Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mooz
Mooz

Mooz

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1975
  • Znaleziska 1893
  • Mikroblog 82
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0

563

Horror po festynie dla dzieci. Pseudokibice zaatakowali rodzinę

Horror po festynie dla dzieci. Pseudokibice zaatakowali rodzinę

Wracali z obchodów Dnia Dziecka w klubie Odra Wodzisław, gdy ich samochód został zablokowany przez trzy auta. Zamaskowani napastnicy kopali w pojazd, wybili tylną szybę i zabrali rzeczy 9-letniej Oliwii. Ciekawe czy jakiś przyszły prezydent był w ekipie "szlachetnych rycerzy"?

Iudex
z
o2.pl
dodany: 18.06.2026, 07:46:13
  • 138
  • #
    polska
  • #
    pilkanozna
  • #
    patologiazewsi
  • #
    kibole
Mooz
Mooz
Mooz 18.06.2026, 18:01:08 via Wykop
  • 0
@Kismeth: kibol=kibic.
Mooz
Mooz
Mooz 18.06.2026, 18:05:08 via Wykop
  • 3
@Iudex: czyli za każdą pobitą matkę winimy Biedronia?
Mooz
Mooz
Mooz 19.06.2026, 01:58:17 via Wykop
  • 1
@Iudex: jeśli każdego kibola byśmy mieli izolować od władzy to nie mielibyśmy w tej chwili prezydenta ale i premiera, bo nie zapominajmy że Pan Tusk też lubił sobie pojechać czasem na mecz np do Bydgoszczy i p-----------ć kibiców Zawiszy szlauchem do wody.
Mooz
Mooz
Mooz 19.06.2026, 08:23:47 via Wykop
  • 1
@Iudex: dla mnie n-----------e się pięściami czy gumową lagą to n-----------e (chyba nawet wolałbym dostać pięścią w ryj z dwojga złego niż gumowym wężem ale to już nawet pomijam) i wybielanie tego pisząc że się ktoś z tego śmieje czy nie jest usprawiedliwianiem patologii i zwykłą hipokryzją, bo czy ja ukradnę komuś opla czy porsche to w dalszym ciagu jestem j-----m złodziejem. No ale jako fan Tuska będziesz jedno usprawiedliwiał
Mooz
Mooz
Mooz 19.06.2026, 11:09:16 via Wykop
  • 1
@Iudex: z tym się zgadzam w 100%.

747

10-krotny wzrost liczby cudzoziemców na polskim rynku pracy

10-krotny wzrost liczby cudzoziemców na polskim rynku pracy

Już 1,3 mln cudzoziemców jest ubezpieczonych w ZUS. Przez 12 lat ich liczba wzrosła 10-krotnie. Gdyby doliczyć tych robiących na czarno i w januszexach na UoD to liczba pewnie zakręci się koło 2 mln. Jak obstawiacie - ilu będzie za następne 10-12 lat?

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: 18.06.2026, 10:07:35
  • 153
  • #
    rynekpracy
  • #
    4konserwy
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    imigranci
Mooz
Mooz
Mooz 18.06.2026, 17:38:20 via Wykop
  • 2
@wscieklykabanos: nie musi wierzyć w to co mówi konfa bo zawsze moze uwierzyć w wykres na którym 267 tys wiz za pisu jest wieksze niż 290 tys za platformy ale wtedy byłby juz całkowitym idiotą. Mógłby też uwierzyć w dopisek przy ostatnim słupku platformy pt "spadek ok30% r/r" ale też musiałby być kretynem żeby myśleć że 30tys z 320tys to 30%. No ale są tacy najwyraźniej co w to wierzą
Mooz
Mooz
Mooz 18.06.2026, 17:46:54 via Wykop
  • 11
@czerwonykomuch: dokładnie tak. Jak dobrze było w Polsce jak rządziła "prawdziwa" lewica z Millerem na czele. Pamiętasz jeszcze te świetne czasy baronów sld i mafii pruszkowskiej, wolominskiej, osmiornicy lodzkiej itd itp? To było życie, a nie to co teraz. Byl stadion, wszystko i wszystkich mozna było "załatwić". Tak świetnie żyło sie w czasach lewicy ze pomimo tego ze rządzili ponad 20 lat temu to ludzie dalej sie ich boją i
Mooz
Mooz
Mooz 19.06.2026, 01:52:40 via Wykop
  • 1
@czerwonykomuch: próbujesz mi powiedzieć że SLD było prawicowe? Przecież to była kwintesencja lewicowych ynteligentów. Zaczynając od Millera przez Oleksego i Borowskiego a na Rakowieckim kończąc. Świetny czas dla komuszych interesów. Pożyczki pod stołem od Rosji, czyli coś za czym tęsknisz.

584

Pamiętacie jeszcze dziewczynkę z siekierą w Szkocji i "pokrzywdzonego" Bułgara ?

Pamiętacie jeszcze dziewczynkę z siekierą w Szkocji i "pokrzywdzonego" Bułgara ?

No to okazało się że Bułgar "podrywał" 12 letnie dziewczynki, a gdy dostał dosadną odpowiedź i doszło do konfrontacji, jego siostra ciągnęła jedną z tych dziewczynek za włosy po ziemi. Zostali właśnie uznani winnymi, a 5 sierpnia dowiemy się ile dostaną za karę.

ijones
z
bbc.co.uk
dodany: 11.06.2026, 17:25:39
  • 52
  • #
    szkocja
  • #
    emigracja
  • #
    bulgaria
  • #
    atak
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
Mooz
Mooz
Mooz 12.06.2026, 03:54:39 via Wykop
  • 2
@SarahC: wg brytyjskiego nazewnictwa nastolatkiem jest sie od 13 roku życia z ang. teenager. 11-eleven 12-twelve i dopiero 13-thir"teen".

590

Mentzen nie odpuszcza artystom. Zamieścił nowy wpis. "Na to mam płacić?"

"To jest ta wielka sztuka, której nie rozumiem, bo jestem głupkiem bez wykształcenia i wrażliwości? To autorce tego mam zapewnić emeryturę? Serio?" napisał Sławomir Mentzen, zamieszczając jedną z prac Gosi Bartosik.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 06.06.2026, 10:37:02
  • 240
  • #
    mentzen
  • #
    polityka
  • #
    kultura
  • #
    pieniadze
  • #
    emerytura
  • #
    sztuka
Mooz
Mooz
Mooz 06.06.2026, 15:07:19 via Wykop
  • 31
@dlugi-gr: a który wg ciebie jest autorytetem w dziedzinie finansów? Kto z posłów wszedł na giełdę ze swoją firmą? Który tak jak memcen nie pobiera uposazenia posła? Czekam na konkretną odpowiedź.
Pozdrawiam

2608

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
Mooz
Mooz
Mooz 28.05.2026, 16:23:12 via Wykop
  • -3
@okoboji: widzę że maść na ból d... by ci się przydała. Skąd w was tyle jadu to ja nie mam pojęcia. Sami nic nie robicie ciekawego w życiu, ale to za mało. Trzeba jeszcze innym spierd... zajawkę bo przez przypadek jeszcze by się okazało że da się coś fajnego przeżyć a przy okazji jeszcze komuś pomóc. Zło tego świata to takie przegrywy jak autor tego newsa.

903

Producenci dronów nie mogą się doprosić o kontrakty z polską armią

Producenci dronów nie mogą się doprosić o kontrakty z polską armią

Możecie wykorzystać to, że u nas jest wojna i że nasz kraj stał się poligonem. Tu możecie testować swoje rozwiązania słyszą od ukraińskich dowódców polscy producenci dronów, którzy nie mogą doprosić się o kontrakty z polską armią

freedomseeker
z
onet.pl
dodany: 16.05.2026, 09:28:54
  • 146
  • #
    polska
  • #
    drony
  • #
    wojskopolskie
  • #
    ukraina
  • #
    armia
  • #
    informacje
Mooz
Mooz
Mooz 17.05.2026, 08:57:24 via Wykop
  • 0
@Gluptaki: może też przeszkadza ale to już poszło, a decydowanie o safe mieliśmy teraz. Skoro mamy hajs na obsługę tego kredytu to spoko. Problem jest jednak taki że my nie mieliśmy już hajsu na poprzednie zobowiązania acteraz dorzucamy kolejne. Spirala zadlużenia nie bedzie maleć, tylko rosnąć. Wychodzi więc na to żr ani pis ani ko nie mają zamoaru kraju budować tylko ten kraj puścić z torbami.

588

Polka sprzedała Polkę za 200 euro. Mroczne kulisy handlu ludźmi w Belgii

Polka sprzedała Polkę za 200 euro. Mroczne kulisy handlu ludźmi w Belgii

Wyjazd do pracy, który zamienił się w piekło przymusowej prostytucji w belgijskich "kafejkach" przy cichym przyzwoleniu lokalnej policji. Wstrząsający reportaż o zaginięciu Izabeli Żukowskiej i o tym, jak rodaczki potrafiły sprzedawać się nawzajem za marne grosze.

Kruk_
z
youtube.com
dodany: 13.05.2026, 18:27:23
  • 90
  • #
    polska
  • #
    belgia
  • #
    przestepczosc
  • #
    reportaz
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
Mooz
Mooz
Mooz 15.05.2026, 07:39:59 via Wykop
  • -1
@SpokojnyPan: duża część polskiej ludności to patusy. Żyją jak szczury w klatkach (zwanych blokowiskami) ustawionyni jedna na drugiej.
Mooz
Mooz
Mooz 15.05.2026, 10:14:49 via Wykop
  • 2
@Polankowicz: to samo ma patola do blokowisk co ma pagola do emigracji. Skoro na kilka milionów ludzi wyjeżdzających za granicę w poszukiwaniu lepszego życia niż to w kraju można można pisać że to głównie patola wyjechała to nie można zapomnieć gdzie ta patola się wychowywała a wychowywała się głównie na biednych osiedlach, w wielodzietnych rodzinach na dwóch pokojach w bloku z wielkiej płyty.
Mooz
Mooz
Mooz 15.05.2026, 15:35:47 via Wykop
  • 0
@Polankowicz: w dalszym ciągu najłatwiej dostać kosę albo gruby oklep na starym osiedlu idąc w "nie takiej" koszulce. W dalszym ciągu nie da się iść po Wawce w koszulce Lecha czy Widzewa i jest to najczystsza patola jaką można sobie wyobrazić. Łódź to samo, Kraków też. Najwięcej patoli zawsze jest tam gdzie jest największe zagęszczenie ludności, to statytyka i choćbyś nie wiem jakie robił uniki to jej nie zakłamiesz. Bloki
Mooz
Mooz
Mooz 16.05.2026, 12:45:21 via Wykop
  • 0
@Polankowicz: sam w pierwszym zdaniu potwierdzasz moje słowa. Na wsi jest o to ciężej bo ludzie mają co robić i mają do tego przestrzeń. W blokowisku to możesz sobie co najwyżej zapukać rurą do sąsiada albo podnieść głos żeby on zapukał ze złości. Patola to stan umysłu i zgadzam się z tym w 100%. Tyle że do tego stanu doprowadzają pewne czynniki i jednym z nich jest "chów klatkowy".

601

Paweł Kukiz: Od antysystemowca do jedynki na liście PiS

Nigdy nie wejdę w układy z PiS. Krótka historia politycznej metamorfozy Pawła Kukiza.

McDonaldsTrump
z
youtube.com
dodany: 15.05.2026, 08:43:20
  • 92
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
  • #
    informacje
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
Mooz
Mooz
Mooz 15.05.2026, 12:51:27 via Wykop
  • 0
@wykoppltakastronazobrazkami: jakby człowiek wiedział że sie przewróci to by sie od razu położył, co czynią z resztą wyborcy popisu.
Mooz
Mooz
Mooz 15.05.2026, 12:54:59 via Wykop
  • 0
@Logytaze: nie chodzi tu o niedouczenie same w sobie tylko o brak świadomości jakimi s----------i są panowie rządzący tym krajem nieprzerwanie od 20 lat. To jest najbardziej przykre, że ludzie jeszcze ideowców wyśmiewają od klakierów choć sami zgrywają niby tych "douczonych" i głosują na jedno zło.

2169

Ścięli drzewo z gniazdem Orła Bielika, w którym były pisklaki.

Ścięli drzewo z gniazdem Orła Bielika, w którym były pisklaki.

Na terenie Nadleśnictwa Poddębice doszło do "przykrej i bulwersującej sytuacji". Ktoś ściął drzewo z gniazdem bielika, w którym znajdowały się młode ptaki. "Brak słów, które mogą opisać takie barbarzyństwo w Polsce w kraju, gdzie bielik jest przecież naszym gatunkiem herbowym.

Hahaharry
z
onet.pl
dodany: 12.05.2026, 10:41:41
  • 112
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
  • #
    zwierzaczki
  • #
    patologiazewsi
  • #
    natura
  • #
    przyroda
Mooz
Mooz
Mooz 13.05.2026, 08:52:46 via Wykop
  • 1
@Zabawkowy: myślę że gołębiarze zabijają sokoły które są pod ochroną, bo gołębiarze to patusiarze.

1015

Dlaczego społeczeństwo drwi z męskich kryzysów?

Dlaczego społeczeństwo drwi z męskich kryzysów?

"Faceciki się spłakały" z taką reakcją często spotykają się mężczyźni szukający pomocy. Ciekawy artykuł o znieczulicy na męskie cierpienie, podwójnych standardach i tym, dlaczego empatia w dzisiejszych czasach zdaje się mieć określoną płeć.

Famine
z
tokfm.pl
dodany: 10.05.2026, 19:11:47
  • 306
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    pieklomezczyzn
Mooz
Mooz
Mooz 11.05.2026, 08:33:06 via Wykop
  • 2
@zmarnowany_czas: jeśli nie mogłeś nigdy tak w gronie swoich najbliższych kumpli porozmawiać, powiedzieć że masz taki czy taki problem i że bedziesz szukał rozwiązania bo oni cie wyśmiewali to mi bardzo przykro. Nie powinno tak być w żadnym wieku, ale myślę że to raczej kwestia doboru przyjaciół, bo prawdziwi przyjaciele nie mają z tym problemu że ty potrzebujesz pomocy i szukasz jej u "psychodoktorków".
Zdrówka życzę i znalezienia choć jednego
Mooz
Mooz
Mooz 11.05.2026, 09:31:26 via Wykop
  • 1
@zmarnowany_czas: nigdy tego nie słyszałem więc nie będę tu mówił że tak bylo lub nie. Pamiętam jeszcze że za czasów skakania Małysza czyli po 2001 roku to w ogóle pierwszy raz usłyszałem że mozna współpracować z psychologiem i mieć z tego dużo korzyści. Nie spotkałem sie z wyzywaniem od pedałów i p--d bo ktoś chodził do pschiatry ale ja jestem z małej wsi gdzie ogólnie ludzie szanowali sie nawzajem i
Mooz
Mooz
Mooz 11.05.2026, 10:48:18 via Wykop
  • 2
@zmarnowany_czas: stary w mojej wsi nieszkało 170 osób. Razem z dziećmi. Akurat z tych 170 nikt nie chodził do psychiatry ani psychologa. To był temat z filmu amerykańskiego a nie z życia. No ale ty jak zawsze wiesz lepiej, żadenj konstruktywnej rozmowy nie da się z tobą prxeprowadzić. Wszędzie całowanie w pęto Ukraińców i zły pis. Wyjdź czasem na zewnątrz.

1081

Media Expert oddaje kasę po nagłośnieniu sprawy. Ale obiecałem, że...

Media Expert oddaje kasę po nagłośnieniu sprawy. Ale obiecałem, że...

Pamiętacie moją sprawę z Media Expert i reklamacją Android Boxa, gdzie sprzęt oceniał serwis od pralek?Link do znaleziska:https://wykop.pl/link/7938951/media-expert-vs-konsument-bezprawnik-opisuje-absurdalna-walke-o-android-boxaMały update: po nagłośnieniu sprawy, artykule na Bezprawniku i reakcji

lukasz-biliniewicz
z
wykop.pl
dodany: 08.05.2026, 07:42:28
  • 124
  • #
    mediaexpert
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    konsumenci
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
Mooz
Mooz
Mooz 09.05.2026, 09:46:08 via Wykop
  • 0
@lukasz-biliniewicz: właśnie dlatego co by ludzie nie mówili na brytków to uważam że na ich wyspach żyje się łatwiej. Takie rzeczy jak zwroty czy reklamacje to praktycznie zawsze bezproblemowy zwrot pieniędzy albo zamiana na nowy działający produkt. Czy to zegarek, toster czy 7-metrowa rozkładan drabina, nigdy żadnych problemów. Opinia klienta droższa od pieniędzy.

2367

Salmonella w 3 z 5 ton kurczaka dostarczonego do Grecji przez Mercosur

Salmonella w 3 z 5 ton kurczaka dostarczonego do Grecji przez Mercosur

Do Grecji trafiło pięć ton mięsa z kurczaka w ramach pilotażowego wdrażania umowy Unii Europejskiej z krajami strefy Mercosur. W mięsie potwierdzono obecność bakterii salmonelli.

Edonik
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 06.05.2026, 18:43:01
  • 275
  • #
    mercosur
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    handel
  • #
    rolnictwo
  • #
    gospodarka
Mooz
Mooz
Mooz 07.05.2026, 19:33:14 via Wykop
  • 0
@H_Moody: był ale udział mięsa z importu w kontekście Polski był niewielki, bo importowaliśmy głownie surowce (śrute sojową orzeszki kawe) co stanowiło prawie 80% całego importu z krajów mercosur. Teraz te proporcje ulegną zmianie.

2628

Prezydent Katowic kupił sobie limuzyne przez spółkę żeby ukryć przed ludźmi

Prezydent Katowic kupił sobie limuzyne przez spółkę żeby ukryć przed ludźmi

Luksusowa limuzyna dla prezydenta została kupiona przez miejską spółkę, żeby tak bardzo nie rzucało się to w oczy. Ale trudno, żeby się nie rzucało, skoro mowa o samochodzie za około 600 000 zł.

piotr-szczerek
z
katowice24.info
dodany: 02.05.2026, 09:05:46
  • 220
  • #
    katowice
  • #
    slask
  • #
    samorzady
  • #
    polityka
Mooz
Mooz
Mooz 02.05.2026, 18:38:58 via Wykop
  • -1
@osetnik: no właśnie nie bo akurat stał/a za prezydentem w tej wyliczance zwanej życiem.
Mooz
Mooz
Mooz 03.05.2026, 07:09:28 via Wykop
  • -1
@osetnik: może przestań wysrywać wpisy na potęgę bez składu i ładu to będziesz wiedział o co chodzi.

938

Srebrny Krzyż Zasługi dla Kornelii Wieczorek na podstawie medialnych bajek

Srebrny Krzyż Zasługi dla Kornelii Wieczorek na podstawie medialnych bajek

Zero.pl ujawnia kulisy odznaczenia 17-letniej Kornelii Wieczorek z Gdyni prezydent Karol Nawrocki przyznał jej wysokie państwowe wyróżnienie za "wynalazczość i aktywność naukową", bazując wyłącznie na niepotwierdzonych relacjach z mediów jak "Glamour" czy "National Geographic".

Famine
z
zero.pl
dodany: 30.04.2026, 21:36:54
  • 101
  • #
    afera
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    polska
  • #
    media
  • #
    nauka
  • #
    polityka
Mooz
Mooz
Mooz 01.05.2026, 17:49:36 via Wykop
  • -3
@CoYoT85: a u kogo nie działa to w jedną strone? Tvp czy tvn? Może w onecie? Albo w newsweeku?
Mooz
Mooz
Mooz 02.05.2026, 13:38:31 via Wykop
  • 2
@walciak: nie ma niezależnych mediów. Ani Stanowski ani republika ani polsat ani cała grupa tvn itp nie bedzie obiektywna bo robią to dla hajsu w pierwszej kolejności. Za pisu hajs płynął do propisowkoch mediow za ko leci do prokowskich.

3221

Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.

Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.

Co trzeci pracownik w Polsce doświadcza przemocy psychicznej w pracy alarmuje psycholog Joanna Kolenda, jedna z autorek raportu o mobbingu Pracować po ludzku. Wśród osób przejawiających zachowania mobbingujące 61 proc. to kobiety najczęściej przełożone, dyrektorki.

Famine
z
kobieta.rp.pl
dodany: 28.04.2026, 10:55:03
  • 327
  • #
    pdk
  • #
    praca
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
Mooz
Mooz
Mooz 29.04.2026, 11:17:11 via Wykop
  • 1
@bentomson: ministra chciałeś chyba napisać😂

549

Rośnie przestępczość cudzoziemców w Polsce. Najwięcej przestępstw popełniają ...

Rośnie przestępczość cudzoziemców w Polsce. Najwięcej przestępstw popełniają ...

Powoli doganiamy Europę! Mamy to!

uncles
z
onet.pl
dodany: 22.04.2026, 13:43:52
  • 137
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    europa
  • #
    przestepczosc
Mooz
Mooz
Mooz 22.04.2026, 17:05:30 via Wykop
  • 5
@czerwonykomuch: też nie mówisz prawdy tylko półprawdy. Ukraińcy którzy przybyli do Polski to przecież głównie matki z dziećmi i ludzie spoza poboru a jednak udział w przestępstwach mają spory porównując do innych nacji. Cudzoziemcy ohólnie stabowią około 6-7% naszej populacji a odpowiadają za 3-3.5% przestępczości co sugerowałoby że są grzeczniejsi niż nasi rodacy. Jednak nie można zapomnieć że oficjalnie 90% uchodzców z Ukrainy to kobiety i dzieci. Skoro w takim
Mooz
Mooz
Mooz 22.04.2026, 17:26:32 via Wykop
  • 5
@czerwonykomuch: no i po co kłamiesz? Przecież wystarczy wpisać to w google i wyskakuje więc nawet nie zadałeś sobie trudu żeby to sprawdzić ale mi zarzucasz kłamstwo. Śmierdzi mi to jakimś opłaconyn manipulatorkiem.
Mooz - @czerwonykomuch: no i po co kłamiesz? Przecież wystarczy wpisać to w google i ...

źródło: Screenshot_20260422_182442_Samsung Browser

Pobierz
Mooz
Mooz
Mooz 22.04.2026, 17:27:52 via Wykop
  • 8
@OsobaKomentujaca: wbiłem źródło w odpowiedzi na mój post od tego czerwonego czegoś tam. Moim zdaniem te 90% to kłamstwo bo wielu zapłacilo i uciekło do PL nielegalnie ale to tylko tak naprawdę zwiększa % przestępczości jako że wjechali na lewe papiery i już łamali tym samym prawo lub migając się od poboru byli kryminalistami samymi w sobie uznanymi przez swój własny kraj.
Mooz
Mooz
Mooz 22.04.2026, 17:36:33 via Wykop
  • 0
@Wjt2012: tylko 71% rodaków deklaruje że jest katolikami więc może to ci którym się katolicyzm nie podoba nabijają statystyki?
Może i pasek ogólnej liczby przestępstw spada za to udział procentowy obcokrajowców już wyraźnie rośnie i to ciężko już zakłamać czy przeinaczyć bo to jest fakt.
Mooz
Mooz
Mooz 22.04.2026, 17:38:50 via Wykop
  • 8
@czerwonykomuch: 90% kobiet i dzieci które przyjechaly z Ukrainy popelnia łącznie ponad 50% przestępstw z wszystkich przestępstw popełnionych przez obcokrajowców w takim razie.
Mooz
Mooz
Mooz 22.04.2026, 17:40:56 via Wykop
  • 9
@Latarenko: przychód, dochód jeden chu. Dla lewaka. 9x7
Mooz
Mooz
Mooz 22.04.2026, 17:48:09 via Wykop
  • 5
@szurszur: nie wiem jakie wcześniej byly statystyki ale wiem że przed wojną przyjeżdżali ludzie którzy chcieli z---------ć na chleb dla siebie i bliskich i na tym się głównie skupiali jako legalni imigranci zarobkowi. Kiedy wybuchła wojna i zamknięto granice dla wieku poborowego to teoretycznie też nikt się nie mógł przecisnąć a telewizyjna narracja mówiła nawet o Ukraińcach którzy z dnia na dzień zostawiali pracę w PL i wracali by walczyć
Mooz
Mooz
Mooz 22.04.2026, 19:33:02 via Wykop
  • 4
@szurszur: nie jest to prawdą. Mogli wyjezd-ac tylko do sierpnia 2022. Od września 2022 do sierpnia 2025 mężczyźni ze statusem studenta mieli niemal całkowicie ograniczoną możliwość wyjazdu za granice ( z powodu podrabiania dokumentów z uczelni). A chyba nie chcesz mi powiedzieć że jest kilka milionów studentów z Ukrainy? W Polsce jest aktualnie 47 tys studentow z Ukrainy i jesteśmy krajem z największą liczbą studentów z Ukrainy na całym świecie.
Mooz
Mooz
Mooz 29.04.2026, 10:37:35 via Wykop
  • 0
@OsobaKomentujaca: jak dla mnie jeśli zalatwiasz coś łapówką to jesteś tyle warr co polityk, czyli niewiele. Jesteś wtedy zwykłym przestępcą, nie wnikam z jakich pobudek to robisz, mówię kim jesteś w świetle prawa bo omawiamy tu suche statystyki a nie losy i życiowe wybory poszczególnych ludzi.

1336

Karol Nawrocki przyznał się, że wiedział powiązaniach rosji z Zondacrypto od ABW

Dostał raporty od ABW o giełdzie, w których ABW ostrzegała że giełda jest wykorzystywana przez rosyjskie służby, w Grudniu 11 dni po tym jak zawetował ustawę o kryptowalutach. Zapomiało mu się jednak, że pomimo tej wiedzy zawetował ją DRUGI RAZ w Lutym 2026.

KIaudik
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 18:27:40
  • 200
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
  • #
    kryptowaluty
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
Mooz
Mooz
Mooz 28.04.2026, 08:05:24 via Wykop
  • 1
@VladChat: nie, Donek po raz kolejny wymyślił że wprowadzi nie tylko to co unia nakazuje ale i jeszcze więcej i dlatego jest to idiotyczne i zostało zawetowane. Sam fakt wprowadzania czegoś przez Unie często jest przeregulowane ale pisioki jak i kołki tak lubią wchodzić w zadki unijne że one nawet te rozbudowane unijne regulacje rozbudowują jeszcze bardziej. Coś jak ten jeden kretyn lizodup w klasie który gdy nauczyciel zada pracę
Mooz
Mooz
Mooz 28.04.2026, 08:09:01 via Wykop
  • 1
@Przegrywultimate: ale wy jesteście teraz mądrzejszymi gołodupcami bez oszczędności, bez nieruchomości i bez przyszłosci 🐵
Mooz
Mooz
Mooz 28.04.2026, 08:13:45 via Wykop
  • 3
@KIaudik: czy zablokowanie strony nie spowodowałoby że ludzie którzy jednak w jakimś stopniu byli w stanie wypłacać pieniądze( bo tacy też byli )nie zostali by tej szansy pozbawieni? W efekcie dotykając jeszcze większej ilości użytkowników Zondy? Czy właśnie podpisujesz się pod tym że chciałbyś żeby poszkodowanych było więcej? Bo na to wychodzi że tak z tego co piszesz.
Mooz
Mooz
Mooz 28.04.2026, 08:26:47 via Wykop
  • 1
@ZeliwnyCzajnik: "czy i tak było za późno? może tak,może nie" czyli argument że ta ustawa by zapobiegła czemukolwiek też można odrzucić bo nie jest prawdziwy.
Mooz
Mooz
Mooz 28.04.2026, 08:35:32 via Wykop
  • -2
@malin90: bez licencji i tak zonda mogłaby działać na Polskim rynku do q lip a więc to kłamstwo że czemukolwiek by to zapobiegło
Mooz
Mooz
Mooz 28.04.2026, 08:38:18 via Wykop
  • 4
@KIaudik: ustawa mogłaby wejść nawet i w grudniu 2025 ale zonda i tak miała prawo działać bez licencji do 1 lipca bo tak stanowiło pierwotne unijne prawo w tej sprawie. Gdyby pojawił się ktoś nowy po wprowadzeniu ustawy to tak, potrzebna licencja ale dla istbiejących graczy był czas do 1 lipca więc już tak nie szczekaj, uspokój się.
Mooz
Mooz
Mooz 28.04.2026, 08:41:37 via Wykop
  • 1
@Przegrywultimate: aa ok, w necie to każdy ma więcej hajsu niż ja. Rucha lepsze d--y, wozi sie lepszymi autami i pije tylko singeltona. W necie.
Jak dla mnie to xtb może być nawet ono/jego. Mnie to ani ziębi, ani parzy jak mawiała moja babcia.
Mooz
Mooz
Mooz 28.04.2026, 13:29:41 via Wykop
  • 1
@KIaudik: no ale co ty tu udowadniasz przepraszam? Swoją głupotę? Przecież najpierw musiałyby być przesłanki żeby ludzie mogli nie inwestować w zonde, a jeśli licencja nie była wymagana to w dalszym ciągu do momentu afery o niewypłacalności nic ta komisja nie mogłaby zrobić, ludzie dalej mogliby z niej (zondy) korzystać, wpłacać inwestować itd. Komisja zyskałaby prawo ingerencji w uzasadnionych przypadkach a nie samego banowania interesu stricte. Nic nie rozumiesz ale

457

KE nie mówiła całej prawdy o Mercosur. RMF FM ujawnia skandaliczne fakty

KE nie mówiła całej prawdy o Mercosur. RMF FM ujawnia skandaliczne fakty

Od 1 maja od razu wjedzie na unijny rynek więcej bezcłowej wołowiny z Mercosur, niż informowano do tej pory. W dodatku Bruksela oddała unijną suwerenność handlową krajom Ameryki Południowej, przekazując Brazylii czy Argentynie kontrolę nad tym, kto będzie eksportować wołowinę do UE.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 27.04.2026, 06:03:49
  • 130
  • #
    mercosur
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
Mooz
Mooz
Mooz 27.04.2026, 14:13:23 via Wykop
  • -1
@zmarnowany_czas: oho, kolejny raz nirznordowany wielbiciel wszystkiego na litere "u" nie przyzna że został oszukany, tylko udaje że tak miało być. 🐵

685

Zdiagnozowali zatrucie zupką chińską, zmarł po 30h na SOR. AI postawiło diagnozę

Zdiagnozowali zatrucie zupką chińską, zmarł po 30h na SOR. AI postawiło diagnozę

47-letni pan Paweł zmarł z powodu rozwarstwienia aorty, bo lekarze z dwóch szpitali uznali, że jego ból i wymioty to tylko efekt zjedzenia zupki błyskawicznej. Mimo 30 godzin spędzonych na SOR-ze nie wykonano podstawowych badań kardiologicznych, podczas gdy algorytm AI postawił diagnozę.

Kruk_
z
youtube.com
dodany: 20.04.2026, 21:43:46
  • 168
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    skandal
  • #
    sor
  • #
    technologia
Mooz
Mooz
Mooz 22.04.2026, 20:06:48 via Wykop
  • 1
@zmarnowany_czas: taa jasne. Akurat wszyscy się mylili tylko jeden Saszka się znał. Oczywiście, tak było. Nie zmyślasz.
Mooz
Mooz
Mooz 27.04.2026, 05:14:35 via Wykop
  • -1
@zmarnowany_czas: oczywiście że przyjmie pozytywy. No ale przejrzałem twoje komentarze i wiem że ty widziszbtylko pozytywy a to jest nierealne bo są i plusy i minusy w każdej sytuacji. Ale jak ty widzisz tylko plusy to jesteś kłamcą
Mooz
Mooz
Mooz 27.04.2026, 07:53:10 via Wykop
  • 0
@zmarnowany_czas: kolejny troll zdemaskowany 🐵

2330

Szef Zondy (Kral) opłacił Sakiewiczowi luksusowy hotel w Monako oraz modelkę

Szef Zondy (Kral) opłacił Sakiewiczowi luksusowy hotel w Monako oraz modelkę

Szef Zondakrypto Przemysław Kral zapłacił niezależnemu dziennikarzowi z niezależnej telewizji Republika Sakiewiczowi hotel i panią do towarzystwa (Anetę) w listopadzie zeszłego roku. Przypadek?

gjdfsh
z
threads.com
dodany: 22.04.2026, 13:56:57
  • 288
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bitcoin
  • #
    zonda
  • #
    polityka
Mooz
Mooz
Mooz 22.04.2026, 19:59:01 via Wykop
  • 3
@ATAT-2: linia obrony jest taka że d--a była zamówiona na pokój Kralla a ty sie doszukujesz że dupcył Sakiewicz. Gdyby dupcył Sakiewicz d--a byłaby zapisana na pokój Sakiewicza ze strzałką że koszty do Kralla.
Mooz
Mooz
Mooz 22.04.2026, 20:01:32 via Wykop
  • -3
@Commodore_64: panienka nie byla zamówiona na pokój Sakiewicza, tylko Kralla. Może to mistyfikacja konia romana, bo przecież wcześniej zondacrypto sponsorowała Owsiaka. Zaproszenie dla Sakiewicza na koszt Kralla, dupka zamowiona na pokój Kralla ale insynuacje od końskich grolli że to niby gruby deptał temat. Typowa zagrywka konia romka
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.03.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking