Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jay_joshua
Jay_joshua

Jay_joshua

Dołączył 1 rok i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 942
  • Znaleziska 567
  • Mikroblog 375
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

602

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.

mirekwirek
z
facebook.com
dodany: przedwczoraj, 14:57:32
  • 271
  • #
    euro7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua wczoraj, 05:52:26 via Wypiek
  • 4
@kwanty a węgiel wyeliminowali zastępując go gazem bo?
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua wczoraj, 07:51:25 via Wypiek
  • 3
@BreathDeath jak to się ma do wpisu autora wątku który twierdzi ,że nie chodzi o ekologię a o uniezależnienie się od Rosji i zatoki perskiej? Likwidując węgiel i pchając się w gaz robią zupełnie odwrotnie.

320

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

: Od 1 lipca 2026 roku wchodzi w życie nowa opłata celna, która zdemoluje sens zamawiania drobiazgów z Chin. Bruksela likwiduje zwolnienie dla paczek do 150 euro i nakłada sztywne 3 euro (ok. 13 zł) cła na każdy... pojedynczy przedmiot w przesyłce. Jeśli zamówisz 4 tanie rzeczy, dopłacisz ponad 51 z

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 07:56:58
  • 242
  • #
    polska
  • #
    chiny
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua przedwczoraj, 10:34:05 via Wypiek
  • 2
@niedorzecznybubr Janusz z allegro od zawsze musiał płacić cło.
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
19.06.2026, 18:49:59
  • 142
xD

#lekarz100k #heheszki #konowalposting #polityka
Zartos_Larpiarz - xD

#lekarz100k #heheszki #konowalposting #polityka

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 20.06.2026, 06:51:43 via Wypiek
  • 0
@donatien-de-sade @donatien-de-sade a mówił że nic nie wiedział
  • Odpowiedz

578

ZUS przepisał przetarg z folderu Veeam. Polska cyfrowa suwerenność to fikcja

ZUS przepisał przetarg z folderu Veeam. Polska cyfrowa suwerenność to fikcja

ZUS ogłosił przetarg na backup za blisko 17 mln zł ze specyfikacją skopiowaną z folderu marketingowego Veeam, eliminując polskich dostawców. Systemowy problem: polskie instytucje piszą wymagania pod konkretnych zagranicznych dostawców.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 17.06.2026, 09:02:14
  • 93
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    it
  • #
    prawo
  • #
    przetargi
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 17.06.2026, 12:03:29 via Wypiek
  • 52
A teraz wyobraźcie sobie, że macie veeama, wszytko pokonfigurowane robione kopie przyrostowe w kilkudziesięciu lokalizacjach disaster recovery plan. Chcecie przedłużyć licencję lub dokupić instancji, i nagle wygrywa inna firma która była 500zl tańsza i tracisz wszystkie kopie i całą politykę backupową, oraz kilka miesięcy pracy.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

298

Zintegrowana Sieć Kolejowa - nowy plan dla polskiej kolei

Zintegrowana Sieć Kolejowa - nowy plan dla polskiej kolei

Plan zakłada budowę 4700 km nowych linii kolejowych oraz modernizację kolejnych 5600 km istniejących tras. W efekcie powstać ma sieć oparta na 19 magistralach kolejowych, które połączą najważniejsze ośrodki gospodarcze i regiony kraju.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 16.06.2026, 11:12:44
  • 142
  • #
    kolej
  • #
    pociagi
  • #
    transport
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    inwestycje
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 17.06.2026, 10:46:24 via Wypiek
  • -2
Plany, konferencje, zapowiedzi a realizacji jak nie było tak nie ma
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

623

Zmarł pieszy potrącony przez Volkswagena. Zatrzymano pijanego obywatela Ukrainy

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce dziś po południu w Lublinie. Na miejscu cały czas pracują policjanci, prokurator, biegli oraz technicy. Droga jest zablokowana.

gooral2k
z
lublin112.pl
dodany: 12.06.2026, 14:47:21
  • 98
  • #
    lublin
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 12.06.2026, 18:39:09 via Wypiek
  • 1
@murdoc pieszy zapewne uważał że skoro ma prawo wejść to już nie musi się oglądać czy coś jedzie.
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 12.06.2026, 18:57:51 via Wypiek
  • 3
@murdoc raczej ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1446

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 412
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 12.06.2026, 06:47:46 via Wypiek
  • 0
@Morf tyle że to nie allegro finansuje przesyłki a sprzedawcy, czyli kupujący w cenie towaru.
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 12.06.2026, 18:48:55 via Wypiek
  • 0
@fervi dopłacało przez jakieś pół roku na podczatku smarta. Potem koszty przerzucili na sprzedawców, a ci na kupujących. Kiedyś można było kupić 5 produktów po 5zl + 7zl paczkomat razem 32zl. Po wejściu w życie smart ten sam towar można było kupić za 8zl z darmową przesyłką od 40zl co razem dawało 40zl. A tanich produktów poniżej 40zl w ogóle nie opłacało się kupować. Tanie przesyłki pocztowe też wyeliminowali. Ogólnie kiedy

448

USA może zrezygnować ze sprzedaży Tomahawków do Niemiec z obawy przed Rosją

USA może zrezygnować ze sprzedaży Tomahawków do Niemiec z obawy przed Rosją

USA rozważają wycofanie się z umowy na dostawy pocisków manewrujących do Niemiec. Powodem są obawy przed reakcją Rosji, która mogłaby uznać to za eskalację.

matixrr
z
polsatnews.pl
dodany: 06.06.2026, 18:52:05
  • 68
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    niemcy
  • #
    trump
  • #
    europa
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 07.06.2026, 17:53:47 via Wypiek
  • -1
@Freddy-Krueger jeśli się weźmie 90% bebechów z USA to tak.
Kempes
Kempes
07.06.2026, 07:20:40
  • 569
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #polska #4konserwy

Jak to szło z tymi migrantami w Polsce??? XD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #polska #4konserwy 

J...

źródło: 1000078955

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 07.06.2026, 14:18:44 via Wypiek
  • 0
@Kempes problemem są też cudzoziemcy którzy pracują na czarno
  • Odpowiedz

1170

Szaleńcze rajdy ukraińskiej modelki w Warszawie. Grozi jej deportacja

Szaleńcze rajdy ukraińskiej modelki w Warszawie. Grozi jej deportacja

Setki złotych mandatu, utrata prawa jazdy, a nawet konieczność powrotu do kraju pochodzenia - to potencjalne kary, jakie mogą spotkać ukraińską modelkę, która w rażący sposób naruszyła przepisy ruchu drogowego.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 06.06.2026, 09:21:56
  • 197
  • #
    warszawa
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    ukraincy
  • #
    piratdrogowy
  • #
    polskiedrogi
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 06.06.2026, 13:01:57 via Wypiek
  • 14
Są równi i równiejsi https://dorzeczy.pl/amp/895897/imigrant-z-zimbabwe-lagodnie-potraktowany-po-ataku-w-lublinie.html
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

577

Brudny sekret Dino Polska ujawniony przez UOKiK. Kurs leci, a kary potężne

Brudny sekret Dino Polska ujawniony przez UOKiK. Kurs leci, a kary potężne

Skandal na GPW. Ulubieniec inwestorów okazał się architektem ordynarnej zmowy płacowej. Urząd antymonopolowy udowadnia, że sieć ręcznie sterowała rynkiem pracy i blokowała kierowcom ucieczkę do konkurencji. W tle naloty UOKiK-u, twarde dowody i widmo kary do 10% obrotu firmy.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.06.2026, 09:29:40
  • 131
  • #
    afera
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 03.06.2026, 19:07:23 via Wypiek
  • -1
@znakdrogowy https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/uokik-przeszukal-biura-lidla-i-czterech-firm-transportowych-postepowanie-w-sprawie-zmowy-na-rynku-pracy-kierowcow-st9064666
redorbiter
redorbiter
03.06.2026, 02:58:36
  • 550
to tylko losowe dziecko INTZELU!
redorbiter - to tylko losowe dziecko INTZELU!

źródło: a10bccafb7b7a687b4d0484cf4402cd8ca670f625c29ba58280d6499be386f89

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 03.06.2026, 04:47:49 via Wypiek
  • 3
@mannoroth bibułki dla ojca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

667

Koniec ''reklamozy'' pod Tatrami - Zakopane przyjęło uchwałę krajobrazową

Koniec ''reklamozy'' pod Tatrami - Zakopane przyjęło uchwałę krajobrazową

Uchwała w sprawie ustalenia zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, na terenie Gminy Miasto Zakopane, tj. tzw. uchwała krajobrazowa lub uchwała reklamowa, została podjęta przez Radę Miasta Zakopane w dniu 28 maja 2026 r.

Xeer77
z
bip.zakopane.eu
dodany: 01.06.2026, 13:02:16
  • 113
  • #
    polska
  • #
    zakopane
  • #
    gory
  • #
    tatry
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 01.06.2026, 21:22:09 via Wypiek
  • -4
@Cichoboprzydziezdzicho bo tam nie ma ludzi.
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 02.06.2026, 06:05:41 via Wypiek
  • 3
@An-Dagda byłeś kiedyś na Słowacji? Tam poza miastami prawnie nikt nie mieszka.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
30.05.2026, 05:54:35
  • 136
Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia ze zmieszczeniem Rodziny w Yarisie), więc na nową drogę życia nowe wozidło. Idealnie się złożyło, termin odbioru był na czerwiec.

Super samochód. Foczka U DM-i Design.
Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).

Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
Krzewiciel_prawdy - Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia...

źródło: 829

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 30.05.2026, 07:26:06 via Wypiek
  • 3
@kobiaszu Niemcy też mogą dotować.
  • Odpowiedz

406

Podwyżki w służbie zdrowia: 25k dla lekarzy, 16k dla pielęgniarek

Podwyżki w służbie zdrowia: 25k dla lekarzy, 16k dla pielęgniarek

Ministerstwo Zdrowia otrzyma nowe wyliczenia, z których wynika, że lipcowe podwyżki w ochronie zdrowia będą kosztować aż 4,5 mld zł zamiast planowanych 3,3 mld. Przeciętne wynagrodzenie lekarza wzrośnie do ponad 25 tys. zł brutto, a pielęgniarek do 16 tys. zł. W latach 2022-2026 minimalne stawki w b

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 09:46:32
  • 119
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    infromacje
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 28.05.2026, 14:57:56 via Wypiek
  • -3
@Gandezz wystarczy że zrobi specjalizację i ma 5k więcej

735

Burza wokół studentów z Afryki w Lublinie. Uczelnie murem za studentami.

Klasycznie .Prywatyzacja zysków. Uspołecznienie kosztów. Jak w ubiegłym roku jechałem na święta do rodziców nie widziałem ani jednego białego. Dzielnica Lublina Czechów zmienia się w murzynowo. Na tzw. Akademii WSEI są kierunki tylko dla wiadomo kogo. Z nich tacy studenci jak ze mnie tancerka.

tomekk125
z
jawnylublin.pl
dodany: 27.05.2026, 16:20:32
  • 122
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    heheszki
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 27.05.2026, 21:43:25 via Wypiek
  • -1
@przemek-zkielc w intelektualnym zaścianku tkwi cała Europa Zachodnia która nadal uważa się za lepszą od innych, a jest skansenem świata.

445

Referendum w Krakowie. Są wyniki exit poll

Referendum w Krakowie. Są wyniki exit poll

97,8 proc. głosujących w referendum w Krakowie opowiedziało się za odwołaniem prezydenta Aleksandra Miszalskiego a frekwencja powyżej 30%

zielarz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.05.2026, 19:11:20
  • 119
  • #
    wybory
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 24.05.2026, 21:01:37 via Wypiek
  • -2
@zipster ludzie z Warszawy przez samozachwyt nie widzą jaki tam jest syf. Tak mieszkam tam.
Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 25.05.2026, 10:04:29 via Wypiek
  • 0
@matejss komunikacja fakt, jest lepsza niż w innych miastach. Ale smród moczu w centrum i Budynki których nikt nie modernizuje to standard.
broker
broker
21.05.2026, 20:37:57
  • 191
Co ten TACO odjaniepawla? #gielda #usa #polska #nawrocki #polityka
broker - Co ten TACO odjaniepawla? #gielda #usa #polska #nawrocki #polityka

źródło: 1000020992

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 22.05.2026, 06:38:52 via Wypiek
  • 0
@MisPluszowyZWadaWymowy oni nie wiedzą gdzie leżą Niemcy.
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
21.05.2026, 07:03:27
  • 1134
Nie będzie podatku od aut spalinowych.

Aktualny rząd "będący pod butem Brukseli i Niemiec" wynegocjował zniesienie podatku wprowadzonego przez poprzedni rząd PiSu.

https://www.money.pl/podatki/zmiany-w-kpo-rzad-wycofuje-podatek-od-samochodow-spalinowych-7288000420505696a.html

#bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka #samochody #podatki
Jarusek - Nie będzie podatku od aut spalinowych.

Aktualny rząd "będący pod butem Bru...

źródło: Screenshot 2026-05-21 at 08-59-46 Zmiany w KPO. Rząd wycofuje podatek od samochodów spalinowych

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jay_joshua
Jay_joshua
Jay_joshua 21.05.2026, 13:25:05 via Wypiek
  • 0
Za to będzie badanie zaostrzenie przeglądów i badanie cząstek stałych w spalinach.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Don Corleone

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking