Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1953

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Tanie bilety kuszą niską ceną, ale każda dodatkowa usługa oznacza kolejne opłaty. Szczególnie dotyczy to bagażu. Teraz jednak pojawiło się rozwiązanie, które może mocno namieszać na rynku podróży.

Tumurochir
Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 27.05.2026, 11:14:10
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    podroze
  • #
    lotnictwo
  • #
    ryanair
  • #
    podrozujzwykopem
  • 447
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

rzeczona walizka
murison
z outofthebox.pl
  • 44
Parcel Case P.S.A. (KRS 0001214905)
SCAInet
z rejestr.io
  • 1

Komentarze (447)

najlepsze

HabaHabaZutZut
HabaHabaZutZut
HabaHabaZutZut
27.05.2026, 11:21:56 via Wykop
  • 1287
Pomysł spoko o ile paczkomaty będą stały w dobrze pilnowanym miejscu np na lotniku. Inaczej może się okazać że przy paczkomacie turysta spotka inżynierów zbierających dobrowolne datki na rzecz Crack Pot Research Institute.
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Iudex
Iudex
27.05.2026, 11:33:07 via Wykop
  • 336
@HabaHabaZutZut: No lotnisko to najlepsza opcja, także z uwagi na logistykę w obie strony - wysyłasz na koniec podróży przed odlotem, a firma nie musi tego wozić po całym kraju destynacji.
  • Odpowiedz
larkinflight
larkinflight
27.05.2026, 12:00:11 via Android
  • 390
@HabaHabaZutZut: prędzej paczkomat będzie przeładowany w tym miejscu..
  • Odpowiedz
Iudex
Iudex
27.05.2026, 11:35:46 via Wykop
  • 592
Nadanie takiej walizki do Włoch: 55zł. Koszt bagażu podręcznego w Ryanair - ok 100zł (110 akurat na lot, który sprawdzałem wczoraj).

2 osoby, w 2 strony ogarniają bagaż za 200zł taniej. Duża różnica, warta rozważenia :)
Iudex - Nadanie takiej walizki do Włoch: 55zł. Koszt bagażu podręcznego w Ryanair - o...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-27 133427

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DziendobryMireczku
DziendobryMireczku
27.05.2026, 11:46:30 via Wykop
  • 125
@Iudex: dodam, ze paczkomaty sa blisko lotniska z buta po drodze odebrac to nie problem
  • Odpowiedz
BeKa_MaX
BeKa_MaX
27.05.2026, 12:00:40 via Wykop
  • 358
@Iudex: Poczekaj na cene bez promki jak minie wielkie show. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
littlebuzz
littlebuzz
27.05.2026, 11:20:50 via Wykop
  • 574
Mnie ciekawi Panie Brzoska, czy Pan to potrafi umowę o pracę dać pracownikowi.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345
27.05.2026, 11:22:08 via Wykop
  • 301
@littlebuzz: Nie no, bez przesady.
  • Odpowiedz
Tumurochir
Tumurochir
Autor
27.05.2026, 11:26:18 via Wykop
  • 399
@littlebuzz: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tumurochir - @littlebuzz: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: nie-no-tyle-to-nie-wojny-samochodowe-tvn-turbo

Pobierz
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
27.05.2026, 12:09:01 via Android
  • 198
Dobre, teraz Ryan Air będzie mógł wykorzystać przestrzeń cargo w swoich samolotach na dodatkowe krzesełka :)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lofix
lofix
27.05.2026, 12:14:12 via Wykop
  • 55
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: i miejsca na stojąco :)
  • Odpowiedz
Charakietrela
Charakietrela
Charakietrela
27.05.2026, 12:29:47 via Wykop
  • 50
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: ja bardziej myślałem o czymś na kształt szuflad na zwłoki jak w prosektorium xDD
  • Odpowiedz
kowalkowskij
kowalkowskij
27.05.2026, 11:43:33 via iOS
  • 195
Super, że w tę stronę to się rozwija. Już od kilku lat używam paczkomatów żeby nie musieć nosić walizki na wakacjach w Polsce. Nadajesz dzień wcześniej, a po przyjeździe już czeka. Super tania opcja też jako przechowalnia bagażu.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nelson2004
Nelson2004
27.05.2026, 12:10:35 via Android
  • 47
@kowalkowskij: właśnie ciekawe ile tutaj będzie przesyłka szła. Mówili że 4-6 dni ale fajnie gdyby było to bardziej sprecyzowane, żeby wiedzieć ile wcześniej nadać, może z czasem się to unormuje.
  • Odpowiedz
kowalkowskij
kowalkowskij
27.05.2026, 12:51:25 via iOS
  • 40
@locky7: nigdy nie zdarzyło mi się aby nie doszła, czy nawet opóźniona była. Wysyłam zwykłe ciuchy, droższe rzeczy mam ze sobą, ale to i tak zwykle mała torba albo plecaczek. I jeszcze paczka czeka dwa dni na odbiór, więc nie trzeba lecieć po nią od razu, A z powrotem zwykle wraca cięższa. Nadajesz rano do domu i masz spokojnie jeszcze cały dzień luz na zwiedzanie nawet po opuszczeniu hotelu.
  • Odpowiedz
Leonodowiec
Leonodowiec
27.05.2026, 12:13:42 via Wykop
  • 172
Uważajcie, w oświeconej cywilizacji różnie z bezpieczeństwem bywa.
Leonodowiec - Uważajcie, w oświeconej cywilizacji różnie z bezpieczeństwem bywa.

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-27 141303

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sylwek2k
sylwek2k
sylwek2k
27.05.2026, 12:32:51 via Wykop
  • 48
@Leonodowiec:

masz racje, gdyby nie te oswiecone cywilizacje...

https://newslubuski.pl/interwencje/98299-okradl-paczkomat-inpost-rzepin-otworzyl-77-skrytek.html
https://innpoland.pl/202814,zlodziej-okradl-paczkomat-w-biezynie-te-prezenty
https://www.trojmiasto.pl/tv/Okradziony-automat-paczkowy-w-Gdyni-20-03-2024-video-88682.html
  • Odpowiedz
jabollus
jabollus
jabollus
27.05.2026, 14:33:29 via Wykop
  • 47
różnie z bezpieczeństwem bywa


@Leonodowiec:
jabollus - >różnie z bezpieczeństwem bywa

@Leonodowiec:

źródło: ochrona

Pobierz
  • Odpowiedz
FoxX21
FoxX21
27.05.2026, 11:54:32 via Wykop
  • 117
W kwietniu sam wysyłałem paczkę do domu InPostem z Włoch. Zrobiłem duże zakupy, zapakowałem wszystko i cena - 12 euro. Przesyłka wysłana była w sobotę z Rzymu, w piątek miałem już ją w swoim paczkomacie. Polecam i dużo dużo taniej niż liniami lotniczymi, które chcą chore pieniądze za bagaż rejestrowany.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
27.05.2026, 12:20:57 via Wykop
  • 67
@FoxX21: No bo transport lotniczy jest mega drogi, a paczki jadą drogą lądową i koszt jest dużo niższy. Fajnie że jest wreszcie taka opcja.
  • Odpowiedz
leinad77
leinad77
27.05.2026, 12:57:11 via Wykop
  • 26
@FoxX21: ja wysyłałem z Hiszpanii po urlopie, zakupy do podręcznego, ciuchy, buty i duperele paczką do Polski, paczkomat pod blokiem :) doszło po tygodniu bez problemu.
  • Odpowiedz
Don_Synek
Don_Synek
27.05.2026, 12:09:44 via Wykop
  • 60
Wszystko fajnie, tylko w moim przypadku na 5 czy 6 paczek wysłanych z PL do ES Inpostem 3 zaginęły, 1 sie znalazla po okolo 2 miesiacach, za jedna zostaly zwrocone koszty a ostatnia jeszcze się ciągnie proces reklamacyjny. Nie wyobrażam sobie że jadę np. na 2 tygodniowy urlop i zamiast wypoczywać to walcze o mój bagaż z Inpostem, całym procesem reklamacji itp. Toria spoko ale w praktyce Inpost w Hiszpanii działa mocno
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kotas_przesmiewca
kotas_przesmiewca
27.05.2026, 12:59:01 via Wykop
  • 9
@new-object: to się zgadza - trzeba do paczek wkładać wartościowe rzeczy, markowe...
  • Odpowiedz
kwark64
kwark64
kwark64
27.05.2026, 13:10:50 via Wykop
  • 26
Nie wyobrażam sobie że jadę np. na 2 tygodniowy urlop i zamiast wypoczywać to walcze o mój bagaż z Inpostem, całym procesem reklamacji itp


@Don_Synek: Tym bardziej, że jak linia zgubi bagaż, to za część rzeczy oddają 100% (kosmetyki, bielizna itp.), a za zwykłe ubrania 50%. A jak kurier nawali, to zostaniesz bez bagażu i żadnych praw.
  • Odpowiedz
odomdaphne5113
odomdaphne5113
odomdaphne5113
27.05.2026, 11:56:33 via Wykop
  • 36
Znajoma korzysta z tej metody. Lecąc do i z Holandii wykupuje tylko bagaż podręczny. Duża paczka do 25kg kostuje trochę ponad 100zł. Więc jak nakupuje pierdołów (jak to baba) to nie boli ją że musi dokupywac nadbagaż.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

janekplaskacz
janekplaskacz
janekplaskacz
27.05.2026, 12:10:28 via Wykop
  • 35
Nadawałem przesyłkę paczkomatem z Polski do Włoch. Szła 7 dni. Średnio na razie to widzę, choć kierunek dobry.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

janekplaskacz
janekplaskacz
janekplaskacz
27.05.2026, 14:12:37 via Wykop
  • 78
@Mniuch:
Jeśli czas dotarcia będzie ustalony to tak. A co, zaplanujesz sobie 7 dni, przyjdzie po 4 i zamiast ją odebrać to się dowiesz, że właśnie wyruszyła w drogę powrotną do domu?
  • Odpowiedz
szejsetdwajsciaczy
szejsetdwajsciaczy
szejsetdwajsciaczy
27.05.2026, 18:02:31 via Wykop
  • 11
@janekplaskacz: @Akuzativ94 Żodyn z Was nie ma racji. Przy wysyłkach do paczkomatów za granicę czas na odbiór to zależnie od kraju 5-8 dni, a opcji przedłużenia nie ma (poza wyjątkowymi okolicznościami i też nie wszędzie).
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3064
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2445
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2031
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1792
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1795
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #paczkomaty
  • #kurier
  • #allegro
  • #pytanie
  • #pocztapolska
  • #zalesie
  • #kiciochpyta
  • #dpd
  • #gielda
  • #paczkomat
  • #heheszki
  • #dhl
  • #polska
  • #poczta
  • #afera

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking