Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
avis21
avis21

avis21

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1934
  • Znaleziska 1665
  • Mikroblog 269
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

508

Wpuszczą do Europy aż 300 milionów kurczaków. Polski hit eksportowy zagrożony

Wpuszczą do Europy aż 300 milionów kurczaków. Polski hit eksportowy zagrożony

Kontrowersyjna umowa z krajami Ameryki Południowej może zalać unijny rynek setkami milionów kurczaków z Brazylii i Argentyny, które są produkowane nawet o 30 proc. taniej niż u nas. Jakby tego było mało, polscy hodowcy muszą jednocześnie odpierać potężną ofensywę ze strony Ukrainy oraz Chin.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 12.06.2026, 16:30:41
  • 84
  • #
    rolnictwo
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
avis21
avis21
avis21 14.06.2026, 05:31:43 via Android
  • 0
@JerzJerzy: zastąpić ich AI jak niewydolni

682

ZUS bezlitosny dla JDG. Rząd szykuje podwyżkę - to dobije małe biznesy

ZUS bezlitosny dla JDG. Rząd szykuje podwyżkę - to dobije małe biznesy

Chcesz prowadzić legalny biznes w Polsce? Zapłać ponad 24 tysiące rocznie samych składek. Mamy dopiero połowę 2026 roku, a Ministerstwo Finansów już podliczyło przedsiębiorców na rok 2027. Przebicie bariery 2000 zł miesięcznie bezdusznego, ryczałtowego ZUS-u staje się faktem. Nie ważne czy zarabiasz

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.06.2026, 10:17:56
  • 302
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
avis21
avis21
avis21 04.06.2026, 07:56:37 via Android
  • 1
A po co ten lament? Wystarczyło nie stać przy urnie za pis lub po. No tak , ja wiem ze zło wraca z partia bo to przeżyłem. 30 latkowie jeszcze dopiero doświadczają jak gówo wylewa się..

369

Afera o masło z Biedronki i Lidla. Poszło zawiadomienie do UOKiK

Afera o masło z Biedronki i Lidla. Poszło zawiadomienie do UOKiK

Jest skarga do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na praktyki Biedronki i Lidla. "Społem" zarzuca dyskontom agresywną politykę cenową informuje serwis DlaHandlu. Poszło o drastycznie niskie zdaniem związku ceny masła.

Marcepanowy_Detektyw
z
businessinsider.com.pl
dodany: 17.05.2026, 17:58:11
  • 187
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    uokik
  • #
    gospodarka
avis21
avis21
avis21 18.05.2026, 07:14:02 via Android
  • -3
@topikPajak: przecież mało to witamina D której wszhtkim brakuje

692

Tramwaj wodny Kraków - Tyniec 140 zł za bilet w jedną stronę

Tramwaj wodny Kraków - Tyniec 140 zł za bilet w jedną stronę

W Wenecji za 35 Euro pływasz 48h, w Krakowie 1h, 15 minut. Jak dorzucisz do tego Wawel, to taniej zwiedzić jakiekolwiek inne miasto w Europie. Górale rozszerzyli strefę wpływów.

findi
z
zzm.krakow.pl
dodany: 09.05.2026, 17:29:53
  • 119
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    kasa
avis21
avis21
avis21 10.05.2026, 07:11:53 via Android
  • 1
@pioter_ciemiezca: ok 1.5 h zwiedzanie motorówka / katamaranem linii brzegowej w Portugalii, z celem głównym Jaskinia Benagil (ta z pulpitu Windowsa;) ), z przewodnikiem z jajcem w gatce i ciekawostkami, koszt 70zl/osoba.
5 osób jednak sporo ale nie żałuję ani złotówki.

254

Basia drąży pod Bałtykiem tunel do polskiej niezależności

Basia drąży pod Bałtykiem tunel do polskiej niezależności

To nie jest zwykła inwestycja ani kolejny odcinek gazociągu. Mówimy o kluczowym elemencie budowy terminala FSRU w Zatoce Gdańskiej, czyli pływającej instalacji do odbioru skroplonego gazu. Dzięki niej Polska ma zwiększyć bezpieczeństwo energetyczne i uniezależnić się od jednego kierunku dostaw.

Marcepanowy_Detektyw
z
innpoland.pl
dodany: 05.05.2026, 10:26:37
  • 43
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    news
  • #
    basia
  • #
    fsru
avis21
avis21
avis21 05.05.2026, 15:02:04 via Android
  • 0
@DziendobryMireczku: zacznij r...c to się zwiększy bez dopłaty.

454

Fiskus chce ukrócenia rozliczania ryczałtem i IP Box

Ministerstwo Finansów przygotowuje pakiet zmian dla podatników, który może istotnie wpłynąć na rozliczenia wielu grup.

Isca
z
wnp.pl
dodany: 02.05.2026, 14:46:48
  • 367
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    biznes
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
avis21
avis21
avis21 03.05.2026, 06:27:37 via Android
  • -4
@LulekTV: uja pamiętają. Przecież nie mieli odprowadzanych składek do OFE.
Trzeba być niedorozwinietym gówniarzem by dać się omamić przez obiecanki rudeo.

2219

Jest zarzut zabójstwa po strzelaninie w Bystrzycy Kłodzkiej

Pokaż treści 18+

Jest zarzut zabójstwa po strzelaninie w Bystrzycy Kłodzkiej

Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa mężczyźnie zatrzymanemu po tragicznej strzelaninie w Bystrzycy Kłodzkiej. Podejrzany nie przyznał się do winy i twierdzi, że działał w obronie koniecznej.

Czarnoksieznik
z
wroclaw.tvp.pl
dodany: 12.04.2026, 14:19:35
  • 581
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    dolnyslask
avis21
avis21
avis21 12.04.2026, 16:38:25 via Android
  • 105
@Bestia_z_Jellystone: przecież jest myśliwym i kierował b--ń w stronę jebitnego dzika.l ;)

363

Aktywiści z granicy przegrali w sądzie. Tak sąd uzasadnia wyroki

Aktywiści z granicy przegrali w sądzie. Tak sąd uzasadnia wyroki

Sąd Administracyjny w Białymstoku oddalił cztery skargi organizacji pozarządowych na decyzje komendantów Straży Granicznej z woj. podlaskiego. Odmawiali oni wydania zezwoleń na wejście do strefy buforowej aktywistom, deklarującym chęć niesienia pomocy humanitarnej migrantom. W jednej ze spraw sąd...

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 10.04.2026, 03:11:02
  • 46
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    bialorus
  • #
    granica
avis21
avis21
avis21 10.04.2026, 14:10:29 via Android
  • 6
@mat49: bo 1. idioci już nie pamiętają 2. dopiero dorośli do wieku gdzie zaczynają interesować się polityka - nie znają historii.

Podoba dyskusję miałem w kuchni w pracy dot sądów. PO zaczęło mieszać pod koniec kadencji. Po tym PiS pojechał po bandzie. Teraz niby PO naprawia. I TAK będzie do usranej śmierci aż nieczminimy ich na innych kawalierów ;)

2844

Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował

Sąd w Brukseli nakazał Polsce wykonanie umowy z Pfizerem i zapłatę ok. 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19 ustalił Rynek Zdrowia. "Sąd uznał, że ani wojna w Ukrainie, ani rozwój pandemii, w tym spadek liczby zakażeń, nie uzasadniają uchylenia lub zmiany zobowiązań umownych Polsk

sub_zero_1
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.04.2026, 14:12:40
  • 617
  • #
    polska
  • #
    covid
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
avis21
avis21
avis21 02.04.2026, 05:39:19 via Android
  • 1
@tomasz-grzegorczuk: 5.1 mld !!! Na dopłaty do samochdow EV, PO przydzielilo z kpo 1.1 mld, a tu prawie 5 x więcej pójdzie w błoto!
Masakra jakaś...

2125

A taki był mądry

A taki był mądry

Kierujący toyotą otrzymał dwa mandaty karne na łączną kwotę 1600 zł oraz 13 punktów karnych, a także pouczenie za używanie słów nieprzyzwoitych po tym jak jechał wzdłuż po drodze dla pieszych i rowerów bez zapiętych pasów, cały czas wymądrzając się

o__0
z
youtube.com
dodany: 30.03.2026, 10:36:29
  • 287
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    prawojazdy
avis21
avis21
avis21 31.03.2026, 06:11:07 via Android
  • -1
@findi: my Polsce mamy problem ze stawaneim gdziekolwiek, a w Szwajcarii jak stanąłem na miejscu dla gości ( byl znak znak że dla gości nie dłużej x godz) to zadzwonili na paly i był mandat za szyba, po kilku godzinach stania. Potem bałem się tam stawać i przestawiałem auto.
jmuhha
jmuhha
26.03.2026, 05:31:28
  • 585
W sumie jeździł ktoś z was na kolonie za dzieciaka? Co tam się robiło? Pamiętacie jakieś większe odpały?
jmuhha - W sumie jeździł ktoś z was na kolonie za dzieciaka? Co tam się robiło? Pamię...

źródło: 1000025978

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

avis21
avis21
avis21 26.03.2026, 18:01:47 via Android
  • 0
Byłem tylko raz w Paczkowie kolo Nysy i jeziora Nyskiego. Lata jakoś 91-92. W 3-4 klasie bylem. Tych co znalem to byli glownie dzieci policjantów z Podkarpacia.

Najlepiej wspominam taniec z nieznajoma z 7-8 klasy, nie miały z kim dziewczyny tańczyć więc skaczącego blondynka zagarnęła;)

W dniu zamiany ról wychowawcy z tymi stsrszakami (starszaki stawali się opiekunami na 1-2 dni jakos), wtrdy napisałem do takiej starszej dziewczyny (długie czarne loki :) , żeby
  • Odpowiedz

465

Po co w ogóle próbować - mój syn zszokował mnie swoją przyszłości pokolenia Z

Po co w ogóle próbować - mój syn zszokował mnie swoją przyszłości pokolenia Z

Mój syn powiedział mi, że on i wielu jego przyjaciół wierzy, że przyszłość obróciła się przeciwko nim do tego stopnia, że czasami zastanawiają się, czy w ogóle warto próbować.

osetnik
z
youtube.com
dodany: 21.03.2026, 17:14:43
  • 433
  • #
    pokoleniez
  • #
    kultura
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    przyszlosc
  • #
    demografia
avis21
avis21
avis21 22.03.2026, 11:56:27 via Android
  • -2
@kotas_przesmiewca: Ztki myślą ze maja zle ale zawsze było ciężko o lokum.
W wieku 37 lat wprowadziłem się w swoje. Wcześniej wynajem na studiach i po studiach w czasie pracy.

Po prostu trzeba odłączyć się od gniazda i zacząć w dużym mieście małymi krokami.
Jak już się jest na własnym garnuszku to człowiek nie ma wyjścia, trzeba działać.
avis21
avis21
avis21 24.03.2026, 20:02:14 via Android
  • -1
@Nowystaryziel: no przecież wybudowałem dom 6 lat temu w dużym mieście. Inaczej nie napisałbym tego co napisałem.
avis21
avis21
avis21 24.03.2026, 20:10:07 via Android
  • -1
@kotas_przesmiewca: ojezu też byłem kelnerem i z-------l byl do 2giej w nocy a milenialsi poili sie konsumowali i bawili.
Nie trzeba jechać na na szparagi jak ktoś tu napisał.
Znajomi wyjechali zwyczajnie za granicę pracować np w fabrykach kurczaków albo w magazynach.
Po 10 latach wracali z gotówką na dom.
Tak też

632

Izrael wyłączył monitoring, by ukryć zniszczenia po irańskich atakach.

Pokaż treści 18+

Izrael wyłączył monitoring, by ukryć zniszczenia po irańskich atakach.

Decyzja z 9 marca 2026 r. miała ograniczyć pokazywanie skutków ostrzału rakietowego, w tym skali zniszczeń i ofiar.

Pan_od_Internetu
z
businessinsider.com.pl
dodany: 14.03.2026, 18:51:29
  • 59
  • #
    izrael
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    technologia
  • #
    inwigilacja
  • #
    palestyna
avis21
avis21
avis21 15.03.2026, 20:35:44 via Android
  • 0
@lolomi: tylko wiecie ... Szachedy i pewnie coś jeszcze, "rosija" ma z Iranu i meczy nimi Ukraińców?
Tak więc może niech wszysy troje wypsztykaja.

1389

Było sobie.. odcinki za darmo na YT, wszystkie serie-kultowe bajki

Było sobie.. odcinki za darmo na YT, wszystkie serie-kultowe bajki

Był sobie... Człowiek Było sobie... Życie, Były Sobie... Ameryki, Byli sobie... Wynalazcy, Byli sobie... Podróżnicy, Była sobie... Ziemia, Był sobie... Kosmos.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 14.03.2026, 09:35:20
  • 162
  • #
    bajki
  • #
    bylosobiezycie
  • #
    bylsobieczlowiek
  • #
    dzieci
avis21
avis21
avis21 15.03.2026, 06:05:42 via Android
  • 1
@MidocoMunichKori: zablokowałem dzieciom youtube przez filmy z W. Ale nie da się wszędzie bo te filmy są w każdym tv z yt.
avis21
avis21
avis21 15.03.2026, 07:41:18 via Android
  • 1
W swojej sieci mam wszystko ogarnięte FamilyLink oraz FamilySafety albo blokada permanentnego neta dla Mac. Chociaż i te apki zawodzą albo dzieciaki kradną kod z mojej komórki do odblokowania.
Problem jest z możliwościami poza domem.
Teściowie, rodzice nie mają żadnych blokad. Koledzy dzieciaków nie mają blokad...
Walka z wiatrakami.
Z psieckami nie ma takich problemów.... ;)

Ostatnio

707

Branża alkoholowa w kryzysie? Sprzedaż piwa najniższa od 20 lat

Pokaż treści 18+

Branża alkoholowa w kryzysie? Sprzedaż piwa najniższa od 20 lat

Pokolenie Z pije mniej, sprzedaż alkoholu spada, a branża już mówi o kryzysie i liczy miliardowe straty. Serio? Może to nie tragedia gospodarcza, tylko pierwszy od dawna pozytywny trend zdrowotny.

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 26.02.2026, 07:14:03
  • 453
  • #
    alkohol
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
avis21
avis21
avis21 26.02.2026, 11:47:44 via Android
  • 0
@Nudel1306: wpływ strefy bimbriwniczej ;)
avis21
avis21
avis21 26.02.2026, 11:50:33 via Android
  • -1
@Cztero0404: była za PO, ale nie ich wina ;)

311

Zmarnowany potencjał. Wielu młodych Polaków uczy się nie tego, co trzeba [ANALIZ

Zmarnowany potencjał. Wielu młodych Polaków uczy się nie tego, co trzeba [ANALIZ

Tylko dwa kraje w UE mogły pochwalić się w 2025 r. niższą stopą bezrobocia niż Polska. Ale pod względem bezrobocia wśród

starnak
z
money.pl
dodany: 25.02.2026, 06:16:54
  • 96
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
avis21
avis21
avis21 25.02.2026, 21:41:19 via Android
  • 0
@Krolik: ale serwisanci uja zarabiają.

331

Śmierć w ułamku sekundy. Wybuchowa dekompresja na platformie Byford Dolph

Śmierć w ułamku sekundy. Wybuchowa dekompresja na platformie Byford Dolph

Jeden błąd komunikacyjny, zwolniona klamra i 25 ton nacisku. Historia nurków saturowanych z Morza Północnego, którzy zginęli w wyniku najstraszniejszego wypadku w branży. Film wyjaśnia fizykę nurkowania głębokiego, technologię saturacji oraz kulisy walki o prawdę, która trwała 26 lat.

mirekwirek
z
youtube.com
dodany: 23.02.2026, 12:22:02
  • 61
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    bhpfailure
  • #
    nurkowanie
  • #
    wypadek
  • #
    morze
avis21
avis21
avis21 23.02.2026, 20:22:31 via Android
  • 0
@Rudz1elec: o czym piszesz ?

459

Rodzice wydają pieniądze z 800+ na co chcą. Bony to lepsze rozwiązanie?

Pokaż treści 18+

Rodzice wydają pieniądze z 800+ na co chcą. Bony to lepsze rozwiązanie?

Rodzice 800 plus coraz częściej wydają świadczenie nie tylko na dzieci, ale także na własne potrzeby. Z analiz wynika, że bezpośrednio na najmłodszych trafia jedynie część środków, co wywołało dyskusję o zmianach w programie Rodzina 800 plus.

gerwazy-oko
z
mamadu.pl
dodany: 16.02.2026, 10:19:09
  • 485
  • #
    800plus
  • #
    rodzina
  • #
    dzieci
  • #
    rodzice
  • #
    p0lka
  • #
    polska
avis21
avis21
avis21 17.02.2026, 07:42:16 via Android
  • 0
@TgcRap4: jak zapłacisz za trening dziecka bonem ? Albo za wyjście do kina ?

2349

Kacper Tomasiak brązowym medalistą olimpijskim w skokach narciarskich.

Kacper Tomasiak brązowym medalistą olimpijskim w skokach narciarskich.

19-letni Kacper Tomasiak zdobył brązowy medal olimpijski na skoczni dużej,kilka dni wcześniej został wicemistrzem olimpijskim. na skoczni normalnej.

Bobito
z
olympics.com
dodany: 14.02.2026, 19:31:35
  • 187
  • #
    skoki
  • #
    igrzyskaolimpijskie
  • #
    mediolan2026
  • #
    sport
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
avis21
avis21
avis21 14.02.2026, 21:59:41 via Android
  • -1
@lesio_knz: przecież Stoch miał więcej medali. Od Małysza zaczęlo się ale Stoch poniósł poprzeczkę.
avis21
avis21
avis21 14.02.2026, 22:00:57 via Android
  • 40
@Wittgenstein95: i emeryturę 5k
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Władziu

  • STB software deweloper za 15k ;)
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.08.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking