Jeśli nastroje antyukraińskie będą rosnąć, a ci chętniej zaczną wyjeżdżać dalej na Zachód, to może skończy się wreszcie eldorado dla czynszojadów
#nieruchomosci
ale wiesz że nie chodzi o to że mają być przekazane za darmo tylko o to że mimo tego że ciągle coś od nas dostają za DARMO to dalej plują nam w twarz nazywając swoje jednostki imieniem zwierząt którzy mordowali polskich cywilów na 100 różnych sposóbów tylko dlatego że byli Polakami
potrzebne dane. Polscy żołnierze wymordowali kilkadziesiąt tysięcy cywilów niemieckich? Mordowali ich ze szczególnym okrucieństwem, tak jak robili to Ukraińcy na Wołyniu?
Skoro zaczynamy współpracować, stoimy po jednej stronie, to czemu nie wykonać gestu w stronę sojusznika i odpuścić sobie gloryfikowanie zbrodniarza? Zwykły ludzki gest "Polska nam pomaga, daje autobusy to dogadamy się odnośnie nazwy ulicy". Zamiast tego jest "nie chcecie dać autobusów? To s-----------e". Serio chcesz tego bronić?
Daj jakieś źródła gdzie AK robiło na ziemiach odzyskanych czystki etniczne i przybijali dzieci do płotu a kobiety nabijali na widły
te jednostki nic nie wywalczyły. Uzyskali niepodległość jedynie dzięki temu, że rozpadł się Związek Radziecki.
źródło: obraz
Pobierz

W tym odcinku przedstawiam 10 hut, które przez dziesięciolecia były symbolem polskiego przemysłu, a dziś istnieją już tylko na zdjęciach, archiwalnych nagraniach i we wspomnieniach mieszkańców.
z
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-11 134912
Pobierzgdzie trzeba być bardziej odpowiedzialnym i ogarniać życie? Nie wiem rachunki, warunki kredytu, ogarniać podstawy budowlanki, domowych napraw, umieć naprawić auto, zająć się dzieckiem
kobiety nie mogą znaleźć odpowiedniego partnera

Dziennikarze TVN24 ujawnili, że byli pracownicy Biura RPD skarżą się na współpracę z Rzeczniczką Praw Dziecka - tej co zabiera lody dzieciom z czerwonym paskiem
z
źródło: HKZSHKSWoAA7_bM
Pobierz
źródło: 1000066584
Pobierz
Polska rozwija się gospodarczo i militarnie, powinna być traktowana jak równy partner. To nowoczesny, dobrze zorganizowany, pewny siebie i silny kraj. Świadomy swojej historii i historii Europy, mocno zakorzeniony w Unii Europejskiej, a zarazem zdecydowanie transatlantycki.
zTo większość ludzi co kupili to nie Polacy.
źródło: 1000028240
PobierzZgodnie z projektem, minimalne wynagrodzenie miałoby wynieść 4950 zł brutto, a stawka godzinowa 32,30 zł.
z
źródło: image
Pobierzto nie jest niska cena tylko dalej zajebiscie wysoka jak na nasze warunki, ktos konczy studia np w wieku 24 lat to uzbieranie na KLITKE 50m to jest 15 lat odkladania przy odkladaniu polowy wyplaty xd
no chyba wszyscy do policji nie pojda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to zabilo dzietnosc niesamowicie bo kto mlody i ma oleju w glowie to nie chce byc niewolnikiem banku czy landlorda. Ludzi ktorzy dziedzicza i maja to szczescie miec normalny start
ja tam wole na spokojnie jak mam mozliwosc a nie sie zadluzac.
Wole wolnosc ze jak mnie wyjebia to sobie zrobie rok wakacji a nie dostane raka od stresu z czego splacic kredyty.
czyli piszesz ze zeby zyc w polsce godnie to trzeba wyjechac za granice?
po co wgl ten kraj istnieje? ( ͡° ͜ʖ
źródło: 1000066515
Pobierzto dlatego że ich nie ma po prostu i bez nich nic na bloku operacyjnym nie pójdzie
Dla porównania kilka dni temu dostałem ofertę pracy (w sensie zaproszenie do rekrutacji) w Luksemburgu (najbogatsze państwo w UE), wymagania dwóch oddzielnych specjalizacji inżynierskich (z obszaru elektroniki), sektor obronny gdzie kapitał wali drzwiami i oknami, i:
Salary ranges from €80k to €100k, aligned to your experience and seniority level.
Komentator
od 07.03.2024
Rocznica
od 16.04.2026
Mikroblogger
od 21.06.2022
Honorowy Wampir
od 24.11.2020
VIP
od 10.03.2025
Złotousty
od 01.01.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#polska #gospodarka #imigranci #logistyka #januszebiznesu #neuropa #demografia #transport #zycietruckera #ue #4konserwy #praca #pracbaza #bekaztransa #zycietruckera
źródło: Bez tytułu
PobierzAle tak samo jak lekarz zarabia dużo bo jest ich mało i kontrolują rynek, tak samo jak budowlańcy kasują dużo bo jest ich mało tak samo truckerzy dostają g---o bo jest ich za dużo (zwłaszcza zrzucanych z helikoptera imigrantów z prawkiem) ¯\(ツ)/¯
W USA to samo - zawód z elitarnego w latach 60-80 stał się gówniany przez zalew imigrantów
@karol-maroszczyk: Państwo to nie jest instytucja do robienia dobrze biznesom, bo w Polsce nie żyją tylko biznesmeni ale też pracownicy tych biznesów.
Najlepiej dla biznesu byłoby ubezwłasnowolnić roboli i odrabiać pańszczyznę, ale nie robimy tego jednak.