Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Plokijuh

Plokijuh

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 551
  • Znaleziska 539
  • Mikroblog 12
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0

237

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Po niemal czterech latach Sąd Okręgowy w Łodzi prawomocnie zakończył sprawę z powództwa byłego pracownika przeciwko Sii Polska. Rozstrzygnięcie sądu potwierdza stanowisko firmy w kluczowym zakresie: były pracownik nie wróci do organizacji, a jego apelacja została w całości oddalona.

byferdo
z
sii.pl
dodany: 15.06.2026, 11:08:50
  • 174
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    pracbaza
  • #
    it
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
Plokijuh
Plokijuh 16.06.2026, 05:56:45 via Wykop
  • -1
Jak mowa o górnikach to wszyscy krzyczą, że związki to rak (i słusznie), ale tutaj ile głosów, że brakuje związków w IT xD zastanówcie się co piszecie w ogóle. Jak nie radzisz sobie w branży, to związek i tak Ci nie pomoże! Tyle przykładów, tyle historii, i znowu kompletny brak wniosków. Masakra.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Plokijuh
Plokijuh 16.06.2026, 08:07:18 via Wykop
  • -1
@BreathDeath: wypychaniem na b2b?:) w IT to jest większy problem teraz, że od lipca PIP chce wpychać na UoP:) skąd w ogóle pomysł, że w tej branży akurat związki pomogą? Przeciez to absurd. Ale widocznie trzeba po raz n-ty popełnić te same błędy… trzeba brać odpowiedzialność za siebie, a nie liczyć, że ktoś się mną zaopiekuje. To nigdy nie działa.
Plokijuh
Plokijuh 16.06.2026, 09:25:21 via Wykop
  • -1
@BreathDeath: wartościowych osób się nie zwalnia, zwalnia się tych, którzy niewiele wnoszą. Ci ludzie nie dopuszczają, że to z nimi jest coś nie tak, więc potem lamentują i psioczą. Będą mówić jak to, źle zostali potraktowani, ale o tym, że unikali odpowiedzialności, „stresujących” zadań itd. Itp. to już nie wspomną.
Plokijuh
Plokijuh 16.06.2026, 18:42:31 via Wykop
  • -1
@nairamk: związek to jest patologia z założenia. Pilnowanie podwyżek? No świetnie, każdy dostanie równo po gowno;) każdy kto jest ogarnięty sam ugra znacznie więcej. Może jeszcze podwyżki „stażowe”?:) wgląd w dane finansowe ma każdy, bo spółki publikują sprawozdania.

Masz racje, że sprano mózgi. Dla mnie szokiem jest, że w It ktoś w ogóle mówi o związkach zawodowych;) w branży gdzie robotę można zmienić bardzo łatwo, do tego można pracować dla
Plokijuh
Plokijuh 17.06.2026, 12:05:30 via Wykop
  • 0
@krzywy_kanister: akurat pracuje w it od kilkunastu lat, w różnych rolach, więc cos tam wiem o tym rynku:)

527

20-latka zmarła po 8h czekania w szpitalu

20-latka zmarła po 8h czekania w szpitalu

Julia Liegmann miała 20 lat, narzeczonego, firmę i ślub zaplanowany na sierpień. Do szpitala przyszła usunąć kamień nerkowy. Lekarze wiedzieli, że wcześniej przeszła urosepsę - to samo zakażenie, które ją zabije. Mimo to przez 8h nikt nie zawiózł jej na OIT. Gdy w końcu trafiła, było za późno.

tomasztomasz1234
z
polsatnews.pl
dodany: 07.06.2026, 16:55:48
  • 146
  • #
    polska
  • #
    gdansk
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    afera
Plokijuh
Plokijuh 08.06.2026, 09:36:26 via Wykop
  • -1
@Logytaze: w Twoim komentarzu najbardziej przeraża mnie liczba plusów jaką otrzymał...

627

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Urzędnicy podszywają się pod klientów i sprawdzają, czy sprzedawca wypełnia podatkowe obowiązki. Za błędy są mandaty. Mamy prawo do prowokacji, musimy też dbać, aby pieniądze na zakupy były wydawane efektywnie tłumaczy Krajowa Administracja Skarbowa."

paramedix
z
rp.pl
dodany: 05.06.2026, 10:51:22
  • 184
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    pizza
  • #
    vatowcy
Plokijuh
Plokijuh 06.06.2026, 06:34:56 via Wykop
  • 2
Weźcie się gnoje za całą j----a budowlankę gdzie 90% w kraju rozlicza się do ręki i nikt nie wystawia faktur.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

455

Coraz mniej mieszkań dla Polaków? Obcokrajowcy kupują 5x niż dekadę temu

Coraz mniej mieszkań dla Polaków? Obcokrajowcy kupują 5x niż dekadę temu

Według danych MSWiA, w 2025 r. cudzoziemcy kupili w Polsce ponad 17,7 tys. mieszkań, czyli o 2 proc. więcej niż rok wcześniej. W ciągu ostatnich 10 lat liczba takich transakcji wzrosła pięciokrotnie. Najwięcej kupują Ukraińcy. Na drugim miejscu są Białorusini.

Zbychu222
z
nieruchomosci.infor.pl
dodany: 31.05.2026, 12:08:28
  • 87
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
Plokijuh
Plokijuh 31.05.2026, 20:48:37 via Wykop
  • 13
Tak, brakuje cały czas mieszkań. Cały czas brakuje 2 milionów mieszkań. Nie ma nic na sprzedaż. Nic się nie da kupić. Jak żyć… 🤦‍♂️
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3420

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

Człowiek, który według złożonych dokumentów miałby 162 lata, otrzymał urzędowe zaświadczenie że żyje i odzyskał kamienicę.

enterprize
z
msn.com
dodany: 25.05.2026, 07:23:13
  • 303
  • #
    krakow
  • #
    kamienice
  • #
    nieruchomosci
  • #
    przekret
  • #
    afera
  • #
    oszustwo
Plokijuh
Plokijuh 25.05.2026, 12:01:12 via Wykop
  • 7
Narzekacie na naszą służbę zdrowia, a tu chłop 162 lata i w sile wieku;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

solejukowski
solejukowski
03.05.2026, 07:05:21
  • 1998
Pokolenie trzydziestolatków nie jest słabe. Ono zostało wychowane w obietnicy, której świat nie dotrzymał.
Dzisiejsi trzydziesto- i trzydziestoparolatkowie są jednym z najbardziej psychologicznie przeciążonych pokoleń ostatnich dekad. Nie dlatego, że „nie chce im się pracować”. Nie dlatego, że są roszczeniowi. I nie dlatego, że „kiedyś ludzie mieli gorzej”.

Ich dramat polega na czymś innym: dorastali w epoce wielkiej obietnicy możliwości.

Słyszeli:
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plokijuh
Plokijuh 03.05.2026, 19:38:23 via Wykop
  • 3
Problemem 30 latków obecnych, jak i młodszych osób, jest to, że przez social media uwierzyli w easy money. Tymczasem jak nie masz zarobionych starych, nie dostałeś mieszkania po dziadkach itp., to musisz po prostu z---------c. Z-----------e to warunek konieczny, ale nie wystarczający niestety, reszta to szczęście. Tak to wyglądało i wygląda nadal. Żyj przez pewien czas tak jak większość nie chce, żeby potem żyć tak jak większość nie może.
  • Odpowiedz

193

Cena bitcoina i ethereum czeka kolejny zjazd - twierdzą eksperci

Cena bitcoina i ethereum czeka kolejny zjazd - twierdzą eksperci

Bitcoin nie zdołał podtrzymać ostatnich wzrostów i obronić ATH z poprzedniej hossy. Konflikt na Bliskim Wschodzie i niegasnące groźby Donalda Trumpa nadal wpływają na nastroje inwestorów, które, jak wskazują analitycy, wkrótce mogą ulec ponownemu pogorszeniu.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 23.03.2026, 11:42:45
  • 93
  • #
    kryptowaluty
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    ethereum
  • #
    inwestycje
  • #
    bitcoin
Plokijuh
Plokijuh 24.03.2026, 06:21:20 via Wykop
  • 2
@gagatekns: dlatego cena zjechała o kilkadziesiąt %?
Plokijuh
Plokijuh 24.03.2026, 12:57:03 via Wykop
  • 0
@gagatekns: no porównaj sobie wykres BTC za ostatni rok z wykresem SP500 czy WIG20;)
Plokijuh
Plokijuh 24.03.2026, 16:48:25 via Wykop
  • 0
@gagatekns: odniosłem się do Twojej tezy „tak się dziwnie składa że gdzie wybuchają ostatnio konflikty tam ludzie uciekają ale dużej mierze do BTC”. Ostatni rok kompletnie jej przeczy. Generalnie hype na crypto to już przeszłość, a wszystkie argumenty, że to ma być aktywo niezależne od zawirowań już dawno poległy. Za 3 lata BTC jak będzie trzymał cenę 10k to i tak będzie dobrze.

611

Nie dziwię się, że ludzie go nienawidzą. System kaucyjny mnie pokonał.

Nie dziwię się, że ludzie go nienawidzą. System kaucyjny mnie pokonał.

Tak to sensowna idea w polskim wykonaniu stała się groteską.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
spidersweb.pl
dodany: 23.03.2026, 07:50:39
  • 242
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    smieci
  • #
    segregacjaodpadow
Plokijuh
Plokijuh 23.03.2026, 13:19:43 via Wykop
  • 18
To nigdy nie była sensowna idea w polskich realiach, gdzie mamy naprawdę bardzo dobre i nowoczesne sortownie. Wprowadzenie tego systemu to pięć kroków wstecz. Kompletny debilizm.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2718

mLicytacje licytacje komornicze

mLicytacje licytacje komornicze

cześć, napisałem aplikację agregującą licytacje komornicze, bo większość osób nie wie o możliwości zakupu nierucha w rynkowej cenie. Główna zaleta: mapka dzięki której łatwo znaleźć okazję w okolicy. 100% free. Dajcie znać co by tu jeszcze dodać/zmienić.

LepiejWcaleNizPozno
z
mlicytacje.pl
dodany: 08.03.2026, 10:39:56
  • 338
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    inwestycje
  • #
    mlicytacje
  • #
    dom
Plokijuh
Plokijuh 08.03.2026, 23:01:07 via Wykop
  • -1
Przecież od dawna jest https://skaner.com/licytacje-i-przetargi
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

248

70 latek ma do oddania 100 milionów złotych

70 latek ma do oddania 100 milionów złotych

Blisko 70-letni mieszkaniec lubelskiego, który mimo słusznego wieku nie radzi sobie najlepiej ze spłatą długu. Jego zobowiązanie to niemal 100 mln zł. Osób, które mają milionowe długi jest więcej.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 04.03.2026, 19:45:52
  • 149
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    polskiepato
  • #
    wykop
  • #
    ciekawostki
  • #
    finanse
Plokijuh
Plokijuh 05.03.2026, 09:57:48 via Wykop
  • 2
Uwierzcie mi, wszyscy chcielibyśmy być na miejscu tej topki dłużników:)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

687

Czy czeka nas rewolucja przeciwko AI? Ludzie kibicują, żeby bańka pękła

Czy czeka nas rewolucja przeciwko AI? Ludzie kibicują, żeby bańka pękła

Dziś AI jest praktycznie wszędzie. Nie dlatego, że my, jako użytkownicy tego chcieliśmy. Wręcz przeciwnie.

android_com_pl
z
android.com.pl
dodany: 02.02.2026, 11:13:58
  • 256
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    openai
  • #
    programowanie
Plokijuh
Plokijuh 02.02.2026, 23:03:02 via Wykop
  • 65
AI to bajeczne narzędzie do zdobywania nowej wiedzy, dostarczania informacji w szybki sposób czy automatyzacji. Oczywiście z pełną świadomością wad tych rozwiązań. AI to po prostu nowe narzędzie. Umiejętnie wykorzystane potrafi niesamowicie przyspieszyć pracę w dowolnej dziedzinie, gdzie pracuje się głową. Dla mnie osobiście to game changer, który zwielokrotnił moją efektywność na wielu polach. To kolejna rewolucja przemysłowa. Negowanie jej nie ma żadnego sensu, ale historia już to przerabiała:)
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Plokijuh
Plokijuh 03.02.2026, 08:52:16 via Wykop
  • 0
@damianooo8: AI na obecnym poziomie rozwoju nie przejmie nad niczym kontroli:) te algorytmy to nie żadna magia, świadomy byt, rozumny kod… whatever… to statystyka:) tylko tyle i aż tyle:) nie ma się czego obawiać:)

519

Pokolenie Z nie chce już studiować programowania. Wybierają inne ścieżki kariery

Pokolenie Z nie chce już studiować programowania. Wybierają inne ścieżki kariery

Jeszcze dekadę temu studia informatyczne były niemal gwarancją kariery przyszłości. Google, Apple czy Amazon uchodziły za firmy-marzenia, a futurystyczne biura z darmowym jedzeniem i strefami relaksu stanowiły wizerunek idealnego miejsca pracy. Dziś ten obraz coraz mocniej blaknie.

wykopowicz_ka
z
gry-online.pl
dodany: 25.01.2026, 15:24:46
  • 416
  • #
    it
  • #
    pracait
  • #
    programowanie
  • #
    programista15k
  • #
    korposwiat
  • #
    rynekpracy
Plokijuh
Plokijuh 26.01.2026, 06:40:20 via Wykop
  • 24
@Suseuropejski: no no, każdy monter tyle bierze, a nawet 50k, w dobrym miesiącu i 100k. A klient i kawę zaparzy i obiad poda, żonę zaoferuje… high life xD
Plokijuh
Plokijuh 26.01.2026, 06:41:50 via Wykop
  • 3
@uefaman: xD
Plokijuh
Plokijuh 26.01.2026, 06:52:18 via Wykop
  • 3
No tyle co napisałem xD Monter zawód marzeń xD a pieką Cię zarobki w IT xD

639

Masowe kontrole na wjeździe do SCT w Krakowie. Pierwsze mandaty po 500 zł

Masowe kontrole na wjeździe do SCT w Krakowie. Pierwsze mandaty po 500 zł

Wraz z rozpoczęciem funkcjonowania strefy czystego transportu w Krakowie, Straż Miejska zaczęła masowe kontrole kierowców

gheost1410
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 06.01.2026, 10:09:34
  • 292
  • #
    krakow
  • #
    stc
  • #
    strefaczystegotransportu
  • #
    ekologia
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
Plokijuh
Plokijuh 07.01.2026, 09:00:40 via Wykop
  • -2
@belzebup: nie smrodzi mniej niż nowe diesle. Diesle spełniające normę 6d i nowsze są „czystsze” niż benzyny bez GPF i równie czyste jak te z GPF. Ty masz stare auto, ze starym silnikiem, który w żaden sposób nie jest „eko”.
Plokijuh
Plokijuh 08.01.2026, 12:58:31 via Wykop
  • 0
@belzebup: ja się tylko odniosłem to kwestii silników:)

1367

Wysokość czynszu w 2026 r. za mieszkanie 48 mkw w mieście powiatowym

Wysokość czynszu w 2026 r. za mieszkanie 48 mkw w mieście powiatowym

1117 złotych tyle trzeba zapłacić za sam czynsz w Grudziądzu gdzie zarabia się przeważnie 3500-4500 na ręke. A jak jest u was?

galaxico
z
scontent.frix7-1.fna.fbcdn.net
dodany: 04.01.2026, 14:41:12
  • 630
  • #
    grudziadz
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ciekawostki
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
Plokijuh
Plokijuh 05.01.2026, 08:20:18 via Wykop
  • 0
Wawa, mieszkanie 150m2, czynsz 2900 miesięcznie.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Plokijuh
Plokijuh 05.01.2026, 09:39:07 via Wykop
  • 0
Wspólnota. Czynsz administracyjny zawiera wszytko poza prądem - śmieci, ogrzewanie miejskie, wodę, utrzymanie miejsc parkingowych itd.
Plokijuh
Plokijuh 05.01.2026, 10:03:01 via Wykop
  • 0
@Schyzu: 3:) centrum, nie obrzeża.
Plokijuh
Plokijuh 05.01.2026, 23:23:16 via Wykop
  • 0
@Deray: tylko nie każdy chce mieszkać na wypizdowie, a dom w centrum dużego miasta to jest minimum grube kilka baniek i w górę.
Plokijuh
Plokijuh 05.01.2026, 23:24:44 via Wykop
  • -1
I mieszkasz na wypizdowie:)

665

Wybrać psychiatrę dziecięcego za 580zł czy 700zł?

Wybrać psychiatrę dziecięcego za 580zł czy 700zł?

Mirki mam dylemat którego wybrać...Ale chyba nie opłaca się do tych 700zł dopłacać bo chłop jest w trakcie specjalizacji dopiero..co nie?

NiezlyJestes
z
wykop.pl
dodany: 31.12.2025, 11:30:41
  • 252
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    warszawa
  • #
    pytaniedoeksperta
  • #
    pracbaza
Plokijuh
Plokijuh 01.01.2026, 07:57:25 via Wykop
  • 1
@ostatni_login: jak chcesz być bardzo dobrym specem, to w każdej branży musisz się ciągle dokształcać, a jednak mało gdzie są stawki rzędu 700 / 15-20 min (tyle trwa sesja z dzieckiem).
Plokijuh
Plokijuh 01.01.2026, 18:50:56 via Wykop
  • 0
@ostatni_login: 300 / h to już by było bardzo godziwie. 700 / 20 min to jest żerowanie na zdesperowanych rodzicach, bo oczywiście takich wizyt „trzeba” odbyć naście…

1488

Praca na etacie i rodzicielstwo się wykluczają. Godziny otwarcia przedszkoli

Praca na etacie i rodzicielstwo się wykluczają. Godziny otwarcia przedszkoli

Rodzice pracujący do późna zderzają się z godzinami pracy przedszkoli i szkół. Brak synchronizacji systemu z realiami rynku pracy

konto usunięte
z
mamadu.pl
dodany: 29.12.2025, 18:38:13
  • 725
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    rodzice
  • #
    praca
Plokijuh
Plokijuh 30.12.2025, 15:48:28 via Wykop
  • -1
@Doktor_PajHiWo: żeby kobiety stawiały chociaż na karierę to byłoby pół biedy. Większość jest zwyczajnie leniwa i ani kariery nie robi ani dzieci nie ma.

895

Koniec bezpiecznego B2B? Algorytm ZUS wytypuje "fikcyjnych" przedsiębiorców

Koniec bezpiecznego B2B? Algorytm ZUS wytypuje "fikcyjnych" przedsiębiorców

Urzędnicy zyskują potężne narzędzie w walce z nadużyciami na rynku pracy. ZUS pracuje nad zaawansowanym algorytmem, który ma pomóc Państwowej Inspekcji Pracy w precyzyjnym namierzaniu firm ukrywających etaty pod płaszczykiem kontraktów B2B. Skończyć ma się era kontroli nachybił trafił.

pablonzo
z
bankier.pl
dodany: 15.12.2025, 11:11:49
  • 409
  • #
    b2b
  • #
    dzialalnoscgospodarcza
  • #
    jdg
  • #
    ciekawostki
  • #
    zus
  • #
    praca
Plokijuh
Plokijuh 15.12.2025, 11:36:07 via Wykop
  • 757
IF firma z branży IT THEN kontrola xD
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

477

34-latek porwany i zabity przez kiboli GKS-u. Oprawca ujawnił szczegóły

Pokaż treści 18+

34-latek porwany i zabity przez kiboli GKS-u. Oprawca ujawnił szczegóły

Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską. Kilka dni temu w mediach pojawiły się informacje o odnalezieniu ciała 34-letniego Marka Kubaczki, który został porwany 19 września. Zgromadzony materiał dowodowy wskazywał, że za porwaniem miała stać grupa kiboli GKS-u Katowice. "Gazeta Wyborcza" przekazała najno

sub_zero_1
z
sport.interia.pl
dodany: 04.12.2025, 19:02:46
  • 144
  • #
    polska
  • #
    kibole
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    zbrodnia
Plokijuh
Plokijuh 05.12.2025, 14:18:15 via Wykop
  • 14
Przecież to bandziory same. Niech się mordują nawzajem gnoje dowoli, byle zwykłych ludzi nie ruszali.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

perfidnyplan
perfidnyplan
23.11.2025, 14:28:51
  • 2352
Millennialsi - 1981–1996.
Te roczniki mają w sobie ciekawy paradoks: dorastanie w świecie, który dopiero się „przebudzał” technologicznie, ale jeszcze nie przykleił ludzi do ekranów na stałe. To taki moment, w którym człowiek znał dźwięk łączenia modemu, ale jednocześnie wiedział, gdzie w blokach były najlepsze trzepaki i jak pachniało powietrze latem, kiedy ekipa z podwórka wracała zmęczona, ale zadowolona.
To doświadczenie daje dziwną odporność na cyfrowy chaos. Można korzystać z technologii bez
  • 201
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plokijuh
Plokijuh 24.11.2025, 07:06:49 via Wykop
  • 9
Sam jestem millenialsem, ale jak czytam takie komentarze to mi się śmiać chce. To takie boomerskie p---------e:) Kiedyś to byli czasy, teraz już nie ma czasów…
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
17.11.2025, 09:05:43
  • 377
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 321
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plokijuh
Plokijuh 17.11.2025, 12:16:21 via Wykop
  • 1
wtf, serio gdzieś ludzie mówią "gospodarz klasy"? xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking