolić* - kłaniają się lata 90, które na zawsze zmieniły mentalność niektórych ludzi.
  • Odpowiedz

642

Czyli jak zalegalizować niechcianych nachodźców.

Czyli jak zalegalizować niechcianych nachodźców.

Nowa i niebezpieczna oraz antypolska ustawa już w drodze. Gdzie po dwóch miesiącach, jeśli o pobyt stały, urzędnik nie zdąży rozpatrzyć wniosku, imigranta uważa się za legalnego.

lolomi
z
gov.pl
dodany: 20.05.2026, 07:09:41
  • 153
  • #
    granica
  • #
    mypolacy
  • #
    sejm
  • #
    polska
  • #
    niebezpiecznik
  • #
    polityka
KrosseQ
KrosseQ
KrosseQ 20.05.2026, 09:23:01 via Wykop
  • 53
Agenda 2030 i powolna wymiana ludności, ale co tam, przecież to foliowe czapeczki, teorie spiskowe, ruskie agentury i takie tam. Jak łączysz kropki to jesteś wrogiem narodu nr. 1 i jutro rano o 6:00 zapuka do twoich drzwi policja.

Słaba demografia i zachłanność przedsiębiorców przy poparciu polityków też na to zezwala, ale zobaczcie, że nawet nie interesuje ich własna przyszłość, bo klasa wyższa ma przeświadczenie, że odgrodzi się płotem pod wysokim napięciem
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.06.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.06.2018

    Gadżeciarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking