Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
viNci_

viNci_

Dołączył 17 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3210
  • Znaleziska 3086
  • Mikroblog 124
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

2414

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 17 godz. i 23 min temu
  • 442
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
viNci_
viNci_ 12 godz. i 13 min temu via Wykop
  • -1
dlaczego artysta z dochodem poniżej 125% minimalnej ma mieć dopłaty do ZUS a fryzjer w małym mieście albo fotograf już nie


@real_scoria: dlatego, że ogarnięty fryzjer i fotograf zarobi kilkakrotnie więcej niż minimalna krajową, a jak tego nie robi to porzuca zawód i idzie do innej pracy, natomiast część artystów żyje marzeniami do końca, licząc że kiedyś społeczeństwo zrozumie ich sztukę.
viNci_
viNci_ 12 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 3
Przecież artyści już mają przywileje, chętnie jako przedsiębiorca chciałbym mieć możliwość wrzucenia 50 procent kosztów za zrealizowaną usługę, tak samo jak inni mogą przy zakładaniu działalności być zwolnieni ze składek a potem mieć preferencyjne warunki przez kolejne kilka lat, artysta prowadząc firmę też chyba może sobie złożyć wniosek o wakacje od ZUS na 1 miesiąc w roku, może też starać się na dotacje na rozwój działalności. Może też załapać się gdzieś na
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

406

Pracownicy Googla wyśmiewają AI na wewnętrznych grupach

Pracownicy Googla wyśmiewają AI na wewnętrznych grupach

Podczas gdy CEO w tym czasie przechwala się, że 75% nowego kodu jest generowane przez AI. Ilość memów wzrasta wykładniczo podczas konferencji i premier nowych produktów.

kastrator2
z
archive.is
dodany: wczoraj, 05:42:16
  • 109
  • #
    ai
  • #
    google
viNci_
viNci_ 20 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 8
Mamy więc osobliwy przypadek "kazirodztwa", gdzie halucynacje i problemy nawarstwiają się z każdą kolejna wersją, jak u Habsburgów


@smk666: z Habsburgami była taka zaleta, że wystarczył jeden rzut oka aby było wiadomo z kim mamy do czynienia, natomiast w przypadku problemów IA o których mówisz, może doprowadzić że więcej czasu i zasobów zajmie weryfikacja i ewentualna poprawa wygenerowanych danych niż stworzenie ich samodzielnie.

292

Szansa na podwójną emeryturę. Rząd ugina się pod naciskiem mundurówki

Szansa na podwójną emeryturę. Rząd ugina się pod naciskiem mundurówki

Do tej pory szanse na podwójną emeryturę: mundurową i z ZUS, mieli tylko młodsi funkcjonariusze. Teraz może się to zmienić

karol1011
z
businessinsider.com.pl
dodany: wczoraj, 06:18:32
  • 124
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    policja
viNci_
viNci_ wczoraj, 20:46:08 via Wykop
  • 1
Najgorzej że ludzie wierzą w przekaz z TV za 3mld i innych opcji nawet samemu nie sprawdzą. A wystarczyłoby popatrzeć kto za czym głosował


@Dupa01: już nie przesadzamy z ta wiara w przekaz, może za PiSu i tak było, bo przyciągali określoną grupę społeczną i mieli dużą oglądalność, a teraz mimo takiego samego budżetu oglądalność TVP spada na ryj, gdzie nawet kanały dostępne tylko na kablówkach potrafią ich wyprzedzić.

262

Córka Nawrockiego ofiarą hejtu. Prokuratura analizuje 30 tysięcy wpisów

Córka Nawrockiego ofiarą hejtu. Prokuratura analizuje 30 tysięcy wpisów

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów prowadzi śledztwo w sprawie znieważających wpisów, które pojawiły się w internecie na temat siedmioletniej córki prezydenta Karola Nawrockiego, Kasi Nawrockiej.

darino
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 14:02:45
  • 141
  • #
    nawrocki
  • #
    prezydent
  • #
    polska
  • #
    polityka
viNci_
viNci_ wczoraj, 09:03:12 via Wykop
  • 3
Jak dobrze pamiętam, to największy hejt na córkę Nawrockiego zaraz po wyborach to była ze środowiska, która głosi hasła o tolerancji i walkę z hejtem ...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

779

Skandal z udziałem pary policjantów z Łodzi na lotnisku w Warszawie.

Skandal z udziałem pary policjantów z Łodzi na lotnisku w Warszawie.

Funkcjonariusze ukradli złotą biżuterię. Nie wiadomo, ilu karatowy był złoty łańcuszek, na którego pokusili się policjanci z Łodzi podczas podróży służbowej. Wiadomo, że skandaliczne zachowanie dotyczyło naczelnika jednego z wydziałów VII Komisariatu KMP

blastocysta
z
expressilustrowany.pl
dodany: przedwczoraj, 12:14:59
  • 62
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    kryminalne
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
viNci_
viNci_ przedwczoraj, 17:41:03 via Wykop
  • 4
@mocten: Tak się tylko mówi, ale prawo jasno stwierdza że przywłaszczone to kradzione.


@buddookan: Pod warunkiem, że cię złapią :P

1024

Cienkowska broni ustawy o wspieraniu artystów. Pierwszy odcinek serii

Minister kultury Cienkowska publikuje materiał o artystce, która potrzebuje pomocy finansowej, uzasadniając racjonalność ustawy własnego pomysłu. Ręce do ziemi odpadają. W pierwszym komentarzu kilka prac tejże artystki (głodującej matki jak sama twierdzi)

StoTwarzyElektryka
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 14:21:36
  • 193
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
viNci_
viNci_ przedwczoraj, 17:35:56 via Wykop
  • 4
Mam jakieś dziwne wrażenie, że gdyby nie dzieci a szczególnie alimenty i 800+ to już dawno nie miałaby by co do garnka włożyć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

792

Stanowski: Kanał Zero rozda lody uczniom ze świadectwem z czerwonym paskiem

Zablokowanie przez RZecznika Praw Dziecka akcji rozdawania najlepszym uczniom lodów w Pszczynie, szybko spotkało się z odpowiedzią Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Zero.

Victor_Manzon
z
dorzeczy.pl
dodany: 03.06.2026, 21:09:20
  • 191
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    edukacja
  • #
    heheszki
  • #
    polska
viNci_
viNci_ 04.06.2026, 09:38:26 via Wykop
  • 4
Wg rzecznika praw dziecka należy promować tylko mierność, bierność a ambicje dzieci powinny sięgać tylko szparagów u Niemca??? Trudno się dziwić patrząc na to kto rządzi....


@JazzBlurr: I tak powinno być, bo od tworzenia aktywnych i ambitnych to będą szkoły prywatne, gdzie będą uczyć jak zarządzać tymi pierwszymi.

375

Małpki wchodzą do systemu kaucyjnego. Rząd Tuska robi rewolucję

Małpki wchodzą do systemu kaucyjnego. Rząd Tuska robi rewolucję

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zdecydowało o włączeniu tzw. małpek do systemu kaucyjnego. Decyzja o harmonogramie wdrożenia zmian ma zapaść w drugiej połowie roku. Branża handlowa, zwłaszcza właściciele mniejszych sklepów, alarmuje, że nowe przepisy oznaczają dla nich ogromne koszty i problemy.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 03.06.2026, 07:00:23
  • 187
  • #
    polska
  • #
    alkohol
  • #
    polityka
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    handel
  • #
    pieniadze
viNci_
viNci_ 03.06.2026, 21:46:34 via Wykop
  • 12
Przede wszystkim od tego trzeba było zacząć i zobaczyć jak szybko takie butelki zostaną sprzątnięte z parków, skwerków, przystanków itp. Dopiero potem stopniowo wprowadzać kaucje na resztę butelek.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

439

Giżycko: kolejny kierowca zawodowy zawiódł na przejeździe

Giżycko: kolejny kierowca zawodowy zawiódł na przejeździe

Kierujący ciężarówką wjechał z podniesionym HDSem w sieć trakcyjną i zerwał ją, paraliżując ruch kolejowy na całą dobę. Po zerwaniu kabli wszedł na pojazd i dłubał przy wysięgniku, mimo że znajdował się w bezpośrednim sąsiedztwie uszkodzonej sieci trakcyjnej.

Zeswirowany_Michal
z
youtube.com
dodany: 01.06.2026, 12:10:56
  • 114
  • #
    kolej
  • #
    pociagi
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    polska
viNci_
viNci_ 03.06.2026, 19:22:49 via Wykop
  • 0
Fachowiec, przede wszystkim zanim wyszedł zabezpieczył się przed przejazdem pociągu wyłączając prąd :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

459

Jak Polska po cichu bankrutuje?

Jak Polska po cichu bankrutuje?

Koszty obsługi długu rosną w Polsce w zawrotnym tempie, deficyt bije historyczne rekordy, a część zobowiązań państwa znika w księgowych sztuczkach. W tym samym czasie NFZ stoi na krawędzi, szpitale walczą o przetrwanie, a politycy przekonują, że finanse publiczne są naprawiane.

IndependentTrader
z
independenttrader.pl
dodany: 02.06.2026, 11:33:25
  • 129
  • #
    gielda
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    klams
  • #
    ekonomia
viNci_
viNci_ 03.06.2026, 11:11:33 via Wykop
  • 0
Ale setki milionów żeby dopłacać "artystom" (w tym oczywiście mieszczą się artystki z onlyfans) jakoś się znajdują. Nasz rząd to mem.


@reveil: To tak jak na titanicu, orkiestra będzie grała do końca :)

330

Zbrojeniowy dług w cieniu tajemnicy. Co PiS ukrył przed Polakami?

Zbrojeniowy dług w cieniu tajemnicy. Co PiS ukrył przed Polakami?

Od pięciu lat polskie fabryki zbrojeniowe bezskutecznie prosiły o dofinansowanie na rozwój linii produkcyjnych. Szef MAP Jacek Sasin i premier Mateusz Morawiecki pozostawali głusi na głosy fachowców, jednocześnie zaciągając kredyt w koreańskim banku na zakup koreańskiego sprzętu wojskowego. Tylko na

Paradajek
z
wykop.pl
dodany: 03.06.2026, 03:57:45
  • 36
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    wojsko
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
  • #
    korea
viNci_
viNci_ 03.06.2026, 11:07:42 via Wykop
  • 11
No cóż pis robiąc zamówienia, zachowywał się trochę jak podjarane dziecko w sklepie z zabawkami, kupujmy wszystko co jest z półki nie patrząc na cenę i czy jest nam potrzebne, byle szybko mieć je u siebie. Przykładowo zakup haubic k9, gdzie sami produkujemy podobny sprzęt w postaci Kraba, wystarczyło tylko dogadać się z producentem ile by kosztowała rozbudowa produkcji aby zaspokoić nasze potrzeby. Zakup czołgów, gdzie jednocześnie zamówiliśmy amerykańskie abramsy a potem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

403

Putin został ostrzeżony. Rosji nie stać na finansowanie wojny

Putin został ostrzeżony. Rosji nie stać na finansowanie wojny

Wysocy rangą rosyjscy urzędnicy państwowi ostrzegli prezydenta Władimira Putina, że wydatki na wojnę w Ukrainie zagrażają stabilności kraju - podaje agencja Bloomberga. To najpoważniejszy sygnał wewnętrznego rozłamu w Moskwie od początku pełnoskalowej inwazji. Podczas gdy Ministerstwo Finansów i Ban

KapitanTorpedal
z
rmf24.pl
dodany: 02.06.2026, 01:33:28
  • 107
  • #
    wydarzenia
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
viNci_
viNci_ 02.06.2026, 14:54:05 via Wykop
  • 13
I to jest właśnie różnica potencjału, USA potrafiło prowadzić kilka operacji militarnych w jednym czasie i to po drugiej stronie globu a przy tym ich gospodarka normalnie funkcjonowała, natomiast Ruskim wystarczyła jedna wojna i to z sąsiadem a ich gospodarka mocno już dostała. Zresztą rozpad ZSRR to też była głównie kwestia ekonomiczna a nie militarna.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

viNci_
viNci_ 02.06.2026, 17:21:15 via Wykop
  • 2
@viNci_: doskonale pokazali swój potencjał w Iranie, koszty masakra a efektów niewiele


@przyjacielklienta: Zależy jak na to patrzeć, bo zasadniczo zabili im przywódce, jednocześnie zablokowali lub mocno ograniczyli w tym regionie eksport ropy i gazu, przez to ceny poszły mocno w górę a że USA jest również jednym z największych eksporterów jednego i drugiego to finansowo pewnie jeszcze na tej akcji zarobią. Do tego lądowo ich nie zaatakowali,
viNci_
viNci_ 02.06.2026, 21:25:49 via Wykop
  • 4
@viNci_: Dobrze, ale wojna na Ukrainie, to nie wjazd w jakieś kraje z pastuchami, tylko starcie dwóch ( na ten moment ) najpotężniejszych armii w Europie


@GULO666: Tylko w czasie ataku, ruskie były 2 armia świata, a Ukraina to był kraj z pkb na poziomie państw afrykańskich, a to że ruskie nie potrafili tego wykorzystać a Ukraina wytrzymała pierwsze dni konfliktu zaczęła dostawać pomoc, zupełnie zmieniło sytuacje.
viNci_
viNci_ 02.06.2026, 21:28:19 via Wykop
  • 0
@viNci_: Kto wie co by było gdyby nałożyć sankcje na USA.


@QutaMuta: Hmm, to byśmy jeździli rowerami bo zasadniczo Europa jest importerem ropy i gazu, a z fotowoltaiki to było by ciężko wszystko zaspokoić :)

509

Znalazłeś butelkę i oddałeś do butelkomatu? Fiskus żąda 12% podatku

Znalazłeś butelkę i oddałeś do butelkomatu? Fiskus żąda 12% podatku

Pamiętacie rekordzistę z Krakowa, który zebrał 5 tysięcy butelek i dostał 2400 zł zwrotu, a Minister Klimatu stawiała go za wzór? Według nowej interpretacji Ministerstwa Finansów, mężczyzna popełnił przestępstwo skarbowe, bo od zarobku nie odprowadził 12% PIT. MF twierdzi, że zbieranie butelek z kos

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 02.06.2026, 13:18:10
  • 110
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
viNci_
viNci_ 02.06.2026, 17:42:42 via Wykop
  • 1
A to nie jest przypadkiem dupochron dla US, gdzie na pytanie skąd miał pan pieniądze na mieszkanie, no jak to skąd, zbierałem butelki do recyklingu, a jakoś dowód na to pan ma, widzi pan tu gdzieś butelki, no nie, no właśnie :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

382

Donald Tusk rozwiązał struktury KO w Małopolsce. Miszalski odwołany

Donald Tusk rozwiązał struktury KO w Małopolsce. Miszalski odwołany

Trzęsienie ziemi w małopolskie Koalicji Obywatelskiej! Donald Tusk rozwiązał struktury partii w regionie. Stało się to tydzień po referendum, w którym Aleksander Miszalski został odwołany ze stanowiska prezydenta Krakowa! Miszalski tym samym przestał być szefem Koalicji w Małopolsce.

byferdo
z
radiokrakow.pl
dodany: 01.06.2026, 13:52:18
  • 168
  • #
    malopolska
  • #
    polityka
  • #
    krakow
  • #
    platformaobywatelska
  • #
    tusk
  • #
    polska
viNci_
viNci_ 02.06.2026, 08:28:21 via Wykop
  • 6
No cóż próba odcinania się od przegranego, ale dla PO pod względem piaru to jest dużo większa porażka i może zaważyć o kolejnych wyborach parlamentarnych, bo mimo 8 lat tego strasznego pisowskiego rządu, to w żadnym mieście obywatele nie podjęli decyzji o odwołaniu ich przedstawiciela w referendum, a tu wystarczyły tylko 2 lata aby się to odbyło, a jak pójdzie to dalej i jeszcze kilka miast postanowi zrobić to samo to zacznie
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

viNci_
viNci_ 02.06.2026, 09:26:01 via Wykop
  • 2
Może dlatego, że PiS nie ma praktycznie żadnych prezydentów w większych i średnich miastach?


@LukaszSZCZ: Oczywiście jeśli chodzi o samych prezydentów to masz racje, choć tutaj chyba najwięcej wygrało niezrzeszonych, których pewnie i tak popiera jedna lub druga partia. Natomiast w wyborach samorządowych oprócz prezydentów wybierano też, burmistrzów, wójtów oraz radę gmin, miasta, powiatów oraz województw. I ich wszystkich można tez odwołać za pomocą referendum, zresztą w Krakowie fartem udało
Rainmaker97
Rainmaker97
01.06.2026, 12:19:43
  • 1149
To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działalności gospodarczej przez co państwo traci grube miliony rocznie i ludzie nie dostaną emerytury ani nie pójdą na L4, ale przekazujesz 0.01% tej kwoty na cele charytatywne, więc ludzie traktują cię jak Boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antykapitalizm #januszebiznesu #inpost
Rainmaker97 - To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działa...

źródło: IMG_7825

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viNci_
viNci_ 02.06.2026, 09:10:53 via Wykop
  • 0
To uczucie jak nawalasz na jedną polska firmę, bo zatrudnia na b2b, gdzie zagraniczne robią to samo tylko do tego nie płacą jeszcze podatków w Polsce. Zresztą jakby ludziom to nie pasowało to by dawno poszli do konkurencji, która przecież oferuje lepsze warunki a rąk do pracy szczególnie w kurierce cały czas brakuje.
  • Odpowiedz

340

Poznań. CBA zatrzymało prezesa firmy deweloperskiej oraz urzędnika

Poznań. CBA zatrzymało prezesa firmy deweloperskiej oraz urzędnika

Funkcjonariusze CBA przeprowadzili kolejną akcję w ramach śledztwa dotyczącego podejrzeń korupcji przy realizacji inwestycji budowlanych w Poznaniu. 27 maja 2026 roku agenci Delegatury CBA w Warszawie zatrzymali dwie osoby pracownika Urzędu Miasta Poznania oraz prezesa firmy z branży deweloperskiej

kyloe
z
gloswielkopolski.pl
dodany: 01.06.2026, 11:45:32
  • 23
  • #
    nieruchomosci
  • #
    poznan
  • #
    afera
  • #
    patodeweloperka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
viNci_
viNci_ 01.06.2026, 15:35:22 via Wykop
  • 9
A to nie rozwiązali jeszcze CBA? Ostatnio chyba coś przegłosowali w tej sprawie. Nie po to człowiek inwestuje i wspiera w konkretną partie aby jeszcze miał się obawiać wizyty jakiś dziwnych służb.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

450

Wieczysta Kraków awansowała do Ekstraklasy

Wieczysta Kraków awansowała do Ekstraklasy

"Klub milionerów" w 6 lat z ligi okręgowej do Ekstraklasy

rales
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 31.05.2026, 20:41:33
  • 119
  • #
    ekstraklasa
  • #
    1liga
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    wieczystakrakow
  • #
    polska
viNci_
viNci_ 31.05.2026, 21:22:58 via Wykop
  • 71
Doskonałe podsumowanie współczesnej piłki nożnej. Wystarczy wpompować odpowiednią ilość pieniędzy i cyk, mamy ekstraklasę. Najzabawniejsi w tym wszystkim są ci "prawdziwi kibice" co się podniecają klubami, w których grają najemnicy nie związani najczęściej ani z ich miastem ani z klubem w ogóle, bo jedyne co ich tam trzyma to pieniądze.


@Bijelodugme: Tak niedokończanie, bo przykładowo Legia z największym budżetem w Ekstraklasie dopiero w ostatnich meczach kolejki uratowała się przed spadkiem,
viNci_
viNci_ 01.06.2026, 12:30:20 via Wykop
  • 0
@viNci_: Raków nie ma średniego budżetu, jest bodajże trzeci za Legia i Lechem


@brednyk: Jest trzeci z tym, ze nadal budżet Rakowa jest prawie 3 razy niższy od Legii i prawie 2 razy od Lecha :) Do tego sam budżet to też zasługa dobrych wyników sportowych Rakowa, gdzie np. w tym sezonie grając w europejskich pucharach zarobił prawie 8 mln euro, dwa lata wcześniej też udało jej się

316

Rozwód i opieka naprzemienna, a 800 plus? Czyli, jak z 800 zrobić 400 zł

Rozwód i opieka naprzemienna, a 800 plus? Czyli, jak z 800 zrobić 400 zł

Mało znany przepis w programie 800 plus pozwala ZUS-owi na dzielenie świadczenia po połowie (po 400 zł) w przypadku opieki naprzemiennej. Przekonał się o tym ojciec z Wrocławia, któremu urzędnicy nie tylko rozbili świadczenie, ale też nakazali zwrot połowy pieniędzy za kilka miesięcy wstecz mimo ż

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 01.06.2026, 05:59:09
  • 41
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
viNci_
viNci_ 01.06.2026, 10:59:26 via Wykop
  • 25
Bo tak powinno być, opieka naprzemienna a jeśli których z rodziców nie ma stałego dochodu, miejsca pobytu, jest uzależniony itp to sąd daje czasową opiekę dla jednego i drugiemu czas na ogarnięcie się, pójście na terapię itp. jeśli po tym czasie nic się nie zmieni, albo druga strona sama stwierdzi że nie jest w stanie opiekować się dzieckiem to wtedy dziecko dostaje jedno z rodziców a drugie musi płacić alimenty.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

800

Specjalny samolot do Chin po chorą Polkę

Specjalny samolot do Chin po chorą Polkę

Kosiniak-Kamysz: "Ta pomoc to nasz obowiązek". Hmm... mieszane uczucia. A reszta chorych Polaków w potrzebie? Co z pieniędzmi na ich choroby?

marty-rokicki
z
rmf24.pl
dodany: 31.05.2026, 12:53:29
  • 272
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    chiny
  • #
    wojsko
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
viNci_
viNci_ 31.05.2026, 16:35:46 via Wykop
  • 15
Niestety mam mieszane odczucia, z jednej strony to dobrze, że ktos z rzadu się zainteresował i chce pomóc potrzebującej rodaczce, z drugiej łatwo jest podejmować decyzje za które nie płaci się z własnej kieszenie i liczy na dobry piar. Gdzie ostatnio nasz minister obrony prężnie próbuje się wybić, a to nagrywając klip z f35, których zakup sam wcześniej krytykował, potem jego twarde wystąpienie, że jako minister obroby nikt go nie orzestraszr, żeby
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

viNci_
viNci_ 31.05.2026, 16:53:16 via Wykop
  • 2
@viNci_: w tym przypadku przynajmniej miała ubezpieczenie


@Senuyo: jako student to chyba z automatu wymagane jest ubezpieczenie, chociaż nie wiem jak to wygląda w Chinach ale obstawiam że jak publiczna uczelnia to podstawa.

407

Drifterzy z Łowicza #bmw

Drifterzy z Łowicza #bmw

Jak ustaliła później policja, BMW zostało zakupione trzydzieści minut przed zdarzeniem z filmu. Łowicz, 21 maja 2026

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 09:16:16
  • 101
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
  • #
    bmw
  • #
    samochody
viNci_
viNci_ 31.05.2026, 13:37:27 via Wykop
  • 10
@Pan_Miszuk: ale czym się stresować jak się ma 14 dni na zwrot towaru 😄
viNci_
viNci_ 31.05.2026, 13:39:10 via Wykop
  • 2
Auto było kupione, czy może to filmik z jazdy próbnej, no wie pan co tam chyba coś stuka w zawieszeniu to ja się jeszcze zastanowię 😄
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.02.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking