Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Reezu

Reezu

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19779
  • Znaleziska 8639
  • Mikroblog 11140
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 52

485

Cudzoziemcy szaleją na polskich drogach? ITS: Potrzeba czasu

Cudzoziemcy szaleją na polskich drogach? ITS: Potrzeba czasu

W ubiegłym roku cudzoziemcy uczestniczyli w 2186 wypadkach drogowych, w których zginęło 280 osób, a 3410 osób zostało rannych. Przyswojenie przez obcokrajowców nowych przepisów i wyrobienie dobrych nawyków na drodze wymaga czasu, dlatego ważne jest, aby pomóc im odnaleźć się na polskich drogach.

ArnoldZboczek
z
bankier.pl
dodany: 31.03.2024, 17:33:59
  • 198
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadki
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    policja
Reezu
Reezu 01.04.2024, 11:33:22 via Wykop
  • -5
@Bury_Zenon: To ja w Polsce przez rok widziałem raptem 1 kolizję, bo nikogo rannego nie było, więc nie ma problemu wypadków w Polsce.
Statystycznie Australia nie ma jakoś specjalnie mniej zgonów w wypadkach drogowych niż Polska. Udział wypadków w Australii do całkowitej liczby zgonów? 0,91%, w Polsce jest to 1%.
dziadeq
dziadeq
31.03.2024, 09:19:16
  • 1205
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reezu
Reezu 31.03.2024, 10:37:22 via Wykop
  • 66
@dziadeq: Policja nie jest od wydawania wyroków, tak samo prokurator też nie jest od wydawania wyroków. Wyroki wydaje sąd. Ktoś kogoś dźgnie w obronie własnej? Ani policjant, ani prokurator nie decyduje w tej sprawie, bo nie jest od tego. Decyduje sąd. A co trzeba zrobić, by sąd zadecydował? Wykonać swoje obowiązki. Policjant zatrzymuje podejrzanego i go przesłuchuje, prokurator stawia zarzuty i decyduje o wniesieniu do sądu o ewentualnym zastosowaniu środków
  • Odpowiedz
Reezu
Reezu 31.03.2024, 10:55:29 via Wykop
  • 32
@gordonshamway244: Jak wyobrażasz sobie zbadanie sprawy zadania ciosu nożem bez postawienia zarzutów? Ty w ogóle masz pojęcie jak działa prawo? XD

Postawienie zarzutów = badanie sprawy.
  • Odpowiedz

635

Truskawy z Maroka atakują Polskie wątroby

Truskawy z Maroka atakują Polskie wątroby

Zapalenie wątroby po zjedzeniu truskawek? To niestety możliwe! Pod koniec ubiegłego tygodnia Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie dotyczące partii truskawek pochodzących z Maroka. Teraz wiadomo już, w jakich regionach Polski niebezpieczne owoce trafiły do klientów.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
fakt.pl
dodany: 20.03.2024, 07:38:31
  • 106
  • #
    jedzenie
  • #
    zdrowie
Reezu
Reezu 20.03.2024, 17:48:42 via Wykop
  • -2
@maniek-maniewski: To znaczy, że przymiotnik nie jest pisany wielką literą w języku polskim analfabeto XD

203

Unia Europejska wprowadzi opłaty za zboże. Zmiana uderzy w Rosję

Pokaż treści 18+

Unia Europejska wprowadzi opłaty za zboże. Zmiana uderzy w Rosję

Unia Europejska przygotowuje się do nałożenia ceł na zboże importowane z Rosji i Białorusi. Zmiana ma na celu zaspokoić żądania rolników i niektórych państw członkowskich. Na początku marca polski Sejm przyjął uchwałę ws. nałożenia sankcji na import rosyjskiej i białoruskiej żywności.

Bobito
z
polsatnews.pl
dodany: 19.03.2024, 05:56:26
  • 41
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    rolnictwo
  • #
    polityka
  • #
    bialorus
Reezu
Reezu 19.03.2024, 20:47:10 via Wykop
  • -1
@pawel1024: Polska już to zrobiła. Opis wystarczy przeczytać dzb*nie

Na początku marca polski Sejm przyjął uchwałę ws. nałożenia sankcji na import rosyjskiej i białoruskiej żywności.
S.....y
konto usunięte 18.03.2024, 10:08:15
  • 103
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reezu
Reezu 18.03.2024, 10:09:29 via Wykop
  • 62
że Polacy to jednak mądry naród.


@SzybkieSondy: Młodzi Polacy z wyłączeniem rolników, górników*
  • Odpowiedz
Bekon2000
Bekon2000
18.03.2024, 09:59:48
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reezu
Reezu 18.03.2024, 10:01:51 via Wykop
  • 1
@Bekon2000:

O co chodzi z naleśnikarnią Zembaczyńskiego?
By wyjaśnić nawiązanie Kaczyńskiego do naleśnikarni trzeba się wrócić do 2019 r. i wyborów parlamentarnych. W trakcie kampanii wyborczej sprzed pięciu lat Janusz Kowalski, ówczesny kandydat opolskiej listy Prawa i Sprawiedliwości powtarzał wypowiedzi o rzekomej plajcie interesu Zembaczyńskiego, czyli przywołanej naleśnikarni.

Zembaczyński, ówczesna jedynka na liście wyborczej Koalicji Obywatelskiej, pozwał wówczas Kowalskiego w trybie wyborczym za słowa o naleśnikarni. Kowalski postępowanie przegrał. - Stwierdzenie, że
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
18.03.2024, 09:55:10
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reezu
Reezu 18.03.2024, 09:55:20 via Wykop
  • 9
@Rad-X: ułomny to jest tutaj tylko Soboń xD
  • Odpowiedz

909

Jak LPP S.A. (Reserved, Cropp) ukrywa swoją obecność w Rosji

Pokaż treści 18+

Jak LPP S.A. (Reserved, Cropp) ukrywa swoją obecność w Rosji

Śledztwo Hindenburg Research

dizzapointed
z
hindenburgresearch.com
dodany: 15.03.2024, 10:00:38
  • 144
  • #
    lpp
  • #
    reserved
  • #
    cropp
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    gospodarka
Reezu
Reezu 15.03.2024, 12:41:09 via Wykop
  • 1
@justlogin: Problem z tym jest taki, że Hinderburg Research to fundusz short-seller, który może, ale nie musi siać dezinformacji. No ale zarobek niezły zrobili
Reezu
Reezu 15.03.2024, 12:47:13 via Wykop
  • 36
@blessed_by_swiezonka: Hindenburg to fundusz typu short seller. LPP wyprzedało swoje sklepy na terenie Rosji Chińczykom, a Hinderburg gra na shortowanie akcji LPP.

Więc tak, Hindernburg daje zarobić, ale samemu sobie.

738

Równość płci wobec prawa

Równość płci wobec prawa

Doda i jej były mąż (Emil S) skazani za zastraszanie i nasłanie bandytów na jej byłego partnera. Wyrok - On 9 miesięcy bezwzględnego więzienia, 1,5 roku prac społecznych i 100 tys. zł grzywny ona - rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata i 10 tys. zł grzywny...

konto usunięte
z
gwiazdy.wp.pl
dodany: 15.03.2024, 01:28:26
  • 79
  • #
    p0lki
  • #
    przegrywy
  • #
    blackpill
  • #
    redpill
  • #
    mgtow
Reezu
Reezu 15.03.2024, 12:35:23 via Wykop
  • 1
Równie dobrze, zamiast grzywny można było dać sporą nawiązkę dla pokrzywdzonego.


@ToJestNiepojete: Nawiązką/odszkodowaniem/zadośćuczynieniem nie zajmują się sądy karne. Sądy karne są od spraw karnych. Sprawa odszkodowania/zadośćuczynienia to sprawa cywilna regulowana kodeksem cywilnym i tym zajmują się już sądy cywilne.

Dlatego skazany może zapłacić grzywnę w wysokości 100 tys. zł na rzecz Skarbu Państwa i dalej zapłacić np. 100 tys. zł zadośćuczynienia. Jedno podyktowane wyrokiem sędziego z wydziału karnego, drugie sędziego z

343

Warszawa. "Cieciówa przy schodach" - tak policjanci pilnują pomnika smoleńskiego

Warszawa. "Cieciówa przy schodach" - tak policjanci pilnują pomnika smoleńskiego

W oznakowanym radiowozie policjanci przez całą dobę obserwują pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej. Funkcjonariuszom w samochodzie często towarzyszy również patrol pieszy poruszający się po placu Piłsudskiego. Wśród funkcjonariuszy służba przy pilnowaniu pomnika smoleńskiego określana jest mianem "ciec

rybak_fischermann
z
tvn24.pl
dodany: 14.03.2024, 07:24:06
  • 67
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    smolensk
  • #
    warszawa
Reezu
Reezu 15.03.2024, 06:02:06 via iOS
  • 3
@brakslow To, że spadają statystyki przestępstw i zwiększają się wakaty w policji oznacza spadek wykrywalności przestepstw a nie zmniejszenie się ich liczby.

453

Istnieje duża szansa na zbanowanie TikToka w USA [ENG]

Istnieje duża szansa na zbanowanie TikToka w USA [ENG]

Komisja ds. wywiadu Izby Reprezentantów przyjęła ustawę, która może doprowadzić do zakazu korzystania z TikToka w USA na wszystkich urządzeniach elektronicznych.

troll234
z
youtube.com
dodany: 09.03.2024, 10:38:03
  • 104
  • #
    tiktok
  • #
    usa
  • #
    internet
  • #
    swiat
  • #
    socialmedia
  • #
    polityka
Reezu
Reezu 10.03.2024, 02:45:07 via Wykop
  • -3
@PlesniakPospolity: No dobra, masz zakaz ciężkich narkotyków we wszystkich rozwiniętych państwach świata i co, "heroiniści" zniknęli? Czy może uzależniony znajdzie sposób na zdobycie substancji mimo zakazów, nakazów itd?

PS. W tym przypadku lepiej działa prewencja i edukacja nt. narkotyków, jak i leczenie czyli terapia odwykowa czytaj: "idź pobiegać, nie ćpaj" w Twoim przypadku.

a w przypadku Tiktonga ogłupia się całe pokolenie i ich rękami moża z łatwością sterować frontem
Reezu
Reezu 10.03.2024, 02:48:13 via Wykop
  • -1
@wieczny-student: Tym się różni demokracja od systemów niedemokratycznych. W demokracji dyskutuje się kilka lat, wypowiadają się na ten temat prawnicy, sprawa jest badana w wielu instytucjach państwowych itd.

W systemach niedemokratycznych taką decyzję podejmuje się w jeden dzień. Tak samo jak decyzję o tym kogo pozbawić życia i majątku, najczęściej są to osoby, które w jakiś sposób nie spodobają się systemowi.

404

Listy przychodziły przez miesiąc, bo listonosz wyjechał. Skandal na poczcie

Listy przychodziły przez miesiąc, bo listonosz wyjechał. Skandal na poczcie

W Strzałkowie (woj. wielkopolskie) mieszkańcy nie dostawali listów i paczek od miesiąca. Brakiem korespondencji i otrzymywanymi drogą elektroniczną

konto usunięte
z
biznes.interia.pl
dodany: 06.03.2024, 06:35:49
  • 160
  • #
    pocztapolska
  • #
    poczta
Reezu
Reezu 06.03.2024, 11:13:10 via Wykop
  • 25
@wesolymaruda: Masakra, nie miałeś wyliczonej gotówki by opłacić paczkę, więc paczka wraca do punktu odbioru w którym możesz ją odebrać, by kurier nie jeździł do Ciebie 30 razy, bo nie musi.

Dobrze, że się człowiek szanuje i nie jeździ jak frajer 2 razy. Było mieć odliczone to byś miał paczkę XD

1235

W Unii Europejskiej nie zobaczysz lokalizacji obiektu z wyszukiwarki Google

W Unii Europejskiej nie zobaczysz lokalizacji obiektu z wyszukiwarki Google

Nie można już kliknąć na mapkę, żeby pokazało lokalizację.Przez VPN i w innych krajach działa normalnie. the new DMA laws mean that big tech companies like Google are no longer allowed to have easy buttons that allow you to jump between Search and Maps, because they can’t prefer their own products.

Koller
z
wykop.pl
dodany: 02.03.2024, 16:07:01
  • 191
  • #
    internet
  • #
    google
  • #
    googlemaps
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gorzkiezale
Reezu
Reezu 03.03.2024, 05:10:24 via Wykop
  • 65
Moze się nie wyrobili jeszcze?


@LatajacyOwad: Brednie. Po prostu chcą wymusić zmianę prawa, tak jak to robili w Australii. Mam nadzieję, że UE skutecznie będzie miało ich w dupie i będzie ich j---ć regulacjami antymonopolowymi.
Reezu
Reezu 03.03.2024, 05:11:46 via Wykop
  • 9
ogromnym problemem


@tellet: Firmy monopolistyczne to akurat największa bolączka zwykłego konsumenta. A Google miał 15 innych rozwiązań jak działać w tej regulacji, to, że wybrał najbardziej nieprzyjazny dla użytkownika, to pewnie dlatego, że chce wymusić zmianę prawa, bo debile i tak powiedzą "Eurokomuna" XD
Reezu
Reezu 03.03.2024, 05:12:08 via Wykop
  • 9
Na prawdę nie ma ważniejszych, bardziej istotnych spraw?


@malin90: Pozbywanie się monopolu jest istotną sprawą.
Reezu
Reezu 03.03.2024, 11:19:30 via Wykop
  • -2
@CzasemTuZerkam: Jaką chcesz być konkurencją dla monopolu, skoro monopol bez takich regulacji Cię zmiażdży, zje i wypluje? Intel pięknie pokazał to na przykładzie AMD, gdzie AMD było na skraju bankructwa, bo Intel płacił producentom sprzętu komputerowego, by wybierali Intela, a nie AMD.
Reezu
Reezu 03.03.2024, 13:07:10 via Wykop
  • -3
no tak, bo przecież możliwość kliknięcia w mapę to była taka zbrodnia i taki monopol, że ja p------ę, normalnie amerykańska insulina to jest przy tym pikuś xD


@tellet: To też wyobraź sobie, że coś takiego robi Microsoft. Na Windowsie możesz używać tylko aplikacji od Windowsa, nie możesz zainstalować Chrome, Google to nie jest przeglądarka, tylko Bing itd.

Fajnie? XD

2042

Skarbówka domaga się miliona złotych od twórcy kanału z darmowymi korepetycjami

Skarbówka domaga się miliona złotych od twórcy kanału z darmowymi korepetycjami

Łukasz Jarosiński prowadzi na YT kanał, na którym uczy matematyki. Gdy zaczynał działalność, konsultował się z prawnikiem w sprawie opodatkowania. Skarbówka potwierdziła, że przy korepetycjach grupowych nie ma problemu. Interpretacje prawa się zmieniły, a US chce miliona za wcześniejszą działalność.

wigr
z
next.gazeta.pl
dodany: 01.03.2024, 15:11:37
  • 204
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    prawo
  • #
    podatki
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
Reezu
Reezu 01.03.2024, 16:17:55 via Wykop
  • 98
@Xagog: Przecież jego kanał nie generuje takich zarobków, by miał zapłacić milion z podatków. Pewnie opodatkowanie dotyczy sprzedaży kursów, które pod korepetycje grupowe się nie łapią XD

804

Francja. Zakaz nazywania roślinnych produktów nazwami zarezerwowanymi dla mięsa

Francja. Zakaz nazywania roślinnych produktów nazwami zarezerwowanymi dla mięsa

Francja jako pierwsza w Europie wprowadziła kontrowersyjną zasadę w odniesieniu do nazewnictwa produktów spożywczych. Chodzi o używanie terminów zarezerwowanych dla mięsa przy określaniu jego roślinnych zamienników. Komentatorzy uważają, że decyzja jest polityczna i ma związek ze strajkami rolników

Zenon_Zabawny
z
businessinsider.com.pl
dodany: 29.02.2024, 12:33:45
  • 218
  • #
    francja
  • #
    jedzenie
  • #
    nazwy
  • #
    wegetarianizm
Reezu
Reezu 29.02.2024, 16:16:54 via Wykop
  • -1
musi też zawierać informację, że to są produkty bezmięsne - także w nazwie, tą samą czcionką, etc.


@venomik: Większość produktów zawiera te informację. Tutaj nawet nie jest potrzebna regulacja. Po prostu producenci bezmięsnych produktów chwalą się tym, że te są bezmięsne. Nie wiem jak ktoś może mieć problem z rozróżnieniem takiego produktu od zwykłego boczku xD
Reezu - >musi też zawierać informację, że to są produkty bezmięsne - także w nazwie, ...

źródło: boczek_awers

Pobierz
Reezu
Reezu 29.02.2024, 16:28:37 via iOS
  • 10
@O2O2122 Ale co się tak prujesz? To jest jakieś personalne dla Ciebie? XD to, że ktoś wyprodukuje coś bez mięsa nie nakłada na Ciebie obowiązku kupowania tegoż produktu.
Reezu
Reezu 29.02.2024, 16:37:06 via iOS
  • 1
@kaspil Częściowo utwardzony tłuszcz palmowy* jak już chcemy się zagłębiać w skład. I co ma mi nie pasować? Nie kupuje tego, Ty też nie musisz. A jeżeli chodzi o nazwanie tego masłem, to już dawno stracili prawo do tego nazewnictwa bo nie spełniało definicji masła, tak samo jak Ser Babuni u Serenady nazywa się serem BabuMi. Na takie rzeczy jest inna nazwa, którą ten produkt wypełnia. Margaryna.

Wegańskie masło jest częściej
Reezu
Reezu 01.03.2024, 01:41:56 via Wykop
  • -3
Kiedy biorę z półki parówki chcę mieć pewność że to mięso a nie zastanawiać się czy Janusz czasem nie władował do nich 40% białka sojowego.


@kaspil: Dziwne, bo jakoś jak bierzesz parówki to możesz się natknąć na produkt 50% mięso MOM drobiowego, 10% tłuszcz, 30% woda, 10% reszta chemii. I co, wypełnia to Twoje rozumienie parówek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ja na przykład mam taki problem z kabanosami, kabanosy
Reezu
Reezu 01.03.2024, 01:42:38 via Wykop
  • -1
A przepraszam, akurat z rok temu Indykpol wprowadził na rynek hummus z indyka :-D


@Brut_all: A no wprowadził, tak samo w Biedronce są frytki z kurczaka czasem dostępne, w Selgrosie normalnie dostaniesz w paczce 2,5kg takie frytki. A przecież frytki są z ziemniaka!!!! XD
Reezu
Reezu 01.03.2024, 13:08:22 via Wykop
  • 1
@butylarz: Tak samo hummus, frytki, kabanosy. I co? Powstał hummus z indyka? Powstał. Powstały frytki z kurczaka? Powstały. Są kabanosy drobiowe? Są, a kabanosy są wieprzowe.

389

"Śmieciowe" jedzenie zwiększa ryzyko poważnych chorób. Niepokojące wyniki

"Śmieciowe" jedzenie zwiększa ryzyko poważnych chorób. Niepokojące wyniki

Spożywanie ultraprzetworzonej żywności zwiększa ryzyko zachorowania na raka - wynika z badań opublikowanych w uznanym czasopiśmie naukowym British Medical Journal. Może też doprowadzić do chorób serca, cukrzycy typu II czy nawet mieć wpływ na przedwczesną śmierć.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 29.02.2024, 12:42:03
  • 208
  • #
    zywnosc
  • #
    jedzenie71
  • #
    nowotwory
  • #
    nauka
Reezu
Reezu 29.02.2024, 16:19:24 via Wykop
  • 1
ta niezdrowa puszysta bułka co po lewej np. w mcdonald.


@Murasame: Z tego co pamiętam sama bułka w McDonald nie ma takiego złego składu jak może się wydawać.

310

Komisja Europejska odblokowała polski KPO

Komisja Europejska odblokowała polski KPO

To już oficjalna informacja. Komisja Europejska odblokowała dzisiaj 137 mld euro dla Polski z Krajowego Planu Odbudowy. KE poinformowała o tym w południe.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 29.02.2024, 11:23:54
  • 215
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
Reezu
Reezu 29.02.2024, 14:30:29 via Wykop
  • 2
problemy ustrojowe zaczęły się od powołania sędziów TK na zapas przez PO-PSL. Pozdrawiam.


@selflessness: Zaczęły się od powołania do TK komucha i tępej posłanki PiS przez partię PiS. Pozdrawiam

279

PKP pozwie polskich rolników?! Poszło o blokadę pociągów z Ukrainy

Pokaż treści 18+

PKP pozwie polskich rolników?! Poszło o blokadę pociągów z Ukrainy

Rolnicy wciąż protestują w całej Polsce i blokują drogi oraz tory na granicy z Ukrainą. Państwowa spółka PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa postanowiła wystąpić do rolników o rekompensatę za poniesione straty. Rolnicy argumentują, że spółka jest sama sobie winna, bo była uprzedzona o blokadzie.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 28.02.2024, 08:45:37
  • 91
  • #
    pkp
  • #
    kolej
  • #
    ukraina
  • #
    protest
  • #
    rolnictwo
  • #
    wojna
Reezu
Reezu 28.02.2024, 20:50:51 via Wykop
  • 27
@MorzeNiczyje: A to rozumiem, że PKP jest producentem żywności, czy zwykłym dostawcą? Kuriera też będziecie ciągać jak przywiezie komuś paczkę z nożem, którego ktoś użył do przestępstwa?
xarcy
xarcy
21.02.2024, 14:19:56
  • 438
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reezu
Reezu 21.02.2024, 17:56:49 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 27
  • Strona 9 z 27
  • >
  • Nic tu nie napisze.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.11.2021

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.11.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 25.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.10.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.03.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking