Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2607

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
  • 551
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Przejazd Łatwoganga był nielegalny. Dodatkowo setki wykroczeń na oczach policji
feelingr8
z wykop.pl
  • 275
możesz pomóc komuś kto robi to od lat a nie jest celebrytą youtuba i naprawdę pomaga
jeblotojeblo
z facebook.com
  • 141

Komentarze (551)

najlepsze

Bijelodugme
Bijelodugme
Bijelodugme
27.05.2026, 21:12:32 via Wykop
  • 1336
Ogólnie działanie tego całego "łatwoganga" to typowe polskie szlacheckie (nie mylić ze szlachetnym) działanie, czyli zamiast pozytywistycznej pracy u podstaw, lepsze jest pospolite ruszenie. I dzięki nim co prawda da się wygrać bitwę, ale wojnę się przegrywa.
Gość korzysta ze swoich 5 minut, i co można zrobić? Ano nic... Jak ktoś chce niech wpłaca, ale presja na polityków i na rząd to już inna para kaloszy, ale kto by tu o racjonalności
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tombeczka
tombeczka
27.05.2026, 22:25:58 via Wykop
  • 518
@essos: Rząd nie jest od tego, żeby sfinansować leczenie wszystkich najbardziej egzotycznych chorób świata w ramach eksperymentalnych terapii. Rządy najbogatszych krajów nie realizują tego typu świadczeń - a co dopiero rządy i systemy opieki gospodarek na dorobku.
  • Odpowiedz
Bijelodugme
Bijelodugme
Bijelodugme
27.05.2026, 22:26:17 via Wykop
  • 251
@essos:
Apelował o co? Może o to, żeby występujący u niego "celebryci" płacili uczciwie podatki i nie unikali ich? Wtedy byłoby więcej pieniędzy na ochronę zdrowia.
Litości... Teraz apeluje o to by refundowano za grube pieniądze lek, który nie jest w Europie zarejestrowany ze względu na brak potwierdzonej skuteczności. No apel że ch...

@olga_to_kurczak
Można też robić zbiórki bez ładu i składu, gdzie nie wiadomo na co właściwie te
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
27.05.2026, 21:34:16 via Wykop
  • 775
Polaków p----------o srogo.

Już pierwsza zbiórka na 280 baniek dla szemranej fundacji, której statutowym działaniem było robienie pato gal bokserskich to był absurd. Teraz ta zbiórka i jego apele to zwykłe s-----------o.

Przecież zięba to jest mały pikuś, bo nigdy nie miał nawet 0.5% takich zasięgów, a działalność identycznego pokroju
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

betonowa_klata
betonowa_klata
27.05.2026, 21:38:25 via Android
  • 351
@Kismeth: jak wklejalam sprawozdania finansowe tej CF to mnie wyzywali. No cóż, potem będzie kwik jak się okaże jak dużo kasy zostało zagarnięte przez prezesa patusa
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
27.05.2026, 21:45:19 via Wykop
  • 175
@betonowa_klata: aż tak bardzo głupi nie będą. Przerzucą to przez różne "projekty". C--j wie, czy z tym szarlatanem z USA też nie są jakoś dogadani.
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
Autor
27.05.2026, 19:34:01 via Wykop
  • 593
lecimy pod prąd i blokujemy pas żeby nagrać sobie relację na instagramka
okoboji - lecimy pod prąd i blokujemy pas żeby nagrać sobie relację na instagramka

źródło: 35554df8c76459217304905973981307be9d9a41a4166783159e38c2fe6ec4aa

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

okoboji
okoboji
Autor
27.05.2026, 19:34:47 via Wykop
  • 288
podwójna ciągła to tylko sugestia
okoboji - podwójna ciągła to tylko sugestia

źródło: e0bd1d8c758b98efb9d5dfbfc0db22ebd947be3cd4bee987cd8b6460872ea584

Pobierz
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
27.05.2026, 21:13:32 via Wykop
  • 286
@okoboji: a mówili że można pomagać bez angażowania policji straży i wielkiego szumu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cernold
Cernold
27.05.2026, 21:46:19 via Android
  • 443
Typ ledwo zaczął, a już upadek widać na horyzoncie. Szybko poszło. Od bohatera do szmaty co wyciąga łapy po państwowe pieniądze na scamo terapie z USA, które nie działają, a kosztują miliony. Sam chce sobie na tym zarobić? Handlarz fałszywą nadzieją
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Molestern
Molestern
27.05.2026, 22:42:48 via Wykop
  • 83
@Cernold: Skoro cykl mikroblogera dopadł nawet Zełeńskiego i to po kilkunastu tygodniach to czemu ma nie dopaść jakiegoś łatwoganga? xD
  • Odpowiedz
hxhx6
hxhx6
27.05.2026, 23:17:07 via Wykop
  • 37
@olga_to_kurczak: za "komentarze" zawierające wyłącznie jakieś zdebilałe emotki powinien lecieć ban na miesiąc. jak nie masz argumentów ani w ogóle nic do powiedzenia to zamknij ryja
  • Odpowiedz

okoboji
okoboji
Autor
27.05.2026, 19:31:15 via Wykop
  • 389
A co z kosztem prywatnej inicjatywy, gdzie była eskora policji, straży pożarnej, blokowanie miast, jazda rowerzystów pod prąd, blokowanie ulic przez kanał zero? przykładów jest setki
okoboji - A co z kosztem prywatnej inicjatywy, gdzie była eskora policji, straży poża...

źródło: images

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

detokstyle
detokstyle
27.05.2026, 21:51:20 via Android
  • 16
@DziobakPepe: ta wrocław, włocławek, jeden c--j.
  • Odpowiedz
buczubuczu
buczubuczu
28.05.2026, 04:09:39 via Wypiek
  • 73
Trafne podsumowanie, niestety, do fanów i tak nie dotrze. Bo "łůn dobrze robi, a ty tylko siedzisz i narzekasz, nawet 5 pln nie wpłaciłeś". A spróbuj uzasadnić, że to granie na emocjach, to jeszcze się obrażą ludki, bo "nie masz serca". Tylko tego młodego szkoda, porwał się, niczym Don Kichot. No i oczywiście rodziny dziecka, wiadome, że jak jesteś normalnym rodzicem, a nie patusem, to nie ma dla Ciebie ograniczeń w kwocie,
  • Odpowiedz
Famine
Famine
27.05.2026, 22:16:37 via Android
  • 324
Nowe Balenciagi za 4k się same nie kupią /s ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Na zdjęciu żona właściciela fundacji Cancer Fighters ( ͡º ͜ʖ͡º)
Famine - Nowe Balenciagi za 4k się same nie kupią /s ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
...

źródło: temp_file1988754553390976076

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Famine
Famine
27.05.2026, 22:18:15 via Android
  • 152
@Famine
Famine - @Famine

źródło: temp_file3446308622228665890

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
27.05.2026, 22:22:39 via Android
  • 121
@PrawnydoRadca

@Famine: a kto to jest wgl? xd


Żona właściciela fundacji Cancer Fighters ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

BiznesJanusz
BiznesJanusz
27.05.2026, 21:38:52 via Android
  • 303
Jeszcze chwilę temu było sranie się i memy, jaki to bohater, a Owsiak złodziej.

Plebs to jednak jak zawsze - od Sasa do Lasa xd
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WOiOwnik
WOiOwnik
27.05.2026, 21:41:50 via iOS
  • 94
@BiznesJanusz: Łaska wykopków na pstrym koniu jeździ
  • Odpowiedz
Bijelodugme
Bijelodugme
Bijelodugme
27.05.2026, 21:55:38 via Wykop
  • 50
@BiznesJanusz: @WOiOwnik
Co do samej akcji, to ona pokazała, że zbierać można bez całego objazdowego cyrku Owsiakowego. I tutaj trudno się o to spierać, bo tak było. Udało się zebrać bardzo dużą sumę pieniędzy w bardzo krótkim czasie przy minimalnych kosztach, praktycznie zerowych.
Natomiast inną rzeczą jest na co te pieniądze idą. I jak zostaną wydane... I tutaj krytyka powinna pojawić się już wcześniej, ale nie można było bo
  • Odpowiedz
zdzichpolspzoo
zdzichpolspzoo
27.05.2026, 21:56:51 via Wykop
  • 269
On jeszcze nie wie, w co się w----ł, albo powoli to do niego dochodzi. Tytanem intelektu nie jest, psychiki mocnej też raczej nie ma, ale za to serduszko jest mięciutkie jak szczeniaczek. Można sobie tylko wyobrazić, co z nim zrobią ludzie, którzy są skrajnie zdesperowani i sępy, które chcą na tej desperacji się dorobić.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dawidczeta
dawidczeta
27.05.2026, 22:23:57 via Wykop
  • 90
@zdzichpolspzoo: masz rację i będzie ofiarą własnego systemu jaki stworzył.
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
28.05.2026, 07:22:23 via Android
  • 8
@zdzichpolspzoo: szybko wyskoczył i szybko upadnie, a zgraja debili którzy robia z niego boga i tak powie że to wina tuska bo powinien słuchać młodego xD
  • Odpowiedz

KurnikoweKuriozum
KurnikoweKuriozum
27.05.2026, 21:06:42 via Wykop
  • 224
Jesli te drogie terapie w Usa o nieznanej skutecznosci sa Zakazne w Europie to cos musi byc na rzeczy. 20mln, 15mln, 10mln zbiórka czemu nie zaczniemy od podstaw czy to w jakakolwiek sposob jest skuteczne czy to scam? Rodzice ktorzy chca ratowac dziecko uwierza w kazda nadazajacą sie okazje, dla nich nie ma znaczenia czy dziala tylko chca probowac. Tak zdaje sobie sprawe ze ludzie wplacaja dobrowolnie ale moga byc w bledzie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fervi
fervi
27.05.2026, 21:30:53 via Wykop
  • 62
czemu nie zaczniemy od podstaw czy to w jakakolwiek sposob jest skuteczne czy to scam?


@KurnikoweKuriozum: Bo według badań nie działa.

ale moga byc w bledzie bo mysla ze to na skuteczna pewna terapie bo kto by robil wplaty jakby uslyszal ze to na proby eksperymetalne i nawet zakazane w Europie


@KurnikoweKuriozum: Każdy chce pomóc, ale niestety jak się chce realnie pomóc to trzeba się znać. Gorzej, że
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
27.05.2026, 22:04:10 via Wykop
  • 83
Bo według badań nie działa.


@fervi: to nie do końca prawda. Według badań nie leczy, ale za to ma dużo poważnych skutków ubocznych - r---------a m.in. serce i wątrobę xD
  • Odpowiedz
Karbostyryl
Karbostyryl
27.05.2026, 21:59:53 via Wykop
  • 213
Karbostyryl

źródło: f5f52f64612b45fbfe67834508a57994ac09bba704ec968cdec0c27f2bbfc3b5

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3170
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3103
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3044
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
2713
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2618
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #cancerfighters
  • #primemma
  • #heheszki
  • #wosp
  • #polska
  • #antykapitalizm
  • #kanalzero
  • #youtube
  • #afera
  • #polskiyoutube
  • #gielda
  • #danielmagical
  • #siepomaga
  • #mecz
  • #konfitura

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking