Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
justlogin
Profil firmowy

justlogin

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3161
  • Znaleziska 258
  • Mikroblog 2903
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 39
Padoks
Padoks
przedwczoraj, 12:27:21
  • 86
#gielda Nie w szczepionke ch**e
#cdprojektred
Padoks - #gielda  Nie w szczepionke ch**e
#cdprojektred

źródło: 1000019939

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin przedwczoraj, 14:23:45 via Wykop
  • 2
@Padoks: Mam podobnie. Piątka xD
  • Odpowiedz
Miljonwrok
Miljonwrok
Miljonwrok
09.06.2026, 21:54:27
  • 0
#erste
Zarejestrowałem się w tej promce, zrobiłem niby w maju wszystkie potrzebne transakcje, 5 na min. 50 zł, przelew do Zusu i 5k z firmowego konta wpływu. I nadal nic nie wpłynęło
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin 10.06.2026, 16:11:42 via Wykop
  • 0
@Miljonwrok: u mnie podobnie
  • Odpowiedz
justlogin
justlogin 22.06.2026, 12:43:59 via Wykop
  • 1
@WezniePrzestrzeleCiKolano: dzisiaj dostałem
  • Odpowiedz

2447

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Najwyższe pojedyncze faktury wystawione przez lekarzy zatrudnionych w publicznej ochronie zdrowia opiewają na 300-350 tys. zł miesięcznie - dowiedziała się "Rz". Zbierająca dane agencja niedługo zacznie gromadzić informacje o zarobkach po numerze PESEL, ale w przepisach jest luka, która pozwala na u

hitxol
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 15:30:59
  • 207
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    konowalposting
justlogin
justlogin 19.06.2026, 17:25:04 via Wykop
  • -18
@JudzinStouner: pewnie dla lekarza abstrakcyjne, ze trzeba zyciem ryzykowac i z---------c przez caly miesiac na glupie auto xd
debenek
debenek
17.06.2026, 09:11:09
  • 1002
od dziś oficjalnie mogę używać tagu #wykop50plus
z tej okazji szarpnę się na #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
debenek - od dziś oficjalnie mogę używać tagu #wykop50plus 
z tej okazji szarpnę się ...

źródło: 1000038039

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin 17.06.2026, 12:54:17 via Wykop
  • 1
@debenek: blizej mi juz do takiego dziada niż nastolatka (╯°□°)╯︵ ┻━┻ 100 lat
  • Odpowiedz
ZenithNV
ZenithNV
14.06.2026, 18:59:16
  • 26
#mecz I takie drużyny jak Curacao czy Wyspy Zielonego Przylądka grają na mundialu, a Włosi czy nawet my Polacy już nie z powodu, że EU dostalo mało miejsc.. bez względu na to, czy jesteśmy słabi czy są słabi Włosi ani my ani makaroniarze nie dostalibyśmy takiego wpier**lu od Niemców.. brawo FIFA
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin 14.06.2026, 19:01:11 via Wykop
  • 3
@ZenithNV: w------l i tak byśmy dostali, co za różnica jakim wynikiem bramkowym
  • Odpowiedz
m4kb0l
m4kb0l
14.06.2026, 18:56:52
  • 0
nie znam się na piłce nożnej ale dlaczego takie kurakao jest na MŚ a Polska nie? Różne regiony mają różne eliminacje?


#mecz #mundial
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin 14.06.2026, 18:57:27 via Wykop
  • 1
@m4kb0l: no ciekawe, pomyślmy razem
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
14.06.2026, 18:55:45
  • 51
Ale to było meczycho w 2014 jak Niemcy r-------y nejmarów 7:1
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin 14.06.2026, 18:56:53 via Wykop
  • 3
@wfyokyga: pamiętam to jak wczoraj, p------e
  • Odpowiedz
AshDash
AshDash
AshDash
12.06.2026, 14:32:47
  • 5
#gielda to chyba najnudniejszy dzień sesyjny w tym tygodniu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin 12.06.2026, 14:33:24 via Wykop
  • 2
@AshDash: spokojnie, jeszcze sie rozkreci
  • Odpowiedz
damer135
damer135
28.05.2026, 16:49:23
  • 1
#gielda
dałem się nagonić na PATH.US - podobno ma żreć po wynikach
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin 28.05.2026, 17:14:19 via Wykop
  • 0
@damer135: mam tego smiecia na -30% xd
  • Odpowiedz
Doktor77
Doktor77
28.05.2026, 15:50:41
  • 0
#gielda Zscaler - promocja czy mina? Czy mamy tu jakiegoś eksperta w dziedzinie cybersecurociorzy?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin 28.05.2026, 15:55:25 via Wykop
  • 2
@Doktor77: mina, sam sam kilka spółek z cybersecurity i na ten sektor chyba jeszcze nie czas albo boczniak albo poleci jeszcze niżej
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
28.05.2026, 15:38:47
  • 2
wyniki CDP

#gielda #wynikizgpw <- nie chcesz widzieć, to czarnolistuj
pepedros - wyniki CDP

#gielda #wynikizgpw <- nie chcesz widzieć, to czarnolistuj

źródło: {7449057D-00EE-4F50-9BE6-BA2F12A1CF11}

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin 28.05.2026, 15:49:47 via Wykop
  • 2
@szczepan7777: @breakdown1 to ile mają wg. was zarabiać bez premier? xD raport imo dobry
  • Odpowiedz
niewiempoco
niewiempoco
28.05.2026, 09:38:39
  • 8
#gielda ehhh przykre jest patrzeć jak CDP się mota i nie potrafi, tak po męsku, jak Wiedźmin ..z----ć się na te 150-180 zł tam gdzie jego miejsce. Tylko tak czka i udaję, okłamując te rzeszę naiwniaków..
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin 28.05.2026, 09:44:08 via Wykop
  • 1
@RunningMan: sentyment inwestorkow do graczy jest wręcz popierdo..ny xD
  • Odpowiedz
justlogin
justlogin 27.05.2026, 17:36:51
  • 9
Przwstancie juz pisac o tym micronie bo mi d--a peknie juz na dobre ze sprzedalem po 80$ ze strata w poprzednim roku i juz z Wami nie posmieszkuje :( #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IlikeTrains
IlikeTrains
27.05.2026, 17:45:10 via Wykop
  • 18
@justlogin: A my w Micronie
  • Odpowiedz
Wyciety_Katalizator
Wyciety_Katalizator
Wyciety_Katalizator
28.05.2026, 16:11:48 via Wykop
  • 1
@IlikeTrains: guwniarzu zastany... Xd
  • Odpowiedz
justlooking5
justlooking5
justlooking5
27.05.2026, 09:56:32
  • 2
#gielda #cdprojektred no masz ty rozum i godność człowieka? DLC do Wieśka 3 i kurs 3% w dół?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin 27.05.2026, 09:57:59 via Wykop
  • 0
@justlooking5: uśredniac czy s--------c oto jest fundamentalne pytanie wykopowego inwestora
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
14.05.2026, 18:34:41
  • 448
Dzień 7
I tak oto minął dzień 7. Ostatni dzień z większych upałów . I wreszcie koniec terrorów przypominających pustynię . Tego dnia widziałem 3 razy węże , w tym raz grzechotnika który na mnie grzechotał . Musiałem go obejść bokiem . Mam już wrażenie że te dni się zlewają i sam już nie wiem co kiedy robiłem . Możliwe że to chwilowo też koniec miejsc gdzie są problemy z wodą. Udało
ChlopoRobotnik2137 - Dzień 7
I tak oto minął dzień 7. Ostatni dzień z większych upałó...

źródło: IMG_2692

Pobierz
ChlopoRobotnik2137 - Dzień 7
I tak oto minął dzień 7. Ostatni dzień z większych upałó...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin 14.05.2026, 21:11:40 via Wykop
  • 2
@ChlopoRobotnik2137: ale szef z ciebie, ja byłbym obsrany max na taką podróż, można gdzieś poczytać co robisz na codzień itd?
  • Odpowiedz
justlogin
justlogin 14.05.2026, 14:51:20
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
14.05.2026, 17:47:45 via iOS
  • 7
@justlogin: “Ale przyrzeknij że nie będzie striptizerek na kawalerskim” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ta laska to definicja hipokryzji.
  • Odpowiedz
anaxna
anaxna
anaxna
14.05.2026, 20:00:58 via iOS
  • 3
@justlogin: wydaje mi się że to nie one organizowały sobie te wieczory tylko netflix. Jakby było że są striptizerki to dopiero by wyszło, że spłacanie kobiet itd wiadomo że tutaj nie będzie równowagi w tej strefie „erotycznej” @hiszpanskizdobywca
  • Odpowiedz
justlogin
justlogin 13.05.2026, 18:59:12
  • 5
Ten Filip to ma jakieś problemy z banią i nieprzepracowane wiele spraw, jeszcze teraz ten związek z transem. Nie wiem, jak patrzę na niego to mam wrażenie, że on jutro może pojechać do Castoramy i rzucić to wszystko w p---u xD #loveisblindpolska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korova
Korova
13.05.2026, 19:56:59 via Android
  • 8
@justlogin: widzę że nie tylko dla mnie to trans
  • Odpowiedz
strike_lucky
strike_lucky
strike_lucky
14.05.2026, 14:38:00 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
justlogin
justlogin 13.05.2026, 16:48:31
  • 8
Cieśla normik 5/10 w porywach 6/10 ale przyświrował w programie dobrze XD #loveisblind
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
14.05.2026, 08:21:23 via Wykop
  • 0
@justlogin: tam są praktycznie same normiki 5-6/10 ale cieśla pokorzystał elegancko
  • Odpowiedz
zrobie_to
zrobie_to
zrobie_to
07.05.2026, 12:39:58
  • 1
Bedzie tak że podpiszą faktycznie jakieś porozumienie kończące wojnę a grubas stwierdzi, że czas na korektę i gielda spadnie z 10% #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlogin
justlogin 07.05.2026, 12:41:45 via Wykop
  • 1
@zrobie_to: nie rób tego
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.07.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking