Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Artoth
Artoth

Artoth

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 674
  • Znaleziska 480
  • Mikroblog 194
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2

627

Ewa umierała w szpitalu, a Oskar D. z partnerką dzielili miliony. Ku przestrodze

Ewa umierała w szpitalu, a Oskar D. z partnerką dzielili miliony. Ku przestrodze

Kolejna część artykułu o Oskarze D., który podając się za naturopatę narażał ludzi na uszczerbek na zdrowiu a nawet śmierć. Zarabiał przy tym ogromne pieniądza na ludzkiej krzywdzie i naiwności.

klintoniusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 04.11.2025, 07:56:37
  • 70
  • #
    szury
  • #
    naturopatia
  • #
    antyszczepionkowcy
  • #
    foliarze
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
Artoth
Artoth
Artoth 05.11.2025, 06:55:40 via Wykop
  • 4
@Arivederczi: alez często dostają, tylko ignorują. Jasne że wciąż są lekarze, którzy mają to w dupie, ale wciąż niestety przeważają pacjenci którzy przychodzą tylko "po tabletkę"
Artoth
Artoth
Artoth 05.11.2025, 19:16:52 via Wykop
  • 0
@Arivederczi: ale chyba są gdzieś granice państwa opiekuńczego, naprawdę, NFZ umiera a Ty uważasz że jeszcze ma siłownie zakładać? Nawet na prowincji jest się jak poruszać a jeśli ktoś się chce nauczyć bezpiecznych ćwiczeń to fizjoterapeuci mają kontrakty z NFZ.

424

Szpitale przekładają zabiegi, bo NFZ nie płaci [edycja 2025]

Szpitale przekładają zabiegi, bo NFZ nie płaci [edycja 2025]

Szpitale, w których "wyrobiono normę" zabiegów na ten rok, nie dostają pieniędzy za nadwykonania, więc operacje są przekładane. Lekarze i pielęgniarki chcą pracować, ale muszą siedzieć w pracy i nie pracować. Paradoks NFZ

gimnazjumqqq
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 04.11.2025, 17:21:17
  • 80
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    szpital
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
Artoth
Artoth
Artoth 05.11.2025, 07:02:56 via Wykop
  • 1
@kastrator2: ale wiesz że Ci z tymi pensjami które się przewijają w artykułach dokładnie w takich sytuacjach przestają zarabiać? Bo mają procent od wykonanych procedur
Artoth
Artoth
Artoth 05.11.2025, 08:39:25 via Wykop
  • 0
@paliwoda: wolę być nieukiem niż frustratem :*

2106

Jakub Kosikowski: Będziemy patrzeć jak NFZ płonie

Jakub Kosikowski: Będziemy patrzeć jak NFZ płonie

Rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej, Jakub Kosikowski, pytany o nastroje w środowisku stwierdził, że będą patrzeć jak NFZ płonie. Żaden strajk nigdy nie ruszył systemu tak jak ruszy to co oni chcą wprowadzic. Życie pacjenta przede wszystkim xD

Makavlani
z
x.com
dodany: 03.11.2025, 09:12:54
  • 523
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    medycyna
  • #
    pracbaza
  • #
    empatia
  • #
    primumnonnocere
Artoth
Artoth
Artoth 04.11.2025, 13:31:34 via Wykop
  • -1
@vanschout: ej, ale kto waszym zdaniem wtedy będzie na tych dyżurach? Klauzule typu opt out powstały by latać dziury w ilości personelu lekarzami pracującymi ponad siły (że to głupie to nikt nie ma wątpliwości, miało to być czasowe tak.jak podniesiony VAT). Ale póki nie ma więcej personelu i utniemy dyżury to jak sobie wyobrazacie że to się skończy?

2092

Chorzy na raka odsyłani do domu. Dramatyczna sytuacja w polskich szpitalach

Chorzy na raka odsyłani do domu. Dramatyczna sytuacja w polskich szpitalach

Coraz więcej szpitali w Polsce przestaje przyjmować nowych pacjentów, w tym osoby wymagające leczenia onkologicznego. Z informacji przekazywanych przez przedstawicieli Naczelnej Rady Lekarskiej wynika, że placówki przekładają leczenie na przyszły rok z powodu wyczerpania rocznych limitów finansowani

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 03.11.2025, 14:24:59
  • 428
  • #
    szpiyale
  • #
    nfz
  • #
    dotacje
  • #
    ograniczenia
Artoth
Artoth
Artoth 03.11.2025, 17:45:10 via Wykop
  • 0
@fajo-pab: Ale poważnie tego nie rozumiesz? Wyobraź sobie że szpital dostaje 10k za poważną operację, lekarz niech ma z tego 3k. Nawet jak zaczniesz ograniczać to lekarz będzie miał 2-1k. Ale jak NFZ nie zapłąci 10k to ograniczanie wypłaty lekarza nic nie zmienia bo szpital nie będzie robił operacji za darmo. Może mieć nawet samych wolontariuszy i mieć 10k na czysto, ale NFZ nie płaci obecnie za zabiegi i tu

1409

Blisko 800 tys. nieodwołanych wizyt lekarskich. Pomoże centralna e-rejestracja?

Blisko 800 tys. nieodwołanych wizyt lekarskich. Pomoże centralna e-rejestracja?

Do połowy 2025 r. pacjenci nie odwołali 773 tys. zaplanowanych wizyt lekarskich - poinformował prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Filip Nowak podczas inauguracji IV edycji kampanii Odwołuję, nie blokuję.

milca
z
bankier.pl
dodany: 02.11.2025, 09:54:24
  • 242
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
Artoth
Artoth
Artoth 02.11.2025, 23:06:09 via Wykop
  • 5
@Kandal4444: ale czego Ty oczekujesz, umówiłem się na wizytę, dostałeś przypomnienie SMS które lecą z automatu 48h przed, i zamiast dać znać że już nieistotne to olales i nie przyszedłeś. A najlepsze, chwalisz się tym na necie. Takich ludzi z automatu daje sobie na czarna listę żeby nie tracić na nich czasu. Szczęśliwie wciąż jesteście mniejszoscia pacjentów, a z większością da się dogadać z wzajemnym szacunkiem
Artoth
Artoth
Artoth 02.11.2025, 23:07:12 via Wykop
  • 4
@henk__: z mojej perspektywy wy jesteście rozgrzeszeni, dla mnie wystarczy zwykły SMS że ktoś odwołuje i temat jest zamknięty. Jeśli placówka nie potrafi tego ogarnąć to będą się z tym dalej użerać
p0melo
p0melo
p0melo
30.10.2025, 17:02:09
  • 6
#programowanie #pracait #it #medycyna #lekarski #programista15k #korposwiat #pracbaza #praca

Wiedzieliście o tym że lekarze mogą sobie pracować 5h dziennie, czasem 3 dni w tygodni czasem 4dni, żeby sie nie przemęczać i mieć work life balance?

4 dniowy tydzień pracy od dawana mają lekarze. Myślicie że jak pracują mniej to zarabiają mniej? Nie, zarabiają tyle
p0melo - #programowanie #pracait #it #medycyna #lekarski #programista15k #korposwiat ...

źródło: 10

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Artoth
Artoth
Artoth 30.10.2025, 20:50:00 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Artoth
Artoth
Artoth 31.10.2025, 15:13:41 via Wykop
  • 3
@makamele: jak nie robi na uop jak z definicji tak są rezydenci zatrudniani? Pensja rezydenta jest określana ustawa i jest w trakcie rezydentury zatrudniany na uop. Dorabiać może na b2b ale sama rezydentura to zawsze uop
  • Odpowiedz
Artoth
Artoth
Artoth 01.11.2025, 23:45:21 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
01.11.2025, 09:34:17
  • 11
PO pięknie ogarnęło temat prywatyzacji szpitali.
Za pierwszej kadencji udało im sie sprywatyzowane tylko niewielką część. Np grupa EMC przejęła troche szpitali.
Potem niestety był opro. To sobie wymyślili ze będą limitowali świadczenia, ale nie dla szpitali ale na lekarza, a że części procedur nie bedzie miał kto wykonać to kontrakt przejmie prywatna firma gdzie ten sam lelarz bedzie dorabiał po godzinach ale w prywacie xd
I to nie jest taka prywata jak luxmed
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Artoth
Artoth
Artoth 01.11.2025, 09:41:38 via Wykop
  • 10
@DoktorMorela: no i piękne odwroconko problemu i wszyscy się wkurzają na lekarzy nie rozumiejąc że politycy wcale nie próbuja poprawić ich sytuacji tylko w dłuższym wymiarze jeszcze bardziej s--------c
  • Odpowiedz

576

Ponad 50% młodych osób o lewicowych poglądach ma problemy psychiczne? Sprawdzamy

Ogólne stwierdzenie, że ponad połowa młodych osób o liberalnych poglądach ma problemy psychiczne, jest nieprecyzyjne. Dane, do których odnosi się Ziemkiewicz, oparte są prawdopodobnie na ankiecie przeprowadzonej w 2020 roku w USA.

Pravda_org
z
pravda.org.pl
dodany: 31.10.2025, 13:56:40
  • 349
  • #
    lewica
  • #
    psychiatria
  • #
    psychologia
  • #
    medycyna
  • #
    psychoterapia
  • #
    fakenews
Artoth
Artoth
Artoth 01.11.2025, 09:29:23 via Wykop
  • 1
@motomood: dokładnie, ja bym jeszcze dodał że w pewien sposób na lewej stronie zaburzenia stały się w pewien sposób modne co może też prowadzić do nadmiernego zgłaszania takich w ankietach

2189

Chcecie darmowe studia lekarskie? To je odpracujcie

Chcecie darmowe studia lekarskie? To je odpracujcie

Może warto byłoby, gdyby ci, którzy chcą studiować za darmo kierunek lekarski w Polsce, mieli obowiązek odpracowania nauki w państwowej służbie zdrowia stwierdził Patryk Wicher podczas konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości.

wykopowicz19870808
z
termedia.pl
dodany: 26.10.2025, 15:43:19
  • 620
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarski
  • #
    szpital
Artoth
Artoth
Artoth 27.10.2025, 13:04:51 via Wykop
  • 0
@Patyk_: akurat kto jak kto ale radiolog większość swojej pracy może wykonywać zdalnie 🤷

286

Pacjenci w Polsce wybierają wyrwanie zęba zamiast leczenia

Pacjenci w Polsce wybierają wyrwanie zęba zamiast leczenia

Dorosły pacjent na NFZ dostaje tylko jedną dawkę znieczulenia. Skutek? Leczenie kanałowe jest praktycznie niemożliwe, a wielu Polaków decyduje się wyrywać zęby zamiast walczyć z bólem. Użytkownik Wykop.pl o nicku iggy_p zwraca uwagę na dramatyczną sytuację: koszt zwykłej plomby zaczyna się od 300 zł

konto usunięte
z
medium.com
dodany: 12.10.2025, 17:12:37
  • 152
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polityka
  • #
    uniaeuropejska
Artoth
Artoth
Artoth 13.10.2025, 06:02:45 via Wykop
  • 4
@radiopiotrkow: też pracuje jako stomatolog na NFZ i też potwierdzam że znieczula się do skutku, ale ciężej kliknięcia farmic na takich informacja h, nie? Pewnie trafiliście na kogoś, kto robił po swojemu że szkoda dla pacjentka, ale to nie znaczy, że to ogólnopolska zasada
Artoth
Artoth
Artoth 13.10.2025, 06:50:37 via Wykop
  • -1
@radiopiotrkow: ciężko nazwać to też wyłudzeniem jeśli rzeczywiście podaje znieczulenie. Skala ogólnopolska? NIK? Nudzicie się i szukacie sensacji?
Ale dobrze, że sprawdzacie FAKTY. A jeśli waszym sprawdzaniem faktów są doniesienia od ludzi to super, były przypadki gdzie pacjenci zgłaszali do NFZ że gabinet naciąga i wpisuje skaling 4x a mieli tylko raz. Tyle że procedurę wpisuje się na ćwiartki przez co przy zębach w każdej ćwiartce trzeba wpisać 4x. News
Artoth
Artoth
Artoth 13.10.2025, 13:16:23 via Wykop
  • 0
@BotDoZakopywania: implant z koroną to bliżej 6-7k więc różnica wciąż jest wyraźna. A zgodnie z badaniami ząb dobrze przeleczony kanalowo z dobra odbudowa protetyczna ma podobne rokowanie jak implant

1706

108 tys. zł miesięcznie dla lekarza. "To zaczyna przypominać mafię"

108 tys. zł miesięcznie dla lekarza. "To zaczyna przypominać mafię"

wyborcza: 108 tys. zł miesięcznie dla lekarza za pracę na SOR. "To zaczyna przypominać działania mafijne"

najmocniejszy
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 27.09.2025, 14:55:59
  • 550
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    sor
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
Artoth
Artoth
Artoth 27.09.2025, 20:17:10 via Wykop
  • 4
@jack_: co jak co to dostęp do sorow nie jest w żaden sposób limitowany, zwyczajnie nikt tam nie chce pracować bo wola zarabiac mniej, ale za to znacznie spokojniej

445

11 milionów Polaków z nadciśnieniem tętniczym. To już plaga

11 milionów Polaków z nadciśnieniem tętniczym. To już plaga

Głównym powodem wizyt w poradniach kardiologicznych w 2024 r. było nadciśnienie tętnicze, cierpi na nie 11 mln Polaków powiedział prof. Jacek Lewandowski, kardiolog z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

VoxClamantisInDeserto
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 19.09.2025, 19:07:47
  • 395
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    nadcisnienie
  • #
    medycyna
  • #
    wydarzenia
Artoth
Artoth
Artoth 20.09.2025, 19:28:58 via Wykop
  • 2
@tobeornottobe: blisko ale nie w tym kościele. Są badania na to, że nadużywanie środków przeciwbakteryjnych w pastach oraz płynach do płukania jamy ustnej pozbywają się też pozytywnej flory bakteryjnej, która wydziela związki rozkurczające naczynia krwionośne przez co prowadzi do zmierzalnego podniesienia ciśnienia.

522

Więzienie dla dwóch lekarzy za śmierć ciężarnej Izabeli z Pszczyny

Dwóch dostało wyroki bezwzględnego więzienia, jeden wyrok w zawieszeniu.

turok2016
z
tvn24.pl
dodany: 17.07.2025, 09:50:31
  • 153
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    pszczyna
Artoth
Artoth
Artoth 18.07.2025, 07:59:21 via Wykop
  • 0
@Irytacja100: tylko problem jest taki, że teraz dla wszystkich oczywiste było zagrożenie życia. A jakby przeprowadzili aborcję to się zaraz zaczyna grzebanie czy to rzeczywiście już było zagrożenie życia. W medycynie to nie zawsze takie oczywiste.
NaWykopWchodzeIronicznie
NaWykopWchodzeIronicznie
01.06.2025, 22:23:08
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Artoth
Artoth
Artoth 01.06.2025, 22:27:47 via Wykop
  • 1
@NaWykopWchodzeIronicznie: w sumie to dobrze wyraża co czuje. Taki zwyczajny smutek, trochę na to że alternatywa dla drogi węgierskiej jest tak kiepska że muszę głosować przeciw dużemu złu nie ciesząc się z wyboru. Miło było chwilę odpocząć od tej obrzydliwej polityki i szczucia za PiSu, ale niestety to na ile obniżyli poprzeczkę działa po obu stronach.
  • Odpowiedz

548

Zębowy dramat Polaków. A do dentysty na NFZ dostać się jest sztuką

Zębowy dramat Polaków. A do dentysty na NFZ dostać się jest sztuką

Co czwarty Polak, wliczając w to dzieci, nosi wyjmowane protezy zębowe. Całkowite bądź częściowe protezy nosi sześć na dziesięć osób powyżej czterdziestego roku życia. A 40 proc. Polaków w wieku 6574 zębów nie ma w ogóle...

nomasz
z
wawanews.pl
dodany: 30.04.2025, 07:36:51
  • 254
  • #
    zeby
  • #
    dentysta
  • #
    stomatologia
  • #
    ortodoncja
  • #
    zdrowie
Artoth
Artoth
Artoth 01.05.2025, 06:03:18 via Wykop
  • 2
@jan-fifalski: ja się im nie dziwię, jeśli zaczynają mieć za dużo pacjentów to ciągle przyjmowanie nowych sprawia że Ci którzy od dawna do nich się zapisują nie mogą się dostać i powoli zaczynają wymieniać pacjentów wiernych na nowych.
Artoth
Artoth
Artoth 01.05.2025, 06:05:46 via Wykop
  • -2
@KELO9550x: jeśli ktoś chce mieć porządny unit, mikroskop, tomograf to już mamy pół bańki a jeszcze sam lokal, cała reszta wyposażenia, trochę to kosztuje jak się chce robić nowoczesna stomatologię
Artoth
Artoth
Artoth 01.05.2025, 06:06:35 via Wykop
  • 2
@Catmmando: amalgamat już od kilku lat jest zakazany, bardziej kwestie środowiskowe bo alternatywny glassjonomer w wielu przypadkach wcale lepszy nie będzie

741

Prośba o pomoc. MEDPOLSKA zniszczyła mi protezę podczas "kopiowania"

Prośba o pomoc. MEDPOLSKA zniszczyła mi protezę podczas "kopiowania"

Witam,chciałem Wam przedstawić bardzo niemiłą sytuację jaka mnie spotkała ze strony Gabinetu Stomatologicznego MEDPOLSKA mieszczącego się przy ul. Kopernika 77, 69-100 w Słubicach. ( https://medpolska.pl/ ) Mam depresję, zaburzenia psychosomatyczne, problem z komunikatywnością i wiele innych niedogo

rssr
z
wykop.pl
dodany: 24.03.2025, 08:11:38
  • 135
  • #
    pomoc
  • #
    wykopefekt
Artoth
Artoth
Artoth 24.03.2025, 19:23:04 via Wykop
  • 0
@bananowygrzesiek: Bardziej kwestia tego, że na tego typu usługi nie ma czegoś takiego jak gwarancja, a to jak kto do tego podchodzi to zupełnie inny temat. Ja nie wyobrażam sobie żeby moje wypełnienie wypadło po roku a oczekiwałbym od pacjenta drugi raz płacić, swoją drogą nie pamiętam kiedy ostatnio coś wypadło.
Artoth
Artoth
Artoth 24.03.2025, 19:26:15 via Wykop
  • 1
@Kot_w_butach7: Raczej bym tu zahaczył o jakiegoś lekarza orzecznika czy biegłego, w tej sytuacji jeszcze byś musiał powiązać stan zastany z niedociągnięciami poprzedniego stomatologa.
Artoth
Artoth
Artoth 24.03.2025, 19:27:31 via Wykop
  • 2
@peters294: Weźcie może poszukajcie sobie stomatologa z którego będziecie zadowoleni, wielokrotnie ja i moi znajomi odmawiamy leczenia jeśli uważamy że nas coś przerośnie, lub zwyczajnie nie powinno być robione. Spokój nasz a przez to też pacjenta jest wiecej warty niż te pare stówek.
Artoth
Artoth
Artoth 24.03.2025, 23:26:23 via Wykop
  • 0
@miao-m: a ja mam teraz pacjentkę która musi na nowo wykonać pracę, która zrobił jej technik ponieważ nie zatrzymał się i nie zbadał pacjentki (bo w końcu też nie potrafi) tylko zrobił protezę. A tu sporo roboty się okazało. Ale to doktory złe

325

Alzheimer rozwija się przez infekcję? Nowe wyniki badań.

W ostatnich latach coraz więcej badań wskazuje na to, że choroba Alzheimera może być spowodowana nie tylko schorzeniem neurodegeneracyjnym. Za początki choroby odpowiedzialna może być infekcja bakteryjna przyzębia. Bakteria migruje z jamy ustnej do mózgu. Myjcie ząbki.

takJakLubimy
z
wprost.pl
dodany: 27.02.2025, 08:01:56
  • 45
  • #
    medycyna
  • #
    alzheimer
  • #
    choroby
  • #
    nauka
  • #
    szklanapulapka
Artoth
Artoth
Artoth 28.02.2025, 09:50:37 via Wykop
  • 0
@puretech: Recesje a kieszonki to trochę dwa różne problemy z dziąsłami, recesje to często urazowe czy mięsniowe problemy a kieszonki to jednak higiena/bakterie. Inny problem, inne leczenie inne zagrożenia ;)

1659

Pomóżmy żonie Mirka seo000, która choruje od 7 lat - historia ku przestrodze

Pomóżmy żonie Mirka seo000, która choruje od 7 lat - historia ku przestrodze

W 2018 r. Dominika z jednym dniem przestała chodzić. Jej stan się pogarszał z każdym dniem i żaden lekarz nie mógł pomóc. Po 5 latach, setkach wizyt, rozwiązanie - pierwotna przyczyna to retrogenia(niedorozwój żuchwy i) na skutek złego leczenia ortodontycznego. Teraz zbiera na kolejną operację.

miloo
z
zrzutka.pl
dodany: 19.01.2025, 15:05:09
  • 234
  • #
    wykopefekt
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    zdrowie
  • #
    kregoslup
  • #
    medycyna
  • #
    silownia
Artoth
Artoth
Artoth 19.01.2025, 19:24:28 via Wykop
  • 14
@seo000: Ale przecież w tych dokumentach nikt nie pisze, że wiąże operację ortognatyczną z objawami. To że może mieć problemy ortognatyczne to jedno, a problemy z kręgosłupem to drugie. Generalnie jakieś powiązanie między wadami kości twarzy a postawą jest, ale zaczyna się od oczywistych przyczyn (w kręgosłupie niżej) a kiedy tutaj niczego nie znajdujemy to szukamy coraz głębiej.

1050

Stomatolodzy windują ceny usług. "Wpływ zepchnięcia opieki do rynku prywatnego"

Stomatolodzy windują ceny usług. "Wpływ zepchnięcia opieki do rynku prywatnego"

W ostatnich miesiącach wzrost cen usług stomatologicznych wynosił ponad 8 proc. rok do roku - GUS. Eksperci przekonują, że wpłynęło na to m.in. zepchnięcie systemu opieki stomatologicznej do rynku prywatnego. Polska znalazła się na czwartym miejscu (wśród państw UE) odnośnie wzrostu cen u dentysty.

Szewczenko
z
businessinsider.com.pl
dodany: 05.11.2024, 08:58:32
  • 464
  • #
    polska
  • #
    stomatologia
  • #
    dentysta
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    pieniadze
Artoth
Artoth
Artoth 06.11.2024, 07:45:18 via Wykop
  • 1
@Dlkvv: jak ja lubię te "powiem a się nie znam"
NFZ finansuje sprzęt w szpitalach, żeby otrzymać kontrakt NFZ trzeba wstapic z gotowym gabinetem i startować do konkursu. Po otrzymaniu kontraktu NFZ płaci wyłącznie za wykonane procedury, wyjątkiem jest pomoc nocna, oni mają płacone ryczałtem. Więc tak naprawdę to wykonuje procedury NFZ na moim prywatnym sprzęcie, a nie w drugą stronę
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • Strona 2 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.04.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking