Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bekon2000

Bekon2000

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 61211
  • Znaleziska 1095
  • Mikroblog 60116
  • Obserwujący 54
  • Obserwowane 201
Bekon2000
Bekon2000 wczoraj, 18:19:26
  • 1
Ja pieordle Borek by zjadl jego g---o i by mówił że dobre świetne #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kryn217
Kryn217
Kryn217
wczoraj, 17:56:21
  • 11
#mecz
Kryn217 - #mecz

źródło: 1189

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bekon2000
Bekon2000 wczoraj, 18:03:40 via Android
  • 1
@Kryn217: zablokuj
  • Odpowiedz
Bekon2000
Bekon2000 wczoraj, 17:54:56
  • 5
Borek ,,Messi 1:0 Austria" zabierzcie temu debilowi mikrofon #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
wczoraj, 17:58:34 via Wykop
  • 0
@Bekon2000: ale płacz hejterka XD ostro piana z pyska ci leci
  • Odpowiedz
mikasio_
mikasio_
wczoraj, 18:01:11 via Wykop
  • 0
@BigVV: uspokój się Mateusz
  • Odpowiedz
Bekon2000
Bekon2000 wczoraj, 17:51:04
  • 4
Czaicie że za 4 bramki na mundialu i 73923847 w lidze nic nie znaczacej Sressi zgarnia złota piłkę za 2026 xD #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikelson22
mikelson22
wczoraj, 17:51:44 via Wykop
  • 1
@Bekon2000: Messi na tym Mundialu może strzelić i 10 bramek
  • Odpowiedz
tibijczyk_z_edron
tibijczyk_z_edron
tibijczyk_z_edron
wczoraj, 17:54:51 via Wykop
  • 0
@Bekon2000: przecież on na jeszcze mecz z potenrzną Jordanią xdd
  • Odpowiedz
Bekon2000
Bekon2000 wczoraj, 17:49:20
  • 14
Ja pieorlde klasycznie sędziowanie pod te k---y #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bekon2000
Bekon2000 wczoraj, 17:40:42
  • 0
Spokojnie to nie koniec .. #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bekon2000
Bekon2000 wczoraj, 17:39:50
  • 0
BOREK CO TY Z TYM MARADONEM DZIS #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bekon2000
Bekon2000 wczoraj, 17:38:39
  • 7
I TO JEST CALY MARADONA JEDNO GENIALNE PODANIE LAVEZZI , MARADONA , AJ JAK BY TO INACZEJ PRZYJĄŁ #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bekon2000
Bekon2000 wczoraj, 17:27:05
  • 0
Kiedy Sressi nie trafia karniaczka #mecz
Bekon2000 - Kiedy Sressi nie trafia karniaczka #mecz

źródło: 1000037203

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
wczoraj, 17:25:17
  • 7
Masakra jak TVP tragicznie opakowało ten Mundial i co włączysz sobie hitowe spotkanie to słyszysz w koło Borka albo Laskowskiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mogli zaprosić Święcickiego do meczów Hiszpanii, Pełkę do Anglii i kogoś tam jeszcze żeby to trochę urozmaicić.
#mecz #mundial2026 #mundial
matixrr - Masakra jak TVP tragicznie opakowało ten Mundial i co włączysz sobie hitowe...

źródło: HIDgw3aWcAA7O2c

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bekon2000
Bekon2000 wczoraj, 17:25:59 via Android
  • 2
@matixrr: +1 Święcicki robił taka atmosferę na euro 24
  • Odpowiedz
Bekon2000
Bekon2000 wczoraj, 17:21:23
  • 4
Borek podnieta ta Argentyna a wpadną na kogoś lepszego to ich rozjadą z taką formą xDDD #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
wczoraj, 17:22:12 via Wykop
  • 2
@Bekon2000: XDDDDD 20min meczu i wykopki już wyrok że Argentyna odpadnie nie zmieniajcie sie
  • Odpowiedz
Bekon2000
Bekon2000 wczoraj, 17:20:37
  • 0
I dobrze niech Mirek Klose cieszy się rekordem jak najdłużej #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bekon2000
Bekon2000 przedwczoraj, 21:02:22
  • 0
Nie no dziś obstawiać Belgię i to na mundialu to trzeba być debilem #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bekon2000
Bekon2000 przedwczoraj, 20:55:05
  • 1
Ale gwiazdy , żadnej nie kojarzę #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bekon2000
Bekon2000 przedwczoraj, 20:51:39
  • 2
Iran to zgarnie czuje to #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmateuszj
jmateuszj
przedwczoraj, 19:31:35
  • 9
#mecz Zamiast półautomatycznego spalonego cz VAR niech wprowadzą NAR - Nalepka Assistent Referee. Gdy Boras, Mielcarski albo którykolwiek inny kasztan komentujący mecz mówi, że jego zdaniem będzie uznany/będzie spalony, to chyba za każdym razem jest inaczej. Te antywskaźniki mają chyba 100% odwróconej trafności - zamiast rysować kreski szybki call do Nalepki, pytanie czy gol/spalony i werdykt odwrotnie do opinii KOMENTATORA EKSPERTA
jmateuszj - #mecz Zamiast półautomatycznego spalonego cz VAR niech wprowadzą NAR - Na...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bekon2000
Bekon2000 przedwczoraj, 19:32:38 via Android
  • 0
@Patryk4: gdzie dokładnie XD??
  • Odpowiedz
Bekon2000
Bekon2000 20.06.2026, 17:32:24
  • 11
Ehh a Robert by se w takiej latał teraz koszuleczce #mecz
Bekon2000 - Ehh a Robert by se w takiej latał teraz koszuleczce #mecz

źródło: 1000031855

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Squanto
Squanto
20.06.2026, 17:36:06 via Wykop
  • 18
@ActiveekHere: Okropna? Jak dla mnie elegant. Bez loga PZPN granatowych kolorów jak to bywało wcześniej.
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
20.06.2026, 17:44:16 via Wykop
  • 2
@Squanto: to na plus ale większość krajów idzie w kreatywny futurystyczny design że bym te koszulki kupił do chodzenia na co dzień a to wygląda jak bayern monachium 1950
  • Odpowiedz
Bekon2000
Bekon2000 20.06.2026, 17:29:08
  • 0
XDDDDDDDD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bekon2000
Bekon2000 20.06.2026, 17:25:22
  • 2
Wpadną jeszcze na Japonię i do domu wiesniaki szwedzkie #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bekon2000
Bekon2000
Autor
20.06.2026, 17:26:33 via Android
  • 0
@kropkawykopka12: no te bramki z Tunezja im dużo dadzą ale zobaczymy
  • Odpowiedz
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
20.06.2026, 17:23:31
  • 17
Przerwa na piciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
sebastian-rogalski - Przerwa na piciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz

źródło: 41F9C54B-C9E9-441C-B9C8-907CD5DF321B

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bekon2000
Bekon2000 20.06.2026, 17:24:44 via Android
  • 1
@sebastian-rogalski: XDDDDDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >

Wojciech

  • A lubie polsze ogladac szczegolnie z sengalem xD
  • Lwówek Śląski
  • https://osu.ppy.sh/users/8948453
  • wojtekxd3000@interia.pl
  • X (dawny Twitter)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.12.2018

    Komentator
  • VIP
    od 04.05.2021

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 30.12.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 02.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.02.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.07.2018

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 22.07.2018

    Kolarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking