Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xistobal
xistobal

xistobal

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 53806
  • Znaleziska 53008
  • Mikroblog 798
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1

24

Papież Leon XIV podziękował niosącym pomoc migrantom na morzu

Papież Leon XIV podziękował niosącym pomoc migrantom na morzu

Do przemyślania dla samozwańczych obrońcy wiartości chrześcijańskich z wykopków: papież dziękuje niosącym pomoc migrantom na Morzu Śródziemnym i apeluje do Europy o rachunek sumienia.

mateusz-krakowski
z
xyz.pl
dodany: 12.06.2026, 10:28:32
  • 16
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazkatoli
  • #
    polityka
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    ekonomia
xistobal
xistobal
xistobal 12.06.2026, 13:25:17 via Wykop
  • 15
Papież nazwał „potworami” mafie przemytników migrantów, podziękował niosącym pomoc na morzu

Chyba ma jakieś rozdwojenie jaźni.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

793

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Polska prokuratura właśnie dała oficjalne, zielone światło na rozbieranie dzieci przez sztuczną inteligencję. Śledczy uznali wygenerowanie nagich zdjęć czternastolatki za niewinny, nastoletni żart i po prostu umorzyli postępowanie. Ta decyzja to kuriozalna farsa!

viaxe
z
uodo.gov.pl
dodany: 12.06.2026, 06:50:54
  • 152
  • #
    prawo
  • #
    dzieci
  • #
    pornografia
xistobal
xistobal
xistobal 12.06.2026, 12:43:09 via Wykop
  • 7
Ciekawe czy są jakieś zdjęcia żony prokuratora w internecie. Może być w ubraniu. Jakby ktoś chciał sobie pożartować...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1196

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Waldemar Biały zaraz po wypadku na autostradzie A1 wypalał 60 papierosów dziennie. Teraz wystarcza mu "zaledwie" paczka. Jego żona Elżbieta mówi, że "jej życie się zatrzymało". Małgorzata Duda ma "dzieci przed oczami", a jej mąż Janusz cały czas płacze. Opinia sądowo-psychiatryczna w sprawie wypadku

rybak_fischermann
z
o2.pl
dodany: 11.06.2026, 10:04:06
  • 259
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    zdrowie
  • #
    psychologia
xistobal
xistobal
xistobal 12.06.2026, 08:15:36 via Wykop
  • 0
A tak swoją drogą wiadomo coś o zeznaniach jego współpasażerów ? Czy temat też magicznie zniknął?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

583

Policjantka z zarzutem zabójstwa męża bez aktu oskarżenia. "Przeżywa traumę"

Policjantka z zarzutem zabójstwa męża bez aktu oskarżenia. "Przeżywa traumę"

Po roku nadal brak aktu oskarżenia. 41-letni mężczyzna zmarł, bo otrzymał cios nożem w samo serce. Co jeszcze bardziej szokujące, miała to zrobić jego żona, 36-letnia Barbara P., będąca funkcjonariuszką policji. Od tych wydarzeń minął rok, jednak prokuratura nadal nie zakończyła śledztwa.

cepheus
z
nowiny24.pl
dodany: 11.06.2026, 08:06:01
  • 30
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    podkarpacie
  • #
    policja
  • #
    zabojstwo
xistobal
xistobal
xistobal 12.06.2026, 08:07:40 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

502

Belfast płonie, niemieckie media w szoku. "Czegoś takiego w Europie nie było"

Belfast płonie, niemieckie media w szoku. "Czegoś takiego w Europie nie było"

"Czegoś takiego w Europie wcześniej nie było" - pisze "Frankfurter Allgemeine Zeitung". "Belfast płonie"

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 19:07:38
  • 149
  • #
    irlandia
  • #
    emigracja
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
xistobal
xistobal
xistobal 12.06.2026, 07:10:13 via Wykop
  • -1
@haohao: Pamiętam jak Morawiecki spieprzał w podskokach bo otwierał obwodnicę Wrześni i pojawili sie ludzie z AgroUnii i zaczeli biec do niego. Nie było specjalnej ochrony ani policji. Teraz to by wysłali ZOMO żeby ludzi bardziej sprowokować, ale przyjdzie czas ze nawet ZOMO nie pomoże jak zrobi się mega syf. A zrobi się prędzej przy później.
xistobal
xistobal
xistobal 12.06.2026, 07:47:21 via Wykop
  • 5
Prędzej czy później takie wydarzenie podpali Europę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

822

Ukrainiec wwoził do Polski migrantów i miał z tego duże pieniądze. Kara:

Ukrainiec wwoził do Polski migrantów i miał z tego duże pieniądze. Kara:

zobowiązanie do opuszczenia kraju. Żadnego więzienia ani grzywny. Wg redaktora to "surowa kara", wg mnie jakiś nieśmieszny żart. Jasny sygnał dla innych przemytników: duży zarobek, zero ryzyka!

krispolska
z
polsatnews.pl
dodany: 11.06.2026, 19:28:52
  • 63
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    zalesie
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
xistobal
xistobal
xistobal 12.06.2026, 06:38:09 via Wykop
  • 3
To jest niepojęte że w tak prostych sprawach państwo nie chce zarobić.
Za przemyt zawsze przepadek narzędzi przestępstwa na dzień dobry. Nie sądzę żeby znaleźli się obrońcy takiego zabierania.
Ale to jest taka sama sytuacja jak z pogryzieniami przez psy - dowalić po 5 tysięcy za pogryzienie. Są poszkodowani, często dzieci. Nie chcesz żeby twój pies "był prowokowany" zakładaj smycz i kaganiec.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

578

Pamiętacie jeszcze dziewczynkę z siekierą w Szkocji i "pokrzywdzonego" Bułgara ?

Pamiętacie jeszcze dziewczynkę z siekierą w Szkocji i "pokrzywdzonego" Bułgara ?

No to okazało się że Bułgar "podrywał" 12 letnie dziewczynki, a gdy dostał dosadną odpowiedź i doszło do konfrontacji, jego siostra ciągnęła jedną z tych dziewczynek za włosy po ziemi. Zostali właśnie uznani winnymi, a 5 sierpnia dowiemy się ile dostaną za karę.

ijones
z
bbc.co.uk
dodany: 11.06.2026, 17:25:39
  • 51
  • #
    szkocja
  • #
    emigracja
  • #
    bulgaria
  • #
    atak
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
xistobal
xistobal
xistobal 12.06.2026, 06:32:45 via Wykop
  • 2
@Anomalocaracid:
W artykule jest wszystko jasno napisane:

Belov said his sister then arrived and grabbed one of the girls by the hair and pushed her.

Asked when he saw the other girl holding the weapon, he said "After I pushed her."

Asked why he pushed the girl, he said: "I thought she was going to

2000

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

Mieszkańców najbardziej wzburza drastyczna nierówność wobec prawa. Prawo jest jakie jest, ale dlaczego jednych kara się za najechanie na trawnik, wyrzucenie śmiecia nie do tego pojemnika i wylicza mu się ilość "zużytego" deszczu do opłaty, a innym ich skrajne przewiny są darowane.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 10.06.2026, 11:36:32
  • 295
  • #
    polska
  • #
    wydarzenie
  • #
    katowice
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    imigranci
  • #
    prawo
xistobal
xistobal
xistobal 11.06.2026, 08:50:51 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: Na szczęście nie było referendum, czyli naród w pełni akceptuje migrację bez zająknięcia ani protestów.
xistobal
xistobal
xistobal 11.06.2026, 13:49:11 via Wykop
  • -1
@dzem_z_rzodkiewki: Nie napisałem żeby coś zablokowało.

Piszę, że nie ma problemu, bo nikt nie wyraził sprzeciwu. A jak nie miał okazji bo knebel, to cóż, nie nasz problem.
Coś jest w tym nieprawdziwego ?

931

Ukrainka kiedy słyszy język polski to reaguje na niego jakby słyszała rosyjski

Ukraińska filozofka: Moje nastawienie do was zmieniło się tak bardzo, że kiedy słyszę polski, reaguję jak na rosyjski. Wyborczą widzę kontynuuję tradycję plucia na Polaków.

ggs-hg
z
wyborcza.pl
dodany: 10.06.2026, 14:40:49
  • 185
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wyborcza
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    neuropa
xistobal
xistobal
xistobal 11.06.2026, 08:39:46 via Wykop
  • 1
@DuchZoliborza: Bo mamy wielu takich ludzi, także aktualne elity i polityków które będą używać wszystkiego dla zysku. A zyskiem jest już wyższość moralna, pogarda dla innych i nienawiść która można bezkarnie stosować, bo to w słusznej sprawie.
xistobal
xistobal
xistobal 11.06.2026, 13:25:06 via Wykop
  • 1
Czyli jest rasistowską hejterką, nazywajmy rzeczy po imieniu
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

836

Belfast w ogniu. Jak kryzys migracyjny stał się kryzysem bezpieczeństwa!

Pokaż treści 18+

Belfast w ogniu. Jak kryzys migracyjny stał się kryzysem bezpieczeństwa!

To nie znaczy, że podpalenia domów i ataki na przypadkowe rodziny można usprawiedliwić. Nie wolno jednak udawać, że źródłem gniewu jest wyłącznie dezinformacja, skrajna prawica albo mowa nienawiści. Takie tłumaczenie jest politycznie wygodne, lecz intelektualnie nieuczciwe.

Akinori456
z
infosecurity24.pl
dodany: 10.06.2026, 14:34:50
  • 138
  • #
    wielkabrytania
  • #
    anglia
  • #
    emigracja
  • #
    uk
  • #
    wydarzenia
  • #
    migranci
xistobal
xistobal
xistobal 11.06.2026, 08:28:46 via Wykop
  • 5
@shadow_82: Twoja wypowiedź i proroctwa są bezcenne. Głosujmy na POPiS bo będzie gorzej.
xistobal
xistobal
xistobal 11.06.2026, 08:54:14 via Wykop
  • 5
@shadow_82:

Nie. Głosujmy na PO dopóki nie wypłynie normalna, porządna alternatywa.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA
nie wiem czy jesteś kompletnie naiwnym dzieckiem czy wyjątkowo wąsko zaślepionym narcystą. Ale w sumie to mnie nie interesuje.

Nie interesuje mnie nikt z tych, którzy juz pokazali jak rządzą, zwłaszcza że zawsze równają w dół. Ani pseudoalternatywy z odbadów czy farbowanych lisów które NIC

550

LibreOffice uderza w Euro-Office i oskarża o sojusz z Microsoftem

LibreOffice uderza w Euro-Office i oskarża o sojusz z Microsoftem

Miała być europejska niezależność, a jest dalsze wiązanie z Microsoftem. Libre krytykuje Euro-Office za stawianie na Office Open XML, formatu rozwijanego przez Microsoft i głęboko zakorzenionego w środowiskach korporacyjnych, zamiast ODF, które zapew pełną wolność od konkretnych dostawców,

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 10.06.2026, 12:29:02
  • 93
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    europa
xistobal
xistobal
xistobal 11.06.2026, 08:21:38 via Wykop
  • 1
@Wejdross: Wymuszenie już na początku używanie domyślnie niezależnego standardu to powinien być absolutnie pierwszy kro we wdrażaniu rozwiązań, po w każdej sekundzie tworzy się dokumenty i dobrze by było je tworzyć w bardziej perspektywicznym dla nas standardzie.

Używanie pewnych standardów i rozwiązań w IT to nie tylko prosta kompatybilność. Teraz to już do tego idzie wspieranie własnej gospodarki, niezależność, bezpieczeństwo - cała polityka. Nie powinno sie używać żadnych rozwiązań zależnych

457

Prezydent Sosnowca buduje betonowy park, a protestujących nazywa hejterami

Prezydent Sosnowca buduje betonowy park, a protestujących nazywa hejterami

Mimo protestów mieszkańców, trwają prace nad betonowym parkiem Białostocka, mieszkańcy chcą park, ale z zielenią. Prezydent zdania nie zmienia i nadal forsuje swój projekt z zaporami czołgowymi. Mieszkańcy chcą park, ale z zielenią i torem dla rolkarzy, który nie będzie co chwilę przecinał się z

findi
z
wykop.pl
dodany: 10.06.2026, 12:34:29
  • 104
  • #
    sosnowiec
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    parkology
  • #
    polityka
xistobal
xistobal
xistobal 11.06.2026, 08:10:41 via Wykop
  • 0
@DuchZoliborza: Od czasu gdy zorientowano się, że wszystkiego można używać do walki politycznej. I nie trzeba się trzymać absolutnie żadnych zasad społecznych, moralnych, prawnych i jakichkolwiek innych.

405

Zamach pod Moskwą. Zginął odpowiedzialny za amunicję na wojnie z Ukrainą.

Zamach pod Moskwą. Zginął odpowiedzialny za amunicję na wojnie z Ukrainą.

Jak podało kilka kanałów w serwisie Telegram, kierowca samochodu, który zginął dziś rano w wybuchu w Bałaszysze na wschodnich przedmieściach Moskwy, to wysokiej rangi oficer z rosyjskiego Ministerstwa Obrony.

Hahaharry
z
onet.pl
dodany: 10.06.2026, 09:57:02
  • 45
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    russiahateclub
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
xistobal
xistobal
xistobal 11.06.2026, 07:03:14 via Wykop
  • 1
@ebblack: zapytaj, przeciez jest z tobą w pokoju teraz.

11

Uważaj OD 3 CZERWCA Zmiany Dla Kierowców ! RZĄD DOKRĘCA ZNOWU ŚRUBĘ!

Uważaj OD 3 CZERWCA Zmiany Dla Kierowców ! RZĄD DOKRĘCA ZNOWU ŚRUBĘ!

Nowy Taryfikator nowe mandaty mało? A no mało więc od 3 Czerwca kolejne zmiany by dojechać kierowców, albo w sumie wyciągnąć więcej kasy w imię "poprawy bezpieczeństwa"

Willux
z
youtube.com
dodany: 10.06.2026, 10:30:12
  • 13
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    prawodrogowe
  • #
    samochody
xistobal
xistobal
xistobal 10.06.2026, 11:46:04 via Wykop
  • -4
@klapektarasa: nikt nie jeździ przepisowo przy takich przepisach i stanie dróg jak w Polsce. NIKT.
xistobal
xistobal
xistobal 11.06.2026, 07:01:44 via Wykop
  • 1
@klapektarasa:

w odróżnieniu od autora nagrania potrafię zatrzymać się do zera na znaku STOP.

to ładnie, ale ja nie pisałem o stosowaniu sie do jednego przepisu, ani nawet większości.

564

Limity na studia lekarskie osiągnęły maksimum. Więcej kandydatów nie przyjmą

Limity na studia lekarskie osiągnęły maksimum. Więcej kandydatów nie przyjmą

Za pięć lat liczba lekarzy w Polsce będzie w pełni zabezpieczać potrzeby medyczne Polaków - twierdzi resort zdrowia i wyhamowuje limity miejsc na studiach lekarskich. W najbliższych latach liczba wakatów może się nawet zmniejszać.

Nicolau
z
next.gazeta.pl
dodany: 10.06.2026, 13:09:28
  • 62
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarski
  • #
    studia
  • #
    polska
  • #
    lekarz100k
xistobal
xistobal
xistobal 11.06.2026, 07:00:10 via Wykop
  • 0
Za tych "Polaków" to oni uważają siebie, elity. Zwykły człowiek dla niech nie istnieje i jego życie w tym kraju jest nie do pojęcia. Coś jak szczury albo inne istoty które są tylko problemem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

15

Programowania Julek ciąg dalszy - Lewy twarzą "wakacyjnego romansu" z hiszpanem

Programowania Julek ciąg dalszy - Lewy twarzą "wakacyjnego romansu" z hiszpanem

To ma być reklama karty kredytowej czy wakacyjnego romansu? I do tego Lewy tam wklejony zupełnie bez ładu i składu.

pezet90
z
youtube.com
dodany: 09.06.2026, 11:47:19
  • 2
  • #
    julka
  • #
    cuckold
  • #
    p0lka
  • #
    erasmus
  • #
    zwiazki
  • #
    lewandowski
xistobal
xistobal
xistobal 10.06.2026, 11:50:56 via Wykop
  • 1
Jego żona powinna grać główna rolę. Reszta scenariusza perfekcyjnie pasuje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aa-aa
aa-aa
10.06.2026, 03:50:42
  • 188
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xistobal
xistobal
xistobal 10.06.2026, 10:23:54 via Wykop
  • 0
@aa-aa: Okaż dominację i pokazuj fucka.
  • Odpowiedz

821

100 pogryzień dziennie. Cena ludzkiej nieodpowiedzialności. [DOKUMENT]

100 pogryzień dziennie. Cena ludzkiej nieodpowiedzialności. [DOKUMENT]

W Polsce dochodzi do ponad 100 pogryzień przez psy każdego dnia. Ofiary tracą zdrowie, pupile, poczucie bezpieczeństwa. A właściciel mówi: on chce się tylko przywitać". Rozmawiamy z ofiarami, psychologiem sądowym i behawiorystą. Pytamy, dlaczego system nie działa i kto naprawdę odpowiada za psią ag

Lapkultura2026
z
youtube.com
dodany: 09.06.2026, 16:15:36
  • 139
  • #
    psy
  • #
    pogryzienie
  • #
    pogryzieniaprzezpsy
  • #
    zwierzeta
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    smycz
xistobal
xistobal
xistobal 10.06.2026, 08:33:12 via Wykop
  • 0
@Basiura89: Bo u nas ten kto najgłośniej krzyczy ma rację. Wystarczy uparcie i bezkrytycznie krzyczeć w dowolnej sprawie. Jak jest jeszcze jakikolwiek plusik moralny to masz przechlapane, żadna liczba gigantycznych minusów go nie zneutralizuje.

697

Rząd chce weryfikacji wieku w internecie i rejestru blokowanych domen

Pokaż treści 18+

Rząd chce weryfikacji wieku w internecie i rejestru blokowanych domen

Rząd przyjął projekt ustawy o obowiązkowej weryfikacji wieku. W projekcie jest EUDI Wallet i rejestr domen blokowanych przez operatorów. To nie jest tylko "ustawa o porno", ale fundament pod internet z bramkami wieku, blokadami i cyfrową przepustką.

crystal-cheney
z
x.com
dodany: 09.06.2026, 11:00:01
  • 128
  • #
    prywatnosc
  • #
    inwigilacja
  • #
    internet
  • #
    anonimowosc
  • #
    technologia
  • #
    prawo
xistobal
xistobal
xistobal 10.06.2026, 07:51:23 via Wykop
  • 5
@telawiwexpress: Tylko że to jest tylko po to żeby wprowadzić przepisy na podstawie których będą surowe kary stosowane wtedy gdy to będzie wygodne i potrzebne.

143

Kaja Kallas ogłasza nowe nominacje ambasadorów UE. ZERO Polaków.

Kaja Kallas ogłasza nowe nominacje ambasadorów UE. ZERO Polaków.

Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Kaja Kallas ogłasza nominacje 33 ambasadorów Unii Europejskiej oraz siedmiu zastępców szefów misji i nie ma na tej liście żadnego Polaka. Teraz pomyślcie tylko co by się działo gdyby taka lista została ogłoszona za rządów PISu XD

manstain
z
eeas.europa.eu
dodany: 08.06.2026, 00:13:14
  • 43
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    polityka
xistobal
xistobal
xistobal 08.06.2026, 13:48:50 via Wykop
  • -4
@jan_3_sobieski: Słaba manipulacja z twojej strony. Ale skoro od tego zaczynasz swój wpis to od razu widać kim jesteś.

Tracimy dwa stanowiska. A więc nawet nie mamy przyrostu 0 tylko -2. Minus dwa.
Mamy słabą reprezentację jak na tak duży kraj w UE na dodatek wszystko w krajach o trzecio- albo czwarto-rzędowym znaczeniu.
xistobal
xistobal
xistobal 09.06.2026, 08:35:13 via Wykop
  • -1
@jan_3_sobieski: Bezkrytycznym manipulatorem z neuropy który stara sie zakłamać rzeczywistość.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.03.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking