Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Reezu

Reezu

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19779
  • Znaleziska 8639
  • Mikroblog 11140
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 52

640

"Matka znęca się na 4-letnim Erykiem i transmituje to na żywo na TikToku"

Pokaż treści 18+

"Matka znęca się na 4-letnim Erykiem i transmituje to na żywo na TikToku"

"Zamknij tą mordę, bo ci wy****ię" słyszymy na nagraniu, które obiegło polski internet. Słowa były kierowane do 4-letniego Eryka. Na innym nagraniu słychać, jak matka bije chłopca i jego wielką rozpacz. Wszystko było transmitowane na żywo na TikToku.

paramedix
z
eska.pl
dodany: 15.05.2024, 14:23:36
  • 58
  • #
    polska
  • #
    dzieci
  • #
    dziecko
  • #
    rodzice
  • #
    patologia
  • #
    policja
Reezu
Reezu 15.05.2024, 17:46:54 via Wykop
  • 0
słabszym należy pomagać, że p-----c to patologia


@BarBer1987: Bo to prawda. Słabszym powinno się pomagać, a p-----c to patologia, jedna z najgorszych jaką można stosować wobec drugiej osoby.

540

Nie rzuciłem korpo a zrobiłem coś swojego - autorska nawigacja dla rolnictwa

Nie rzuciłem korpo a zrobiłem coś swojego - autorska nawigacja dla rolnictwa

Cześć Mirki! Po kilku latach pracy po godzinach z kumplem ze studiów stworzyliśmy własny produkt i właśnie startujemy z oficjalną sprzedażą. Zrobiliśmy "GPS dla rolników".

RudaSwinia
z
wykop.pl
dodany: 14.05.2024, 12:03:10
  • 162
  • #
    chwalesie
  • #
    tworczoscwlasna
  • #
    pijciezemnokompot
  • #
    rolnictwo
  • #
    ciekawostki
  • #
    hobby
Reezu
Reezu 14.05.2024, 17:13:31 via Wypiek
  • 1
@ksiak A od tego nie są ścieżki techniczne, które siewnik wyznacza?
Reezu
Reezu 14.05.2024, 21:46:19 via Wykop
  • 0
w sumie w trzecim sezonie też siał na świeżo uprawionym polu i znacznika po prostu nie było widać


@bn1776: Właśnie z godzinę temu skończyłem oglądać całość.

Właśnie z sezonu 1 i 2 pamiętam ścieżki techniczne, które Clarksonowi nie były nadto potrzebne.
Reezu
Reezu 14.05.2024, 22:29:37 via Wykop
  • 0
Ja z drugiego sezonu zapamiętałem właśnie jak nie widział tych ścieżek na uprawionym polu i Caleb mu zrobił uprawe w poprzek pola takim wezykiem żeby widział ścieżki


@bn1776: Czyli trzeba obejrzeć od nowa, bo przerwa między sezonem 2 a 3 trochę trwała, dziękuję za pretekst ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

594

Luksusowe SUV dla CBA

Luksusowe SUV dla CBA

Ponad 800 tysięcy złotych zapłaci Centralne Biuro Antykorupcyjne za dwa SUV-y. Przypominam tylko, że zaraz instytucje likwidują, a samochody trafią gdzie trzeba.

Abrez
z
rmf24.pl
dodany: 14.05.2024, 17:24:19
  • 84
  • #
    cba
Reezu
Reezu 14.05.2024, 21:54:32 via Wykop
  • 3
i co taki GLS nie jest luksusowym autem? zaczyna sie od 486k


@umcumcumcbejbe: Zaczyna się od 486k ale w wersji, która nie spełnia wymagań CBA. Wersja, która spełnia wymagania CBA już kosztuje 560k, czyli 1,1mln za 2 sztuki.

Więc wcale nie mówimy o "luksusowym SUVie" tylko zwykłym, mocnym SUVie.
Rabusek
Rabusek
11.05.2024, 00:20:34
  • 154
Lista obecności czekających na ułaskawienie europapa

#eurowizja
Rabusek - Lista obecności czekających na ułaskawienie europapa

#eurowizja

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reezu
Reezu 11.05.2024, 05:45:31 via Wykop
  • 0
@TrisssMerigold: Kazał odpowiedzieć uczestniczce Izraela na pytanie od polskiej dziennikarki o bezpieczeństwo innych uczestników. Eurowizja coś tam bączy o tym, że niby zaatakował w międzyczasie izraelską delegację, ale policja nic na ten temat nie wie, więc stek bzdur.
  • Odpowiedz
Reezu
Reezu 11.05.2024, 06:18:33 via Wykop
  • 1
oficjalne stanowisko poki co jest takie ze nie ma zadnego oskarzenia (przynajmniej tak bylo wczoraj), ale zobaczymy dizs


@Rabusek: Oficjalne stanowisko jest takie, że Izrael nie powinien być w EUROwizji, z tego powodu, że ani to w Europie, ani blisko Europy, jest państwem terrorystycznym jak Rosja i są z nimi same problemy.
  • Odpowiedz
Reezu
Reezu 11.05.2024, 14:34:30 via Wykop
  • 0
Ponieważ mamy też Australię, która została dopuszczona.


@philosophy: Jest to cena, którą jestem w stanie ponieść.
  • Odpowiedz

536

Projekt ustawy: 2/3 produktów spożywczych stanowić mają produkty lokalne

Projekt ustawy: 2/3 produktów spożywczych stanowić mają produkty lokalne

Posłowie proponują, aby w sklepach o powierzchni sprzedaży powyżej 250 mkw. co najmniej dwie trzecie produktów spożywczych stanowiły produkty lokalne. Nowymi przepisami byliby objęci sprzedawcy owoców i warzyw, mięsa i produktów mięsnych, mleka i produktów mlecznych lub pieczywa.

Szewczenko
z
wiadomoscihandlowe.pl
dodany: 10.05.2024, 10:57:17
  • 174
  • #
    polska
  • #
    handel
  • #
    warzywa
  • #
    owoce
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
Reezu
Reezu 11.05.2024, 05:53:45 via Wykop
  • 1
@JaktologinniepoprawnyWTF: PiS najpierw próbuje niszczyć polskie rolnictwo, a później znowu próbuje niszczyć polskie rolnictwo, by te zaczęło sadzić banany i cytrusy? Stare, znałem.
rachuneksumienia
rachuneksumienia
rachuneksumienia
30.04.2024, 10:56:11
  • 119
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reezu
Reezu 30.04.2024, 12:37:46 via Wykop
  • 1
118 mld zł na obronność w 2024 roku

21 mld zł na bezpieczny kredyt 0%


@rachuneksumienia: Koszt 500 plus, który wprowadził PiS wynosi 40 mld zł rocznie. Zwiększyli do 800+ więc mamy 65 mld zł. Rocznie.

Od 2019 do 2023 roku na 500 plus poszło 160 mld zł, w 2024 będzie to dodatkowe 65 mld zł co daje nam 225 mld zł czyli prawie dwukrotność rocznego budżetu
  • Odpowiedz
Reezu
Reezu 30.04.2024, 14:37:17 via Wykop
  • 0
@Reezu: To tylko wniosek że powinno się wycofać z obu form bezsensownego przepalania kasy podatnika.


@PfefferWerfer: Nie. Wniosek jest taki, że powinno się wycofać z wszystkich form bezsensownego przepalania kasy podatnika, a nie tylko z dwóch wyżej podanych. Dodaj do tego górnictwo, które nie jest rentowne, a chce podwyżek i podwyżek, dodaj do tego 13 i 14 emerytury dzięki którym emeryci dostają realnie mniej emerytury niż bez nich,
  • Odpowiedz
I.....0
konto usunięte 27.04.2024, 06:04:00
  • 1279
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reezu
Reezu 27.04.2024, 11:16:49 via Wykop
  • 9
Podpowiem, prawie nikt nie ma bo to banda amatorów którym chodzi o hajs z wyświetleń a nie sprawiedliwość


@Rga79: Nie ma, bo w Polsce legalne jest pisanie z 40 latkiem podszywającym się za 14 latkę.
  • Odpowiedz

419

Turcja chce monopolu na kebaby. Nazwa będzie niebawem zastrzeżona w całej UE

Turcja chce monopolu na kebaby. Nazwa będzie niebawem zastrzeżona w całej UE

Turcja złożyła wniosek o przyznanie doner kebabowi ochrony w ramach specjalnego znaku UE. W rezultacie, słowo "doner" może być niebawem zastrzeżone. Kebabowa gospodarka w Europie jest warta około 3,5 mld EUR.

przemyslaw-tabor
z
fxmag.pl
dodany: 25.04.2024, 06:44:53
  • 208
  • #
    kebab
  • #
    jedzenie
  • #
    europa
  • #
    turcja
Reezu
Reezu 25.04.2024, 14:34:02 via Wykop
  • 2
Od kiedy Turcja jest w UE?


@poradnikspeleologiczny: Nie jest, ale chce się dostać więc tworzy listę produktów regionalnych. Tak samo było w Polsce z oscypkiem, kabanosami itd.
Walnij_Kielona
Walnij_Kielona
19.04.2024, 14:40:22
  • 512
#humor #heheszki #gotowanie #takaprawda
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Walnij_Kielona - #humor #heheszki #gotowanie #takaprawda 
( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 437402721_979552730275345_346116878389850480_n

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reezu
Reezu 19.04.2024, 21:25:17 via iOS
  • 7
@Piastan Mów wprost; Barilla u-----a polską Malmę bo Malma była lepsza jakościowo od nich i stawała się europejskim liderem w branży makaronów.
  • Odpowiedz

554

Zakaz dla Google. Bezprecedensowy wyrok polskiego sądu

Zakaz dla Google. Bezprecedensowy wyrok polskiego sądu

Warszawski sąd zakazał wyszukiwarce Google faworyzowania własnej porównywarki cenowej. Nie wolno mu też przekierowywać ruchu do Google Shopping kosztem Ceneo ani utrudniać dostępu do polskiej porównywarki przez usuwanie prowadzących do niej wyników wyszukiwania - pisze we wtorek "Dziennik Gazeta Pra

rybak_fischermann
z
money.pl
dodany: 17.04.2024, 11:49:49
  • 88
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    handel
  • #
    google
  • #
    ceneo
Reezu
Reezu 18.04.2024, 05:52:11 via iOS
  • 5
@epicentrum_chaosu Google też może stosować xD Się monopolista obraził że ktoś mu zabrania praktyk monopolistycznych i zamiast dostosować się do prawa z korzyścią dla użytkowników to całkowicie zabrał funkcję by debile myśleli, że całkowicie zakazane hurr durr zła unia itd xD

342

Polska krajem nierówności - Analiza Szlachetnej Paczki

Pokaż treści 18+

Polska krajem nierówności - Analiza Szlachetnej Paczki

Polska jest krajem paradoksów, w którym można być osobą pracującą i biedną jednocześnie. To też kraj nierówności – między najbogatszą Warszawą a najbiedniejszymi rejonami Polski istnieje finansowa przepaść, mimo że koszyk podstawowych produktów [...]

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 16.04.2024, 15:18:58
  • 150
  • #
    polska
  • #
    pracbaza
  • #
    finanse
  • #
    przegryw
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
Reezu
Reezu 17.04.2024, 07:18:34 via Wykop
  • 94
To jak ludzie żyli za Tuska?


@ocynkowanyodpornynahejt: Wbrew pozorom tak samo lub lepiej. Ceny mieszkań były bardziej proporcjonalne do zarobków, a nie 20k/m2. Za średnią wypłatę było Cię stać na więcej bochenków chleba, bo co z tego, że wtedy zarabiałeś 2500 zł skoro mogłeś kupić 1000 bochenków chleba, a dziś zarabiasz 5000 zł ale bochenków chleba możesz kupić co najwyżej 800?

PiS po prostu fikcyjnie zwiększył zarobki, a realnie zwiększył ceny
Reezu
Reezu 17.04.2024, 07:40:43 via Wykop
  • 6
Obecnie za wynagrodzenie minimalne mozna kupic 50% wiecej niz 15 lat temu


@Tylko_mleko: Porównałem Ci koniec rządów Tuska i koniec rządów PiS. Jak widać, za Tuska było taniej, były spadające ceny mieszkań. I jak też widać, koszyk Dudy za Tuska był tańszy i można było takich koszyków kupić więcej. Za PIS mamy spadek siły nabywczej pieniądza, pracujesz dwukrotnie dłużej by kupić BigMaca, mieszkania drożały w zatrważającym tempie (10% rok do
Reezu
Reezu 17.04.2024, 08:04:44 via Wykop
  • 3
Wyobraź sobie gdyby za Tuska wtedy był covid i wojna na Ukrainie


@ocynkowanyodpornynahejt: Za Tuska był światowy kryzys gospodarczy i pandemia A/H1N1 z których wyszliśmy obronną ręką.

ile można było kupić spodni, butów, telewizorów, lodówek, pralek,
Reezu
Reezu 17.04.2024, 08:13:49 via Wykop
  • 2
Czlowieku mowiles coz bochenkach chleba, za 2,5 to nawet jak mialem 8 lat w 2000 roku juz bylo ciezko znalezc.


@Tylko_mleko: Powiedz coś Andrzejowi Dudzie, czyżby kłamał na potrzeby kampanii w 2015 roku? Dziwne, że na swoją niekorzyść (patrz zdjęcie).

Obecnie wynagrodzenie minimalne ma 50% wieksza sile nabywcza niz w roku 2010 czyli srodku wladzy Tuska, i 20-30% wieksza niz w
Reezu - >Czlowieku mowiles coz bochenkach chleba, za 2,5 to nawet jak mialem 8 lat w ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-17 100629

Pobierz

376

Europejska misja na Marsa bez udziału Rosji. Podjęto kluczową decyzję

Pokaż treści 18+

Europejska misja na Marsa bez udziału Rosji. Podjęto kluczową decyzję

Europejskie konsorcjum z Thales Alenia Space na czele otrzymało kontrakt do kontynuowania prac nad bezzałogową misją na Marsa - ExoMars 2028. Program, pierwotnie realizowany we współpracy z Rosją, został zawieszony w 2022 r., po wybuchu wojny na Ukrainie oraz nałożeniu sankcji na agresora.

Space24_pl
z
space24.pl
dodany: 16.04.2024, 11:13:11
  • 64
  • #
    kosmos
  • #
    wojna
  • #
    technologia
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    nauka
Reezu
Reezu 17.04.2024, 06:12:43 via Wykop
  • 0
. Ostatnio ładnie im poszedł start Angary 5 :)


@Indoctrine: Zapomniałeś wspomnieć o tym, że stracili nad nią kontrolę na 10 dni i wykonywali setki symulacji gdzie spadnie XD A spaść mogła nawet w Polsce.

Zresztą, sam start też zabawny, zadziałał tylko pierwszy stopień rakiety i silniki boczne, przy drugi stopień miał problemy, a trzeci stopień który miał wspomóc wypchnięcie ładunku nie zadziałał w ogóle XD

790

Anglia. Lider gangu wykorzystującego nawet 13-letnie dziewczynki liczy...

Pokaż treści 18+

Anglia. Lider gangu wykorzystującego nawet 13-letnie dziewczynki liczy...

... na wyjście z więzienia już po 12 latach (skazany na 18). Ali, dziś 35 lat, i jego gang mają na swoim koncie ponad 100 ofiar w ciągu 3 lat działalności. Dopuszczali się gwałtów, podawania narkotyków i alkoholu oraz zmuszali ofiary do prostytucji. [ENG]

bnds
z
mol.im
dodany: 13.04.2024, 10:02:32
  • 107
  • #
    anglia
  • #
    uk
  • #
    gangi
  • #
    pedofilia
Reezu
Reezu 13.04.2024, 14:43:49 via iOS
  • 6
@jabolmax No i kto go zabije w tej celi albo zgwałci? Gwalciciel który brutalnie zgwałcił 15 kobiet? Morderca, który zabił nastolatka? A może inny który siedzi za dokładnie to samo? XD Nie wiem co to za pomysł, że niby niewinni i moralnie sprawiedliwi wspolosadzeni wyrządza mu sprawiedliwość, w końcu siedzą za takie same, podobne lub gorsze zbrodnie razem z nim.
Reezu
Reezu 13.04.2024, 18:09:34 via Wykop
  • 0
albo ten tu


@jabolmax: Ten tu ma 71 lat, na pewno da radę!

może jakiś nazista seryjny morderca pedofili albo


@jabolmax: No no, idealny kandydat żeby wymierzać sprawiedliwość
Reezu
Reezu 13.04.2024, 19:09:27 via iOS
  • 1
@jabolmax Innym chwastem? XD
perla12
perla12
25.03.2024, 17:15:05
  • 4
O co chodzi z tymi cyframi na przykrywkce? Wie ktoś?

#mcdonalds #fastfood
perla12 - O co chodzi z tymi cyframi na przykrywkce? Wie ktoś?

#mcdonalds #fastfood

źródło: temp_file2770521823125072986

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reezu
Reezu 11.04.2024, 10:42:26 via iOS
  • 0
@perla12 oznaczasz napoje, w praktyce wcale się nie sprawdza bo i tak na stojaku masz opiski jaki napój. W teorii oznaczasz Ice Tea, Fanta, Sprite, sok jabłkowy, sok pomarańczowy i bez lodu. Ale i tak to się ciężko wciska.
  • Odpowiedz
Vanlid
Vanlid
26.03.2024, 18:58:10
  • 0
Kiedyś w #mcdonalds była sezonowo latem zimna kawa z bitą śmietaną i sosem bodajże czekoladowym. Jak to się nazywało i czemu już tego nie ma? Nie jestem fanem słodkiej kawy, ale ta była dobra jako taki deser bardziej.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reezu
Reezu 11.04.2024, 10:40:03 via iOS
  • 0
@Vanlid Bo nie było miejsca na maszyny do robienia tej kawy, a bita śmietana dostępna tylko w osobnych punktach mccafe
  • Odpowiedz

454

Zdrowa fizycznie 28-latka z Holandii podda się eutanazji

Pokaż treści 18+

Zdrowa fizycznie 28-latka z Holandii podda się eutanazji

Zoraya ter Beek, 28-letnia obywatelka Holandii, podda się eutanazji w maju z powodu problemów psychicznych związanych z depresją, autyzmem i borderline. Jej przypadek budzi szczególnie duże kontrowersje, bo fizycznie kobieta jest całkowicie zdrowa.

ArnoldZboczek
z
fakt.pl
dodany: 04.04.2024, 07:19:49
  • 525
  • #
    zdrowie
  • #
    zdrowiepsychiczne
  • #
    depresja
  • #
    holandia
  • #
    eutanazja
  • #
    samobojstwo
Reezu
Reezu 04.04.2024, 11:28:43 via Wykop
  • 40
Bo jak głowa słaba to w inny sposób się przysłuży społeczeństwu.


@dune: Nie musi się w żaden sposób "przysłużać" społeczeństwu.
Charleswhite
Charleswhite
Charleswhite
02.04.2024, 08:10:31
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reezu
Reezu 02.04.2024, 09:51:55 via Wykop
  • 1
Prosemityzm jest w III Rzeszy jak powietrze. Jest go tak dużo i jest tak naturalny, że nawet go nie widać.

Wystarczyło, że wydarzyła się tragedia z hol.caustem, oczywiście smutna i tragiczna, by rzydzi się zesrali swoim prosemityzmem. Jestem przekonany, że ten incydent to zapewne niefortunny zbieg okoliczności. Stała się tragedia, jestem pewien, że III Rzesza zadośćuczyni krzywdzie i sama przyzna się do odpowiedzialności bez owijania w bawełnę. A wasze prosemityckie komentarze, że
  • Odpowiedz

492

Lidl liczy zyski, a rolnicy straty

Lidl liczy zyski, a rolnicy straty

Niemiecka sieć po obu stronach Odry walczy o klienta niskimi cenami i notuje rekordowe zyski. Cenowy dyktat uderza w rolników.

darosoldier
z
dw.com
dodany: 31.03.2024, 17:07:14
  • 276
  • #
    lidl
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    rolnictwo
Reezu
Reezu 02.04.2024, 09:46:28 via Wykop
  • -2
@Legion_PL: Konkretny jeden przykład daj, komu wypłacił ktoś coś, że za dużo deszczu czy słońca xD

jeden tylko przykład daj, na pewno znajdziesz wiele, skoro to jest norma.


@kapitan_kielon: Mam szukać dalej?

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje, że z pomocy będzie mógł skorzystać producent rolny, który poniósł w 2021 roku straty w

979

Zaparkował na przystanku i miał pretensje!

Pokaż treści 18+

Zaparkował na przystanku i miał pretensje!

I cyk z mamusią do kościółka poświęcić koszyczek. Pani z autobusu zgłosiła sprawę na policję i toczy się postępowanie

dobryczlowiek123
z
filmiki.tv
dodany: 01.04.2024, 09:51:29
  • 139
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    bekazpodludzi
Reezu
Reezu 01.04.2024, 12:24:31 via Wykop
  • 45
1. Na nagraniu nie słychać słów "Żeby pani zdechła na te święta"


@pss8888: Włącz dźwięk i puść sobie od 0:12, jak dalej nie słyszysz, to do lekarza idź.

3. Facet który zaparkował jest grzeczny i uprzejmy. Grzecznie prosi o cofnięcie
Reezu
Reezu 01.04.2024, 15:54:51 via Wykop
  • 0
@Bing0Bang0Bong0: W tej sytuacji jest. wielki katolik w wielkanoc jadąc poświęcić koszyk życzy wesołych świąt i bożego miłosierdza pani kierowcy autobusu formułując je mniej więcej tak "żeby pani zdechła na tę święta".

453

UE zamyka niebo dla tureckich linii lotniczych przez związki z Rosją!

Pokaż treści 18+

UE zamyka niebo dla tureckich linii lotniczych przez związki z Rosją!

Unia Europejska, podejmując zdecydowane kroki, zamknęła swoją przestrzeń powietrzną dla tureckich linii lotniczych Southwind Airlines z powodu rzekomych powiązań z Rosją.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 31.03.2024, 22:06:43
  • 29
  • #
    rosja
  • #
    transport
  • #
    ue
  • #
    turcja
  • #
    sankcje
  • #
    europa
Reezu
Reezu 01.04.2024, 12:32:12 via Wykop
  • 9
@ws60: Skoro nie działają to niech zostaną na stałe, co za różnica? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Reezu
Reezu 01.04.2024, 12:33:18 via Wykop
  • 3
@Anaheim: Zbanowali turecką linię żeby nie latała do Finlandii i doprowadzili do zbanowania jej z całej UE.
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 27
  • Strona 8 z 27
  • >
  • Nic tu nie napisze.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.11.2021

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.11.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 25.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.10.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.03.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking